چگونه می توان از خانه خود در برابر ویروس کرونا محافظت کرد - اجاره کلایمر برقی در تهران

چگونه می توان از خانه خود در برابر ویروس کرونا محافظت کرد - اجاره کلایمر برقی در تهران

اجاره کلایمر برقی در تهران و اجاره کلایمر ریلی در تهران

 

نمی توانید تمیزی آنچه را که در خارج از خانه لمس می کنید ، مانند سطح در فروشگاه ها یا حمل و نقل عمومی ، کنترل کنید. اما در داخل خانه شما اقدامات خاصی وجود دارد که می توانید برای محافظت از خود و خانواده در برابر ویروس کرونا یا COVID-19 انجام دهید. کانی استید ، رئیس انجمن متخصصان کنترل عفونت و اپیدمیولوژی ، نکاتی برای محافظت از خانه در برابر عفونت دارد.

این نکات باید همراه با دستورالعمل های اصلی پیشگیری از ویروس کرونا استفاده شود: دستها را به طور منظم حداقل 20 ثانیه بشویید ، از ضد عفونی کننده دست استفاده کنید ، از دست زدن به صورت خودداری کنید ، سرفه ها و عطسه های خود را با آرنج یا دستمال خود بپوشانید و اگر هستید در خانه بمانید بیمار (مگر اینکه به دنبال درمان پزشکی باشید).

 

1. سطوح معمولاً لمس شده را تمیز کنید.
ویروس COVID-19 هنگامی که افراد از فاصله نزدیک با قطرات تنفسی فرد آلوده تماس می گیرند ، عمدتا از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. با این حال ، ویروس می تواند در صورت لمس یک سطح یا جسمی که ویروس روی آن قرار دارد ، گسترش یابد و سپس طبق CDC ، چشم ، بینی یا دهان خود را لمس کنید.

استید توصیه می کند سطوح "با لمس" بالا در اطراف خانه مانند دستگیره های درب ، کلیدهای روشنایی ، میزهای پیشخوان و دستگیره های کابینت را تمیز کنید.

استید به TODAY Home گفت: "شما واقعاً نیازی به بیرون رفتن و خرید یک ماده ضد عفونی کننده فوق العاده ندارید - فقط یک شوینده خانگی و آب کافی است." وی خاطرنشان کرد که اگر سطحی به خصوص کثیف است ، باید با آب و مواد شوینده بشویید و سپس آن را ضد عفونی کنید.

ویکی نگوین ، خبرنگار تحقیقاتی و مصرف کننده NBC News تأکید کرد که اگر از دستمال مرطوب یا اسپری استفاده می کنید ، بگذارید در هوا خشک شود تا به از بین بردن میکروب ها کمک کند.

 

2. از لوازم تمیز کننده مناسب استفاده کنید.
وقتی نوبت به وسایلی مانند اسفنج و موپ می رسد ، اطمینان حاصل کنید که به طور تصادفی با استفاده مجدد از وسایل کثیف عفونت پخش نمی کنید. استید توصیه می کند با دستمال مرطوب یکبار مصرف یا پارچه بچسبید.

وی گفت: "اینها واقعاً برای نظافت در منزل ایده آل هستند زیرا بعد از یک بار استفاده می توانید آنها را دور بیندازید."

استید گفت ، اگر اسفنج و پارچه را مجدداً استفاده می کنید ، "آنها باید واقعاً در آب داغ شسته و پس از هر بار استفاده در گرمترین حالت خشک شوند." سر موپ باید پس از هر بار استفاده در آب داغ شسته شود تا نوع آب آن پاک شود و سپس باید آنها را کاملاً بیرون کشید و بگذارید تا خشک شود. "

همچنین ، هنگام استفاده از مواد ضد عفونی کننده ، استید به مردم یادآوری می کند که دستورالعمل های سازنده را به دقت دنبال کنند. برخی از مایعات تمیزکننده ممکن است نیاز داشته باشند تا چند دقیقه مشخص روی سطح مرطوب بنشینند تا موثر واقع شوند.

شورای شیمی آمریکا لیستی از محصولات تمیز کننده خانگی رایج و مورد تأیید EPA را که در مبارزه با ویروس کرونا موثر است ، تهیه کرده است - لیست را در اینجا بررسی کنید.

برای اجاره کلایمر برقی در تهران با این شماره تماس حاصل فرمائید: 09121172669. برای اجاره کلایمر در کرج نیز به سایت ما مراجعه کنید.

 

3. الکترونیک را فراموش نکنید.
تلفن شما می تواند یک سطح آلوده باشد که در دید ساده پنهان شده است. تلفن ها اغلب در طول روز با ما به همه جا سفر می کنند و به طور بالقوه میکروب هایی را در طول مسیر جمع می کنند.

استید گفت: "این چیزی است که مردم فقط به آن فکر نمی کنند." "(تلفن ها) تبدیل به پسوند خود ما شده اند."

وی توصیه می کند برای تمیز کردن منظم سطوح تلفن خود از یک دستمال مرطوب الکل یا فقط آب و صابون گرم استفاده کنید. همچنین فراموش نکنید که به طور مرتب وسایل الکترونیکی مشترک را در خانه ضد عفونی کنید ، مانند صفحه کلیدهای رایانه ای و موشها ، تلفنهای ثابت و کنترل از راه دور ، خصوصاً اگر فرد مریضی از آنها استفاده کرده باشد.

 

4. چند نکته برای آشپزخانه.
بهداشت و سلامت عقل سلیم را در مورد آماده سازی غذا رعایت کنید. دستان خود را بشویید و اطمینان حاصل کنید که افراد بیمار با غذای مشترک تماس نزدیک ندارند.
وقتی کسی در خانه بیمار است ، بشقاب های تعیین شده ، لیوان های آشامیدنی و ظروف غذا را به او بدهید. هنگام شستن ظروف ، آنها را کاملاً با آب و صابون تمیز کنید. استید توصیه می کند اگر ماشین ظرفشویی دارید از تنظیمات گرم استفاده کنید.

حتماً سطح آشپزخانه ، مانند میزهای پیشخوان ، کشوها و دستگیره های یخچال را مرتباً تمیز کنید.

5- نکاتی در مورد سرویس بهداشتی
استید می گوید ، حمام ها باید "از اولویت بالایی برخوردار باشند" ، زیرا باید خود و خانواده را از ویروس کرونا محافظت کرد. او چند نکته برای محافظت از حمام در برابر عفونت دارد:

  • مرتباً تمام سطوح از جمله توالت ، دوش و سینک را تمیز کنید.
  • مسواک ها را از یکدیگر جدا نگه دارید.
  • حوله های دست را به طور مرتب بشویید و حوله های دستی را با شخص بیمار در میان نگذارید.

 

6. قرنطینه افراد بیمار در خانه
طبق CDC ویروس کرونا می تواند بین افرادی که در فاصله تقریباً 6 متری یکدیگر هستند گسترش یابد. استید می گوید ، اگر کسی در خانواده شما آلوده است ، بهترین راه برای ایمن نگه داشتن همه افراد این است که در صورت امکان اتاق خواب و سرویس بهداشتی جداگانه به بیمار بدهید.

فرد بیمار باید از تماس با دیگران در خانه اجتناب کند و فقط باید برای درمان پزشکی از خانه خارج شود. CDC می گوید ، همچنین ایده خوبی است که بازدید کنندگان از خانه را در حالی که کسی به COVID-19 مبتلا است محدود کند.

اگر مشغول شستن لباس شخصی یک بیمار هستید ، CDC توصیه می کند از دستکش یکبار مصرف استفاده کنید و لباسشویی را که باعث انتشار میکروب می شود ، تکان ندهید. نگوین گفت شما نیازی به نگرانی در مورد دما ندارید ، اما اطمینان حاصل کنید که از مواد شوینده و لباس های خشک به میزان کافی در حرارت زیاد استفاده می کنید.

همچنین ، با استفاده از کولر یا باز کردن یک پنجره ، اگر هوا اجازه می دهد ، اطمینان حاصل کنید که فضای مشترک در خانه شما جریان هوای خوبی دارد.

برای اجاره کلایمر برقی به سایت تهران کلایمر مراجعه کنید.

 

7. آن را به یک عادت تبدیل کنید.
این اقدامات همه برای محافظت از خانه شما در برابر ویروس کرونا مهم است ، اما به طور کلی برای محافظت در برابر سایر عفونت های آنفولانزا نیز رعایت آنها خوب است.

استید گفت: "همه اینها برای نگهداری معمول یک خانه مهم است." من گمان می کنم "شما نمی خواهید مردم را هر روز دستگیره های در را تمیز کنید ، اما ... این فقط در مورد این ویروس نیست. اگر کسی به آنفولانزا مبتلا شده اید ، اگر کسی به عفونت دستگاه گوارش مبتلا شده اید ... این نوع موارد باید به خط مقدم و اصلی در خانه تبدیل شوند تا به شما در کاهش خطر بیماری دیگر افراد در خانه کمک کند. "