اجاره کلایمر

اجاره کلایمر

اجاره کلایمر در کرج

اجاره کلایمر در کرج و اجاره کلایمر در تهران ، اگر نیاز به دستگاه کلایمر دارید با این شماره تماس بگیرید. 09121172669

اجاره کلایمر

اجاره خانه شما می تواند راهی عالی برای تأمین سرمایه شما پس از انتقال به خانه جدید باشد. دانستن اینکه چگونه می توانید صاحبخانه شوید ، از نحوه کار فرایند اجاره خانه آگاهی کسب می کند. در اینجا نحوه اجاره خانه برای اطمینان از اینکه یک کار آرام و هوشمندانه از نظر اقتصادی است ، آورده شده است.

چگونه خانه خود را به اجاره دهیم؟

یک برنامه مالی تنظیم کنید.
ا
گر فکر می کنید که چگونه خانه ای را اجاره کنید که سود آن را بدست آورید ، جواب با برنامه ریزی خوب و تفکر طولانی مدت است. بسیاری از صاحبخانه ها فقط ماهیانه چند صد دلار سود انتظار دارند ، بنابراین تعیین اینکه آیا زمان و تلاش یادگیری مالک شدن برای شما در بازار مسکن محلی ارزش دارد ، مهم است.

اجاره خانه معمولاً یک برنامه سریع ثروتمند شدن نیست ، اجاره کلایمر در کرج بلکه یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. هزینه های زیر را در بودجه خود در نظر بگیرید:

  • رداخت وام (در صورت وجود)پ
  • مالیات بر مستغلات
  • بیمه
  • سرویس و نگهداری های مرتب
  • تعمیرات و به روزرسانی ها

نرخ اجاره را تعیین کنید.
این طرف دیگر بودجه شماست: درآمد. مطمئناً ، شما می خواهید نرخ اجاره شما بیشتر از هزینه های شما باشد ، اما برای جذب مستاجر نیز باید رقابتی باشید. منطقه تحقیقاتی اجاره می دهد. خواص تور برای مقایسه کیفیت مسکن و امکانات رفاهی. اگر برای توجیه صاحبخانه شدن نیاز به پرداخت هزینه بیشتر از آنچه در آنجا است ، اطمینان حاصل کنید که خانه شما به اجاره کنندگان نیز پیشنهاد بیشتری می دهد.

برنامه مدیریت املاک داشته باشید.
می خواهید اجاره کنندگان آینده شما در نیمه شب که لوله نشتی زیرزمین را پر می کند با چه کسی تماس بگیرند؟ اجاره کلایمر در تهران و چه کسی آن را برطرف خواهد کرد؟ پاسخ به هر دو می تواند شما باشد - اما اگر دو ساعت فاصله دارید ، شاید نه.

برای اینکه چه کسی ملک را روز به روز مدیریت خواهد کرد ، از برقراری تماس های نگهداری تا بررسی دوره ای اجاره ، برنامه ای تنظیم کنید. همچنین می خواهید برای تعمیرات و نگهداری برنامه ریزی شده برنامه ای تنظیم کنید. شما می توانید با یک شرکت مدیریت املاک یا شخص دیگری قرارداد ببندید تا همه کارها را بر عهده بگیرید ، اما انجام این کار خودتان سرمایه شما را به حداکثر می رساند.

قانون مستاجر موجر را بیاموزید.
اکثر ایالت ها قوانین خاص مستاجر موجر را شامل می شوند که مواردی مانند سپرده های امنیتی ، دسترسی به املاک و دوره های اخطار پایان دادن به اجاره را پوشش می دهد. به عنوان مثال ، هر زمان که بخواهید نمی توانید فقط برای انجام یک بررسی نقطه ای والس کنید - حقوق مستاجر وجود دارد که نیاز به اخطار مستاجر دارد و این بازه های زمانی متفاوت است. برای یافتن بهترین روش تحقیق در مورد قوانین ایالتی و محلی خود با اداره مسکن محلی خود تماس بگیرید.

در مورد قوانین ایمنی مسکن و ضد تبعیض نیز قوانین فدرال وجود دارد. کلایمر اینها اغلب هنگام اجاره آپارتمان از اجاره کنندگان محافظت می کنند ، بنابراین حتماً در این اوایل واضح باشید. تمام قوانین مستاجر موجر را با وزارت مسکن و شهرسازی در میان بگذارید و به طور خاص در مورد قانون ضد تبعیض فدرال ، قانون مسکن فدرال و قانون گزارش اعتبار منصفانه تحقیق کنید.

سیاست های اجاره را تنظیم کنید و اجاره نامه بنویسید.
شما می توانید به صورت آنلاین یک قرارداد اجاره اساسی پیدا کنید ، اما ممکن است مواردی خاص از وضعیت شما وجود داشته باشد که شامل آنها مهم است. به علاوه ، شما در مورد سیاست های اجاره خود تصمیماتی گرفته اید: آیا به حیوانات خانگی اجازه می دهید و می خواهید یک ودیعه برای حیوانات خانگی در نظر بگیرید یا تعیین می کنید چه کسی مراقبت از چمن را انجام خواهد داد؟ وقتی مستأجر می خواهد اجاره نامه را بشکند ، روند کار چگونه خواهد بود؟ استفاده از نمونه اجاره نامه های یافت شده بصورت آنلاین می تواند راهی عالی برای درک نحوه برخورد دیگران با برخی از این مسائل باشد.

شما می خواهید مطمئن شوید که قرارداد اجاره کاملا قانونی است و هیچ منافذی ندارد که فکرش را بکنید. با یک وکیل مشورت کنید تا مطمئن شوید که چگونه اجاره خانه را به روش قانونی اجاره دهید.

برای اجاره خانه خود یک برنامه بازاریابی ایجاد کنید.
یافتن یک مستاجر عالی بخشی از یادگیری نحوه اجاره خانه است. دقیقاً مانند زمانی که خانه ای را می فروشید ، می خواهید اجاره خود را قبل از فهرست كردن درخشید. صحنه سازی آن و انجام عکاسی حرفه ای را در نظر بگیرید تا بهترین حالت را به دست آورد. هرچه عکس های لیست کیفیت بالاتری داشته باشند ، ممکن است برخی از مستاجران تمایل بیشتری به پرداخت هزینه داشته باشند.

ذکر خانه اجاره ای خود در یک بازار آنلاین مانند Trulia به شما کمک می کند تا به بیشترین انتخاب اجاره کنندگان بالقوه برسید و تمام جزئیات مربوط به اجاره خود را در یک مکان اعلام کنید. می توانید از لینک استفاده کنید تا اخبار مربوط به اجاره خود را در بین دوستان ، همکاران و همسایگان منتشر کنید.

مستاجران بالقوه را ملاقات و نمایش دهید.
به طور معمول ، اولین کاری که یک مستاجر علاقه مند می خواهد انجام دهد دیدن آپارتمان است. این یک فرصت عالی برای صاحبخانه ها نیز است. باید هر یک را ملاقات کنید و احساس کنید که آیا آنها یک مستاجر مسئول و محترم هستند یا خیر.

هنگامی که مدعیان خود را محدود کردید ، هوشمندانه است که از آنها برنامه بگیرید و چک کردن پس زمینه و اعتبار را انجام دهید. می توانید از یک سرویس آنلاین غربالگری مستاجر استفاده کنید یا خودتان این کار را انجام دهید. نحوه کار:

  • از آنها بخواهید یک برنامه را پر کنند. شما می توانید هزینه درخواست را بپردازید ، که به شما کمک می کند یاد بگیرید که در مورد مکان جدی هستید و می تواند هزینه های اجاره خانه را جبران کند. بیشتر صاحبخانه ها بین 30 تا 50 دلار هزینه می گیرند ، اما در بازارهای اجاره ای واقعاً رقابتی ، بعضی ها تا 100 دلار هزینه می گیرند. می توانید بصورت آنلاین نمونه برنامه ها را پیدا کنید.
  • شماره تأمین اجتماعی آنها را بخواهید و چک اعتبار را انجام دهید. می توانید از هر سه دفتر اعتباری - Trans Union ، Equifax و Experian چک اعتباری درخواست کنید. برخی از آنها هزینه دریافت می کنند ، اما معمولاً این است که از مستأجران بالقوه بخواهیم هزینه ها را پوشش دهند.
  • حداقل سه مرجع بخواهید. با هر شخصی که در لیست اوست تماس بگیرید و چند س basicال اساسی بپرسید. آیا قابل اعتماد هستند؟ آیا آنها مهلت تعیین شده دارند؟ اشتغال را حفظ کنید؟ از فضای زندگی آنها مراقبت کنید؟ حیوانات خانگی دارند؟
  • اشتغال آنها را تأیید کنید. برای اطمینان از اینکه درآمد آنها می تواند اجاره خانه را تأمین کند ، از دیدن چند ماه پایانه های پرداخت بپرسید و با کارفرمای آنها تماس بگیرید تا مطمئن شوید که هنوز در آنجا کار می کنند.

اجاره خود را مستند کنید و از سپرده امنیتی آنها محافظت کنید.
هنگامی که در مورد یک مستاجر تصمیم گرفتید ، این یک مرحله کوچک اما مهم است. شما به طور قانونی در پایان اجاره نامه به مستاجر خود بازپرداخت وثیقه خود را مدیون خواهید بود ، بنابراین آن را در یک حساب جداگانه و در جایی که امن است قرار دهید (حتی برخی از ایالت ها این را طبق قانون نیز لازم دارند). ممکن است مقداری از آن را برای تعمیرات خرج کنید ، اما همچنان بلافاصله به آن نیاز خواهید داشت. برای انجام این تعمیرات و ارائه مستنداتی درباره چگونگی هزینه پول ، یک مهلت قانونی تعیین شده دارید (این وضعیت در ایالت متفاوت است ، اما اغلب 30 روز متفاوت است).

صحبت از اسناد و مدارک می شود ، قبل از اینکه مستاجر به منزل اجاره بپردازد ، از وضعیت خانه اجاره ای خود عکس بگیرید. وقتی اجاره نامه تمام شد ، می خواهید ثابت کنید که قبلاً خسارتی که به آن مکان وارد شده وجود نداشته است.