اجاره کلایمر در کرج - 09121172669

اجاره کلایمر در کرج - 09121172669

اجاره کلایمر در کرج

برای اجاره کلایمر در کرج با تهران کلایمر همراه باشید. کلایمر جایگزین مناسب داربست برای کارهای رنگ آمیزی، سیمانکاری، حمل مسالح و دیگر اشیاء با ارتفاع با سرعت و قدرت بسیار بیشتر از داربست. برای اجاره کلایمر در تهران با ما باشید.

هزینه فروش خانه چقدر است؟
کمیسیون های املاک و مستغلات و هزینه های دیگر می توانند حداکثر 10 درصد از قیمت فروش خانه را مصرف کنند. برخی از هزینه ها با بازار املاک و مستغلات قابل معامله است و نوسان دارد. اما فروشندگان باید انتظار داشته باشند كه تمام یا بخشی از صورتحساب را برای هزینه های بیشمار فروش خانه تأمین كنند.

هزینه های کمیسیون مسکن
کمیسیون املاک و مستغلات معمولاً بیشترین هزینه ای است که فروشنده می پردازد - 5 تا 6 درصد از قیمت فروش. بنابراین ، اگر خانه خود را به مبلغ 250 هزار دلار بفروشید ، می توانید در پایان کارمزد 15 هزار دلار بپردازید. کارمزد بین بنگاه املاک و مستغلات فروشنده و نماینده خریدار تقسیم می شود. طبق گزارش سال 2018 انجمن ملی معاملات ملکی ، در اکثر موارد (77 درصد) موارد ، فروشنده این هزینه را متحمل می شود.

ممکن است بتوانید در مورد کمیسیون پایین تری مذاکره کنید. هنگامی که انتظار می رود خانه به سرعت به فروش برسد ، بازار محلی قوی باشد یا قیمت خانه نسبتاً زیاد باشد ، آژانسهای املاک و مستغلات نرخ کمتری را می پذیرند.

بسیاری از صاحبان خانه سعی می کنند با ذکر نام خانه خود به عنوان فروشنده (FSBO) از این هزینه های بالا جلوگیری کنند. اگر این کار را انجام دادید ، آماده باشید تا وظایف یک مشاور املاک را بر عهده بگیرید ، از جمله نشان دادن مکان به خریداران احتمالی ، مذاکره ، استخدام وکیل برای تنظیم قرارداد و مراقبت از انتقال عنوان. به گزارش NAR ، فقط 7 درصد از فروش مسکن در سال 2018 فروش FSBO بوده است.

تعمیرات منزل
اگر به فروش خانه خود فکر می کنید ، احتمالاً مواردی وجود دارد که می توانید برای افزایش جذابیت مکان خود و بالقوه افزایش ارزش آن انجام دهید. اگر در بیرون از ملک خود دکوراسیون کرده اید ، داخل آن را رنگ آمیزی کرده اید ، یا راه پله یا شیر آب نشتی را تعمیر کرده اید ، زمان آن است که تغییرات را انجام دهید.

خورخه گوئرا ، رئیس منتخب اتحادیه معاملات مسکن میامی در فلوریدا ، می گوید: "آماده شدن خانه برای فروش می تواند نیاز به کارهای زیبایی جزئی داشته باشد ، مانند نقاشی و سر و صدا کردن ، یا به روزرسانی های اساسی." "گاهی اوقات آشپزخانه و حمام جدید می تواند مقدار قابل توجهی را افزایش دهد."

همچنین ، اگر بازرس خانه خریدار مشکلاتی از جمله سقف آسیب دیده یا لوله کشی بد را پیدا کند ، برای اجاره کلایمر  خاتمه معامله باید برای رفع این مشکلات هزینه کنید.

تعمیرات بزرگ می تواند شما را از نظر اقتصادی بازگرداند ، بنابراین قبل از تصمیم به فروش برای آنها آماده باشید ، مخصوصاً اگر انتظار دارید مشكلی در بازرسی از منزل برطرف شود.

بازرسی از منزل در پیش فروش
بازرسی در منزل پیش فروش کاملاً اختیاری است و هزینه آن در حدود 400 دلار یا بیشتر است. پس چرا برای یکی هزینه می کنید؟ برخی از فروشندگان سرمایه گذاری را انجام می دهند زیرا می خواهند قبل از اینکه خریدار بالقوه با بازرس خانه خود وارد شود ، از هر گونه مشکل ساختاری یا مکانیکی در خانه مطلع شوند.

گرفتن بازرسی قبل از فروش به شما امکان می دهد زودتر از موعد تعمیرات اساسی انجام دهید ، هر گونه خرید کلایمر  احتمال خریدار بعداً برای خریدار یا درخواست پایین آوردن قیمت را از بین ببرید. با آژانس املاک و مستغلات خود بحث کنید که آیا بازرسی در خانه قبل از فروش توصیه می شود یا خیر. به خاطر داشته باشید که اگر بازرسی از نقص های اساسی در خانه شما آشکار شود ، بسته به قوانین ایالت خود برای الزامات افشای مسئولیت ، فاش کردن آنها را به یک خریدار خواهید داشت.

صحنه پردازی در منزل
خریداران دوست دارند تصور کنند که یک خانه  بعد از انواع کلایمر مهاجرت می تواند چگونه به نظر برسد. اگر شما فروشنده هستید ، ارزش آن را دارد که برای تعمیرات لوازم آرایشی مانند رنگ تازه ، خنثی و کف های جدید بهاری کنید. گرانت لوپز ، رئیس هیئت مدیره مسکن در سن آنتونیو در تگزاس می گوید ، بهبود جذابیت محدود کردن با گیاهان یا گل های تازه می تواند واقعاً مورد توجه خریداران قرار گیرد.

طبق گزارش NAR سال 2019 ، بیست و هشت درصد از نمایندگان فروشنده گفتند که همه خانه ها را قبل از لیست کردن ، با هزینه متوسط ​​400 دلار هزینه کردند.

"صحنه خالی بودن خانه معمولاً مفید است. Guerra می گوید: معاملات مسکن از مبلمان برای نشان دادن امکان وجود این فضا استفاده می کنند. "بسته به مبلمان و قیمت خانه ، (صحنه سازی) بسیار هزینه بر است."

استخدام یک متخصص برای صحنه سازی خانه خود ممکن است نتیجه بدهد. صحنه سازان برای به حداقل رساندن بهترین ویژگی های خانه و در عین حال بدترین ویژگی های خانه ، آنچه لازم است انجام می دهند و به خریداران احتمالی کمک می کنند که کرایه کلایمر  خود را در آنجا زندگی کنند. آنها مبلمان و لوازم جانبی را دوباره مرتب می کنند ، خانه را بی نظمی می کنند و شخصی سازی می کنند. حتی ممکن است یک اتاق را به گونه ای تصور کنید که تصور نکنید.

هزینه یک استیون حرفه ای با توجه به اندازه خانه ، میزان کار ، مدت زمان حضور در بازار و سایر عوامل متفاوت است. انتظار دارید در صورت نیاز به یک صحنه ساز حرفه ای ، چند صد دلار حداقل و شاید هزاران دلار هزینه کنید.

خدمات رفاهی
اگر قصد دارید قبل از فروش خانه خود از خانه خود خارج شوید ، می خواهید هزینه آب و برق خود را ادامه دهید. نمایش خانه ای بدون تهویه مطبوع / گرما و نور می تواند برای خریداران دشوار باشد.

قبض های فعلی شما به شما ایده می دهد که هزینه گذاشتن در هر ماه هزینه خدمات شهری تا زمان خرید یک خریدار جدید هزینه شما را در بر خواهد داشت.

بازپرداخت وام
درآمد حاصل از فروش خانه شما برای پرداخت وام خود استفاده می شود ، اما به احتمال زیاد مبلغ پرداخت صورت وام شما کمی کمتر از آنچه در واقع بدهکار هستید ، است.

شما احتمالاً باید سود متعلق به خود را به کل موجودی اضافه کنید. علاوه بر این ، در صورت وجود جریمه پیش پرداخت در ارتباط با رهن ، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه باشید. اسناد وام خود را بررسی کنید یا با وام دهنده فعلی خود تماس بگیرید تا بفهمید آیا وام شما شامل این شرایط است.

یک خانه می فروشید و خانه دیگری می خرید؟ برای تعیین میزان استطاعت خانه از ماشین حساب استفاده کنید.

هزینه های بسته شدن و هزینه های اضافی
در حالی که هزینه های بسته شدن فروش خانه به طور معمول به عهده خریدار است ، اما اگر از شما خواسته می شود قبض قبض را پرداخت کنید ، تعجب نکنید ، مخصوصاً اگر می خواهید خانه خود را در بازار خریدار بفروشید (خانه ای که فروش زیادی دارد. خانه های فروشی).

برخی از این هزینه ها ممکن است شامل هزینه های انجمن صاحبان خانه ، مالیات بر املاک ، حق الوکاله ، مالیات نقل و انتقال و بیمه عنوان باشد. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که هزینه اسکور ، کارگزاری و هزینه پیک را پرداخت کنید. در کل ، هزینه های بسته شدن می تواند از 2 تا 4 درصد قیمت فروش خانه باشد.

لوپز می گوید: "فروشندگان گاهی اوقات فراموش می كنند كه برای سیاست عنوان بودجه در نظر بگیرند ، كه این تضمین می كند عنوان آزاد است و واضح است." این معمولاً در هزینه های بسته شدن گنجانده شده است ، اما ممکن است بتوانید مذاکره کنید که چه کسی آن را پرداخت می کند.

در واقع ، بسیاری از این هزینه ها قابل معامله هستند و بعید است مسئولیت همه آنها بر عهده یک فروشنده باشد. هنوز هم به آمادگی کمک می کند.

مالیات بر سود سرمایه
فراموش نکنید که مالیات را در نظر بگیرید. وقتی خانه ای را بیش از مبلغی که برای آن پرداخت کرده اید می فروشید ، به عنوان سود سرمایه محسوب می شود و ممکن است لازم باشد در اظهارنامه مالیاتی فدرال گزارش شود.

خبر خوب این است که بسیاری از مالکان خانه مشروط به این که در دو سال گذشته از تخفیف مالیاتی در فروش مسکن دیگری استفاده نکرده باشند ، مجاز به سقف 250 هزار دلار سود (500 هزار دلار برای زوج های متاهل که به طور مشترک ثبت نام می کنند) از خانه اصلی خود نیستند. سال ها. تخفیف مالیاتی اعمال می شود در صورتی که از پنج سال گذشته حداقل برای دو سال خانه اصلی شما بوده است.

مالیات بر دارایی
لوپز می گوید: فروشندگان همچنین باید مالیات بر املاک را به یاد بیاورند ، که اگر در وام خود وارد شوند به این امر بستگی دارد. مالیات بر املاک معمولاً پیش پرداخت می شود. فروشنده باید سهم متعلق به مالیات بر دارایی را تا تاریخ بسته شدن ، با پول قرار داده شده در سپرده پرداخت کند.

با این حال ، اگر خانه خود را می فروشید و قبلاً مالیات سال را پرداخت کرده اید ، ممکن است در پایان زمان تخفیف دریافت کنید. خریدار بخشی از مالیات پرداختی را که پس از تاریخ بسته شدن اعمال می شود ، به فروشنده بازپرداخت خواهد کرد.