شخصی سازی خانه جدید

شخصی سازی خانه جدید

بهترین روش های شخصی سازی خانه توسط تهران کلایمر، در تهران و کرج اکنون که خانه جدید خود را خریده اید پس همانطور که دلتان می خواهد می توانید روی آن تغییرات انجام دهید.

 عوض کردن کف خانه

یکی از بزرگترین شکایاتی که مالکان در مورد خانه جدید خود دارند کف خانه آنها است. حتی بهترین خانه ها پس از سالها تردد مبلمان و پا و.. می توانند در کف خانه شکاف ایجاد کنند. خوشبختانه تعمیر کف ارزان و آسان است.

 قرار دادن پنکه سقفی

هوای ملایم و نسیم می تواند شما را به سمت خود بکشد ، اضافه کردن پنکه سقفی به اتاقهایی که گرم هستند مانند اشپخانه و.. کار آسانی است. فقط کافی است یک فن را در فروشگاه سخت افزار محلی خود خریداری کنید و می تواند در سایت یوتوب نحوه نصب آن را آموزش ببینید. و از این به بعد خانه خنک تری خواهید داشت.

 نصب قالب تاج

هیچ پنهانی نیست که قالب های تاج می توانند لمس زیبایی از دنیای قدیمی به خانه شما بدهد. با این حال ممکن است تعجب آور باشد که اضافه کردن این جزئیات به خانه شما بدون کمک یه فرد حرفه ای ممکن است. بیشتر فروشگاه های سخت افاری می توانند قالب های تاج را متناسب با اتاق شما برش دهند و بسیاری از انواع قالب حتی به رنگ های خنثی مانند سفید و پوسته تخم ا قبل رنگ آمیزی می شوند.

کابینت های خود را تازه کنید. 

اگر به دنبال خانه ای با آشپزخانه کاملا به روز شده هستید ، کابینت های خود را به روز و زیبا کنید. شما می توانید آشپزخانه خود را تنها با چند لوازم مختلف مانند یک اتاق کاملا جدید جلوه دهید. رنگ می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند ، همانطور که می تواند جزئیات تزئینی را اضافه کند ، مانند چسباندن یک قاب یا حتی تعویض دستگیره ها و کشو ها برای نسخه های مدرن تر