آیا کلایمر برای شما مناسب است؟

آیا کلایمر برای شما مناسب است؟

آیا کلایمر برای کار شما مناسب است؟

تهران کلایمر در این مقاله به بررسی سوال و پاسخ متخصص کلایمر می  پردازد.

ویکتور ماركانتونی ، مالك Nastheast Mast Climbers (NEMC) و usedmastclimbers.com ، می گوید: "کلایمر مانند اتومبیل هستند." ”ماهها یا سالها بیکار ماندن در یک زمان باعث می شود توانایی کار درست را از دست بدهند. بازگرداندن آنها به وضعیت کار بعد از آن هزینه زیادی دارد. "

به همین دلیل ، متخصص تجهیزات مستقر در فیلادلفیا می گوید پیمانکاران ماسون باید مطمئن باشند که کار هوایی که آنها در نظر دارند حداقل یک سال طول بکشد. از آنجا که کلایمر به طور کلی پیکربندی های مختلف سکو را ارائه می دهند ، پیمانکاران کوچکتر ممکن است بتوانند واحدهای خود را برای کار در چندین مکان کاری در طول سال رزرو کنند. این تجهیزات زیرک را برای حمل و نقل خدمه ، مواد و ابزارها در مشاغل از سنگ تراشی آجر و CMU به دیوارهای پرده و قاب فلزی پیدا خواهید کرد.

تهران کلایمر تمامی امنیت های کلایمری را در تمامی کارهای خود به بهترین نحو رعایت می کند.

هنگامی که یک پیمانکار تشخیص داد که واقعاً می تواند تجهیزات را مشغول نگه دارد ، سوال این است که چگونه آنها را تهیه کنیم: خرید جدید ، خرید دست دوم یا اجاره؟

برای اجاره کلایمر در کرج به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید.

خریداران لباس فرم اشتباه می کنند.
هزینه ها همیشه یک عامل است و به طور کلی ، پیمانکاران با دیدن قیمت خرید شروع به سنجش آنها می کنند. در حالی که کلایمر مستعمل بین 30،000 تا 50،000 $ کار می کنند ، برای یک واحد جدید 50،000 تا 100،000 $ اضافی نیاز است - یک قطعه قابل تغییر در بسیاری از بازارهای هنوز در حال بهبودی آمریکای شمالی است. علاوه بر این ، شناخته شده است که پیمانکاران متبحر معاملات باور نکردنی تجهیزات استفاده شده را انجام می دهند. "ما شنیده ایم که بچه ها آن Chevy '57 را در حیاط پشت بیوه پیدا کرده اند. این نادر است ، اما اتفاق می افتد ، "می گوید: Clint Bridges ، معاون EZ داربست.

شرکت Bridges که از سال 1991 طیف وسیعی از تجهیزات داربست را تولید کرده است ، تجهیزات مورد استفاده را که از برنامه تجارت یا ناوگان اجاره ای آن تهیه شده است نیز به فروش می رساند. امروز ، او تخمین می زند که فروش دست دوم تقریباً یک سوم مشاغل شرکت را تشکیل می دهد.

بریجز می گوید: "بخصوص در حال حاضر نیاز زیادی به تجهیزات استفاده شده وجود دارد ، زیرا پیمانکاران باید بهترین معامله را برای پول خود بدست آورند." "هرچه یک پیمانکار با تجهیزات بیشتر آشنا باشد ، خرید کارکرده برای او آسان تر است ، زیرا او آموزش دیده و از قبل با دستگاه راحت است."

به گفته مارکانتونی NEMC ، در طول تاریخ اجاره بیشتر تجارت وی در کوهنوردی را تشکیل داده است ، با این وجود فروش تجهیزات مستعمل امسال 100 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

در قسمت وبلاگ سایت تهران کلایمر بهترین آموزش های کلایمر را مشاهده کنید.

ماركانتونی گفت: "ما كوه نوردان مستعمل را به هر نوع پیمانكار فروخته ایم ، با این وجود سنگ تراشی ، مرمت و لعاب كاری معمولی خریداران هستند." "بیشترین خرید در مقابل اجاره در قسمت بزرگتری است ، حداقل 10 میلیون دلار کار در سال."

هر دو EZ Scaffold’s Bridges و Mike Pitt از MastClimbers.com توافق دارند که تصمیم برای خرید جدید در مقابل استفاده اغلب به منابع مالی بیشتر بستگی دارد.

کلایمر در تهران

مدت زمانی که یک پیمانکار برای جستجوی یک قطعه مناسب از تجهیزات استفاده شده و همچنین آشنایی وی با تجهیزات ، دو عامل اضافی است.

پیت که تجهیزات خود را از هر نظر از شخصی به وب کم فروخته است ، می گوید این پیمانکار ناآشنا است که اشتباه خواهد کرد. وی هشدار می دهد پیمانکاران برای خرید بسیاری از قطعات تجهیزات دکل نوردی مستعمل خود ، س questionsالات زیادی را بپرسند ، به ویژه هنگام انجام این کار بصورت آنلاین.

وی افزود: گروه های كلی مشكلی در خرید آنلاین ندارند زیرا آنها كاملاً آگاه هستند و می دانند چه چیزی می خرند.

خریداران ناآگاه در خرید آنلاین اشتباه می کنند زیرا تنها کاری که واقعاً می توانند انجام دهند مقایسه قیمت ها است. "ما سعی می کنیم تا آنجا که می توانیم اطلاعات ارائه دهیم تا آنها بتوانند آگاهانه خرید کنند. ما از شخصی اسکایپ خواهیم کرد تا تجهیزات را در زمان واقعی به آنها نشان دهد ، برای آنها فیلم ارسال کند یا تجهیزات را بیاورد و یک وب کم روی آن قرار دهد. "

پیت می گوید که شما از کسانی که می خرید به همان اندازه که می خواهید مهم است و به خریداران تجهیزات استفاده شده توصیه می کند که از تخصص فروشنده استفاده کنند.

"شما باید بدانید که فروشنده کیست. آیا او یک متخصص لیفتراک است که به طور تصادفی با یک دستگاه بالابر مستعمل دست دوم مواجه شده و نمی داند چیست؟ این خیلی اتفاق می افتد. "

تقاضا مشارکت تولیدکننده در بازار دست دوم را برمی انگیزد.
کوین اوشیا ، مدیر ایمنی و آموزش Hydro- ، می گوید: "پس از رکود اقتصادی ، نیاز به معاملات تجاری و بازار تجهیزات مورد استفاده به طور مداوم در حال رشد است و احتمالاً بازار آمریکای شمالی قوی ترین بازار در حال حاضر است." سیار. Hydro-Mobile و شبکه فروشندگان آن در ایالات متحده و کانادا بیش از 20 سال تجهیزات مستعمل مرمت شده را ارائه داده اند.

O’Shea می گوید: "تعادل بین تجهیزات جدید و استفاده شده مشکل است." "تجهیزات استفاده شده دارای ضمانت یا عملکرد جدید تجهیزات جدید نیستند و تجهیزات مورد استفاده ممکن است به پشتیبانی بیشتری نسبت به تجهیزات جدید نیاز داشته باشند."

در حقیقت ، نگهداری از کلایمر مستعمل می تواند تا حدودی یک چالش برای پیمانکاران بدون تخصص داخلی یا بازار وسیعی باشد که از آن قطعات تهیه می شود.

گری جوینر ، رئیس Greenville ، N.C. مستقر در Joyner Masonry Works Inc. ، می گوید شرکت او با یک بخش خلاقیت ، دو قسمت مهارت این چالش را برطرف می کند.

جوینر می گوید: "ما سعی می کنیم ماشین های متروکه ای را که می توانیم برای قطعات استفاده کنیم پیدا کنیم." "یا ، ما اجزای مورد نیاز خود را بازسازی می کنیم."

جوینر سالهاست که منحصراً با دکل کوهنوردان پلت فرم HEK همراه بوده و می گوید وفاداری وی به این مارک تغییر نخواهد کرد: "این اولین کلایمری بود که به ما معرفی شد و عملکرد خوبی برای نیازهای ما دارد. مطمئن نیستیم که می خواهیم تغییر کنیم. در واقع ، ما نمی خواهیم. "

پاسخ مارکانتونی به قطعات استفاده شده فروش طولانی مدت است. وی افزود: "من دوست دارم همان نوع تجهیزاتی را كه قبلاً دارند ، به پیمانكاران بفروشم یا مطمئن باشم كه همه تجهیزات مشابه را به آنها می فروشم. به این ترتیب دکل ، عرشه و واحدها قابل تعویض هستند. "

سهام این شرکت از قطعات استفاده می کند و همچنین از کلایمر برای پیمانکاران منطقه استفاده می کند. ماركانتونی می گوید: "ما اقلامی را كه معمولاً فرسوده می شوند ، ذخیره می كنیم و بیشتر قطعات واحدهایی را كه می فروشیم و اجاره می دهیم ، داریم." NEMC واحدهای HEK ، Alimak و Safi را در ناوگان خود دارد و در سراسر ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک و کارائیب به فروش می رساند.

از جمله مواردی که پیمانکار مزون Joyner در مورد مارک کلایمر مورد علاقه خود قدردانی می کند ، تعداد کم مکانیسم ها است و فرصت کمتری برای سایش ایجاد می کند. سادگی تجهیزات همچنین دارای یک عنصر ایمنی است. او می گوید: "زیبایی تجهیزات این است كه اجزای زیادی وجود ندارد و اگر یكی به درستی كار نكند ، دستگاه كار نمی كند."

پیت MastClimbers.com موافقت می کند و اضافه می کند که کلایمر برقی در مقایسه با همتایان خود با گاز به تعمیر و نگهداری کمتری نیز احتیاج دارند: "به این فکر کنید که چه زمانی می خواهید چمن های خود را ببرید. وقتی به گاراژ رسیدید ، تعجب نمی کنید که چراغ روشن می شود یا نه. اما وقتی آن سیم را به ماشین چمن زنی می کشید ، تصوری از اینکه این کار شروع می شود ندارید. "

اوشیه هشدار می دهد که انتخاب نیرو یک تصمیم حیاتی است: "محیط کار استاندارد شما معمولاً بهترین گزینه برق را تعیین می کند. اگر شما در حال ساخت پروژه های جدید ساختمانی هستید که ممکن است برق به راحتی در دسترس نباشد ، موتورهای گازی یا دیزلی می توانند این پاسخ باشند.

به عنوان مثال اگر شما در یک فضای آسانسور در فضای محدود کار می کنید ، کاملاً واضح است که انرژی گاز ممکن است مشکلات زیادی را ایجاد کند. "

از نظر شرایطی که به احتمال زیاد قطعات در طول عمر تجهیزات مورد توجه قرار می گیرند ، کارشناسان می گویند این موتور ، سیلندرهای هیدرولیکی یا پمپ ها هستند. با این حال ، آنها می گویند ، قطعات و خدمات برای کلایمر مستعمل - حتی ماشین های متوقف - در آنجا وجود دارد.

پیت می گوید: "به طور کلی ، تولید کنندگان هنوز تجهیزات متوقف شده را سرویس می کنند." "برخی از شرکت ها دیگر فعالیت نمی کنند ، بنابراین پشتیبانی از این تجهیزات وجود ندارد ، اما بیشتر تجهیزات امروز بسیار شبیه به هم هستند و هنوز می توانید سخت افزار را تهیه کنید."

پیت به عنوان نمونه به HEK اشاره می کند و می گوید هنوز تجهیزات برای ساخت آن در دهه 1980 پشتیبانی می شود. او می گوید ، بیشتر اجزای سازنده از قفسه موجود است. وی می گوید: "بیشتر اجزای الكتریكی این دستگاه ها چیز خاصی نیستند و تجهیزات OEM در این واحدها بسیار كم است كه نمی توانید از تأمین كننده های معادل خریداری كنید.

Hydro-Mobile’s O’Shea اضافه می کند که تجهیزات OEM ترجیح داده می شوند. "من همین مشاوره را به خریداران احتمالی قطعات غیر OEM می دهم ،" اگر قطعات مربوط به ایمنی یا اجزایی را که باعث ایجاد ثبات در ارتفاع می شوند ، جایگزین می کنید ، به OEM فکر کنید. "هنگامی که مشغول تخمگذار بلوک 100 فوت در هوا ، شما باید از تجهیزات طراحی شده و آزمایش شده توسط سازنده استفاده کنید. "
تنها نرو
هنگام خرید کلایمر مستعمل ، مارکانتونی NEMC به پیمانکاران توصیه می کند تا در مورد روش های بازتوانی پیش فروش فروشنده و البته ضمانت شرکت سوال کنند. به نوبه خود ، NEMC هر واحد را قبل از فروش از بین می برد ، تمام قطعات فرسوده را تغییر می دهد ، همچنین ماسه بلاست می کند و تجهیزات را دوباره رنگ می کند.

سپس این شرکت با تمام چوبهای جدید Wisa-Hexa متناسب است. NEMC همچنین برای کلیه واحدهای دست دوم فروخته شده شش ماه ضمانت ارائه می دهد.

در دسترس بودن اجزا تنها یک جنبه برای نگهداری تجهیزات مورد استفاده است. ایمنی نیز عامل اصلی پیمانکاران است (به نوار کناری "لیست ایمنی پنج نقطه ای" مراجعه کنید).

اکثر کارشناسان موافق هستند که مهم است که از نمایندگی یا تولید کننده معتبری خرید کنید. و جای تعجب نیست که تولیدکنندگان با استقبال از ایده فروش دست دوم ، آنها را به فروش بالایی تبدیل می کنند.

پیت می گوید: "تولیدکنندگان می دانند که فروش دست دوم اغلب مقدم بر فروش جدید است." "اگر یک پیمانکار تجهیزات مورد استفاده را که خریداری می کند دوست داشته باشد ، به احتمال زیاد با این مارک می مانند ، به خصوص اگر خدمات خوبی دریافت کنند."

به نظر می رسد کلید مکان یابی و خرید تجهیزات فرسوده که بازدهی مالی ، عمر طولانی و ایجاد محیط کار ایمن را فراهم می کند در کنار متخصصان کار می کند. O’Shea به طور خلاصه این موضوع را بیان می کند: ”تجهیزات بدون استفاده از مشاوره تخصصی را خریداری نکنید. اگر شما به تنهایی تصمیم بگیرید ، به تنهایی دقیقاً همان چیزی است که در صورت دفاع از خود در صورت بروز حادثه خواهید بود. "