چگونه آپارتمان خود را تزئین کنیم؟ - اجاره کلایمر در تهران

چگونه آپارتمان خود را تزئین کنیم؟ - اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر   

 کلایمر

اجاره کلایمر در تهران

برای زیبا سازی آپارتمان خود باید چه کارهایی انجام دهیم؟

از 18 سالگی 14 بار نقل مکان کردم. من فقط 28 سال دارم! من فکر می کنم این باعث می شود من مورچه باشم. اما من همچنین یک آشیانه ساز هستم ، این بدان معناست که من وقت ، پول و انرژی را سپرده ام تا هر مکانی که زندگی کرده ام را احساس کنم مانند خانه ، صرف نظر از مدت اقامت. در طول سالهای گذشته من هر اشتباه تزئینی در کتاب را انجام داده ام: سرمایه گذاری در قطعات بهتر فقط برای فروش آنها یک سال بعد ؛ یافتن راه حل های "موقتی" هنگام حرکت که هرگز تغییر نمی کنند. من همچنین چند درس مهم آموخته ام: نورپردازی همه چیز را تغییر می دهد. تخت های مرکز احساس بزرگ شدن می کنند؛ هر موردی به یک مکان مناسب و دور افتاده احتیاج دارد یا چیزهایی به سرعت کثیف می شوند.

چند روز پیش ، من به یک آپارتمان یک خوابه آفتابی نقل مکان کردم که برای اولین بار در آن تنها زندگی خواهم کرد. این بدان معناست که هیچ هم اتاقی که می تواند میز قهوه خوری را با آنها تقسیم کند ، هیچ شریکی که بتواند در تصمیم گیری در مورد طراحی مصالحه کند و حتی یک قابلمه یا تابه به نام من! من ترکیبی از هیجان و عصبی و مورچه برای حل شدن هستم. تا آخرین نکته ، من سعی کردم بسته بندی غیرمعمول و آرامی را انجام دهم تا تلاش نکنم این روند را به سرعت انجام دهم.

هنگامی که من در حال بررسی بهترین رویکرد برای تمام این تلاشها بودم ، به من فهماند که حق رای دادن Man Repeller's Real Cool People ، Real Cool Apartments در مورد این موضوع پر از خرد است. تقریباً در هر مصاحبه س aالی برای مشاوره برای جوانانی که اولین آپارتمان خود را با بودجه تزئین می کنند ، ارائه می شود. در زیر همه این پاسخ ها آورده شده است که در یک مکان مناسب جمع شده اند. بسیاری از آنها بر روی همان ایده ها ضربه می زدند ، که به نظر من به طرز عجیبی رضایت بخش است و دلیل آن این است که اثبات درست بودن آنها نیست. اگر اتفاقاً در حال تزئین یک مکان جدید هستید یا برای کسانی که هستند توصیه هایی دارید ، یک طومار بردارید! من در پایین با شما ملاقات خواهم کرد.

"بیاموزید چگونه (یا کسی را که می داند چگونه باشد) طراحی مبلمان خود را انجام دهد یا قفسه های شناور نصب کند (برای کتاب و اشیا) ، تحقیق کنید و چندین نقل قول (به صورت محلی ، خرگوش وظیفه و غیره) را بخواهید تا زمانی که شخصی را پیدا کنید که بتواند ملاقات کند بودجه ی تو. خوب ، افراد با استعداد آنجا هستند که به دنبال استفاده از مزایا نیستند. روی بسیاری از کتابها سرمایه گذاری کنید و آنها را بخوانید - آنها زیبا هستند و هر محیطی را گرم و جذاب می کنند. به دنبال کفهای سبک و چوبی باشید و اطمینان حاصل کنید که پوسته خانه احساس خوبی دارد و فقط پس از آن چیزهایی را وارد کنید که فضا را تکمیل کرده و به شما الهام بخشد. در غیر این صورت آن را حداقل نگه دارید. به جای چیزهای ارزان قیمت که در نهایت دور می ریزید ، روی یک چیز واقعاً خاص مانند یک چراغ زیبا که دارای یک داستان است سرمایه گذاری کنید. کیفیت بیش از کمیت. روی قاب ها و کارهای هنری قاب ذخیره شده خود سرمایه گذاری کنید: هنر دوستان ، کودکان (آنها همیشه بهترین هنر را می کنند) و نامه ها… از هنرمندان نوظهوری که تحسینشان می کنید پشتیبانی کنید. کارهای آنها را بخر و به دیوار خود آویزان کن. "

 1 - "آنچه را که دوست دارید و هرچه باعث هیجان شما می شود با دیدن آن کاملاً بخرید. اگر ارزان است یا از یک مارک یا فروشگاه شناخته شده نیست نگران نباشید. من یک نظریه دارم که اگر برای خانه خود به طور مشابه با خرید کمد لباس خود خرید کنید ، احتمالاً از آنچه می خرید خوشحال خواهید شد. اگر سبک شخصی مدرن و مینیمالیستی دارید ، به احتمال زیاد از ظاهر مینیمالیستی در خانه خود لذت خواهید برد. سرانجام ، من از نظر شکل و عملکرد بسیار معتقد هستم. اگر فقط زیبا باشد اما واقعاً کاری انجام ندهد ، از آن دوری می کنم ، مخصوصاً اگر یک کالای بزرگ باشد. به همین دلیل من به سمت نیمکت ها و مبلمان مقطعی کشیده شده ام. من همچنین فکر می کنم مهم است که به کاری که در این فضا انجام می دهید فکر کنید و آن را با در نظر گرفتن آن تزئین کنید. بیشتر قسمت بودجه خود را صرف نشستن و نورپردازی کنید و کمتر خرج فرش و وسایل تزئینی کنید. "

  • تا می توانید اجاره کنید. آنچه شما می توانید در نیویورک اجاره کنید به احتمال زیاد بسیار مقرون به صرفه تر از آنچه می توانید خریداری کنید خواهد بود.
  •  دور تا دور آپارتمان ویکت های کوچک درست کنید و بر سبک دادن به آن فضاهای کوچک تمرکز کنید. هرچه صمیمی تر باشد بهتر است. مناطق کوچک با جذابیت و شخصیت بهتر از فضاهای بزرگ بدون جذابیت است.
  •  به یاد داشته باشید که اولین خانه شما برای همیشه خانه نیویورک نیست - محلی برای شروع است. "
  • با چیزهایی که بیشتر دوست دارید شروع کنید ، سپس لایه ها و بافت ها را اضافه کنید. من شخصاً عاشق زیبایی شناسی تک رنگ با لایه های دیداری مختلف هستم. "

2 -  "من به وضوح اولین آپارتمان خود را که در آن تنها زندگی می کردم به یاد می آورم. این یک استودیوی کوچک در Upper East Side بود و من به سختی می توانستم اجاره را خودم بدهم ، اما با افتخار خودم آن را ساختم. من در یک سفر ویژه به سوهو پایین آمدم تا فقط چند چیز برای 'مسح' فضا پیدا کنم. من یک دستگاه بادگیر و یک کاسه سنگ صابونی خاکستری خریداری کردم و به یاد می آورم که تصمیم گیری در مورد قرار دادن آنها چقدر احساس قدرت می کند. این دو خرید کوچک ارزش زندگی با قصد و نزدیک شدن به دکوراسیون منزل را از یک ذهنیت متفکر و آگاهانه به من نشان داد ، که هرگز در راهنمایی من برای کارهای درست کوتاهی نکرده است. من هنوز هر دو مورد را دارم. "

با روده برو و کمی وقت بگذارید تا عکسهای مکانهای جالب و خانه های سراسر جهان را مرور کنید. من عاشق نسخه های قدیمی مجلات خانگی مانند World of Interiors یا Nest هستم. تزئین همیشه مربوط به یک مبل جدید یا یک اتاق اضافی نیست - گاهی اوقات یک دسته کتاب ساده در مکان مناسب با یک چراغ پرنعمت زیبا که در بالای آن نشسته است ، می تواند به شما احساس جدیدی بدهد. »

کلایمربرای زیبا سازی نمای ساختمان می توانید از کلایمر استفاده کنید. کلایمر بهترین و مناسب ترین جایگزین داربست است. که می تواند کارها را به سرعت انجام دهد. کلایمر امنیت زیادی نسبت به داربست دارد. و دارای هزینه کمی است. الان برای تمام آپارتمان ها از کلایمر استفاده می کنند. چون از هر جنبه بسیار بهتر از داربست هست. برای اجاره کلایمر می توانید به این سایت مرجعه کنید.