کلایمر برای نما در تهران و کرج

کلایمر برای نما در تهران و کرج

به کمک تهران کلایمر و با اجاره کلایمر نمای ساختمان خود را زیبا کنید.

با استفاده از اجاره کلایمر می توانید به آسانی بهترین نما ها را برای ساختمان خود بزنید.

تهران کلایمر بهترین کلایمر ها برای شما برای تغییر یا تعمیری نمای ساختمان در دست دارد فقط کافیست با تهران کلایمر در تماس باشید.

 نمای های مختلف برای ساختمان آپارتمانی شما

نمای ساختمان متشکل از یک سیستم اتمام خارجی است که درست در کنار پوست یک آپارتمان ثابت شده است. دو هدف دارد.

نخست محافظت از فضای داخلی در برابر شرایط سخت آب و هوایی و دوم این که جلوه های خارجی را برای چشم تماشاچیان جذاب و جذاب جلوه دهد.

هنگامی که متخصصان خبره نمای با کیفیت خوبی را بر روی یک آپارتمان نصب می کنند ، بسیار مقاوم و مقاوم خواهد بود. در صورت مراقبت صحیح از خانه ، روکش ها حتی سالها به صورت کششی ادامه خواهد داشت.

شما به عنوان یک سازنده یا یک معمار ، تمام تلاش خود را می کنید تا اطمینان حاصل کنید که نما اهداف ضد آب و هوا را به طور یکپارچه انجام می دهد.

جدا از ایجاد ظاهری محکم و زیبا ، ممکن است مالکان به شما مراجعه کنند تا از تهیه صدا و عایق حرارتی مراقبت کنند. مواد مورد استفاده همچنین باید به طور طبیعی در برابر شعله و مقاوم در برابر آلودگی باشد. علاوه بر این ، برخی دیگر از عواملی که شما باید در نظر بگیرید ، شرایط آب و هوایی در مجاورت ، بودجه ، و تنظیمات شخصی مشتری و غیره است.

انواع مختلفی از مواد وجود دارد که می توانید برای پوشاندن خانه استفاده کنید. از بهترین نوع نما - با توجه به مواد - برای ساخت ساختمانهای آپارتمانی.
سنگ طبیعی یا مصنوعی به هر آپارتمان ظاهری زیبا و خاکی می بخشد. نصب آنها بسیار ساده است ، تقریباً بدون تعمیر و نگهداری و با گذشت زمان پیر می شوند - با گذشت سال ظاهر زیبایی دارند.

انواع محبوب سنگهایی که می توانید برای نمای ساختمان استفاده کنید شامل سنگ مرمر ، گرانیت ، تخته سنگ و ماسه سنگ است.

این ماده مقاوم در برابر آب و هوا عایق حرارتی مناسبی را ایجاد می کند و از نظر مصرف انرژی کم است. با دوام است ، سالها درخشش خود را از دست نمی دهد، و غیر متخلخل و غیر جاذب است.


کلایمر و نما در تهران و کرج

نمای چوبی به طور طبیعی خیره کننده به نظر می رسد و دارای ویژگی های عایق عالی است. آنها می توانند به خوبی با چشم انداز اطراف ترکیب شده و با انواع رنگ ها رنگ آمیزی شوند. چوب با دوام ، نصب آسان و کم مصرف است.

یک شرکت کوچک در منطقه آلپ در منطقه سالزبورگ ، Hutter Holzindustrie GmbH ، نمای چوبی را از مواد تجدید پذیر ساخته است. فقط کافی است این مطالعه موردی را بررسی کنید تا بفهمید چگونه آنها به این ایده رسیده اند و از آن استفاده کرده اند.

شاید ، شما می توانید آن را برای ساختمان آپارتمان بعدی خود تصویب کنید!

نمای uPVC یکی دیگر از گزینه های محبوب در بین سازندگان است ، زیرا کاملاً ابعاد جدیدی به هر آپارتمان می بخشد. همچنین به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد و از این رو هزینه و زمان را از نظر تعمیرات و رنگ آمیزی مجدد کاهش می دهد.

نماهای uPVC در برابر آب و هوا مقاوم هستند و عایق بندی خوبی در برابر سرما و گرما دارند. شما می توانید با توجه به خواسته های مشتری خود ، طرح را سفارشی کنید و در عین حال رنگ های متنوعی را برای مشتری انتخاب کنید.

طبق گزارشی که اخیراً در صنعت نما و تزیین در هند ارائه شده ، uPVC باید تا سال 2020 حدود 25٪ از بازار را به خود اختصاص دهد.

کاشی ها ورودی نسبتاً جدیدی در بازار برای مواد نما در کشور هستند. با این حال ، وقتی که صحبت از پوشش بیرونی آپارتمان ها می شود ، آنها یک انتخاب کاملاً متنوع هستند.

این ماده با دوام و نگهداری آسان ، نگاهی مدرن به ساختمان ها می دهد. شما می توانید کاشی ها را تراشید تا شبیه طرح های زیبا ، معاصر و همچنین ظاهری طبیعی و بافتی باشد. آنها عایق بندی خوبی ارائه می دهند و شما می توانید از خلاقیت خود برای شکل دادن به الگوها استفاده کنید تا جلوه منحصر به فردی به خانه ها ببخشد.

نماهای بتنی که در بین معماران یک انتخاب مورد علاقه هستند ، سازه ای مستحکم ، مستحکم و بسیار مقاوم دارند. به عنوان یک سازنده ، می توانید از بتن مایع برای ایجاد طرح های فوق العاده استفاده کنید. ممکن است شما در نظر داشته باشید که قاب را متناسب با بافت داخلی آپارتمان نصب کنید.

برخلاف سایر مواد ، بتن از شکل هر چارچوبی که در آن ریخته شود تقلید می کند و به شما دامنه وسیعی برای کشف خلاقیت می دهد.

 

شیشه یکی دیگر از گزینه های نمای است که دامنه وسیعی را برای شخصی سازی ظاهر آپارتمان ها در اختیار شما قرار می دهد. شیشه در انتخاب های معتدل ، لمینت ، منحنی و لعابی موجود است. نه تنها این ، حتی مقرون به صرفه است.

این بهترین گزینه برای ارائه ظاهری معاصر به ساختمان ها است. شما همچنین می توانید انواع مختلفی از اشکال ، اندازه ها ، طرح ها و ترکیبات را انتخاب کنید.


سازندگان و معماران شیشه را ترجیح می دهند زیرا باعث کاهش وزن پی می شود. بنابراین ، ساختمان سبک تر و حتی جادار به نظر می رسد. نصب نمای شیشه ای باعث کاهش مصرف انرژی می شود و نیاز به نگهداری بسیار کمتری دارد.