چگونه شیشه آسمان خراش ها شسته می شود؟ - تهران کلایمر

چگونه شیشه آسمان خراش ها شسته می شود؟ - تهران کلایمر

تهران کلایمر یک شرکت در زمینه اجاره کلایمر ارزان در تهران

تهران کلایمر 24 ساعته آماده ارائه خدمات: خرید کلایمر، تعمیر کلایمر و اجاره کلایمر ارزان در تهران آماده ارائه خدمات به عزیزان می باشد.

معماران بلندترین ساختمانهای جهان باید از همان ابتدا نگهداری و نظافت نما را در نظر بگیرند.

نمای پنجره های آسمان خراش مسلماً ساده تر و راحت تر هنگام باز شدن پنجره ها تمیز می شدند. در واقع ، تمیز کردن نما قبل از سال 1950 اساساً به معنای شستشوی پنجره بود.

 که توسط خدمه ای اختصاصی از کارگران انجام می شد که خود را در مهارهای چرمی می بستند و خود را به کنار پنجره های آسمان خراش می بستند.

در ایران نیز برای شستن شیشه آپارتمان های بلند از کلایمر استفاده می شود. برای اجاره کلایمر در تهران یا کرج می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

اجاره کلایمر برقی در تهران

گرچه تاقچه های پنجره ای که روی آن ایستاده بودند ریز بود ، اما آنها احساس امنیت نسبتاً خوبی می کردند: اگر یک قلاب از کار بیفتد ، آویزان می شوند از دیگری. اما با ظهور ساختمان دیوار پرده شیشه ای در دهه 1950 ، پنجره ها به طور م theثر به نمای ساختمان تبدیل شدند.

و از آنجا که این نما ثابت بود - یعنی باز نمی شد - شستشوی پنجره نیاز به دسترسی از بیرون داشت ، و بنابراین بی نهایت پیچیده تر شد.

برای تسهیل دسترسی خارجی تمیزکننده های پنجره ، ساختمانها باید با سقف مسطح ساخته شوند تا تجهیزات شستشوی پنجره ثابت یا متحرک را در خود جای دهند. سازوکارهای متنوعی ساخته شده است.

که اجازه می دهد سکوهای شستشوی پنجره از ریل ها یا مسیرهای بالای سقف ساختمان به حالت تعلیق درآیند و بنا به صلاحدید اپراتور ، به سمت بالا یا پایین حرکت کنند.

با پیچیده تر شدن فناوری شستشوی پنجره ، ساختمانهای دیواری پرده شیشه ای قادر به جدا شدن از شبح اجباری سقف مسطح شدند.

دامنه ها و فرورفتگی های متعدد ، که در سه دهه اول دهه 1900 در طراحی ها برجسته بودند (به عنوان مثال ، ساختمان کرایسلر یا ساختمان امپایر استیت) ، در اواخر قرن دوباره در طرح های آسمان خراش ظاهر می شوند.

اشکال جدیدی از تجهیزات دسترسی به نما برای سرویس دهی به این ساختمان ها ساخته شده است ، از جمله بازوهایی که می توانند به عنوان پشتیبان برای شستشوی پنجره و بلند کردن عمل کنند.

امروز شستشوی پنجره در قلب معمول نگهداری دوره ای یک ساختمان باقی مانده است.

بیشتر پنجره ها سالانه دو بار شسته می شوند ، به استثنای ورودی های خرده فروشی سطح زمین و لابی ، که بسیار بیشتر انجام می شود. تقریباً همه این کارها با دست انجام می شود.

 اگرچه آزمایش های جدید با ربات های تمیزکننده خودکار - که بیشتر به مکنده های مجهز به خلا vac متکی هستند و نه برای راهنمای اتصال به ساختمانها - در اروپا و خاورمیانه در حال انجام است.

دسترسی به کناره های یک آسمان خراش نه تنها برای شستن پنجره بلکه برای تمیز کردن فلزات ، بازرسی از شرایط دیوار پرده و بالا بردن صفحات تعویض مهم است.

در ساختمانهایی با اضلاع مستقیم ، این دسترسی عموماً توسط مکانیزم دکل فراهم می شود که روی سقف لنگر انداخته شده و توانایی حرکت نسبتاً آسان به بالا یا پایین را دارد.

با این حال ، تعداد فزاینده ای از آسمان خراش ها - به ویژه در آسیا - اضلاع مستقیم ندارند و خود را با پیچاندن دیوارهای پرده یا شکست های متعدد متمایز می کنند. در نتیجه ، طراحان ساختمان باید.

در مراحل اولیه طراحی - فناوری دسترسی به نما را انتخاب کنند که با هندسه غیرمعمول ساختمان کار کند.