نحوه تزئین آپارتمان - تهران کلایمر

نحوه تزئین آپارتمان - تهران کلایمر

کلایمر بهترین وسیله برای تزئین ظاهری از بیرون برای آپارتمان

اگر به دنبال تزئین ظاهر آپارتمان خود از بیرون هستید کلایمر اجاره کنید. که بهترین وسیله زیباسازی برای آپارتمان است.

تزئین یک آپارتمان ، به خصوص اگر اولین بار باشد ، می تواند طاقت فرسا باشد. پیروی از چند اصل ساده تزئین ، به شما کمک می کند تا به سرعت یک فضای خالی با دیوارهای سفید و خالی را به یک محل زندگی دنج تبدیل کنید که از شخصیت شما نشات می گیرد.

برای اینکه آپارتمان خود را زیبا کنید با تهران کلایمر همراه باشید که تهران کلایمر بهترین شرکت برای اجاره انواع کلایمر ارزان در تهران و کرج می باشد.

1 - برای ایجاد محیطی منزل ، به دیوارهای خود عکس و هنر اضافه کنید. قاب هایی را انتخاب کنید که با رنگ دیوارهای شما و احساسی کلی که می خواهید برای اتاق ایجاد کنید هماهنگ باشد. یک قطعه هنری سفارشی یا عکسهای خانوادگی که در اتاق نشیمن شما آویزان شده است ، می تواند شخصیت را به فضا اضافه کند. 
به دنبال قابی باشید که هم با هنر مطابقت داشته باشد و هم با سایر قطعات کلیدی تزئینات اتاق.

2 - آینه آویزان کنید تا فضای شما بزرگتر به نظر برسد. اگر می خواهید اتاق شما بزرگتر به نظر برسد و در طول روز آن را روشن تر کنید ، آینه را روی دیوار مقابل پنجره قرار دهید. آن را آویزان کنید تا چشمان شما در ارتفاع وسط آینه قرار گیرند. 
اگر می خواهید در اتاق خود ظاهری روستایی پیدا کنید ، برای آینه خود یک قاب چوبی پریشان انتخاب کنید.
از طرف دیگر ، یک قاب ساده و سیاه ، یک طرح تزئین زیبا و مدرن را تکمیل خواهد کرد.

3 - با آویختن ملیله ، رنگ و بافت را به اتاق بیاورید. شما می توانید یک ملیله را روی مبل در اتاق نشیمن خود ، بالای سر تخت خود یا هر قسمت دیگر از دیوار آویزان کنید که فکر می کنید می تواند از رنگ تیره یا ترکیب متفاوت آن بهره مند شود. برای آویختن پارچه بافته شده یا پارچه پرنعمت ، می توانید از پایه یا ناخن کوچک یا بست قلاب و حلقه استفاده کنید. متناوباً ، می توانید آن را روی قابی که به دیوار آویزان کرده اید ، امتداد دهید. 
اتصال دهنده های قلاب و حلقه چسب مخصوصاً به خوبی روی دیوارهای خمیده کار می کنند و این مزیت را دارد که هیچ سوراخی در دیوار باقی نماند.

تزئین آپارتمان با اجاره کلایمر
اگر می خواهید ملیله سنگین تری آویزان کنید ، ممکن است بخواهید آن را روی یک میله بپوشانید.

4 - پرده هایی را انتخاب کنید که سبک اتاق شما را تکمیل کند. پرده هایی متناسب با رنگ مبل و یا دیوارهایتان برای ظاهری یکپارچه انتخاب کنید. اگر می خواهید رنگ اتاقتان را بهتر کنید ، با پرده های یکدست یا اگر می خواهید چشم بازدیدکنندگان را به سمت پنجره اتاق بکشید ، با پرده های طرح دار بروید. 
اگر میله های پرده خود را بالاتر از بالای قاب پنجره نصب کنید و اگر میله را فراتر از قاب پنجره گسترش دهید ، می توانید بلندتر به نظر برسید.
اگر می خواهید سقف هایتان بالاتر از حد مجاز به نظر برسد ، با پرده هایی با راه راه عمودی همراه شوید. 
اگر پیش بینی می کنید که در آینده نزدیک نقل مکان خواهید کرد ، هزینه زیادی برای پرده خود خرج نکنید ، زیرا ممکن است مناسب پنجره های آپارتمان آینده شما نباشد. 

5 - دیوارهای خود را رنگ کنید تا به اتاق ویژگی خاصی ببخشد. سفید یا بژ نگه داشتن دیوارهای آپارتمان خوب است ، اما رنگ آمیزی آنها به رنگ دیگری می تواند شخصیت را به اتاق ببخشد و طرح کلی آن را تکمیل کند. اگر می خواهید فضای اتاق را فضای کمتری داشته باشید یا اگر می خواهید فضای صمیمی تری به اتاق بدهید ، یک رنگ روشن انتخاب کنید. 
قبل از رنگ آمیزی دیوارهای یک آپارتمان اجاره ای ، با صاحبخانه خود مشورت کنید تا مطمئن شوید انجام چنین کاری درست نیست.
کاغذ دیواری یک گزینه عالی برای رنگ آمیزی است که به طور فزاینده ای محبوب می شود.

6 - فضای زندگی خود را با گیاهان سبز کنید. گیاهان نه تنها فضای اتاق را جذاب و آرامش بخش تر می کنند ، بلکه می توانند هوای آپارتمان شما را نیز تازه کنند. شما می توانید از گیاهان گلدان به عنوان قطعه اصلی روی میز قهوه یا ناهار خوری استفاده کنید ، یک درخت کوچک در گوشه اتاق قرار دهید یا یک گیاه آویز را روی دیوار نصب کنید. 
اگر نمی خواهید آبیاری گیاهان داخلی را بدون دردسر انجام دهید ، گیاهان مصنوعی یک گزینه عالی است.
اگر کمبود فضای کف مشکلی است ، می توانید گیاهان کوچکتر را روی میزها و سایر سطوح قرار دهید یا از گیاهان معلق استفاده کنید.

7 - دکوراسیون اتاق خود را با بالش پرتاب کنید. افزودن بالش های پرتاب به کاناپه ، صندلی یا صندلی عاشقانه راهی ساده برای تقویت یا حتی تغییر کل نمای اتاق است. هنگامی که به دنبال بالش پرتاب هستید ، رنگ ها ، بافت ها ، الگوها و اندازه هایی را پیدا کنید که هم با زیبایی اتاق مطابقت داشته باشد و هم تضادی جذاب ایجاد کند. 
اگر دیوارها و مبلمان در یک اتاق سفید یا بژ روشن هستند ، بالشهای پرتابی با رنگ روشن و نقش برجسته می توانند انبوهی از انرژی را اضافه کنند.
انتخاب بالش های پرتاب همان رنگ اما با بافت یا الگوهای متفاوت روش دیگری برای زنده کردن یک فضا است.

8 - کفهای زشت و زشت را با فرش بپوشانید. یک فرش بزرگ سیزال یا جوت می تواند رنگ و بافت را به اتاق نشیمن آپارتمان شما اضافه کند. شما همچنین می توانید از فرش های کوچک برای افزودن رنگ و بافت به راهروها و دیگر مناطق کوچک که بسیاری از دکوراتورهای آپارتمان از آن چشم پوشی می کنند ، استفاده کنید. 
فرشهایی با اندازه ، نقش ، بافت و رنگ متنوع در فروشگاههای مبلمان می توانید پیدا کنید.
برای یافتن فرش های ارزان تر ، از فروشگاه های فروش محلی استفاده کنید.
فرشهای منطقه همچنین می توانند به شکستن فضای یک آپارتمان استودیویی کمک کنند. 


9 - چراغ های میز و کف را برای زیبایی بخشیدن به زیبایی اتاق انتخاب کنید. لامپ ها قسمت مهمی از دکوراسیون هر اتاق هستند. نوری که آنها فراهم می کنند می تواند چشم را به سمت عناصر خاصی از طراحی بکشاند ، در حالی که آباژورها ، پایه چراغ ها و قلاب های جلویی می توانند به عنوان لهجه های تزئینی جذاب عمل کنند. 
پایه های لامپ که فلزی هستند یا از مواد بازتابنده دیگری ساخته شده اند ، می توانند با بازتاب نور ، اتاق شما را روشن تر کنند. 

10 - قطعات مبلمان خریداری کنید که دارای فضای ذخیره سازی اضافی هستند. اگر فضای آپارتمان شما محدود باشد ، ممکن است پیدا کردن مکان هایی برای ذخیره همه وسایل خودتان مشکل باشد. خرید مبلمان با فضای ذخیره سازی باعث می شود فضای زندگی شما بهم ریخته نشود ، که به حفظ ظاهر اصلی اتاق تزئین شده شما کمک می کند 
یک میز قهوه با قفسه های زیر می تواند مکان مناسبی را برای نگهداری کتاب ، مجله و سایر شانس ها برای شما فراهم کند.
اگر به مکانی برای نگهداری پتوهای اضافی و پرتاب بالش نیاز دارید ، تهیه یک عثمانی با یک توخالی در داخل و قسمت بالایی جداشونده را در نظر بگیرید.
یک تختخواب با زیر شلواری زیر شلواری می تواند جایگزین مناسبی برای صرفه جویی در فضا برای یک کمد حجیم باشد.