خدمات کلایمر در کرج

خدمات کلایمر در کرج

برای خدمات کلایمر در کرج کافیست با تهران کلایمر در تماس باشید. تهران کلایمر بهترین شرکت بالابری یا همان کلایمر در ایران.

تهران کلایمر فعالیت خود را از سال 1389 در زمیه انواع خدمات کلایمر در ایران شروع کرد.

برای اجاره کلایمر یا خرید کلایمر با شماره 09121172669 در تماس باشید.

به قول معروف ، برداشت های اول اغلب قوی ترین هستند. و تصوری که به نظر می رسد برخی از پیمانکاران آمریکایی دارند این است که کلایمر ها گران هستند، حداقل نسبت به داربست هایی که در حال حاضر در حیاط خود دارند.

بسیاری از پیمانکاران سنگ تراشی در حال حاضر تجهیزات خود را دارند [داربست]. حتی اگر کلایمر ها از بهره وری بالاتری برخوردار باشند ، آنها نمی خواهند در تجهیزات جدید سرمایه گذاری کنند. "

آیا کلایمر ها هستند؟ مایک پیت ، رئیس Mast Climbing Platform Sales ، یک شرکت فروش ، اجاره و آموزش مستقر در نزدیکی آتلانتا ، جورجیا ، می گوید: "قیمت تجهیزات وارداتی در ایالات متحده به طور قابل توجهی بالاتر از اروپا است." یکی از توضیحاتی که ارائه شده است ، هزینه های حمل و نقل است ، به ویژه این که واردکنندگان باید "حمل و نقل هوای زیادی" را در قسمت اصلی توخالی دکل از حداقل 5000 کیلومتر اقیانوس بپردازند.

از نظر آقای پیت یک عامل مهم تر ، هزینه سربار یک سازمان اضافی در زنجیره فروش و توزیع برخی از واردکنندگان است. وی می گوید: "این قیمت بسیار گرانتر است و به تجهیزات ارزشی نمی بخشد."

اگر پیمانکاران نگران هزینه ها باشند ، شاید ایجاد یک بخش اجاره ای پر جنب و جوش باشد که عامل موفقیت کوهنوردان دکل در ایالات متحده خواهد بود. در اینجا ، در اینجا مسئله هزینه های لجستیکی و توزیعی مربوط به گستردگی بازار آمریکای شمالی وجود دارد.

همانطور که ارنست ون هک ، معاون اجرایی Alimak Hek و رئیس Hek Manufacturing BV ، اظهار نظر می کند ، 'شرکت های تجهیزات کلایمر ها ها نمی توانند در همه جای ایالات متحده اجاره کنند. آن خیلی بزرگ است. هزینه ایجاد زیرساخت ها تأمین کنندگان را مجبور می کند منابع را در مناطق پرمصرف متمرکز کنند. "

ماهیت کسب و کار کلایمر

این فقط جغرافیای کشور نیست که مانع توسعه می شود ، بلکه ماهیت خاص خود تجارت نیز هست. بابی ریز ، که شریک مایک پیت در سیستم عامل کار کوهنوردی مست است ، در سپتامبر گذشته در کنفرانس APEX سخنرانی کرد ، گفت که اجاره سنگ نوردی دکل کار بسیار سختی است.

"شما باید بازی خود را بالا ببرید: این یک کار آسان نیست. شما باید به آن متعهد شوید شما باید یاد بگیرید مشتری شما می خواهد چه کاری انجام دهد ، به یک مشکل ساز تبدیل شوید. نمی توانید فقط با آن [به عنوان یک کسب و کار اجاره دسترسی معمولی] یکسان رفتار کنید. "

آقای ریس می گوید شما فقط تجهیزات را خریداری نمی کنید و آنها را اجاره نمی دهید: شما باید یک پیمانکار فرعی متخصص باشید ، با قابلیت نصب ، از بین بردن ، مشخص کردن و حمل و نقل کوهنوردان. شما همچنین نیاز به دانش گسترده ای در مورد روش های ساخت ، دانش قراردادها و توانایی آموزش مشتریان خود در استفاده از تجهیزات دارید. همانطور که می گوید؛ مشتری واقعاً خوب آموزش دیده یکی از بهترین فروشندگان شما است. "

خدمات ارزان کلایمر در کرج

موافقت با آقای ریس اد گیبس ، معاون رئیس جمهور در ساخت محصولات Alimak Hek Inc در ایالات متحده است.

Alimak Hek باید بداند ، زیرا چندین سال است که سعی در تشویق فروشندگان مستقل اجاره در ایالات متحده برای ایجاد عملیات اجاره کلایمر دارد. آقای گیبس می گوید این شرکت موفقیت هایی کسب کرده است ، اما اذعان می کند که پیشرفت کند بوده و ترغیب شرکت های اجاره عمومی به سرمایه گذاری در محصولی که به ذهنیت "پیمانکار فرعی" نیاز دارد دشوار است.

آقای گیبس می گوید گرچه کوهنوردان دکل در فلوریدا به تعداد زیادی یافت می شوند ، اما در بسیاری از شهرهای بزرگ آمریکای شمالی تعداد آنها بسیار کم است. به طور کلی ، برخلاف فلوریدا و فلک فلوریدا ، آنها ابزاری برای تجارت نیستند. "

آقای گیبس می گوید ، یکی از کلیدهای توسعه بازار این است که تولیدکنندگان عملیات اجاره ای خود را داشته باشند و از آن برای معرفی کلایمر به کاربران نهایی استفاده کنند. این استراتژی می تواند موجبات رشد مستاجر مستقل را فراهم کند.

به عنوان مثال ، Alimak Hek با حدود 150 دستگاه ماشین آلات ، كه 100 دستگاه آنها كشت دك هستند ، در آتلانتا عملیات اجاره خود را انجام می دهد.

تکرار این نکته که در سراسر آمریکای شمالی برای شرکت مادر Alimak Hek Inc یک تجارت گران قیمت است و گامی است که هنوز توسط این شرکت برداشته نشده است.

داربست ها خود را به عنوان یک هدف مشخص برای کلایمر معرفی می کنند. آقای گیبس می گوید ، با این حال ، بسیاری خوشحال هستند که تعداد کمی از واحدها را برای برنامه های خاص خود حفظ می کنند ، و سپس با تکیه بر سایر - از جمله Alimak Hek - خدمات اجاره را برای هرگونه نیاز اضافی ارائه می دهند.

وی می گوید: "شما برای کمک به شما اجاره مجدد را پیشنهاد می دهید ، اما آنها هرگز موفق نمی شوند که از اجاره مجدد خود جدا شوند" ، آنها هرگز قدم بعدی را بر نمی دارند.

تولید کنندگان داخلی کلایمر

اگر بازار آمریکای شمالی هنوز پتانسیل گسترده ای برای رشد دارد ، حداقل برخی از تولیدکنندگان داخلی را دارد که سخت در تأسیس بازار کار می کنند.

به عنوان مثال Fraco و Hydro Mobile هر دو در کانادا در توسعه ناوگان اجاره ای از طریق نمایندگی های خود موفق بوده اند.

به عنوان مثال Hydro Mobile می گوید در طی 11 سال گذشته حدود 3000 دستگاه به ایالات متحده تحویل داده است. در مورد هزینه های بالای حمل و نقل ، کسی هزینه حمل و نقل 22 کلایمر را که به گفته شرکت حمل آن در شش ماه گذشته از کبک به آریزونا بوده است ، متحمل شده است.

حتی در همان صورت ، همانطور که اد گیبز می گوید ، در برخی از بازارهای مهم ایالات متحده هنوز جمعیت کلایمر بسیار کم است. به عنوان مثال ، جولیان دونلوپ ، می گوید شهر نیویورک (NYC) هنگام مقایسه با بازاری مانند بوستون ، باید 800 دستگاه داشته باشد.

نفوذ تاکنون 40 دستگاه ناامیدکننده است ، همه از Dunlop. دلیل آن قطعاً نمی تواند هزینه حمل و نقل باشد. کارخانه دانلوپ در نیوهمپشایر یکی از ایالت های کوچک دور از نیویورک است.

یک توضیح ارائه شده مقررات محلی است. به عنوان مثال ، کلایمر گاهی اوقات پس از نعوظ در حالت انتظار بیکار می مانند در حالی که منتظر بازرسی هستند زیرا به عنوان "جرثقیل" تعریف می شوند ، و تعیین هزینه ها و سایر اثرات چنین کنترل هایی دشوار است.

به جای "مبارزه با شهرداری" ، راه حل آقای دونلوپ این بوده است که از داخل لابی کند. او در یک هیئت مشاوره از بخش ساختمان NYC نشسته است ، که اخیراً دستورالعمل ها را بازتاب داده است تا تفاوت کوهنوردان دکل را منعکس کند.

محاسبه مزایای بهره وری کلایمر به اندازه هزینه های آنها دشوار است. یک دلیل تنوع منطقه ای در استفاده از کلایمر است که از ساخت قبلی ، عمدتا سنگ تراشی متنوع شده است. در NYC و سایر مناطق ساحل شرقی ، و شیکاگو ، اخیراً استفاده از ضد آب و برای ترمیم - کارهای سنگین شامل تعویض نما بوده است. در مناطق ساحلی خلیج فارس و اقیانوس اطلس و در غرب ، کارهای سبک تر بیشتر دیده می شود.

فرصت سبک کلایمر

یک مثال نصب نمای EIFS (سیستم های عایق بندی و اتمام خارجی) است که طبق گفته انجمن اعضای صنعت EIFS ، در حال حاضر برای حدود 30٪ کل ساختمان های تجاری جدید در ایالات متحده استفاده می شود.

نصب و راه اندازی نیاز به پنج تا شش دور بالا و پایین از روبرو ساختمان دارد - برای تخمگذار ، برش و چسباندن عایق ، آرماتوربندی خالص ، اعمال بتن ، رنگ و آب بند - که برای آنها دکل کوهنوردان با سرعت کمتری و سرعت بالاتر مناسب هستند.

به گفته آقای دونلوپ ، استفاده از کلایمر می تواند در حدود 1.25 دلار در فوت بر متر مربع (11.3 یورو در متر مربع) در پیمانکاران صرفه جویی کند.

در همین حال ، ارنست ون هک با اشاره به ارزش اتمام به موقع پروژه ، "اگر زمان مهم باشد ، پیمانکاران از کلایمر استفاده می کنند در حالی که ساختمان باید در اسرع وقت تمام شود." Alimak Hek حتی در کشورهایی که نیروی کار ارزان است نیز به این مزیت قابل توجه هزینه کمک کرده است.

به همین ترتیب Dunlop Mastclimbers که به تازگی دو کلایمر سنگین را به Construserv ، یک تأمین کننده تجهیزات و ساخت و ساز در مکزیکو سیتی ، که هزینه کار حدود 3 دلار در ساعت است ، در مقایسه با نزدیکترین 100 دلار در ساعت NYC فروخته است.

از نظر جولیان دونلوپ ، ایمنی و بهره وری موضوعات اصلی هستند. او به یاد می آورد ، در سفر اخیر به مکزیک ، تماشای شش کارگر را که با بطری های گاز جوش از طریق سطوح داربست کشتی می گرفتند.

او می گوید مهم نیست که هزینه های کارگری چقدر است ، س importantال مهمی که باید بپرسید این است: "آیا واقعاً می خواهید دارایی های اصلی خود ، نیروی ماهر خود ، با استفاده از سیستم های سنتی کار کنند؟"

مطمئناً ایمنی کارت دیگری است که متخصصان کلایمر می توانند در برابر بازار داربست بازی کنند.

اداره ایمنی و بهداشت شغلی ایالات متحده (OSHA) گزارش می دهد که حوادث مربوط به داربست هر ساله 4500 جراحت و 50 مرگ به همراه دارد. این حوادث فقط در روزهای کاری از دست رفته کارگران 90 میلیون دلار (75.4 میلیون یورو) برای کارفرمایان در بر داشته است. آقای دانلوپ خاص تر است؛ "هر حادثه برای شرکت 100000 دلار (83800 یورو) هزینه دارد."