کلایمر برقی

کلایمر برقی

اجاره کلایمر برقی در کرج و تهران

شرکت تهران کلایمر با بیش از 10 سال سابقه کاری موفق و درخشان و بدون خطر در تهران و کرج همیشه در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای اجاره کلایمر در کرج با ما باشید.

تهران کلایمر در زمینه خرید ، فروش ، و اجاره کلایمر در تهران همیشه موفق بوده است. برای اجاره کلایمر و آگاهی از قیمت انواع کلایمر می توانید با ما در تماس باشید.

تهران کلایمر دارای انواع کلایمر های دستی و برقی می باشد. برای اجاره کلایمر برقی با ما در تماس باشید.

سری برقی که به عنوان "داربست های الکتریکی" نیز شناخته می شود ، در تنظیمات مختلف صنعتی از استانداردهای عملکرد بیشتر است. کلایمر برقی که برای کار با آن آسان ساخته شده اند ، می توانند به سرعت مونتاژ و برچیده شوند - این باعث بهبود کارایی سایت و ایمنی پرسنل می شود. علاوه بر این ، هر یک از بخشهای دکل فولادی دارای پیچهای اسیر است که امکان نصب ساده را مستقیماً از روی سکو فراهم می کند.

کلایمر برقی  1600 پوندی و 3300 پوندی GEDAUSA که در سطح جهانی به دلیل تطبیق پذیری و سهولت استفاده مورد اعتماد هستند ، فناوری نوآورانه را در یک سیستم مدولار تجسم می بخشند. 

مزایای استفاده از کلایمر برقی

  • هزینه اقتصادی به صرفه
  • افزایش ایمنی و پایداری
  • مونتاژ و نگهداری کم تلاش ، کم خطر
  • حمل و نقل و ذخیره سازی صرفه جویی در فضا

اجاره کلایمر برقی

مزایای منحصر به فرد کلایمر برقی که به گزینه ای مناسب تبدیل می کند.

"کلایمر های برقی" GEDA -  MCP 750 و MCP 1500 - از جنبه های مختلفی امتیاز می گیرند ، به ویژه به دلیل سهولت استفاده و مونتاژ / جداسازی قطعات ساده. این مزایای بی نظیر به محض اتمام مونتاژ مشخص می شود. به عنوان مثال ، در هنگام مونتاژ پایه ، می توان از عناصر داربست استاندارد مانند تیرآهن ، تخته های داربست ، ریل های محافظ و صفحه انگشتان استفاده کرد.

با استفاده از قطعات شناخته شده GEDA UNI-MAST با پیچ های اسیر ، مونتاژ بعدی مستقیماً از روی سکوها انجام می شود.

با سرعت بالا بردن 9 متر در دقیقه ، سکوی کوهنوردی دکل GEDA MCP 1500 حداکثر بارهای 1500 کیلوگرم را به بالا منتقل می کند. سکوی 2 دکل نوردی دارای قابلیت انعطاف پذیری تا عرض 16.7 متری است ، در حالی که خواهر کوچکتر ، سکوی دکل نوردی GEDA MCP 750 نیز به دلیل ظرفیت بار 750 کیلوگرم و سکوی کار برنده است. عرض تا 5.6 ​​متر. سیستم عامل های GEDA بسته به اینکه کدام طرح انتخاب شده است ، بر روی یک یا دو دکل هدایت می شوند. هر دو نوع ، افراد و مواد را با خیال راحت تا ارتفاع 100 متری حمل می کنند.

کلایمر های برقی باعث کارکرد ارگونومیک و راحت بودن آن می شود زیرا دستگاه می تواند به طور انعطاف پذیر در امتداد نما قرار گیرد. این سکو همچنین دارای منبع تغذیه برای کار با ماشین حفاری یا سایر ابزارهای برقی است و در مقایسه با داربست سنتی ، استفاده از کلایمر برقی مزایای قابل توجه دیگری نیز دارد. به عنوان مثال ، می توان روی سطح دیوارها آزادانه کار کرد ، زیرا هیچ لوله عمودی مانع دسترسی نیست. علاوه بر این ، هزینه های سرمایه گذاری کم باقی می ماند ، عناصر جداگانه به روش صرفه جویی در فضا منتقل می شوند و حداکثر ایمنی و ثبات با هزینه کم در تنظیمات تضمین می شوند.

کلایمرهای برقی تهران کلایمر  نیز برای استفاده در ساختمانهای اجاره ای محبوب هستند. این سکو تنها در محلی واقع شده است که کار در آن جریان دارد. بنابراین هیچ برزنتی پنهان کننده منظره یا مانع از بروز نور نیست.

 

افزایش کارایی و ایمنی با کلایمر برقی

کیفیت و دانش منحصر به فرد "ساخت آلمان" از ویژگی های بارز کلایمر های برقی برای بیش از 85 سال است. طیف گسترده ای از محصولات از بالابر ساختمانی سنتی از طریق سیستم عامل های حمل و نقل همه کاره و بالابرهای پرسنل و مواد گرفته تا راه حل های سفارشی برای بخش صنایع است. محصولات GEDA معیارهای جدیدی را برای کارایی و ایمنی تعیین می کنند و مراجع متعدد در سراسر جهان خود گویای این امر است.

علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ، کلایمر های برقی GEDA مشتریان را بیشتر به دلیل جنبه سلامتی آنها برنده می کنند. مسائل مربوط به سلامتی و انسانیت در سایت های ساختمانی به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کنند.