از کجا باید فهمید این خانه مناسب شما است یا نه؟

از کجا باید فهمید این خانه مناسب شما است یا نه؟

طبیعی است که هنگام خرید خانه ، محتاط باشید. بعلاوه ، یک خانه سرمایه گذاری بزرگی است و می خواهید مطمئن شوید که بهترین تصمیم ممکن را می گیرید.

چگونه می دانید که خاصیت صحیحی پیدا کرده اید ، ممکن است در افراد متفاوت باشد. بعضی از افراد غریزه روده دارند.

دیگران ممکن است نیاز به قانع کننده تر داشته باشند. برخی از شاخص ها می توانند به شما بگویند که آیا ملک مناسبی برای خود پیدا کرده اید یا خیر.

9 راه برای دانستن اینکه خانه ای مناسب پیدا کرده اید
این می تواند به عنوان یک سیم پیچ قوی باشد زیرا این مکان شما را به یاد گذشته دیگری می اندازد که در آن احساس خوشبختی کرده اید و متوجه می شوید که کافی است این دکمه را بزنید.

اما گفتن - یا می گوید - می تواند کمی لطیف تر باشد.

9 - شما می خواهید به داخل خانه بروید. بخشی از هیجان دیدن خانه ها نمی داند که وقتی می خواهید به سمت مهار بکشید ، می تواند خانه جدید شما باشد.

آیا آن یکی در سمت چپ است یا مکان سمت راست به زیبایی شما فانتزی می کند؟ اگر این خانه در سمت راست باشد و شما آن را بهتر از خانه در سمت چپ دوست دارید ، این می تواند یک نشانه باشد. چیزی در مورد این خانه برای شما جذاب است. 

8 - خانه لحظه ورود شما را در آغوش می گیرد. در حدود سه ثانیه از ورود می دانید که آیا احساس گرما و احساس راحتی می شود. به نظر می رسد با شما صحبت می کند؟ آیا مثل خانه احساس می کنید؟ اگر چنین باشد ، احتمالاً چنین است.

اجاره کلایمر

7 - شما در حمام احساس خنده دار نمی کنید. بعضی اوقات خریداران آنقدر در نزدیکی حمام احساس ناراحتی می کنند که به اتاق نمی روند. آنها در بیرون می ایستند ، قاب درب را می گیرند و سر خود را برای یک دقیقه فشار می دهند. اگر به داخل حمام می روید و اگر مجبور شوید درب دوش را باز کنید یا سنگ مرمر غرور کنید ، این خانه شماست.

6 - شما نسبت به خانه احساس دفاعی می کنید. شاید نماینده شما یک نقص یا دو یا پنج مورد را نشان دهد و بگوید "لکه ای در سینک آشپزخانه وجود دارد" یا "من این ، این و این را به روز کردم.

" این می تواند نشانه ای باشد که اگر خانه خود را به حالت دفاعی می بینید ، در حال سقوط هستید.

 مانند مکان در حال حاضر مال شماست. فقط سعی کنید این نکته را بخاطر بسپارید که چقدر دشوار است (یا نه چندان دشوار) برای رفع این نقص ها اگر سرانجام دریابید که نمی توانید با آنها زندگی کنید.

 

5 - شما شروع به پیش بینی مبلمان آرایش می کنید. اگر در اتاق خواب استاد بروید و خانه شما بتواند تختخواب خود را در برابر یک دیوار خاص تصور کند ، ممکن است این خانه شما باشد.

اگر فکر می کنید پنجره اتاق نشیمن یک مکان مناسب برای قرار دادن یک درخت کریسمس است ، قبلاً قلاب شده اید.

یا شاید شما هم اکنون می توانید خود را در حال رانندگی در خیابان ببینید ، بعد از یک روز سخت در محل کار به خانه می روید. یک همسایه در خیابان وجود دارد که یک قلاب فرنگی را به سگ می اندازد و برای شما پیش می آید که آنها ممکن است افرادی باشند که دوست دارید آنها را بدانید. محله به اندازه قرار دادن مبلمان حساب می شود.

4 - این مهمترین جعبه ها را بررسی می کند. ممکن است این ملک دارای امکانات رفاهی در لیست خواسته های شما نباشد ، اما نیازهای اساسی را برآورده می کند.

این تعداد اتاق و فضای مورد نیاز شما را دارد. شاید این یک گاراژ نداشته باشد ، و شما با تابش روشنایی می فهمید که خرید خانه با یک گاراژ در واقع اهمیت چندانی ندارد.

می فهمید که اگر معلوم شود واقعاً می خواهید یک گاراژ درست کنید. خواسته های ناگهانی برای انعطاف پذیری ، نشانه خوبی است که شما در جای مناسب هستید.

3 - شما می خواهید جلوی خانه های دیگر را بگیرید. تمام خانه های دیگری که به آنها نگاه کرده اید دیگر مورد پسند شما نیستند.

شما هر ویژگی جدیدی را که بازدید می کنید با این یکی مقایسه می کنید ، و آنها در حال اندازه گیری نیستند. خانه هایی که قبلاً از آنها به عنوان "شماره 2" رتبه بندی کرده بودید ، اکنون در رتبه "شماره 8" قرار گرفته اند زیرا آنها در مقایسه با این یکی کم رنگ هستند.

2 - شما نمی توانید صبر کنید تا در مورد آن لاف بزنید. آیا قبلاً چند عکس گرفتید و در اینستاگرام آنها پست گذاشتید؟ آیا مادرتان را در مورد خانه متن نوشتید یا برای گفتن به دوستان خود به آن چت گروهی امیدوار بودید؟ اگر بعد از اولین سفر خود در مکان ، احساس هیجان کنید ، یکی را پیدا کرده اید.

اجاره کلایمر

1 - شما در حال برنامه ریزی برای بازگشت هستید. اگر سوار ماشین شدید ، با همسرتان گپ و گفتی کردید ، و بلافاصله قبل از ترک جاده از جاده ، بازدید بعدی خود را از ملک برنامه ریزی کرده اید ، یک فرد سودجو هستید. شما می خواهید آن را در ساعت دیگری از روز مشاهده کنید.

یا دفعه بعد مادر یا بهترین دوست خود را با خود ببرید. از نماینده خود بخواهید تا افشای اطلاعات فروشنده را برای اطمینان از وضعیت برتر خود ارسال کند. احتمالاً باید بحث و پیشنهادات را نیز شروع کنید ، زیرا احتمالاً خانه خود را پیدا کرده اید.

 

آیا می توانید روی آن بخوابید؟
مهم است که سریعاً پس از یافتن این خاصیت ، سریع عمل کنید. شاید "خوابیدن بر روی آن" وسوسه انگیز باشد ، اما این می تواند یک اشتباه بزرگ باشد.

پاهای خود را تغییر دهید ، صندلی خود را گم کنید ، همانطور که گفته می شود.

تقریباً با این تفاوت که شما تنها صاحب خانه نیستید که با معیارهای خاص خود به دنبال خانه هستید.

شخص دیگری می تواند آن خانه را درست از زیر شما خریداری کند در حالی که شما در رختخواب هستید گوسفندان را به حساب می آورید.

بیشترین زمان ، می توانید به غرایز خود اعتماد کنید. اگر یک ملک را دوست دارید و در محدوده قیمت شماست ، احتمالاً باید پیشنهاد ارائه دهید. اگر مطمئن نیستید با نماینده ، همسرتان یا یک فرد مورد اعتماد خود صحبت کنید و راهنمایی بگیرید ، اما سریع عمل کردن بسیار مهم است.

اصول را نادیده نگیرید.

شاید شما نمی خواهید روی آن بخوابید. شاید هم اکنون می خواهید با شرکت متحرک تماس بگیرید. در خانه خود واقع بین باشید که خانه داشته باشید.

وسوسه نشوید که خارج از بودجه خود بروید و هزینه های مسکن را که می تواند منطقاً تأمین کند ، دچار مشکل نمی شوید.

اگر فرزند دارید ، مدارس را بررسی کنید و در نظر بگیرید که چه مدت طول می کشد تا شما را برای رفت و آمد به محل کار ببرد. آیا اگر خانه از محل کار شما فاصله داشته باشد ، پیرتر می شود؟
یک خانه یک تصمیم بلند مدت است. پرشور باشید ... اما مانند یک رفتار کنید.