15 سوال در هنگام خرید خانه - اجاره کلایمر

15 سوال در هنگام خرید خانه - اجاره کلایمر

سوالاتی در مورد خرید خانه که باید پرسید - اجاره کلایمر

 

ما قصد نداریم اطراف بوته را خراب کنیم: خرید خانه پیچیده است. اگر توجه نکنید ، می توانید آنقدر سرتان را بیاندازید که سرانجام شکسته شوید - یا در خانه ای گیر کرده اید که مناسب سبک زندگی شما نیست. اما می توانید با پرسیدن چند سوال هوشمند از این امر جلوگیری کنید!

قبل از خرید خانه چه سؤالاتی باید بپرسید؟
برای اطمینان در سفر خود برای خرید خانه ، در اینجا بهترین سؤالاتی است که هنگام خرید خانه می توانید بپرسید:

 1. بودجه مسکن من چیست؟
 2. چقدر باید برای پیش پرداخت هزینه کنم؟
 3. هزینه های بسته شدن چقدر است؟
 4. آیا برای صرف هزینه های جابجایی باید پس انداز کنم؟
 5. چگونه مبلمان و تزئین می کنم؟
 6. این محله چیست؟
 7. مدارس مانند چیست؟
 8. آیا مکان مستعد بروز بلایای طبیعی است؟
 9. مشکلی در خانه دارید؟
 10. سقف چند ساله است؟
 11. وسایل چند ساله است؟
 12. هنگام خرید چه مواردی را شامل می شود؟
 13. خانه های مشابه برای چه می فروشند؟
 14. دلیل فروش چیست؟
 15. چند روز است که خانه در بازار است؟

اجاره کلایمر

1. بودجه مسکن من چیست؟
باشه ، اولین سؤالی که باید از خود بپرسید این است: چقدر خانه توان خرید دارم؟ اگر هنگام خرید خانه این سؤال را نپرسید ، ممکن است با هر شماره ای که وام دهنده برای شما تأیید می کند ، بروید. و این می تواند خطر حمل وام مسکن را آنقدر بزرگ و خطرناک برای شما به وجود آورد که بعد از اینکه زئوس وزن جهان را بر روی شانه های خود برای همیشه جا به جا کرد ، اطلس را احساس کنید. برای جلوگیری از زندگی در این کابوس ، خود را ادامه ندهید. وام مسکن با پرداخت هایی که بیش از 25٪ از پرداخت ماهانه شما در خانه است. این شامل مواردی همچون مالیات بر املاک ، بیمه مالکان خانه و (بسته به وضعیت شما) بیمه وام مسکن خصوصی و انجمن انجمن مالکان است.
2. چقدر باید برای پیش پرداخت هزینه کنم؟
صحبت از بودجه ، سؤال بعدی که باید بپرسید این است: من به پرداخت پیش پرداخت چقدر نیاز دارم؟ اگر پول دارید ، جواب 100٪ است. همیشه یک حرکت خوب برای خرید پول نقد و یا کمترین هزینه ممکن است برای جلوگیری از وام مسکن ماهانه که پیرامون شما برای همیشه اتفاق می افتد. نگران از دست دادن بازپرداخت مالیات یا هرچه دوستانتان به شما می گویند یک اقدام مالی "پیشرفته" نیست. به ما اعتماد کنید ، ریاضی به نفع شما کار نمی کند.

اگر در حال دریافت وام هستید ، حداقل 20٪ پیش پرداخت را هدف بگیرید. به این ترتیب می توانید از پرداخت بیمه وام مسکن خصوصی (PMI) خودداری کنید. اگر این امکان پذیر نیست ، پایین تر از 10٪ قرار ندهید. در غیر این صورت ، خود را با کلایمر علاقه و هزینه اضافی می کشید. بنابراین ، اگر یک خانه 300،000 دلاری در اختیار دارید ، باید حداقل 30،000 تا 60،000 دلار به عنوان پیش پرداخت بپردازید.

3. هزینه های بسته شدن چقدر است؟
یکی دیگر از سؤال در مورد بودجه خانه که باید بپرسید این است: من هزینه بسته شدن را چقدر پرداخت می کنم؟ برای یک تخمین توپ طلا ، به احتمال زیاد حدود 2-5٪ از قیمت خرید خانه خود را در هزینه های بسته شدن می پردازید. 1 ، 2 بنابراین اگر تهران کلایمر در حال خرید یک خانه 300،000 دلاری هستید ، ممکن است شما در هزینه های بسته شدن 6000-15000 دلار بپردازید. قبل از خرید خانه حتماً مبلغ جداگانه ای را برای بسته شدن هزینه صرفه جویی کنید. به این ترتیب ، شما وسوسه نمی شوید که مبلغی را از پرداخت پیش پرداخت خود دزدی کنید.

4- آیا برای صرف هزینه های جابجایی باید پس انداز کنم؟
مگر اینکه "برای" کمک به دوستان خود با پیتزا "پرداخت" کنید ، اجازه ندهید هزینه های متحرک شما را به طور تعجب آور جلب کند. هزینه حرکت به طرز چشمگیری تغییر می کند چه محلی و چه مسافتی را جابجا می کنید - دومی گرانترین این دو است. اگر به دنبال فرصت شغلی هستید ، می توانید برای جبران هزینه های خود ، یک بسته جابجایی با شرکت جدید خود تهیه کنید.

5- چگونه مبلمان را  تزئین می کنم؟
این قطعاً یک سؤال از خریداران خانه اول است و خریداران مکرر که اولین بار درس خود را یاد نگرفتند باید بپرسند. دریافت وام برای مبلمان را توجیه نکنید. داشتن بدهی یکی از بدترین اشتباهات خرید در خانه است که می توانید مرتکب شوید. وسایلی را که قبلاً در اختیارتان قرار دارد ، نگه دارید ، وسایل مورد استفاده را بخرید یا در ادامه موارد جدید را ذخیره کنید. اگر به حفظ اهداف مالی خود کمک می کند ، یک اتاق را به طور هم زمان تزئین کنید. ممکن است برای مدتی اتاقهای خالی داشته باشید اما بودجه و آینده خود از شما متشکرم!

6. محله چطور است؟
سؤال از محله بسیار مهم است. در حقیقت ، کیفیت محله دلیل اصلی خریداران خانه (58٪) محله خود را انتخاب کرده است .3 برای اینکه بتوانید درمورد آنچه که خریداران خانه در هنگام انتخاب یک محله اهمیت می دهند ، ایده خود را ارائه دهید ، بررسی کنید که این عوامل در زیر چگونه رتبه بندی شده اند.

براساس 10 خریدار مهم خانه ، 10 مهمترین عامل محله

 • کیفیت محله: 58٪
 • مناسب برای کار: 44٪
 • قیمت کلی خانه: 41٪
 • مناسب برای دوستان / خانواده: 39٪
 • مناسب برای خرید: 25٪
 • طراحی محله: 25٪
 • کیفیت منطقه مدرسه: 24٪
 • مناسب برای مدارس: 21٪
 • مناسب برای سرگرمی / تفریح: 21٪
 • مناسب برای پارک ها / امکانات تفریحی: 19٪

این لیست می تواند برای شما سؤالاتی ایجاد کند تا بپرسید که آیا یک محله بهترین گزینه است یا معامله گر برای شما. به عنوان مثال ، بپرسید که آیا این محله به اندازه کارهایی که در طول زندگی روزمره خود انجام می دهید - مانند رانندگی به محل کار ، بردن بچه ها به مدرسه ، خرید مواد غذایی و رفتن به سالن بدنسازی نزدیک است. همچنین می خواهید بپرسید که اگر می توانید همسایه ها چه شکلی هستند. آیا محله برای بازی بچه ها در حیاط بی خطر است؟ آیا سگها در وسط شب پارس می کنند؟ آیا تعداد گزارش های مربوط به جرم وجود داشته است؟

یافتن پاسخ این سؤالات به شما كمك می كند تا احساس كنید كه آیا یك محله خاص مناسب برای خواسته ها و نیازهای شماست یا خیر.

7. مدارس مانند چیست؟
خوب ، همانطور که در سوال شماره 6 یاد گرفتیم ، تقریباً یک چهارم از خریداران خانه های اخیر گفتند که کیفیت منطقه مدرسه (24٪) و راحتی در مدارس (21٪) عوامل مهم در انتخاب یک محله هستند. و حدس بزن چه چیز دیگری؟ ویژگی خانه ای که خریداران اخیر با کمترین احتمال به خطر انداختند کیفیت مدرسه (4٪) و فاصله از مدرسه (2٪) بود.

تهران کلایمر بهترین جایگزین داربست که در ایران به نفر بر معروف است.

بنابراین ، اگر کیدو (یا قصد داشته باشید) داشته باشید ، پرسیدن سوال در مورد کیفیت و مسافت مناطق مدرسه در نزدیکی خانه بالقوه خود بدیهی است که کار بزرگی است. اما حتی اگر بچه ندارید ، به خاطر داشته باشید که خانه ای که در نزدیکی مدارس خوب کاشته شده است می تواند آن را با ارزش تر کند وقتی زمان فروش آن است. چا چینگ!

8- آیا این مکان مستعد بروز بلایای طبیعی است؟
اگر هرگز در محلی زندگی نکردید که طوفان یا هشدارهای شدید هوا داشته باشد ، احتمالاً هرگز مجبور نشده اید با فکر کردن در مورد چگونگی محافظت از خود مقابله کنید. بنابراین سؤال کنید که آیا خانه جدید شما در محلی واقع شده است که در معرض خطر گردبادها ، سیل ، آتش سوزی ، زلزله یا طوفان یخ است. سپس مطمئن شوید که شما برای آن بلایای طبیعی فراتر از آنچه که بیمه صاحب خانه شما ممکن است پوشش دهد ، پوشیده اید.

اجاره کلایمر

9-آیا در خانه مشکلی وجود دارد؟
جواب این سؤال همیشه آسان نیست. به همین دلیل قبل از خرید کاملاً نیاز به معاینه منزل دارید. مطمئناً ، فروشنده شما ملزم است كه سندی را ارسال كند كه در آن مشكلات شناخته شده وجود دارد. اما آنها همیشه می توانند چیزی را به طور تصادفی (یا عمدا) ترک کنند. به عنوان مثال ، بپرسید که آیا تا به حال نوسازی های اساسی در خانه صورت گرفته است یا خیر. چه کسی می داند؟ ممکن است یک صاحب قبلی یک اتاق خواب یا یک عرشه اضافه کند که در واقع کد نباشد. یا شاید آنها در تلاشند قالب یا آفت را در زیر فرش جارو کنند. دانستن در مورد آن قبل از خرید می تواند به شما در انجام معامله در هنگام مذاکره کمک کند.

10. سقف چند ساله است؟
اکثر وب سایتهای بام خبره می گویند سقف آسفالت حدود 20 سال طول عمر دارد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که چند بار گوزن شمالی سانتا دستمال کوچک خود را بر روی پشت بام خانه ای که می خواهید بخرید چسبانده است. اگر سقف به پایان عمر خود نزدیک شود ، می تواند 7،000-10،000 دلار برای جایگزین کردن آن در یک خانه 1900 فوت مربعی هزینه کند. شما نمی خواهید یک جایگزین سقف غافلگیرکننده بودجه شما را افزایش دهد.

11- وسایل چند ساله هستند؟
تصور کنید که فقط برای پیدا کردن همه وسایل و لوازم خانگی کاملاً شلوغ شده به خانه جدید مارک اسپانکین خود حرکت می کنید. اگر می دانید که برخی از لوازم اصلی قبل از خرید خانه در آخرین قسمت خود قرار دارند ، احتمالاً می توانید با فروشنده خوب رفتار کنید. بنابراین در مورد امید به زندگی فعلی از تمام مواردی که با خانه آمده اند و چه زمانی ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند بپرسید. این شامل مواردی مانند سیستم HVAC ، بخاری آب ، واشر / خشک کن ، یخچال ، اجاق گاز و ماشین ظرفشویی است.

12. هنگام خرید شامل چه مواردی است؟
شما قطعاً می خواهید بپرسید که خانه ای را که خریداری می کنید شامل چه مواردی است. برخی از ایالت ها قوانینی متفاوت درباره مواردی دارند که باید در خرید خانه لحاظ شوند. فقط مراقب باشید که هنگام تهیه پیشنهاد ، تمام وسایل ، وسایل روشنایی و پنجره ها را نگه ندارید. بعداً ممکن است هنگامی که یک فضای خالی و خالی در آشپزخانه که یخچال در آن نشسته بود ، ناراحت شوید.

13. خانه های مشابه برای چه چیزی می فروشند؟
خوب ، حالا بیایید به قیمت خانه حفر کنیم. این سوالی است که املاک و مستغلات شما می تواند به شما در پاسخ دادن کمک کند. آنها اطلاعات مستقیمی در مورد فروش فعلی خانه و انواع خانه در منطقه ای که می خواهید خریداری کنید ، خواهند داشت. پاسخ به این سؤال می تواند به شما کمک کند ببینید خانه ای را که می خواهید خریداری کنید با قیمت مناسب تنظیم شده است یا خیر. فقط بنابراین شما زبان را می دانید ، این یک تحلیل بازار رقابتی (CMA) نامیده می شود.

14. دلیل فروش چیست؟
ببینید می توانید دلیل ترک فروشنده را بدانید یا خیر. دلایلی که اخیراً بیشتر فروشندگان خانه های خود را فروخته اند ، به این دلیل است که احساس می کنند خیلی کوچک است (15٪) ، آنها می خواستند به دوستان و خانواده خود نزدیک شوند (14٪) یا آنها برای شغل (13٪) نقل مکان کردند. حرکت به دلیل اینکه محله (9٪) یا مدارس (2٪) کمتر مطلوب شده اند. اگر واقعاً بخواهید در آنجا زندگی کنید ، حفاری به این دلایل ممکن است به شما ایده بهتر بدهد. اما همچنین می تواند در میز مذاکره به شما کمک کند. به عنوان مثال ، بگویید فروشنده در یک جدول زمانی دقیق قرار دارد زیرا آنها در جستجوی کار جدید هستند و نمی خواهند تاریخ شروع خود را از دست دهند. آنها ممکن است تمایل بیشتری برای همکاری با شما بر روی قیمت داشته باشند تا سریعتر به فروش برسند.

15- چند روز است که خانه در بازار است؟
این سوال دیگری است که می تواند به شما کمک کند مذاکره کننده هوشمند باشید. هرچه خانه ای در بازار بیشتر باشد ، خریداران بیشتر تعجب می کنند که آیا اشتباهی در آن وجود دارد یا خیر. چه مدت زمانی بیش از حد طولانی است؟ هر بازار متفاوت است. بنابراین از نماینده املاک و مستغلات خود بخواهید تا ایده ای را برای سرعت حرکت خانه ها در بازاری که می خواهید خریداری کنید.

برای اینکه ایده ای از این موضوع به شما ارائه دهیم ، بازار خرید تمایل به دنبال فصول دارد. معمولاً در بهار گرم می شود و برای زمستان سرد می شود. در حقیقت ، در بهار سال 2019 ، خانه ها برای یک مدیون 53 روز در سطح ملی در بازار نشسته بودند .7 و چون فصل خرید برای پاییز خنک شد ، خانه ها در حدود 62 روز به فروش می رسیدند .8 بنابراین ، اگر خانه ای پیدا کردید شما علاقه مند هستید که بیش از دو ماه در این لیست ذکر شده باشد (استثناء زمستان) ، ممکن است بتوانید قیمت را پایین بیاورید یا معامله ای را انجام دهید که به نفع شما باشد.