نحوه تزئین آپارتمان استودیویی - اجاره کلایمر در تهران

نحوه تزئین آپارتمان استودیویی - اجاره کلایمر در تهران

برای سرعت بخشیدن به کارهای خود با امنیت کامل از کلایمر های تهران کلایمر استفاده کنید.

تزئین آپارتمان های استودیویی ممکن است چالش برانگیز باشد ، اما وقتی در یک اتاق زندگی می کنید نیازی به فداکاری سبک نیست. قبل از تزئین هر فضای کوچک ، چه یک اتاق یک نفره و چه یک استودیو ، با برخی از قوانین تزئین فضاهای کوچک آشنا شوید. آنها یک نقطه شروع عالی برای استفاده بهینه از یک فضای کوچک هستند.

تقسیم کننده اتاق
تقسیم کننده های کلاسیک اتاق عناصر تزئینی فوق العاده ای هستند که مناطق زندگی و خواب را از هم جدا می کنند. تعداد زیادی سبک مختلف وجود دارد ، از صفحه نمایش تاشو کلاسیک گرفته تا قطعات زیبا با پارچه. آسمان حد است ، بنابراین اگر نمی توانید مطلبی متناسب با سبک خود پیدا کنید ، تهیه یک سفارشی را در نظر بگیرید. اکثر اثاثه یا لوازم داخلی می توانند یکی از آنها را به سرعت و نسبتاً ارزان تهیه کنند. دقیقاً مانند پرده ها فضای بصری زیادی را اشغال می کنند بنابراین از آن لذت ببرید و پارچه ای را پیدا کنید که واقعاً دوست دارید.

قفسه کتاب
قفسه های کتاب نوع دیگری از تقسیم کننده اتاق است ، اما مزیت این است که آنها فضای ذخیره سازی را ارائه می دهند. در مقابل قفسه های کتاب بسته ، موافقان و مخالفانی وجود دارد. تصمیم گیری به چند عامل بستگی دارد.

آیا احتمالاً هر روز تختخواب خود را مرتب می کنید؟ در این صورت ، قفسه بندی باز ممکن است انتخاب خوبی باشد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا از هر دو طرف به موارد دسترسی داشته باشید و همچنین به فضای باز و هوای شما کمک می کند. قفسه بندی باز نیز روش خوبی برای استفاده بهینه از فضای کوچک است.

آیا می خواهید یا باید فضای خواب خود را از بقیه آپارتمان خود مسدود کنید؟ قفسه های کتاب باز باعث ایجاد تقسیم واقعی بین یک تختخواب نامرتب و یک فضای زندگی جذاب نمی شوند. با این وجود ، قطع فضای بزرگتر بدون از بین بردن فضای ذخیره سازی ، کار ساده تری است. اگر قفسه های بسته را انتخاب کردید و قسمت پشتی آن تمام نشده است ، رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری آن را امتحان کنید.

اجاره کلایمر

اگر در تهران هستید و نیاز به اجاره کلایمر داردید، با تهران کلایمر در تماس باشید.

نیم دیوار
نیم دیوار یک تقسیم کننده کوتاه است که از دیواری با ارتفاع کم و بیش میز بیرون می زند. این کمک می کند تا این توهم ایجاد شود که آپارتمان شما بیش از یک اتاق دارد - بدون اینکه آن را در اتاق های کمد برش دهید. از آنجا که تحمل بار ندارند ، می توانند در هر اندازه و از هر ماده ای ساخته شوند.

روش های زیادی برای ایجاد یک نیم دیوار وجود دارد که می توانید با آن مناطق زندگی ، غذاخوری و خواب را تقسیم کنید. یکی از ساده ترین آنها قفسه کتاب کوتاه است. آنها می توانند به تعریف مناطق زندگی کمک کنند و شما می توانید وسایل را در بالای آن قرار دهید و آنها را بسیار کاربردی کنید. اگر سر تخت را در پشت قفسه کتاب کوتاه قرار دهید ، یک تخته فوری فوری نیز دارید. حتی می توانید آن را تودوزی کنید! یک سرتخت جامد (بدون قفسه) نیز می تواند کار کند. فقط مطمئن شوید که از دو طرف به پایان رسیده و تا کف کاملاً محکم باشد.

کلایمر و اجاره کلایمر در تهران

برای اجاره انواع کلایمر با تهران کلایمر در تماس باشید.

تخت روز
تختخواب های یک روزه تخت هایی هستند که در طول روز به مبل تبدیل می شوند. آنها می توانند راهی عالی برای گسترش آپارتمانهای استودیویی و لیسانس باشند زیرا بیشتر اوقات می توانند دو برابر صندلی اضافی شوند.

اگر تختخواب روزانه شما چارچوبی دارد که به پشت می پیچد ، می توانید آن را کنار دیوار قرار داده و با بالش بارگذاری کنید تا یک فضای نشیمن جذاب و راحت ایجاد کند. اگر هیچ قاب پشتی / کناری (فقط یک سر تخته و پایه) وجود ندارد ، می توانید آن را درست در وسط اتاق قرار دهید! در بسیاری از موارد ، مهمانان شما حتی نمی دانند که این تختخواب شما نیز است.

پارچه آویز
آویز پارچه در اطراف محل خواب برای جداسازی محل زندگی و خواب بسیار مناسب است. در نظر داشته باشید که آن را روی پیست نصب شده روی تخت آویزان کنید. به این ترتیب می توانید پرده ها را هر زمان که دوست دارید باز و بسته بکشید. گزینه دیگر آویختن چهار قطعه پارچه از سقف به کف در چهار گوشه تخت است. این حریم خصوصی را ایجاد نمی کند اما یک روش بسیار زیبا برای تعریف فضا است.

 تختخواب
تخت های مورفی یک گزینه منحصر به فرد برای افرادی است که در فضاهای کوچک زندگی می کنند. آنها به درون دیوار جمع می شوند و در صورت عدم استفاده کاملاً از بین می روند. اغلب آنها به سبک معاصر هستند ، با این حال ، نسخه های سنتی تر به بازار می آیند. تخت های مورفی می توانند عالی باشند ، اما دقیقاً مانند تختخواب های مبل ، قبل از اینکه شب بتوانید به رختخواب بروید ، به مقدار مشخصی مانور نیاز دارند. شما باید تختخواب را باز کرده و همچنین قطعات دیگر را از مسیر خارج کنید.