کار نمای ساختمان با کلایمر - اجاره کلایمر در تهران

کار نمای ساختمان با کلایمر - اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر در تهران

 

اجاره کلایمر

1 - مقدمه:

نمای ساختمان ساخته شده از عناصر قاب بندی بتونی در معرض و پنجره های پر برای بسیاری از ساختمانهای مسکونی ، هتل ها و موسسات بلند مرتبه معمول است. این نتیجه در ساخت اقتصادی و امکان بیان آزاد ساختار ساختمان را فراهم می کند.در صورت طراحی و ساخت مناسب ، عناصر نمای بتونی در معرض دید قرار می گیرند. می تواند طول عمر طولانی با سطح مناسب نگهداری را فراهم کند. با این حال ، نقص در طراحی ، ساخت و ساز و مواد می تواند ایجاد کند خرابی زودرس عناصر نما ، نیاز به تعمیرات پرهزینه.متداول ترین مکانیزم های خرابی نما در ارتباط است. ترک خوردگی به دلیل تغییرات حجم محدود در بتن ، خوردگی تیرهای تقویت شده یا نرده های بالکن تعبیه شده و لایه برداری زودرس پوشش های محافظ یا تزئینی این عوامل می توانند به آب کمک کنند. نشت ، نفوذ هوا ، ظاهر نامناسب و نگرانی های ایمنی ناشی از سقوط بتن. در صورت عدم ترمیم ، خراب شدن شدید بتن نیز می تواند خطرناک باشد.

کلایمر برای نما:  کلایمر جایگزین داربست است که برای کار در نمای ساختمان استفاده می شود. برای اجاره کلایمر در تهران با ما در تماس باشید.
 

2 - تعمیر:
قبل از طراحی تعمیرات نمای بتونی ساختمان ، چندین عامل وجود داردکه باید در نظر این موارد شامل موارد زیر است.بررسی صحیح مکانیسم خرابی و آن باید ساخته شود. اگرچه تحت اکثر شرایط روش های ترمیم بتن پاشیده و لایه بردار از این روش ها است. بدون در نظر گرفتن علت ، مکانیسم زوال و آن یکسان است. در بعضی موارد ممکن است روش متفاوت ترمیم را تعیین کند. برای به عنوان مثال ، اگر سطح بالایی از یونهای کلرید در بتن وجود داشته باشد ،
یک رویه ترمیم تر ، مانند استفاده از خوردگی مواد بازدارنده یا اقدامات حفاظت کاتدی ممکن است باشد.مورد نیاز همچنین ، در بیشتر موارد ، میزان وخیم شدن آن بسیار زیاد خواهد بود. تأثیر بسزایی در تصمیم گیری در مورد تعمیر یا تعویض a جز component (به عنوان مثال ، یک تخته بالکن).شایعترین نوع وخامت در
نمای بتونی در معرض است که با خوردگی همراه است. فلزات تعبیه شده  رایج ترین علت وخامت در آب و هوای سرد خسارت ناشی از یخ زدگی است. به عناصر بتونی. خرابی های پوشش و نشت از طریق بتن ترک نیز از مشکلات رایج است.

3 - تکنیک ها و مواد وصله: 

در طول سالها ، چندین روش تعمیر توسط صنعت تعمیر بتن استفاده شده است. بر اساس موفقیت مشاهده شده در چنین تعمیراتی ، تکنیک ها و توالی های تعمیر زیر تکامل یافته اند:

  •  شناسایی مناطق لایه لایه شده و میزان حذف بتن مورد نیاز

بتن لایه بردار در نمای ساختمان به طور معمول با استفاده از روش ضربه زدن چکش شناسایی می شود. اگرچه یک کارگر آموزش دیده در اکثر موارد می تواند به راحتی بتن لایه لایه یا غیر سالم را با روش ضربه زدن چکش شناسایی کند ، اما شناسایی لایه لایه سازی های عمیق یا خلأهای موجود در بتن ممکن است به روشهای پیچیده تری مانند روشهای توصیف شده نیاز داشته باشید. پس از شناسایی مناطق لایه لایه شده ، باید بلافاصله علامت گذاری شوند تا توسط مهندس ، معمار یا بازرس واجد شرایط تأیید شوند.

  •  حذف بتن / تخریب خشن

پس از شناسایی مناطق لایه بردار یا نامناسب بتن ، باید بتن در مناطق آسیب دیده برداشته شود. در پروژه های مرتفع نمای مرتفع ، بتن برداری معمولاً با استفاده از چکش های برش دهنده پنوماتیک انجام می شود. به منظور جلوگیری از کبودی زیاد بستر ، معمولاً از استفاده از چکش خردکننده بیش از 15 پوند خودداری می شود. هنگامی که چکش زدن باعث می شود تا ترک خوردگی بتن صوتی ایجاد شود ، کبودی بستر ممکن است رخ دهد. میکروترکینگ بیش از حد منجر به یک منطقه بتن ضعیف شده در امتداد خط پیوند می شود ، جایی که مقاومت پیوند در آن بسیار مهم است.
حذف بتن همیشه باید به بتن صوتی گسترش یابد و بدون حذف بیش از حد مناطق صوتی. در بیشتر موارد ، میزان حذف بتن فقط در طی فرآیند تخریب خشن قابل تعیین است. یک کارگر باتجربه باید بتواند هندسه وصله را بسته به آنچه در هنگام حذف بتن یافت می شود ، تنظیم کند. در بعضی موارد ، میله های تقویت کننده خوردگی کمی خورشید را می توان چندین اینچ از محیط ناحیه لایه لایه شده مشاهده کرد. در این موارد ، مناطق آسیب دیده را باید حذف کنید تا زمانی که فولاد تقویت کننده تمیز مشاهده شود. روشهای استاندارد صنعت فعلی حاکی از آن است که بتن در کل محیط فولاد تقویت کننده خورده برداشته شود تا میلگردهای آسیب دیده به طور کامل در ملات تعمیر کپسول شوند.

  •  محیط برش پچ اره و آماده سازی سطح

پس از روند تخریب خشن ، محیط وصله باید با برش اره در کل مشخص شود. محیط وصله. برش اره لبه مستقیم را ایجاد می کند. برای اتصال ملات ترمیم با بتن و اراده بستر از لبه پر کردن ملات تعمیر جلوگیری کنید. عمق اره برش به طور معمول 1/2 اینچ است. با این حال ، عمق برش اره باید باشد. در صورت برخورد با فولاد تقویت کننده کاهش یابد. در مناطق کوچک وصله که لنگرگاه مکانیکی است. وصله با فولاد تقویت کننده استفاده نمی شود ، برش اره باید باشد.
با زاویه کمی ساخته شده و یک شکل کبوتر برای پچ ایجاد می کند. با این کار ملات تعمیر در جای خود قفل می شود. در صورت از بین رفتن پیوند ، از جوش زدن جلوگیری کنید. آماده سازی سطح بتن بستر باید شامل باشد. از بین بردن تمام بتن های آسیب دیده و نامناسب که توسط روند تخریب خشن.

 

  • شکل گیری:

در حال حاضر ، بیشتر قطعات پچ بتن در بلند مرتبه ترمیم می شوند.ساختمانها با استفاده از روش فرم و ریختن قرار می گیرند.این تقریباً تمام وصله هایی را که روی سطوح افقی قرار گرفته اند شامل می شود.
(مانند بالکن و برآمدگی سطوح بالایی) و عمودی سطوح (مانند ستون ها و دیوارها). در برخی موارد ، تعمیرات انجام شده است. soffits به تخته نیز با استفاده از روش فرم و ریختن قرار می گیرد. این امر با حفاری یک یا چند سوراخ هسته از طریق انجام می شود.کل ضخامت دال برای تسهیل قرار دادن از بالا. که در چنین مواردی ، هندسه وصله باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. از ایجاد جیبهای هوای محبوس در وصله خودداری کنید. در چند مورد جدا شده ، ملات ترمیم با فرم دهی قرار می گیرد. حفره و پمپاژ ملات تعمیر از پایین قالب اگرچه این روش به دلیل لجستیکی بودن کاربرد کمتری دارد. الزامات ، مزایای خاصی را نسبت به معمولی فراهم می کند.روشهای قرار دادن مگر اینکه ملات تعمیر با استفاده از کیسه خشک یا شاتکریت قرار داده شود. روش ، حفره ترمیم باید تشکیل شود. تشکیل حفره ترمیم به طور معمول شبیه به قرار دادن بتن معمولی است. هنگام تشکیل تکه هایی روی سطوح عمودی برای معمولی قرار دادن (ریختن) ، دهانه ها (دهان پرندگان) باید باشد. در بالای پچ تشکیل شده است. هنگام تشکیل برای قرار دادن با روش پمپاژ ، دهانه ها در بالا و پایین قسمت پچ ساخته شود. بسته به هندسه پچ ، فرم ها باید با استفاده از سواحل پست و سایر موارد تکمیلی پشتیبانی شود.