چگونه می توان خانه خود را طراحی کرد؟

چگونه می توان خانه خود را طراحی کرد؟

1 - با یک دیدگاه اساسی آشنا شوید. قبل از اینکه یک خط بکشید ، تصور کنید که اگر پول بدون جسم باشد در چه خانه ای می خواهید زندگی کنید. مراحل ابتدایی مراحل طراحی مربوط به مصالح ساختمانی یا مقررات پهنه بندی نیست ، بلکه در مورد چگونگی تعریف خواسته های خود است. شانس این است که ، شما در حال حاضر چند تصویر در ذهن دارید که فقط نیاز به بیرون ریختن دارند. 
درباره خانه هایی که در مورد آنها خیال می کنید با دقت فکر کنید. این در مورد نحوه نگاه آنها به شما جذاب است چیست؟

2 - به انتشارات معماری بپردازید. روکش کردن روی برخی کتابهای معماری داخلی یا مجلات طراحی منزل در کتابفروشی می تواند راهی مناسب برای چرخاندن چرخ های شما باشد. شما می توانید از روندهای فعلی طراحی به همراه سبک هایی که در دهه های گذشته مد بود استفاده کنید و یا در حال حاضر در سایر مناطق کشور جذاب هستید. به عنوان مثال ، ممکن است خود را در یک کلبه دنج اروپایی تحت تأثیر زندگی ببینید یا به سمت یک چیز براق ، مدرن و مینیمالیستی گرایش پیدا کنید. 
با توجه به روشی که مزه ها به طور مداوم در حال تکامل هستند ، بسیاری از سبک های طراحی که مدتهاست کهنه منسوخ تلقی می شوند (مانند آرت دکو و اواسط قرن مدرن) اکنون شروع به بازگشت دوباره کرده اند.
احساس نکنید که باید خود را محدود به چند نوع خاص از معماری کنید فقط به دلیل شیک بودن آنها. سبک پیروزی اجاره کلایمر روشی است که با حساسیت های شخصی شما صحبت می کند.

3 - در محله های تور با خانه هایی که تخیل شما را برانگیخته است ، تور کنید. از طریق چند بخش فرعی در منطقه خود به رانندگی بروید و خانه های آنجا را وسعت دهید. در مورد اینکه آیا چنین خانه ای در حال حاضر در محدوده قیمت شماست یا خیر ، فراموش کنید - شما فقط ایده هایی را استخراج می کنید که می توانید هنگام شروع کار برای طراحی خانه شخصی خود وام بگیرید.
آنچه را که در مورد هر ملک دوست دارید ،همچنین به چیزهایی که چندان علاقه مند نیستید ، یادداشت کنید. همانقدر مهم است که بدانید انواع ویژگی های شما به عنوان آنچه انجام می دهید را نمی خواهید. 
مراقب خانه هایی باشید که برای فروش آماده هستند. یک خانه باز می تواند یک فرصت عالی برای نگاهی دقیق تر به یک خانه خاص در داخل و بیرون باشد

4 - برای مطالعه بعداً از خانه های جذاب عکس بگیرید. هنگامی که خانه ای را مشاهده می کنید که چشم شما را به خود جلب می کند ، دوربین خود را بیرون بیاورید و از هر زاویه ای دیگر آن را بگیرید. با بررسی یک عکس در اوقات فراغت خود می توانید بیشتر از ظرافتهای کلایمر ظریف و ظریف استفاده کنید تا بتوانید با عجله ای که انجام می دهید. عکس ها همچنین وقتی به مشخصات خانه در خانه خود می پیوندید ، مواد مرجع خوبی را ایجاد می کنند.
از یک دوربین عکاسی اختصاصی یا دوربین هوشمند HD استفاده کنید تا عکس های فوری خود را بگیرید. به این ترتیب ، بیشتر جزئیات کلیدی آشکار خواهد شد.
اطمینان حاصل کنید که قبل از رفتن به گول زدن در مورد املاک آنها ، از صاحب خانه اجازه دریافت کنید.

5 - بودجه مسئول تهیه کنید. به جای شروع با این سؤال که "هزینه ساخت خانه رویایی  کلایمر من دقیقاً همانطور که من می خواهم" هزینه دارد ، از خود بپرسید "من واقعاً چقدر خانه می توانم تحمل کنم؟" این به شما کمک می کند تا به یک چهره واقع بینانه تر برسید و بینش خود را به تمرکز واضح تر تبدیل کنید. بودجه مندرج ، اصلی ترین راهنمای اصلی شما در روند طراحی خواهد بود.
اگر اولین بار برای ساختن خانه است ، ممکن است ملاقات با یک برنامه ریز مالی معتبر که بتواند بیش از مفاد بودجه شما باشد با شما همراه بوده و تبیین منحنی های احتمالی مانند مالیات فروش در مصالح ساختمانی و اینکه آیا هزینه ملک را توضیح می دهد ، مفید باشد. در وام خود گنجانده شود.

اجاره کلایمر

6 - یک دفترچه طراحی نگه دارید. خود را به یک نوت بوک محکم و پارچه ای محدود و حاوی نمودار بکشید تا یادداشت ها ، doodles ها و آهنگ های خود را ضبط کنید. این منبع ساده جایی است که در نهایت طراحی شما برای خانه شما شکل می گیرد. می توانید از صفحات آن برای چسباندن عکسها ، محاسبه های جداول ، جمع آوری اطلاعات تماس برای پیمانکاران احتمالی و پیگیری سایر جزئیات مهم مرتبط با پروژه استفاده کنید. 
محتویات نوت بوک خود را براساس اتاق تقسیم کنید و از برگه های رنگی برای علامت گذاری صفحات استفاده کنید. به این ترتیب ، شما می توانید به راحتی بین قسمت های مختلف خانه به جلو و عقب بروید.
گردآوری کلیه مواد شما در یک مکان به شما امکان می دهد خیلی کارآمدتر از حفر کاغذهای کاغذ شل کار کنید تا آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

7 - نیازهای فردی خود را در نظر بگیرید. اکنون که در مورد مستند سازی آنچه می خواهید جدی می شوید ، زمان آن رسیده که به آنچه نیاز دارید صفر شوید. اینجاست که ملاحظاتی مانند فضا ، حریم خصوصی و تکنیک های خاص ساخت و ساز به مرحله اجرا گذاشته می شود. شما احتمالاً در هنگام ایده های spitballing بسیاری از این عوامل را به طور ناخودآگاه حساب کرده اید ، این بدان معناست که فقط مشخص می شود که کدام یک از آنها غیر قابل مذاکره هستند. 
به منظور تعیین نوع فضای زندگی مناسب برای شما ، ممکن است به ترسیم تعداد ، سنین و روابط افرادی که در آن اشتراک گذاری می کنند کمک کند.
اگر می خواهید یک خانواده را تنظیم کنید ، یک خانه کلبه دنج خوابه ممکن است به اندازه کافی بزرگ نباشد ، اما خانه ای با سبک احیای Tudor کمی بزرگتر می تواند فضای مورد نیاز شما را بدون مجبور کردن شما برای ترساندن زیبایی شناسی مورد نظر شما فراهم کند.

8 - لیستی از ویژگیهای اساسی تهیه کنید. در زیر عنوان های اختصاصی برای هر یک از اتاق های اصلی ، اسم وسایلی را که باید داشته باشید ، شروع کنید. شاید شما از پیشخوان های آشپزخانه جزیره عصبانی هستید ، یا همیشه از پنجره های خلیج یا اتاق نشیمن با یک گره خواندن راحت خواسته اید. این قسمت جالبشه. بگذارید تصورات شما همه چیز و همه چیزهایی را که خیال شما را لرزاند ، وحشی و بغض کند.
به همان اندازه که دوست دارید دریافت کنید. هرچه اطلاعات بیشتری به معمار یا تیم پیمانکاران خود بدهید ، خانه تمام شده شما به دید اصلی شما نزدیکتر خواهد شد.
هنگام حرکت به سمت تهیه یک نقشه کف ، می توانید بر اساس کاربردی ، چه مقرون به صرفه و چه عاملی ترین حس را مرتب سازی موارد موجود در لیست خود کنید.

9 - طرح طبقه خشن را بکشید. ابتدا مناطق اصلی را مسدود کنید - به عنوان مثال ، ممکن است شامل دو اتاق خواب در یک انتهای سطح پایین ، با تخت خواب اصلی و حمام مجاور در سراسر سالن باشید. برخی از اتاق ها را در مرکز چیدمان خود برای یک اتاق باز خانوادگی یا مطالعه قرار دهید ، سپس قسمت دیگر آن را با توطئه هایی برای آشپزخانه ، اتاق رختشویی ، اتاق غذاخوری و سایر فضاهای مهم پر کنید.
برای جلوگیری از سردرگمی طرح کف خود ، روی تکمیل یک سطح در یک زمان تمرکز کنید. هنگامی که با طبقه پایین کار کردید ، می توانید در ترسیم طبقه های بالا حرکت کنید.
شما و نیازهای خانواده خود را در خاطر داشته باشید و سعی کنید پیکربندی ابداع کنید که هم راحتی و هم راحتی را ارتقا بخشد.

10 - برای تمیز کردن برنامه کف خود از یک نرم افزار تصویربرداری 3 بعدی استفاده کنید. برنامه هایی مانند Virtual Architect ، Room Sketcher و Suite Designer Home باعث می شود صاحبان خانه ها طرح های قلم و کاغذ خود را روی صفحه نمایش زنده کنند. فقط از ابزارها و ویژگی های درج شده استفاده کنید تا هر جنبه از برنامه کف دست خود را بسازید. سپس یک مدل دقیق و صیقلی برای ارائه به سازندگان خود خواهید داشت. 
وقت خود را برای گرفتن طرح خود درست بگیرید. هرگونه اشتباه در مرحله طراحی شما هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. اگر این اشتباهات در حال ساخت باشد ، می توانند به سرعت در بودجه شما بخورند. 
یک برنامه کاربردی خوب طراحی مجازی منزل معمولاً 50 تا 100 دلار برای شما به همراه خواهد داشت. نسخه های رایگان نیز ممکن است به صورت آنلاین در دسترس باشند ، گرچه این موارد بسیار پیچیده تر به نظر می رسند ، این بدان معنی است که شما ممکن است طیف کاملی از ابزار را در اختیار ندارید.