بهترین شهرای دنیا - اجاره کلایمر در تهران

بهترین شهرای دنیا - اجاره کلایمر در تهران

تهران کلایمر ، بهترین شرکت در زمینه تعمیر و نگهداری کلایمر

اگر کلایمر شما نیاز به تعمیر یا نگهداری دارد، حتما با تهران کلایمر باشید که بهترین خدمات در این زمینه را به شما ارائه می دهد.

برای اجاره کلایمر برقی در تهران به سایت تهران کلایمر مراجعه کنید.

1-  لندن، انگلستان
رتبه بندی برجسته: ارتقا ((1) ، برنامه نویسی (2)

چرا آن را دوست داریم: رزونانس می گوید: "لندن هنوز لندن است و همه گیری باعث شده است که ما از جنبه های دیگر زندگی شهر بها دهیم - موارد مهم مانند هوای خنک و قابل تنفس که توسط درختان یک شهر و مناظر سبز و باز آن امکان پذیر است." . "لندن از نظر کیفیت تجارب خود در رتبه 16 قرار دارد ، بسیاری از آنها به شکل پارک های دیدنی و جذاب میراث ده ها املاک سابق کشور است که به عنوان شکارگاه برای نسل پادشاهان و ملکه ها خدمت می کردند." مکانهای دیدنی اصلی لندن ممکن است به هزاره ها بازگردند ، اما مغازه ها ، بارها ، هتل ها و رستوران های پایتخت تقریباً به صورت هفتگی ادامه می دهند. خواه در فضای باز باشید ، گرسنه باشید ، یا خانواده ای را تحریک کنید ، یک محله متمایز از لندن برای تحقیق وجود دارد - و احتمالاً متفاوت از آخرین بازدید شما خواهد بود. برای گزینه های هتل ، همه چیز از پیشنهادات زیبا و جذاب مانند Vintry & Mercer (باز در هنگام COVID با رزروهای انعطاف پذیر) گرفته تا آثار کلاسیک تاریخی احیا شده مانند Belmond Cadogan (همچنین باز). فقط Brexit را مطرح نکنید.

2 - شهر نیویورک ، ایالات متحده
رتبه بندی برجسته: برنامه نویسی (1) ، ارتقا ((2)

چرا ما آن را دوست داریم: "نیویورک ، بیش از همه ، مکانی برای تجمع است که در آن مغزها و بدن در مجاورت ناشایست با یکدیگر ، جرقه های نبوغ ، اختراع ، پیشرفت را ایجاد می کنند. امروز نیویورک ها با آمادگی و آماده ، با هم و به تنهایی ، روی خمپاره ها و بالکن های خود آماده دفاع از شهرشان هستند. " "به هر حال جهان از قدرت ماژور جمعی ما ظهور ، تکامل یا چرخش می کند ، ابتدا این اتفاق می افتد." نیویورک مرتباً برای فرهنگ خود رتبه بندی می کند. این مکان برای موزه ها در رده پنجم قرار دارد ، که به طور مداوم در حال بهبود است و گواهینامه بازسازی موزه هنر مدرن و موزه عکاسی کاملا جدید Photisiska که در پایان سال در منطقه فلاتیون منهتن افتتاح شد ، نشان می دهد. برادوی ممکن است چراغها را تا ژوئن 2021 روشن نکند ، اما مطمئن باشید - این هیچ شهر ارواح نیست.

3 - پاریس، فرانسه
رتبه بندی برجسته: محصول (3) ، ارتقا ((3)

چرا ما آن را دوست داریم: آتش سوزی نوتردام یادآوری ویرانگری از میزان محبوبیت پاریس توسط مسافران در سراسر جهان بود و با آماده شدن پایتخت برای بازی های المپیک 2024 ، فقط بهتر می شود. زیرساخت های بهبود یافته و 24 هتل جدید فقط در سال گذشته به شهری که ما به خاطر هنر در کلاس جهانی ، خرید (در لیست Resonance امسال نیویورک و لندن را شکست داد) و غذاهای جهانی به شهر ما علاقه مند هستیم. رزونانس می گوید: "به قول معروف ، پاریس همیشه ایده خوبی است." "و اکنون که شنا در آبهای رود سن در استخرهای عمومی Bassin de la Villette مورد توجه قرار گرفته است ، حتی افراد محلی که در تابستان شهرت زیادی را ترک می کنند در اطراف هستند. تالار شهر قول ساخت پنج استخر شنای روباز را به موقع برای بازی های المپیک داده است. "

4 -  مسکو، روسیه
رتبه بندی برجسته: مکان (3) ، محصول (1)

چرا ما آن را دوست داریم: "اولین نسل موسکووی به اصطلاح" پس از اتحاد جماهیر شوروی "جهان را سفر کرده است ، و با چمدان های پر از ایده ای که در شهر همیشه مغرور خود بسته بندی می کنند ، بازگشت ، تحریم ها لعنت می شود" می گوید رزونانس. پایتخت روسیه به دلیل جاذبه های دیدنی خود مانند کلیسای جامع رنگارنگ St. Basil’s Square مشهور است. اما آیا می دانید که این شهر همچنین یکی از بهترین شهرها برای پرواز در داخل و خارج از جهان است؟ این مکان در رتبه بندی Resonance رتبه چهارم را برای اتصال فرودگاه به خود اختصاص می دهد ، که یک مکان نسبت به سال گذشته افزایش دارد و Sheremetyevo International مسکو اخیراً در بررسی عملکرد به موقع Cirium به عنوان بهترین فرودگاه به موقع در جهان انتخاب شده است.

بهترین شهرها برای خرید کلایمر

5 - توکیو ژاپن
رتبه بندی برجسته: مکان (1) ، شکوفایی (3)

چرا ما آن را دوست داریم: ”با وجود زلزله ، سونامی و توفان ، توکیو نقطه شماره 1 را برای ایمنی بدست آورد. که در مکانی بسیار مفید برای کشف و کشف در تمام ساعات شب مفید است. توکیو با نوآوری ، کارآیی و تحرک جنبشی شبانه روزی خود همچنان مبهوت بازدید کنندگان جهانی می شود. " توکیو دومین رستوران از هر شهر در سراسر جهان را دارد ، رتبه دوم را برای رستوران های خود دارد ، و برخی از رامن ها را تغییر می دهد ، و آن را به مقصدی تبدیل می کند که ارزش برنامه ریزی یک سفر کامل در مورد غذا را دارد. و اگر بیشتر بودجه سفر شما صرف غذا خوردن است ، نگران نباشید. تعداد زیادی هتل ارزان قیمت در توکیو برای رزرو وجود دارد. انگشت ها از المپیک برنامه ریزی شده سال دیگر هم عبور کردند.

6 - دبی ، امارات متحده عربی
رتبه بندی برجسته: مکان (2) ، افراد (2)

چرا ما آن را دوست داریم: شما ممکن است دبی را با آسمان خراش های رکورددار آن مرتبط کنید و شهرت خوبی کسب کرده است. Santiago Calatrava's Tower در نهر دبی با تکمیل برج برج خلیفه به عنوان بلندترین ساختمان در جهان پیشی خواهد گرفت. با این حال ، شما مجبور نخواهید بود که کل سفر خود را در اینجا در داخل منزل سپری کنید. "این فضای بیرونی است که واقعا منفی دبی را فتح کرد. 6 رتبه بندی کلی ، ”می گوید رزونانس. "این شهر تجارب در فضای باز را ارائه می دهد که از نظر کیفیت در رتبه پنجم قرار دارد و از نظر ایمنی و هواشناسی در 10 رتبه برتر قرار دارد. 8. " این امارت دارای بسیاری از جزایر ساخته شده توسط انسان و حتی یک مرکز خرید الهام گرفته از طبیعت است که دارای یک پارک پشت بام و 200000 فوت مربع از باغ های فضای باز برای گشت و گذار است.

7 - سنگاپور
رتبه بندی برجسته: افراد (11) ، ارتقا ((6)

چرا ما آن را دوست داریم: "سرمایه گذاری مجدد سنگاپور در زمینه تحقیقات ، استعدادها و استخدام دفتر مرکزی تضمین می کند که برای دهه های آینده خانه یک شهروند ثروتمند پایدار خواهد بود. به همین دلیل است که دولت-شهر به صعود خود در میان شهرهای مرفه ترین سیاره ادامه می دهد. " نقطه سرخ کوچک ، همانطور که ایالت-شهر با محبت نامیده می شود ، رتبه برتر خود را در این رتبه بندی برای افراد و زیرساخت های خود کسب کرد. سنگاپور به دلیل داشتن غذاهای خیابانی معروف دکه های فروش عقاب ، ترمینال فرودگاه باغ مانند و هتل Raffles سنگاپور که به تازگی بازسازی شده و بازگشایی شده (و از سال 1887 پذیرای مسافران است) نقاط مهم توجه (و معده) ما را به خود اختصاص می دهد.

8 - بارسلونا، اسپانیا
رتبه بندی برجسته: مکان (9) ، ارتقا ((9)

چرا ما آن را دوست داریم: "بارسلونا یک شهر اروپایی تقریباً ایده آل است ، شهری با آب و هوای تقریباً مناسب در طول سال ، کیلومترها مایل سواحل ، پارکهای نمادین ، معماری چشمگیر و محله های رنگارنگ که با سرعت خاص خود حرکت می کنند - هنری ، پیچیده ، بوهمیایی. جای تعجب نیست که در رده 10 ما در دسته Place قرار دارد ، که هم محیط طبیعی و هم ساخته شده یک شهر را اندازه گیری می کند. " محبوبیت بارسلونا که اغلب به عنوان فرزند پوستر برای گردشگری بیش از حد شناخته می شود ، به ویژه با جذابیت سواحل و بناهای برجسته معماری گائودی ، تا سال 2021 از بین نخواهد رفت. فقط مطمئن شوید که از قبل رزرو کرده اید ، مخصوصاً برای بزرگترین جاذبه های بارسلونا.

9 -  لس آنجلس ، ایالات متحده
رتبه بندی برجسته: محصول (15) ، ارتقا ((7)

چرا ما آن را دوست داریم: "رهبران فرهنگی و آشپزی L.A. - پس از یک سری از بلایای طبیعی ، مایلند قدم بردارند و شهر را برای تجارت باز اعلام کنند ، و به شهر کمک می کنند تا شماره را نداشته باشد. رزونانس می گوید ، 7 در گروه تبلیغات ما - به زودی دوباره فراخوانی خواهند شد. L.A در سال 2019 از بیش از 50 میلیون بازدید کننده استقبال کرد و از سراسر جهان برای سواحل شهر ، استودیوهای فیلم ، موزه ها و پتانسیل های ستاره دار شدن به شهر آمد. اما لس آنجلس نیز یک تجدید حیات آشپزی را تجربه کرده است ، به طوری که در آنجا دو هفته رستوران مجزا برگزار می کند تا گزینه ها را به نمایش بگذارد ، بارهای بالای پشت بام را از مرکز شهر تا غرب هالیوود ارائه می دهد و هر دو جامعه ساحلی مانند ساحل ونیز و نقاط شرقی را دیده است. از جمله اکو پارک بازی خود را در سالهای اخیر بالا برده اند.

10 - مادرید، اسپانیا
رتبه بندی برجسته: برنامه نویسی (8) ، مکان (21)

چرا ما آن را دوست داریم: "این شهر ، یک تازه وارد در 10 تیم برتر است ، پس از یک قفل طولانی مدت ، دوباره روی پا است. موزه های خیره کننده آن - با کاهش ظرفیت - و با گسترش اخیر در Prado ، Reina Sofia و Thyssen-Bornemisza ، بازگشایی شده اند. " پایتخت اسپانیا بهتر است با پای پیاده بررسی شود - در بلوارهای وسیع آن گشت بزنید یا در سالن های موزه های Reina Sofia یا Prado سرگردان باشید. اما حتماً در یک عصرانه بعد از ظهر لذت ببرید ، زیرا صحنه زندگی شبانه مادرید را فراموش نکنید. در واقع ، وقتی AFAR اخیراً میرا تی لی را رمان نویس را به سفر لحظه آخری به اسپانیا فرستاد ، او عشق خود را در اواخر شب ها با تماشای نمایش های فلامنکو و رقصیدن در باشگاه های محله چوکا در این شهر کشف کرد. COVID برخی از سرگرمی های شبانه را محدود کرده است ، اما سرمایه گذاری در زیرساخت های غذاخوری در فضای باز و پیاده روی باید باعث بازگشت شهر هنگام بازگشت ویروس شود.