چگونه آپارتمان خود را زیبا کنیم؟ - اجاره کلایمر در تهران

چگونه آپارتمان خود را زیبا کنیم؟ - اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر در تهران 

اجاره کلایمر

اجاره کلایمر  

امیدواریم راهکارهایی را که تهران کلایمر،  برای شما توصیه می کند، مورد پسند شما قرار بگیرد.

این محصولات را بخرید: چراغ های آویز - نردبان - قفسه های دیواری انتقال به اولین آپارتمان خود بسیار زیاد است. لیست کارها نیز همین طور است ، مخصوصاً اگر از ابتدا تزئین می کنید - و با بودجه.  پس از انجام این کار ، آماده فکر کردن در مورد تزئین آپارتمان جدید خودباشید. این ایده های تزئینات آپارتمان برای شروع یک لیست خرید اساسی دارند. این لیست بر روی عناصر موجود در هر اتاق متمرکز است که بزرگترین بودجه را برای بودجه شما ایجاد می کند. هنگام نقل مکان به یک آپارتمان جدید ، اولین کار شما این است که ابتدا دو فضایی را انتخاب کنید که می خواهید اولویت بندی کنید. اتاق نشیمن و اتاق خواب به احتمال زیاد دو فضای مهم در مکان شما هستند. همچنین ممکن است دو اتاقی باشند که بیشترین سرمایه را می طلبند. صرف نظر از اینکه ابتدا می خواهید با کدام اتاق ها سر و کار داشته باشید ، نحوه استفاده از اتاق را برای تهیه آن تجسم کنید. روی کیفیت بر کمیت تمرکز کنید. برای شروع ، به این ایده های تزئین آپارتمان نگاهی بیندازید و ببینید کدام یک بیشترین الهام را به شما می دهند. برای زیبایی و امنیت و سرعت بیشتر می توانید از کلایمر های موجود شرکت تهران کلایمر استفاده کنید. شما می توانید با اجاره کلایمر کارهایی تزئینی نمای بیرون آپارتمان خود را به سرعت و با امنیت کامل و گران تر از داربست انجام دهید.

ایده های کلی تزئین آپارتمان:
دو عنصر وجود دارد که باید در نظر بگیرید به هر اتاق آپارتمان اضافه کنید. آنها مقرون به صرفه هستند و تفاوت زیادی در ظاهر اتاق ایجاد می کنند.

لیست خرید عمومی آپارتمان جدید شما:

 • پنجره برای هر اتاق
 • دو چراغ روشنایی در هر اتاق

 پنجره ها
هیچ چیزی سریعتر از پنجره های برهنه باعث ناتمام ماندن در اتاق نمی شود. نیازی به گفتن نیست ، شما در حریم خصوصی کمبود خواهید داشت. چه با پرده و یا پرده ساده و میله پرده بروید ، مطمئن شوید که به پنجره های اتاق آپارتمان جدید روش های درمانی پنجره اضافه می کنید. نمی دانید چه نوع خریداری کنید؟ یک سایه خنثی ساده انتخاب کنید. شما همیشه می توانید یک صفحه پرده دوم را با چاپ هندسی یا رنگ پررنگ اضافه کنید. حتی برای نصب پنجره برای آپارتمان خود می توانید از کلایمر استفاده کنید.

وسایل روشنایی
تعویض وسایل روشنایی خسته کننده و اساسی می تواند تفاوت زیادی در ظاهر و عملکرد اتاق شما ایجاد کند. برخی از ایده های وسایل روشنایی عبارتند از:

 • چراغ های آویز
 • یک چراغ سقفی شیک و جایگزین
 • دیوار قلابی ها
 • چراغ رومیزی
 • یک چراغ کف
 • روشنایی زیر کابینت با انرژی باتری ، LED

به عنوان یک قانون کلی ، سعی کنید دو منبع نور مختلف در هر اتاق داشته باشید. به عنوان مثال ، یک چراغ کف و یک چراغ سقفی در اتاق نشیمن خود ، یک چراغ میز و یک آویز در اتاق خواب خود و یک چراغ سقفی و نور زیر کابینت در آشپزخانه خود اضافه کنید. همه وسایل را یک باره بخرید تا یک حس جریان در آپارتمان. اگر دستی دارید ، می توانید خودتان آنها را نصب کنید. یا اگر ترجیح می دهید با برق کار نکنید.

ایده های تزئین آپارتمان جدید یا قدیم شما
آیا ورودی خاصی تعیین کرده اید؟ با افزودن عملکرد به آن ، از فضا استفاده کنید.

 • لیست خرید ورودی:
 • یک میز باریک ، کابینت یا نیمکت
 • یک آینه
 • قلاب های دیواری

میز باریک ، کابینت یا نیمکت
این نقطه کانونی ورودی شما و جذب کننده کلیدها ، کیف های دستی و پست خواهد بود. یک مورد باریک باعث می شود منطقه نتواند به داخل بسته شود. به دنبال قطعه ای باشید که دارای فضای ذخیره سازی اضافی مانند کشوها ، قفسه ها یا کابینت ها باشد. اگر به مکانی برای نشستن و در آوردن یا پوشیدن کفش خود نیاز دارید ، نیمکت را اضافه کنید که می تواند به عنوان میز ورودی و نیمکت لباس پوش باشد. یکی با فضای ذخیره سازی یا یکی با پاهای بلند که می توانید در آن برای سبد کفش و سایر اشیا قوطی کنید.

آینه
آینه ای را روی میز یا نیمکت خود آویزان کنید. یک آینه به تنظیمات ارتفاع عمودی می بخشد و به شما اجازه می دهد هنگام رفتن و رفتن به خود چک کنید. آینه ها همچنین در گسترش فضاهای کوچک کار بزرگی انجام می دهند. قلاب های دیواری یک سری قلاب دیواری یا دندانه دار دیواری را در ورودی خود اضافه کنید تا کت ها و کوله ها را مرتب کنید. اگر وسایل کوچکتر مانند چتر و کلاه دارید ، یک کیسه بوم را به یکی از قلاب ها آویزان کنید تا آنها را نگه دارد.

کلایمر

اگر آپارتمان شما بزرگ است، و نیاز به سریع تمام شدن کار خود را دارید. یا اگر می خواهید با امنیت کامل کارهای خود را به اتمام برسانید. کلایمر، بهترین جایگزین داربست است که بسیار به صرفه تر از داربست ها است. برای اجاره کلایمر در تهران می توانید با ما در تماس باشید.

کاناپه
مبل ستاره اتاق نشیمن است ، بنابراین با دقت سرمایه گذاری کنید. عاقلانه است که بزرگترین را که می توانید در فضا قرار دهید انتخاب کنید. اگر با یک اتاق نشیمن کوچک روبرو هستید ، خسته نباشید. تعداد زیادی مبل آپارتمان کوچک وجود دارد که به همان اندازه بزرگترها شیک و راحت هستند. اگر بودجه شما محدود است ، به خرید دست دوم مبل خود بپردازید. مبل های قدیمی یا پرنعمت خوش ساخت هستند و برای شاداب شدن همیشه می توانید یک روتختی را روی یکی بیاندازید.

میز قهوه
قطعه بعدی که باید در نظر بگیرید باید وظیفه دو منظوره داشته باشد: میز قهوه خوری. با کلمه "جدول" محدود نشوید. یک عثمانی یک جانشین عالی است. اگر فضا اجازه می دهد ، یک عثمانی باریک و مستطیل شکل انتخاب کنید که به عنوان نیمکت یا میز کار کند. برای روشن کردن نوشیدنی ها می توانید یک سینی در بالا اضافه کنید. علاوه بر این ، بسیاری از عثمانی ها دارای فضای داخلی برای پتو و مجله هستند.

هنر دیوار
احتمالاً یک دیوار سفید بزرگ پشت فضای مبل خود دارید که می توانید با آن کنار بیایید. اگر اجاره می کنید ، ممکن است نقاشی یا کاغذ دیواری امکان پذیر نباشد. با این حال ، قرار دادن مجموعه ای از اشیا  یا عکس های قاب دار ، به سبک گالری ، از نظر استراتژیک ممکن است تمام نیاز شما باشد. متناوباً ، یک فرش یا ملیله را به دیوار آویزان کنید تا به اتاق نشیمن خود مقداری رنگ و بافت اضافه کند.

میز و صندلی
یک جدول همه کاره را انتخاب کنید که می تواند اهداف مختلفی داشته باشد - شما اغلب از آن استفاده خواهید کرد. اگر توانایی پرداخت هر دو را ندارید ، روی میز غوغا کنید و به دنبال صندلی های دست دوم باشید. اگر آشپزخانه شما به عنوان محل غذاخوری شما نیز به کار می رود ، به جای میز ناهار خوری یکی از این ایده های جزیره آشپزخانه را با چهارپایه یا میز میله بلند اضافه کنید. یک چیدمان میز بلندتر می تواند به عنوان میز ناهار خوری و صبحانه ، محل آماده سازی و ذخیره سازی غذا و فضای کوچک دفتر کار شما باشد.

دونده میز
میز دونده نواری پارچه ای بلند است که به میز شما رنگ و یا سبک خاصی می بخشد. بر خلاف سفره ای که تمام سطح آن را پوشانده است ، یک میز دونده یک نوار را برای احساس مدرن تر به میز اضافه می کند. به سادگی گنجاندن یک دونده می تواند حس طراحی را به میز شما اضافه کند و چیدمان میز شما را جالب تر کند.

ایده های تزئین آپارتمان برای اتاق خواب
اتاق خواب شما باید محل حرم شما باشد. تمرکز خود را بر روی شلوغ نشدن ، دعوت و آرامش فضا قرار دهید. در دام خرید یک مجموعه کامل اتاق خواب قرار نگیرید. بهتر است یک تختخواب عالی و یک یا دو جایگاه شبانه داشته باشید تا یک اتاق خواب شش تکه بیش از حد.

لیست خرید آپارتمان جدید برای اتاق خواب:

 • تشک
 • سرتختی
 • جایگاه شب (یا دو)
 • موارد سازمان گنجه

تشک
روی بهترین و راحت ترین تشکی که توانایی خرید آن را دارید سرمایه گذاری کنید. از این گذشته ، شما تشک خود را بیش از هرجای دیگر در آپارتمان جدید خود سپری خواهید کرد. بودجه خلاقیت خود را برای بقیه اتاق ذخیره کنید.

سرتختی
یک تابلوی سر برای اتاق خواب های کوچک خنک ، مدرن و مناسب است. حتی اگر فضای لازم و بودجه ای برای بستر خواب ندارید ، هرگز از تخته سقف صرف نظر نکنید. مانند هیچ چیز دیگری نمای اتاق خواب شما را کامل نمی کند. اگر پول نقد محدود است ، این ایده های صفحه اصلی را بررسی کنید.

جایگاه های شب
بسته به اندازه اتاق خواب جدید خود ، ممکن است یک میز کناری کوچک یا یک کابینت سنتی انتخاب کنید. احساس نکنید که مجبورید یک جفت منطبق نیز تهیه کنید. اختلاط و تطبیق کابین های شبانه یک انتخاب جالب برای طراحی است.