خرید خانه اول شما - اجاره کلایمر

خرید خانه اول شما - اجاره کلایمر

خرید اولین خانه - اجاره کلایمر

تعداد افرادی که خانه اول خود را خریداری می کنند قابل توجه و روند افزایشی است ، از 30 درصد کل فروش در سال 2015 به 32 درصد در سال 2016 بر اساس داده های انجمن ملی ملکی. با خریدهای جدید و تقریباً یک سوم خرید ، پول زیادی در این خط دارید ، ارزش فکر کردن در مورد دستورالعملهای اساسی برای خرید خانه های هوشمند برای اولین بار است. در اینجا چه باید در نظر داشته باشید

داشتن یک خانه باعث آزادی بیشتر خواهد شد. . . و موارد اضطراری بیشتر
وقتی اجاره می دهید یا با خانواده زندگی می کنید ، سرگرم کننده است که روزی را ببینید که بتوانید از طریق درب خانه آینده خود قدم بزنید و بگویید "من این مکان را دارم." وقتی این آزادی را دارید که به هر روشی که بخواهید تزئین کنید و حتی نقاشی سقف های سقف را انجام دهید ، چه چیزی دوست ندارد؟

اما فقط به این دلیل که شما سرپرست خانوار نیستید به این معنا نیست که شما در خیابان آسان زندگی می کنید. به عنوان یک مالک جدید خانه ، به یک صندوق اضطراری کامل احتیاج خواهید داشت. بعلاوه ، حل کردن تمام مشکلات کوچکی که برای تکیه بر صاحبخانه یا مدیریت آپارتمان خود برای رفع آبگرمکن های شلوغ ، تهویه مطبوع شکسته و پنجره های آسیب دیده از طوفان برای نامگذاری چند مورد استفاده کرده اید ، کاملاً بر روی شانه های شما خواهد بود.

بنابراین قبل از خرید خانه ، مهم است که به سه هدف اولیه برسید:

· تمام بدهی ها ، از جمله پرداخت ماشین ، وام مدرسه و کارت های اعتباری را پرداخت کنید. تأمین هزینه پرداخت وجه چک به هیچ وجه برای پرداخت هزینه جدید زیادی نیست.

هزینه های زندگی به ارزش سه تا شش ماه را در یک صندوق اضطراری قرار دهید. از آنجا که می توانید مطمئن باشید بچه ها هنوز مریض می شوند و لاستیک ها حتی پس از حرکت به خانه رویایی خود همچنان صاف خواهند ماند.

· حداقل 10-20٪ از قیمت خانه را برای پیش پرداخت هزینه کنید. هرچه بیشتر کنار بگذارید ، تهران کلایمر زودتر می توانید با پرداخت وام مسکن ، رؤیای نهایی مالکیت خانه را تکمیل کنید.

یک خانه یک سرمایه گذاری بزرگ است ، بنابراین محدودیت های کلایمر خود را بدانید و به آنها بپیوندید
هنگامی که در حال شکار یک خانه رویایی هستید ، وسوسه می شوید که درگیر جذابیت محدود کردن ، فیلمبرداری مربع و رنگ آمیزی شوید. بعضی اوقات خانه ای خوش منظره به قدری خوب به نظر می رسد که خریداران بار اول همه دلارهای درگیر شده را فراموش کرده و فریاد می زنند: "کجا امضا کنم؟

اما برای اکثر مردم ، خرید خانه بزرگترین سرمایه گذاری آنها تا به حال است. بنابراین قبل از قرار دادن قلب خود در یک محله خاص یا تعداد مشخصی از حمام ، مکث کنید و به یاد داشته باشید که این یک معامله بزرگ است. پس از خرید (یا ثبت نام برای وام) ، شما مسئول پرداخت و نگهداری از یک منبع بزرگ و با ارزش هستید.

ریاضیات بسیار ساده است. ضروری است که بدانید خانه به چه مقدار خانه نیاز دارید و چقدر می توانید از پس آن برآیید. هیچ پرداخت وام مسکن نباید بیش از 25٪ از پرداخت خانه شما باشد. از این شماره به عنوان سقف خود استفاده کنید و مبلغی را جستجو کنید که در صورت امکان حتی پایین تر باشد. با پایین نگه داشتن مبلغ پرداخت ماهانه ، خود را آماده می کنید تا اوقات سختی را که برای همه صاحبان خانه در نظر گرفته می شود ، آب و هوا کنید.

اجاره کلایمر

15 سال و ثابت تنها راه رهن است.
بیشتر افرادی که برای خرید خانه وام می گیرند برای یک معامله 30 ساله ثبت نام می کنند و خیلی زیاد نیز با نرخ سود متغیر می روند. چرا آن گزینه ها اینقدر محبوب هستند؟ در هر دو حالت ، معمولاً به این دلیل است که خریداران بار اول در مورد صرفه جویی بیشتر در هزینه زمان ، بیشتر به فکر صرف هزینه کمتر هستند.

سی سال وام مسکن شما را با پرداخت ماهانه کمتری تنظیم می کند. اما به دلیل اتهامات آنها ، تا زمانی که پرداخت می شوند ، هزاران دلار دیگر نیز خرج می کنند. در رابطه با وام های با نرخ متغیر ، در ابتدا آنها ممکن است مقرون به صرفه به نظر برسند ، اما تغییرات بازار می تواند شما را از صاحب خانه خوشبخت به احمقانه‌ای که در ضربان قلب محصور شده است ، بردارد.

بنابراین اگر برای خرید وام باید وام بگیرید ، وانمود کنید مانند یک 15 سال ، وام با نرخ ثابت تنها گزینه موجود است. شما یک تن پول پس انداز خواهید کرد ، از دل درد زیاد جلوگیری می کنید و خانه خود را سالها زودتر از آنچه در غیر این صورت انجام می دادید ، می پردازید.

برای اجاره کلایمر ، بالابر ، دستگاه کلایمر و اجاره کلایمر در تهران با این شماره تماس حاصل فرمایید 09123652817

و به یاد داشته باشید آنچه که قبلاً در مورد پرداخت پیش پرداخت سالم گفتیم؟ خود را در آن اداره محدود نکنید. قانونی وجود ندارد که بگوید شما نمی توانید 100٪ از روز خریداری را پرداخت کنید! صدا دیوانه؟ بسیاری از مردم این کار را همیشه انجام می دهند. تنها کاری که لازم است کمی برنامه ریزی و یک رشته کامل است.

مالکیت خانه یک چالش است. اما خبر خوب برای سازندگان منزل اول این است که این کشور همچنین دارای امتیازات عالی است. اکنون بروید رویای خانه خود را پیدا کنید!