بازرسی خانگی - اجاره کلایمر

بازرسی خانگی - اجاره کلایمر

بازرسی خانگی چیست؟ - اجاره کلایمر

چه خریدار باشید و چه فروشنده ، بازرسی منازل می تواند شما را عرق کند. قبل از اینکه زیاد کار کنید ، نفس عمیق بکشید و بفهمید که یک معاینه در منزل یک چیز عبور یا خراب نیست. در حقیقت ، هیچ بازرسی از خانه نتایج کاملی نخواهد داشت.

اما برخی از گزارش های بازرسی نسبت به سایرین نگران کننده تر هستند ، و مهم است که بدانید آیا یک مسئله تعمیر جزئی است یا گودال پول. در اینجا همه چیز شما باید درباره بازرسی های خانه بدانید وجود دارد!

بازرسی خانه چیست؟
بازرسی های خانگی بخش مهمی از روند خرید خانه است زیرا آنها به خریدار کمک می کنند تا از هرگونه تعجب در خانه خریداری کند ، جلوگیری کند. بازرسی خانگی شامل ارزیابی عناصر ساختاری ، ویژگی های الکتریکی ، لوله کشی و سیستم های گرمایشی و سرمایشی است.

یک بازرس خانه واجد شرایط ، به دنبال هرگونه مشکل بهداشتی و ایمنی و همچنین هرگونه شرایط مثبت یا منفی در املاک است. پس از اتمام بازرسی ، بازرس خانه گزارشی کتبی و جامع ارائه می دهد که در مورد هرگونه مشکلات مربوط به خانه توضیح می دهد.

یک خریدار دیوانه خواهد بود که از معاینه منزل صرفنظر کند. به همین دلیل است که یک نماینده خوب املاک و مستغلات اطمینان خواهد داد که بخشی از قرارداد خرید خانه است.

اجاره کلایمر

هزینه یک بازرسی خانگی چقدر است؟
خریدار برای بازرسی خانه پرداخت می کند. هزینه می تواند متفاوت باشد ، اما وزارت مسکن و شهرسازی ایالات متحده تخمین می زند که برای یک بازرسی در منزل ممکن است یک خریدار خانه 300 تا 500 دلار باشد. این ممکن است شیب دار به نظر برسد ، اما پرداخت چند صد دلار ارزش آن را دارد تا از تعجب پرهزینه در جاده جلوگیری کنید!

پرچم قرمز بازرسی خانگی برای خریداران
اگر به دنبال خانه رؤیایی خود بوده اید ، هیچ چیز شبیه تسکین در نهائی بودن قرار داد نیست. اکنون تنها چیزی که بین شما و مکان عالی شما ایستاده است ، بازرسی منزل است. و صادقانه بگویم ، شما کمی عصبی هستید. اگر این آزمون را پشت سر بگذارد ، چه اتفاقی می افتد؟
این که آیا خانه جدید شما نمره قبولی کسب کند یا نه ، به نظر شما بازرس خانه است - زیرا شما کسی هستید که رشته های کیف پول را نگه دارید. بنابراین برخی از موارد بازرسی چیست که باید شما را دو بار فکر کند؟ در اینجا پنج نشانه وجود دارد که خانه رویای شما ممکن است بیشتر از یک نعمت باشد.

خریدار پرچم قرمز شماره 1: سیم کشی برق منسوخ
با خانواده های امروزی که از وسایل بیشتری استفاده می کنند ، اطمینان از سیستم الکتریکی منزل شما از گذشته خود مهم نیست. بروزرسانی ممکن است در شرایطی باشد که بازرس خانه شما بتواند وسایل دارای بار اضافی یا تابلویی را پیدا کند که دارای مدارهای زیادی است. اگر در گزارش بازرسی منزل خود ظاهر شد ، به سیم کشی آلومینیوم توجه کنید. این ماده در بین سالهای 1965 و اواسط دهه 1970 به جای مس مورد استفاده قرار گرفت و به دلیل پتانسیل گرمای بیش از حد در اتصالات ، خطر آتش سوزی خطرناك را به دنبال دارد.

خریدار پرچم قرمز شماره 2: آسیب بنیاد
آیا مثل این مرد خردمندی را که خانه خود را بر روی صخره بنا کرده است به یاد می آورید؟ اگر یک درس از آن داستان آموخته باشیم ، این است که بنیاد شما حساب می کند! هر خانه مقداری از حل و فصل را تجربه می کند. یک بازرس خانه واجد شرایط می تواند به شما بگوید وقتی که یک ترک ظاهرا جزئی مشکل بزرگی را ایجاد می کند. مراقب دیوارهای شکوفه یا رکوع باشید ، که این نشانه ضعف ساختاری است که می تواند گران باشد.

خریدار پرچم قرمز شماره 3: خرابی سپتیک تانک
اگر خانه جدید شما دارای یک مخزن سپتیک است ، مطمئن شوید که مشکلی در زیر سطح ایجاد نمی شود. یک مخزن سپتیک که خراب است می تواند هزاران دلار برای تعویض داشته باشد. این یک روش بد بو برای شروع زندگی در خانه جدید شما است! بوی ناخوشایند ، زهکشی آهسته یا زنگ زده و آب ایستاده از علائم شایع مخزن سپتیک است که به TLC احتیاج دارد.

خریدار پرچم قرمز شماره 4: نفوذ آب
آب غالباً منبع زندگی نامیده می شود ، اما می تواند وقتی كه به مكان هایی كه نباید می رود ، ویران شود. بازرس خانه شما باید از هرگونه لکه آب تحقیق کند تا مشخص شود وجود یک نشت فعال وجود دارد و وجود قالب را بررسی می کند. به عنوان مثال ، یک نقطه قهوه ای روی سقف ممکن است یک سقف معیوب را نشان دهد ، در حالی که لکه های روی دیوارهای زیرزمین می توانند شما را به سمت مشکلات زهکشی بیاندازند - و هیچ یک از راه حل های ارزان قیمت نیست.

خریدار پرچم قرمز شماره 5: قالب
خانه ای که از قالب استفاده می شود ، ناخالص نیست بلکه می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد. به طور معمول می توانید مناطقی از قالب را که کمتر از 10 فوت مربع را روی خود می پوشانید ، بدون اینکه بانک را بشکنید ، تمیز کنید. اما رشد گسترده نیاز به کمک حرفه ای دارد. هزینه حذف قالب از فضای خزنده ، دیوارها و مجاری بسته به دامنه خسارت می تواند به راحتی هزار دلار باشد.

در بازرسی منزل خود یک پرچم سرخ مشاهده می کنید؟
فقط به این دلیل که بازرس خانه شما مشکلی را کشف نمی کند تضمین نمی کند که فروشنده آن را برطرف کند. در نهایت ، شما تصمیم می گیرید که پیاده روی کنید یا با فروشنده مذاکره کنید و بسیاری از این موارد به بودجه و تمایل شما برای انجام یک پروژه بزرگ بهسازی خانه بستگی دارد.

یک نماینده باتجربه املاک و مستغلات می تواند به شما در جستجوی یافته ها و تعیین اولویت ها برای حرکت به جلو کمک کند.

نکاتی درباره بازرسی خانگی برای فروشندگان
اگر در حال فروش خانه هستید ، ممکن است فکر کنید که پرچم های قرمز بازرسی خانگی برای شما صدق نمی کند. در حالیکه ممکن است شما مانند خریداران بالقوه موارد و مزایای وسایل تعمیر را وزن نکنید ، تعجب در این مرحله از روند می تواند معامله ای را خراب کند. و بعد از اینکه با خریداران قرارداد بستید ، آیا واقعاً می خواهید به میدان برگردید زیرا یک تکه قالب یا یک مسئله الکتریکی باعث شده خریداران در حال اجرا باشند؟

بعد از تلاش بسیار زیاد برای جذب خریداران با یک خانه آماده ، آخرین چیزی که شما می خواهید این است که فروش خود را از دست بدهید زیرا بازرسی منزل شما پرچم قرمز رنگی به خود می گیرد. بنابراین ، یک فروشنده متولد چه کاری را انجام می دهد؟

شاونا اسمیت ، املاک و مستغلات تأمین کننده محلی (ELP) در لوئیزویل ، کنتاکی ، پیشنهادات ساده ای برای زنده ماندن در بازرسی از خانه با غرور و قیمت خود را ندارد.

نکته شماره 1 فروشنده: قبل از اینکه به بازار بروید ، بدانید که چه چیزی کسب کرده اید
سورپرایز ها بسیار عالی هستند - فقط وقتی که در یک بازرسی از خانه حضور ندارند. به همین دلیل شاونا می گوید ایده خوبی است که قبل از کاشت ورود به سیستم از محل فروش ، پیش از بازرسی پیش فروش خود استفاده کنید ، به خصوص اگر خانه شما در شرایط مشکوک باشد. یک بازرس واجد شرایط باید چهار سقف بازرسی از سقف ، HVAC ، برق و لوله کشی اصلی را انجام دهد تا از پیشنهاد کمربند خارج از دروازه جلوگیری شود.

شاون می گوید: "اطمینان حاصل کنید که سوابق نگهداری خوبی روی مکانیکی ، لوله کشی و تعمیرات الکتریکی خود داشته باشید و وضعیت سقف خود را می دانید." "فروشنده مجبور است موارد موجود در بازرسی قبل از فروش را فاش کند یا ترمیم کند ، اما به شما این امکان را می دهد تا تصمیم بگیرید که آیا خانه خود را به عنوان قیمت می گیرید یا تعمیرات را انجام می دهید تا آن را به ارزش بازار نزدیک کند."

اگر نماینده لیست شما گزینه قبل از بازرسی را ارائه نمی دهد ، آماده باشید تا با تعمیرات گران قیمت مقابله کنید و یا در صورت عدم کشف مشکلات عمده هنگام خریدار بازرسی خود ، مشکلات را کاهش دهید. ممکن است خود را صبر کنید تا بتوانید قبل از اینکه خانه خود بتوانید با قیمتی که برای ادامه حرکت دارید می توانید مناطقی از مشکل را برطرف کنید ، برطرف کنید.

نکته شماره 2 فروشنده: می دانید چه موقع فیکسر بالا را تعمیر کنید
بنابراین چگونه می دانید برای بستن معامله کدام تعمیرات لازم است؟ ارزیابی کننده خریدار ممکن است نیاز به پیشرفت های خاصی داشته باشد تا فروش براساس وام خریدار و ارزش خانه شما انجام شود. یک حرفه ای دارای املاک و مستغلات می تواند به شما در برقراری تماس کمک کند ، اما چند حوزه کلیدی در اولویت قرار دارند.

در همان مناطقی که یک بازرس خانه ارزیابی می کند - برق ، لوله کشی ، سقف و HVAC - مواردی هستند که ممکن است در هنگام تعمیرات آنها را در اولویت قرار دهید.

شاونا می گوید: "برق ، لوله کشی ، سقف و HVAC هنگام انتقال یک ملک باید در شرایط کار خوبی باشند." "من همیشه توصیه می کنم متخصصان دارای مجوز را برای این نوع تعمیرات استخدام کنید تا خریداران با اطمینان از وضعیت خانه جدید خود اطمینان داشته باشند."

اگر پول شما در سهام گره خورده باشد ، ممکن است یک تعمیر بزرگ از دسترس خارج شود ، اما هنوز هم می توانید گزینه هایی را در جدول بیاورید. چرا با نماینده خود کار نمی کنید تا چند نقل قول حرفه ای برای تعمیر جمع کنید و در بسته شدن یا تخفیف در قیمت فروش برای تأمین هزینه ، پول نقد ارائه دهید؟ انتخاب یک خریدار همیشه یک رویکرد پیروز است زیرا آنها دوست دارند کنترل بر نتیجه داشته باشند. این همچنین نشان می دهد که شما مایل به ملاقات آنها در وسط هستید.

تهران کلایمر - اجاره کلایمر ، برای کرایه با ما تماس بگیرید.

می دانید برای مشاوره با چه کسی تماس بگیرید؟
خواه شما خانه بخرید و یا می فروشید ، یک بازرسی منزل کمتر از حد مسلماً مسائل را پیچیده می کند. از این گذشته ، دشوار است که بگویید چه زمانی باید پول را برای برطرف کردن مشکل خرج کنید و چه زمانی برای سازش مذاکره کنید. به همین دلیل به یک عامل باتجربه نیاز دارید که بتواند شما را از طریق تکه های خشن راهنمایی کند و به شما در راه حل کمک کند.