چگونه خانه های ارزان قیمت پیدا کنم؟ - اجاره کلایمر

چگونه خانه های ارزان قیمت پیدا کنم؟ - اجاره کلایمر

من آماده خرید یک خانه هستم ، اما نمی توانم خیلی هزینه کنم: - اجاره کلایمر

همه ما کسی را می شناسیم که در یافتن بهترین معاملات اطراف شگفت انگیز است. آنها نیازی به صبر ندارند تا جمعه سیاه برای به دست آوردن یک تلویزیون ارزان قیمت ، و آنها را در فروشگاه های پرشرف خرید ، اما همیشه مانند یک میلیون دلار است. آیا راهی برای انجام این کار با املاک و مستغلات وجود دارد ، جایی که پیدا کردن یک خانه ارزان می تواند هزاران دلار در بهره و هزینه شما پس انداز کند؟

لورن روزین یک نماینده املاک و مستغلات در آریزونا است که با سرمایه گذاران به دنبال معاملات همکاری می کند. او به خریداران که به دنبال خانه های ارزان قیمت هستند توصیه می کند تا "خود را با کسی که در بازار است مشارکت کنید ، نه شخصی که در MLS گیر افتاده است" (خدمات فهرست بندی چندگانه).

وی می افزاید: "بیشتر سرمایه گذاری های من خارج از بازار است و تا زمانی که به MLS می روند ، آنها پیشنهاد منفی می دهند."

اگر می خواهید بفهمید که چگونه خانه های ارزان قیمت برای خرید پیدا کنید ، به برخی از نکات ما نگاهی بیندازید و از آنها برای ایجاد یک استراتژی شکار خانه استفاده کنید.

یافتن خانه های ارزان قیمت: منازل در حال حاضر برای فروش
برای یافتن یک معامله ، به لیست های MLS نزدیک تر نگاه کنید. خانه های هدفمند که مدت هاست در بازار بوده اند. این فروشندگان معمولاً مایل به معامله هستند ، به خصوص اگر فصل خرید در منطقه شما تقریباً تمام شده باشد و نیاز به جابجایی داشته باشند.

در کنار تعداد روزهای بیشتر در بازار ، ممکن است شاهد کاهش قیمت اخیر باشید. اگر فروشنده قیمت خود را کاهش داده است ، این احتمالاً دو چیز را نشان می دهد؛ آنها در قیمت درخواستی خود دارای اتاق wiggle هستند و هیچ پیشنهادی دریافت نکرده اند.

اگر مفید و مایل به کار هستید ، در توضیحات لیست "همانطور که هست" جستجو کنید. این به طور کلی سرنخ است که خانه یک تعمیر کننده بالا است که می توانید با سرقت آن را خریداری کنید. اما مراقب باشید که از سرتان سر در نمی آورید و مطمئن شوید که هنوز خانه را بازرسی کنید. شما می توانید پولی که پس انداز خود را در قیمت خرید خانه در تعمیرات لازم برای قابل زندگی کردن از دست می دهید از دست بدهید.

همچنین می توانید به دنبال خانه های خالی یا وراثتی باشید. برخی از شهرها لیست مسکن خالی را منتشر می کنند ، که می توانید در وب سایت شهر پیدا کنید. این لیست ها دارای دسته های یک ، دو یا سه دسته ای هستند که نشان می دهد خانه چقدر خالی از سکنه بوده و خانه در چه شرایطی قرار دارد. قبل از خرید این لیست ، توجه داشته باشید که در بعضی از حوزه های قضایی ، خانه هایی که آن را به دسته سه تبدیل می کنند - بدترین سطح - قبل از صدور گواهینامه اشغال ، باید کاملاً مطابق با کد باشد.

خانه های وراثت احتمالی را با خواندن اشیاء مسکونی محلی خود ، سپس جستجوی سوابق مالیات بر دارایی برای یافتن اموال متوفی پیدا کنید. اگرچه ممکن است به برخی از به روزرسانی های زیبایی نیاز داشته باشند ، بعید به نظر می رسد که به اندازه خالی از رده سه در یک شکل خشن باشند. بستگان یک شخص متوفی فقط ممکن است به دنبال خلاص شدن از شر ملک - و مسئولیت های آن - به سرعت و با قیمت مناسب باشد.

اگر واقعاً شانس ندارید ، منطقه جستجوی خود را گسترش دهید تا محله های اجاره کلایمر در تهران دورتر را شامل شوید. هنگام خرید خانه با بودجه ، باید انعطاف پذیر باشید. مناطقی که در خارج از مراکز شهری قرار دارند می توانند قیمت خانه کمتری داشته باشند.

اجاره کلایمر

لیست های خرید و فروش توسط مالک نیز می تواند یک معامله بالقوه باشد. فروشندگان کلایمر در حال حاضر در کمیسیون عامل املاک و مستغلات صرفه جویی می کنند ، بنابراین نیازی نیست که همان میزان فروش را بدست آورید. اما بدون نماینده ، آنها ممکن است یک ایده تورم از ارزش خانه خود داشته باشند ، و شاید شما مجبور شوید آنها را در بازار آموزش دهید.

یافتن خانه های ارزان قیمت: خانه های خارج از بازار
به شبکه خود تکیه داده و این کلمه را بیان کنید که به دنبال خرید خانه هستید. دهان به دهان می تواند به شما بگوید چه کسی ممکن است قبل از اینکه حتی خانه خود را ذکر کنید ، نیاز به جابجایی داشته باشد. گوش دادن به شرایط زندگی را باز کنید - مانند پیشنهاد شغلی در ایالت دیگر یا طلاق - که می تواند منجر به حرکت شود. بعضی اوقات می توانید قبل از اینکه فروشنده خانه خود را ثبت کند ، پیشنهاد دهید.

ضربه زدن به درب یکی دیگر از روشهای آزمایش شده و واقعی برای یافتن خانه های خارج از بازار است. به دنبال خانه هایی بگردید که ممکن است با معیارهای شما مطابقت داشته باشند ، یک محله را انتخاب کنید. خود را به مالک معرفی کنید و ببینید که آیا آنها مایل هستند در مورد فروش صحبت کنند یا فکر می کنید در سال آینده حرکت کنند یا خیر. حتی اگر آنها برای فروش باز نباشند ، ممکن است یک همسایه را بشناسند که در حال برنامه ریزی است.

یافتن خانه های ارزان قیمت: فروش کوتاه
فروش کوتاه مدت فروش خانه است که فروشنده به سمت سلب مالکیت پیش می رود. اجاره کلایمر مالک فعلی با وام دهنده خود کار کرده است تا ترتیب بدهد که خانه را با ضرر در وام مسکن یا برای مبلغ فعلی باقیمانده بفروشد.

خرید و فروش کوتاه مدت ، به ویژه اگر با بانک شروع شود ، می تواند خطرناک باشد. اگر فروشنده از جابجایی امتناع ورزد ، ممکن است مجبور شوید هزینه های اخراج را پس از بسته شدن متحمل شوید. بعضی اوقات ، بانکها چندین پیشنهاد را جمع آوری و نگه می دارند ، و سعی می کنند بیشترین سود را از اموال بدست آورند و ماه ها شما را در معرض فشار قرار دهند.

برای یافتن فروش کوتاه ، سوابق دادگاه را برای "پیش پرده های امنیتی" در منطقه خود جستجو کنید. بعضی اوقات آنها به صورت آنلاین لیست می شوند ، یا ممکن است مجبور شوید وارد دفتر کار دفتری استان شوید. با آژانس هایی تماس بگیرید که در نمایندگی فروش کوتاه مدت تخصص دارند و خواهان اضافه شدن به لیست پستی آنها هستند.

در هنگام ارائه پیشنهاد برای فروش کوتاه مدت ممکن است شما با مالک فعلی و بانکی که صاحب وام مسکن در خانه است برخورد کنید. مذاکرات می تواند مشکل باشد. قبل از تصمیم گیری برای فروش کوتاه ، یک نماینده املاک و مستغلات را پیدا کنید که با این فروش های منحصر به فرد تجربه کرده است.

یافتن خانه های ارزان قیمت: سلب حق اقامه دعوی
این بانک با سلب مالکیت سکنه ، خانه را در اختیار دارد. این اغلب قدم پس از فروش کوتاه است و یکی از مزایای خرید سلب حق اقامه دعوی نسبت به فروش کوتاه این است که مالک قبلی قبلاً خارج شده است.

یافتن حراج های سلب حق اقامه دعوی بسته به شهر ، ایالت و ایالت متفاوت است. برخی تهران کلایمر از شهرها سلب حق اقامه دعوی را برای حراج در وب سایت شهر لیست می کنند. دیگران نیاز دارند که بانکها لیست حراجی را در روزنامه محلی منتشر کنند. اگر در یک حراج سلب حق اقامه دعوی شرکت می کنید ، باید اثبات بودجه داشته باشید و قادر به پرداخت وجه نقد برای ملک باشید.

اشکالاتی جدی در خرید سلب حق اقامه دعوی وجود دارد. شما باید از قبل ملک را از قبل بررسی کنید ، و اغلب قبل از شروع حراج مجاز به گشت و گذار در ملک نخواهید بود ، بنابراین نمی دانید چه چیزی در داخل است یا اینکه قبلاً خوب است یا خیر. همچنین برای صاحبان خانه در سلب مسئولیت غیر معمول نیست که همه چیز را با ارزش از پایین ، به سمت لوله های مسی ، هنگام خارج شدن از بین ببرند.

اگر در حراجی خانه مسکونی را به دست بیاورید ، می توانید یک بازرسی از خانه انجام دهید ، اما نمی توانید پس از بازرسی قیمت را مذاکره کنید. تنها گزینه شما این است که یا فروش را ادامه دهید یا از آنجا فرار کنید و هزینه بازرسی را به شما بازپرداخت نمی کند.

روزین توصیه می کند که قبل از طرح سلب حق اقامه دعوی ، خود را با قوانین محلی آشنا کنید. او می گوید: "دولت های متولی و دولت های قضایی وجود دارند." "در یک دولت متولی ، ما به خانه پیشنهاد می دهیم ، $ 10،000 دلار را خراب کنیم و روز دیگر این بدهی ها به پایان می رسد ، و شما تمام شده اید."

در ساحل شرقی ، متوجه خواهید شد که ایالات قضایی اقدامات بیشتری را برای سلب مالکیت و یک دوره رستگاری انجام می دهد. مدت بازپرداخت حداکثر شش ماه پس از صدور قرار سلب حق مالکیت قبلی به مالک قبلی امکان پس گرفتن اموال خود را می دهد ، بنابراین شما کلایمر می خواهید در این مورد مراقب باشید.

بانک ها به خانه هایی که قبلاً در سلب مالکیت بازپس گیری شده اند اشاره می کنند اما به عنوان املاک و مستغلات یا REO در حراج فروخته نشده اند. این عبارت را بعلاوه کد پستی که می خواهید زندگی کنید جستجو کنید تا خواص متعلق به بانک را پیدا کنید. از آنجا که دارایی های بانکی قبلاً حراج سلب مالکیت را پشت سر گذاشته اند ، اما به فروش نرسید ، شما ممکن است تنها خریدار علاقه مند باشید.

فشار کمتری هنگام خرید REO در مقابل خرید خانه در حراجی وجود خواهد داشت ، شما باید زمان گشت و گذار در خانه را داشته باشید و به طور بالقوه تخمین هایی را برای هرگونه تعمیر مورد نیاز بدست آورید.

یافتن خانه های ارزان قیمت: برنامه های ویژه
دو برنامه تحت حمایت دولت وجود دارد که در صورت برآورده کردن الزامات آنها می تواند به شما کمک کند یک خانه ارزان برای خرید پیدا کنید.

برنامه مسکن و شهرسازی ایالات متحده (HUD) Good Neighbor Next Door خانه های یک خانواده را در مناطق احیا به 50٪ تخفیف از قیمت لیست می فروشد. برای واجد شرایط بودن برنامه ، شما باید یک مأمور اجرای قانون ، یک معلم کلاس قبل از K تا 12 ، یک آتش نشان یا یک تکنسین فوریت های پزشکی باشید. خانه ها را می توانید در فهرست ایالت شما پیدا کنید و تنها هفت روز برای خرید در دسترس هستند.

اگر تأیید شده اید که یک خانه خوب خوب همسایه بعدی را خریداری کنید ، باید یک فقره وام دوم برای مبلغ تخفیف امضا کنید و حداقل 3 سال خانه را اشغال کنید. پس از گذشت سه سال ، وام رهن دوم تخلیه می شود.

خانه های دلار HUD با ارائه خانه های فروشی به قیمت 1 دلار ، مالکیت خانه را در بین خانواده های کم درآمد ترغیب می کند. این خانه های REO هستند که در شش ماه گذشته فروخته نشده اند و ارزش فعلی بازار 25000 دلار یا کمتر دارند. شما باید الزامات درآمدی را برآورده کرده و در وب سایت ایالت خود ، یعنی همان جایی که خانه های موجود را پیدا خواهید کرد ، اعمال کنید.

استفاده از برنامه های دولت یکی از راه های مورد علاقه Rosin برای بکار بردن سرمایه گذار جدید در یک خانه است. او به آنها توصیه می کند در حالی که پس انداز خود را برای سرمایه گذاری بعدی خود صرفه جویی می کنند ، در کمترین زمان مورد نیاز خانه را خریداری و اشغال کنند ، سپس در اسرع وقت حرکت کنند و اجاره دهند.

چگونه خانه های ارزان قیمت برای خرید پیدا کنیم؟
پاسخ کوتاه این است: خلاق شوید و برای قرار دادن برخی کارها برنامه ریزی کنید. در حالی که ممکن است شما خوش شانس باشید و به یک معامله گر گیر شوید ، می توانید با کنار هم گذاشتن یک نقشه و ثبت نام در یک مشاور املاک و مستغلات ، شانس یافتن یک خانه ارزان را افزایش دهید.