اجاره کلایمر ریلی در تهران - تهران کلایمر

اجاره کلایمر ریلی در تهران - تهران کلایمر

اجاره انواع کلایمر برقی و ریلی در تهران و کرج با تهران کلایمر

تغییر رنگ یک اتاق می تواند تأثیر بسیار مثبتی در نحوه ظاهر و احساس فضا داشته باشد ، اما انتخاب رنگ مناسب می تواند یک کار ترسناک باشد. این ممکن است اشتباهی باشد که به راحتی قابل جبران است اما بسیاری از ما هنوز دست و پنجه نرم می کنیم و اغلب با ایمن ترین گزینه پیش می رویم. ما راهنمای مفید خود را برای کمک به شما در هنگام جنجال و رنگ آمیزی در خانه آماده کرده ایم.

اجاره کلایمر برای رنگ آمیزی نما:

اگر خانه شما آپارتمان باشد و نیاز به رنگ آمیزی یا کامپوزیت داشته باشید ، می توانید از کلایمر استفاده کنید. تهران کلایمر انواع کلایمر موجود در بازار را در اختیار دارد. برای اجاره کلایمر برقی می توانید با ما باشید. کلایمر یک دستگاه مناسب ، جایگزین داربست برای رنگ آمیزی ، سیمانکاری و.. می باشد. برای اجاره کلایمر در کرج با این مشاره تماس حاصل فرمائید: 09121172669 همچنین می توانید برای اجاره کلایمر ریلی در تهران با ما باشبد.

انتخاب رنگ 
رنگ های رنگی ، مانند هر چیز ، معمولاً روندها را دنبال می کنند. سرویس بهداشتی های دهه 80 دهه رنگ آووکادو و رنگ های خردل و نارنجی دهه 70 را به یاد دارید؟ اگرچه تمایل به استفاده از جدیدترین رنگهای آبی عمیق یا خردلی بسیار سرگرم کننده است ، اما تمایل به شیک پوش بودن شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد - در عوض با روده خود بروید و سایه هایی را انتخاب کنید که به شما احساس می کند در خانه هستید. Joa Studholme از Farrow & Ball توضیح می دهد ، "رنگهایی را که دوست دارید انتخاب کنید. ممکن است واضح به نظر برسد ، اما ما مشتریان زیادی را می بینیم که احساس سلیقه بودن را محدود می کنند. احساس نکنید که چون یک خانه گرجی دارید ، مجبورید از آن استفاده کنید. رنگ های گرجی."

 • رنگ کف خود را نادیده نگیرید: این دومین سطح بزرگ دیوارها است و رنگی خاص از خود دارد. حتی کفپوش های چوبی نیز سایه ای دارند ، اعم از رنگ عسلی ، گیلاس یا آهک ، و این در شکل ظاهری رنگ تأثیرگذار است.
 • بگذارید هنر شما را راهنمایی کند: کارهای هنری خود را جمع کنید و به دنبال رنگی باشید که برجسته باشد. این می تواند یک روش خارق العاده برای انتخاب رنگ لهجه باشد.
 • اندازه و شکل اتاق خود و میزان نور آن در طول روز را در نظر بگیرید. رنگ های عمیق تر متناسب با اتاق های دنج تری مانند اتاق کار و اتاق نشیمن ، یا اتاق های بزرگتر با نور زیاد هستند ، اما می توان از رنگ های قوی در مقادیر کمتری استفاده کرد تا عمق و نقطه کانونی را در هر اتاق ایجاد کند. مگر در مواردی که به دنبال دستیابی به ظاهری کاملاً بالینی هستید ، "سفید درخشان" را برای سرویس بهداشتی نگه دارید و همیشه از رنگ سفید ملایم برای سقف ها و کارهای چوبی در بقیه خانه استفاده کنید.
 • این افسانه است که فضاها با رنگ سفید بزرگتر به نظر می رسند - اگر اتاق کوچکی دارید با انتخاب رنگ خود جسورانه عمل کنید.
 • برخی از رنگها - معمولاً آنهایی که در طبیعت یافت می شوند - آرامبخش هستند ، به همین دلیل اغلب در اتاق خوابها و حمامها رنگهای خنثی ، آبی روشن و سبز کم رنگ مشاهده می کنید.

تطبیق رنگ
بنابراین شما رنگی را که دوست دارید پیدا کرده اید و فکر می کنید با اتاق کار خواهد کرد ، اما در مورد تطبیق رنگ های دیگر با آن چطور؟ خواه به دنبال ایجاد یک دیوار مشخصه یا لهجه های نقاشی شده باشید ، یا می خواهید با مبلمان ، لوازم جانبی و منسوجات رنگی ایجاد کنید که رنگ ها به خوبی در کنار هم قرار بگیرند. بنابراین...

 • متخصصان رنگ روزها از زندگی خود را با دقت سازماندهی رنگ ها روی نمودارهای رنگی برای سهولت استفاده می کنند. تن ها و سایه های مرتب شده در همان خطوط عمودی همیشه مکمل یکدیگر خواهند بود.
 • در Pinterest یک تابلوی خلق ایجاد کنید اتاقهایی را پیدا کنید که از ترکیبی از سایه های مورد علاقه شما استفاده کرده یا رنگها را مخلوط و تطبیق دهند ، اعم از رنگ ، پرده ، کوسن.
 • نسبت ها را در نظر بگیرید در نظر بگیرید که از چه رنگ هایی با هم استفاده می کنید ، همچنین از هر یک از آنها استفاده کنید. این معمولاً توسط معماری و تناسبات یک اتاق هدایت می شود. استفاده از دو رنگ در اندازه مساوی می تواند به طرز شگفت آوری موثر باشد ، اما به طور معمول با استفاده از بیشتر یک رنگ و کمتر رنگ دیگر ، به یک حس تعادل دست خواهید یافت. به عنوان مثال یک رنگ خاکستری با لهجه زرد.

 

خرید رنگ

بله ، اگر تصمیم بگیرید همه چیز را اشتباه متوجه شده اید ، می توانید دوباره رنگ بزنید ، اما این به زمان ، انرژی و هزینه نیاز دارد ، بنابراین سعی کنید به هیچ چیز عجله نکنید. نمونه های رنگ را بردارید و آزمایش رنگ ها را شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که یک منطقه به اندازه کافی بزرگ را رنگ آمیزی کرده اید تا واقعاً درک کنید که چگونه رنگ در اتاق کار می کند. ما پیشنهاد می کنیم یک قطعه کارت A4 یا یک جعبه غلات نقاشی کنید. ساعت های مختلف روز خود را تماشا کنید. شکل ظاهری آن در صبح بسته به جهت نور بسیار متفاوت از شب است. همچنین ، در نظر بگیرید که زیر نور مصنوعی چگونه به نظر می رسد.

نحوه ظاهر شدن یک رنگ بر روی دیوار بسته به مارک متفاوت خواهد بود ، اما پایان رنگ را تقریبا می توان در دسته بندی کرد:

 

 • مات: به طور کلی استاندارد برای دیوارهای داخلی در نظر گرفته می شود ، این کمترین انعکاس دهنده است و دارای بافت مخملی است. بیشترین عمق رنگ را ارائه می دهد و برای پنهان کردن نقص روی دیوارها مناسب است.
 • پوسته تخم مرغ: دارای بازتاب و نسبتاً بادوام ، این رنگ بیشتر در آشپزخانه یا حمام توسط افرادی که به دنبال رنگ با دوام و تمیز آسان و بدون براق هستند استفاده می شود.
 • رنگ ساتن: مانند پوسته تخم مرغ اما کمی براق تر.رنگ نیمه براق و براق: بازتابنده ترین و با دوام ترین رنگ با تمیز کردن آسان ، به طور سنتی در تخته های قرنیز ، قالب ها و درها یا گاهی در حمام استفاده می شود. روندها مشاهده کرده اند که از رنگ براق در کف چوبی یا ایجاد یک ویژگی بیشتر استفاده می شود. اما در هنگام استفاده از این روش مراقب برجسته سازی نقص باشید.

مسائل زیست محیطی در صنعت رنگ بیشتر مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از فرمولاسیون های جدید رنگ اکنون حاوی VOC کم (ترکیبات آلی فرار) هستند که اثرات سوئی بر سلامتی دارند و هنگام دفع مواد زائد باعث ایجاد مشکل می شوند. با این حال هم اکنون طیف خارق العاده ای از رنگ های بوم گردی وجود دارد که به هیچ وجه در اتمام رنگ یا اشباع رنگ موثر نیستند. یک مورخ معماری با تجارت ، طی 10 سال گذشته ادوارد بولمر طیف وسیعی از رنگ ها را توسعه داده است ، که با تولید کنندگان متخصص رنگ کار می کند تا با بازگشت به فرمولاسیون های رنگی غیر سمی ، رنگ های زیبا رنگی ایجاد کنید که ایمن تر و سالم تر باشند. اینها برای ساختمانهای تاریخی ایده آل هستند زیرا رنگها با استفاده از رنگدانه های طبیعی به دست می آیند و چسب کازئین باعث می شود سطح تنفس کند و بنابراین به طور طبیعی تنظیم می شود.