آیا باید یک تکنسین آسانسور شوم؟ - تهران کلایمر

آیا باید یک تکنسین آسانسور شوم؟ - تهران کلایمر

چرا باید قبل از کار با کلایمر، ایمنی آن را چک کنیم؟

همچنین برای دریافت مدرک کلایمر با تهران کلایمر همراه باشید.

تکنسین های آسانسور

پله برقی ، بالابر صندلی ، آسانسور و سایر تجهیزات حمل و نقل الکترونیکی را نصب و تعمیر می کنند.

ممکن است تکنسین ها نیاز به اتصال سیمهای برق و تنظیم سیستم های ترمز و کنترل و همچنین سوئیچ های موتور داشته باشند.

آنها همچنین ممکن است تعمیر و نگهداری پیشگیرانه را در آسانسور انجام دهند و سوابق سرویس را نگهداری کنند. این کارگران معمولاً از تجهیزات آزمایش برای عیب یابی مشکلات استفاده می کنند و باید در خواندن نقشه های نقشه ماهر مهارت داشته باشند. برای تکمیل تعمیرات اضطراری ممکن است لازم باشد تکنسین ها در تماس باشند.

تکنسین های آسانسور معمولاً به قدرت بدنی و استقامت و همچنین مهارت های مکانیکی و عیب یابی قوی نیاز دارند. آنها باید توجه به جزئیات را نشان دهند و توانایی استفاده از تجهیزات و ابزار آزمایش را داشته باشند.

براساس اداره آمار کار ایالات متحده ، نصاب ها و تعمیرکاران آسانسور و پله برقی از ماه مه 2019 متوسط حقوق سالانه 83،250 دلار را بدست آوردند.

درآمد افراد متخصص کلایمر چقدر است؟

از آنجایی که کلایمر در حال حاضر همه کارهای موجود در بازار را به دست گرفته هر روز تقاضا برای این کار زیاد می شود و همچین درآمد آن نیز زیاد می شود. 

برای اطلاعات بیشتر جهت درآمد داشتن مدرک کلایمر و درآمد ماهانه اجاره کلایمر با ما در تماس باشید.

درآمد اجاره کلایمر

دوره کارآموزی را کامل کنید
به طور کلی ، اولین قدم برای تبدیل شدن به یک تکنسین آسانسور ، تکمیل یک برنامه پنج ساله کارآموزی است.

کارآموزی ترکیبی از دروس کلاس و آموزش در محل کار را فراهم می کند. برای شروع یک دوره کارآموزی ، مدرک دیپلم متوسطه یا معادل آن معمولاً لازم است.

کارآموزانی که معمولاً در حین کار در محل کار خود جبران می شوند ، با کارگران باتجربه جفت می شوند تا بتوانند پیش از انجام کار خود ، تجارت را تماشا کرده و یاد بگیرند.

آنها تمام مهارت های لازم برای موفقیت به عنوان یک تکنسین آسانسور را از جمله خواندن طرح و روش های ایمنی فرا می گیرند.

تکنسین های مشتاق می توانند از طریق اتحادیه محلی یا مشاغل کارآموزی را تضمین کنند. دوره های کارآموزی نیز ممکن است از طریق کالج ها و سایر موسسات آموزشی ارائه شود.

مشتاقان آسانسور آسانسور نیز ممکن است بخواهند یک برنامه تناسب اندام تهیه کنند. تکنسین های آسانسور اغلب وسایل و تجهیزات سنگین را بلند می کنند.

علاوه بر این ، آنها در معرض آسیب های حین کار مانند سقوط یا کشیدگی عضلات هستند.

ایجاد یک رژیم تناسب اندام می تواند به تکنسین های آسانسور کمک کند تا از نظر جسمی قادر به انجام وظایف خود باشند و از آسیب های معمول این حرفه جلوگیری کنند.

مجوز لازم را دریافت کنید
چندین ایالت برای اطمینان از ایمنی عمومی به تکنیسین آسانسور برای تکمیل امتحان مجوز نیاز دارند.

امتحانات معمولاً به صورت کتبی است و دانش تکنسین آسانسور را از مراحل نصب ، مشخصات قطعه و محدودیت های فنی آزمایش می کند.

شرایط اضافی مجوز ممکن است شامل پرداخت هزینه و رعایت استانداردهای آموزشی یا تجربی باشد. مشتاقان آسانسور آسانسور باید درباره شرایط خاص ایالت های خود تحقیق کنند.

گواهینامه را در نظر بگیرید
کارفرمایان ممکن است به دنبال تکنسین آسانسور با گواهینامه های مهارت و مهارت آنها باشند. به همین دلیل ، گواهینامه داوطلبانه ممکن است هنگام جستجوی کار مفید باشد. انجمن ملی پیمانکاران آسانسور (یا NAEC) گواهینامه های داوطلبانه مانند تکنسین مجاز آسانسور (یا CET) و تکنسین آسانسور دسترسی آسان و اقامت خصوصی (یا CAT) را ارائه می دهد.

برای به دست آوردن مدرک CET ، یک تکنسین آسانسور باید یک برنامه آموزشی CET را بگذراند ، 5 سال تجربه داشته باشد و یک آزمون را با موفقیت به پایان برساند.

برای افرادی که علاقه مند به کسب نشان CAT هستند ، تکمیل یک برنامه آموزشی CAT ، 3 سال تجربه و قبولی در یک آزمون لازم است.