نحوه استخدام پیمانکار منزل

نحوه استخدام پیمانکار منزل

بنابراین ، شما آماده هستید تا خانه خود را به روز کنید. بیایید بگوییم شما یک پیمانکار خانه را برای بازسازی آشپزخانه استخدام کرده اید. محصول نهایی را تصور کنید: میزهای گرانیتی صاف ، کفپوش های چوبی با دوام ، چراغ های شکاف پاشیده شده در تمام سقف ، کابینت های سفارشی کاملاً با سطل آشغال مخفی و یک جزیره بزرگ و چند منظوره بزرگ.

ناگهان ، خانه شما بیشتر از خانه احساس می کند - ناگفته نماند ، اصلاح جدید احتمالاً ارزش خانه شما را افزایش داده است. و هر وقت تصمیم گرفتید خانه خود را بفروشید ، تمام این پول به جیب شما می رود. عالی به نظر می رسد! درست؟

فقط یک مشکل وجود دارد هزینه این پروژه دهها هزار دلار است! این بدان معناست که شما نمی توانید یک پیمانکار خانه شیب دار را استخدام کنید که ممکن است آن را خراب کند. اگر این کار را انجام دهید ، برای رفع آن حتی هزینه بیشتری نیز برای شما به همراه خواهد داشت.

درعوض ، با دانستن چگونگی استخدام پیمانکار خانه به روش هوشمند ، اولین بار پروژه را درست انجام دهید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه

این مراحل را دنبال کنید!

1. بگذارید بودجه شما راهنمای شما باشد.
خوب ، قبل از اینکه یک پیمانکار خانه را جستجو کنید ، تصمیم بگیرید کدام پروژه را می خواهید انجام دهید و چه میزان پول را که مایلید برای آن هزینه کنید. سپس ، پول را پس انداز کنید و به آن بودجه بپیوندید. این کار به شما کمک می کند لیست خود را در هنگام جمع آوری تخمین هزینه از پیمانکاران محلی کم کنید.
بدیهی است که قیمت به اندازه و اهداف پروژه شما بستگی دارد. از خودت بپرس:

 • آیا من یک پروژه بازسازی خانه در مقیاس کامل می خواهم؟
 • آیا می توانم روی یک اتاق خاص تمرکز کنم؟
 • آیا حاضر هستم پول بیشتری برای مواد با کیفیت بالاتر خرج کنم؟
 • آیا می توانم از موادی که قیمت کمتری دارند ، خوشحال باشم؟


این سؤالات به شما کمک می کنند تا در مورد چقدر پول برای صرفه جویی در پروژه خود بدست آورید. به خاطر داشته باشید که وام گرفتن پول برای تأمین اعتبار پروژه بدترین کاری است که می توانید هنگام استخدام پیمانکار خانه انجام دهید. چرا؟ از آنجا که بدهی گنگ است ، و به طور معمول پروژه های خانه حتی به اندازه کافی به ارزش خانه نمی پردازند تا هزینه را پرداخت کنند. شما هرگز نمی خواهید به بازسازی بدهی بپردازید ، حتی اگر فکر می کنید در نهایت پول را پس می گیرید - فقط کاری را که می توانید انجام دهید انجام دهید.

به عنوان نمونه هزینه اصلی برای بازسازی آشپزخانه را در نظر بگیرید: نزدیک به 23،000 دلار. این معمولاً کمی بیشتر از 18000 دلار به ارزش خانه شما اضافه می کند ، که این تنها 80٪ بازده آنچه را صرف کردید است. 1 به عبارت دیگر ، شما بیش از 4000 دلار از دست می دهید! و اگر بودجه این پروژه را تأمین کنید ، به دلیل بهره و هزینه ، حتی بیشتر بدهی خواهید داشت. ایده بد.

اگر واقعاً می خواهید اصلاح کنید ، بودجه خود را محکم تر کنید ، یک دردسر جانبی را پیدا کنید ، یا درخواست افزایش کنید. به عبارت دیگر ، هر کاری را که باید انجام دهید انجام دهید تا هزینه این پروژه را بصورت نقدی پرداخت کنید. خوشحال خواهید شد که کردید!

اجاره کلایمر

2. نوع پیمانکار خانه مورد نیاز خود را جستجو کنید.
اکنون آماده هستید که به دنبال پیمانکاران منزل باشید. برای کمک به جستجوی خود ، مطمئن شوید که با انواع مختلفی از متخصصان در آنجا آشنا هستید. چندتایی این جاست:

پیمانکار تخصصی. این شخصی است که در ساخت یا نصب مواردی مانند ویندوز ، کابینت یا ویژگی هایی که متعلق به نوع خاصی از اتاق است ، تخصص دارد. ممکن است یک پیمانکار ویژه را برای انجام یک پروژه واحد استخدام کنید ، مانند یک بازسازی اتاق یا موارد اضافی.
پیمانکار عمومی. این شخصی است که تمام جنبه های یک پروژه خانه را مدیریت می کند اما برای تکمیل کار ، شرکت های فرعی را استخدام می کند. ممکن است یک پیمانکار عمومی را برای انجام پروژه هایی که بیش از یک اتاق تحت تأثیر قرار می دهند استخدام کنید.
پیمانکار طراحی و ساخت. این نوع پیمانکاران دارای تیم داخلی معماران خود هستند که مجموعه ای از برنامه ها و کارگران ساختمانی را که می توانند پروژه را طراحی کنند ، طراحی می کنند. شما ممکن است یک پیمانکار طراحی را برای یک پروژه بازسازی خانه در مقیاس کامل استخدام کنید.
عالی! اکنون می دانید که به کدام نوع پیمانکار خانه نیاز دارید. اما چگونه یکی را پیدا می کنید؟ این نکات را امتحان کنید:

از خانواده ، دوستان و همکارانی که اخیراً برای مراجعه به منزل اقدام به بازسازی خانه کرده اند ، بپرسید.
یک جستجوی Google برای "پیمانکاران منزل در نزدیکی من" یا چیزهای خاص برای پروژه خود مانند "پیمانکاران آشپزخانه در نزدیکی من" انجام دهید.
از وب سایت هایی استفاده کنید که پیمانکاران خانه محلی را مانند لیست آنجی ، Yelp ، دفتر بهتر تجارت ، Thumbtack و Houzz رتبه بندی می کنند.
برای همه پیروان خود یک انفجار در رسانه های اجتماعی ارسال کنید تا ببینید که آیا کسی می تواند یک پیمانکار عمومی خوب برای پروژه شما توصیه کند یا خیر.
با هدف جمع آوری حدود 10-15 پیمانکار بالقوه. بسته به جایی که در آن زندگی می کنید ، ممکن است برخی از پیمانکاران موجود در لیست شما خیلی شلوغ شوند تا بتوانند مشاغل جدیدی را بدست آورند. بنابراین ، قبل از شروع باریک کردن لیست خود گزینه های زیادی را می خواهید انتخاب کنید.

3. پروفایل های پیمانکار خانه را با یکدیگر مقایسه کنید.
همانطور که از طریق وب سایت های پیمانکار خانه و بررسی ها اسکن می شوید ، چند روش هوشمندانه برای نگه داشتن موارد مورد نظر در لیست خود وجود دارد و مواردی را که نمی خواهید حذف کنید. شما می خواهید پیمانکاران متخصص در خدمات مورد نظر خود را نگه دارید. اگر حمام اضافه می کنید ، باید در جایی در وب سایت خود بگویید که آنها تعمیر حمام را انجام می دهند. همچنین ، آنها باید یک سبد بزرگ داشته باشند که ویترین ها را قبل و بعد از عکس کار خود نشان می دهد.

همچنین می توانید از سیستم های رتبه بندی و بررسی استفاده کنید تا به شما در انتخاب کمک کند. به دنبال پیمانکاری باشید که بالاترین امتیاز را توسط بزرگترین استخر بازرسان دریافت کند. با یک بررسی پنج ستاره ای که فقط یک یا دو داوری ارائه داده اند ، گول نخورید - ممکن است آن ها توسط پیمانکار و مادرش وارد شده باشند.

از این فرآیند برای کمک به محدود کردن لیست خود به شش یا هشت پیمانکار مستقل استفاده کنید.

اجاره کلایمر

4. بیمه ها و گواهینامه های آنها را بررسی کنید.
همچنین می خواهید مطمئن شوید که پیمانکار خانه ای که شما استخدام می کنید بیمه های خاصی داشته باشد و بسته به پروژه خانه شما ، گواهینامه های خاصی نیز داشته باشد. مطمئناً ، هیجان انگیزترین چیز برای بررسی در یک پیمانکار بالقوه نیست. می گیریم اما شما متعجب خواهید شد که وقتی یک پیمانکار بیمه نشده به دلیل جراحتی که در این کار رخ می دهد علیه شما شکایت کنند ، چقدر چیزهای "هیجان انگیز" می شوند.

بنابراین ، بپرسید که آیا پیمانکار شما این بیمه نامه ها را حمل می کند:

بیمه مسئولیت عمومی. این هزینه های ناشی از خسارت یا جراحتی را که در طول پروژه خانه اتفاق می افتد را شامل می شود.
پوشش غرامت کارگران. این پیمانکار شما را پوشش می دهد ، بنابراین آنها از شما برای صدمه دیدن به اموال خود شکایت نمی کنند.
همچنین می خواهید برخی از اختصارات ذکر شده در نمایه پیمانکار را بفهمید. اینها معمولاً نشان می دهد که پیمانکار دارای گواهینامه ها یا عضویت هایی است که می تواند به نفع پروژه شما باشد. در اینجا موارد متداول وجود دارد که می توانید پیدا کنید و منظور آنها چیست:

NAHB (اتحادیه ملی سازندگان منازل): اعضای این سازمان برای بهبود امنیت خانه ، به منظور ایجاد خانه های ایمن ، راحت و با قیمت مناسب ، همه چیز را که در ساخت و ساز یا بازسازی خانه ساخته می شود ، بهبود بخشیده است.
CGR (Remodeler Certified Graduate): این گواهینامه به شما می گوید كه اصلاح كننده دوره هایی را برای بهبود نحوه مدیریت هزینه های شغلی ، قراردادها و برنامه ریزی ها انجام داده است.
CAPS (متخصص متخصص در سالخوردگی): این نشان می دهد که پیمانکار شما دوره هایی را در مورد نحوه خدمات دهی به سالخوردگانی که می خواهند خانه های خود را با سن خود تغییر دهند ، به اتمام رسانده است.
به پیمانکاران موجود در لیست خود نگاهی بیندازید تا ببینید که آیا آنها بیمه نامه ها و اعتبارنامه هایی را دارند که به بهترین وجه در خدمت پروژه شما هستند. پس از این ، شما باید به چهار یا پنج مدعی برسید.

5. تماس با منابع
خوب ، زمان برای بیرون بردن اسلحه های بزرگ! لیست باقی مانده خود را از پیمانکاران خانه برای برخی از منابع بخواهید. شما به دنبال افرادی هستید که می توانید با کسانی که پیمانکار قبلاً در خدمت آنها بوده است تماس برقرار کنید - به ویژه با افرادی که پروژه خانه مشابهی با شما داشته اند. سعی کنید از حدود یک سال یا چند سال پیش با ما تماس بگیرید تا از آنها بپرسید که این پروژه با گذشت زمان چگونه برگزار شده است. همچنین ، سعی کنید با کسی تماس بگیرید که اخیراً پروژه تکمیل شده است تا مطمئن شوید که خدمات عالی پیمانکار همچنان پایدار است.

در اینجا چند سوال برای پرسیدن وجود دارد:

 • آیا این پروژه به درستی و با برنامه انجام شده است؟
 • آیا هزینه عادلانه بود؟
 • آیا پیمانکار به موقع بود؟
 • اگر مشکلات پیش آمد ، چگونه رسیدگی شد؟
 • آیا محل کار تمیز نگه داشته شده بود؟
 • آیا شما هنوز هم از کار راضی هستید؟

در صورت امکان ، ببینید که آیا هر یک از منابع به شما امکان می دهد شخصاً از پروژه تکمیل شده بازدید کنید. مطمئناً ، شاید بپرسید که آیا می توانید خانه آنها را بررسی کنید ، کمی ناخوشایند است. اما اگر واقعاً به کارهایی که پیمانکار انجام داده اند افتخار می کنند ، ممکن است از این امر هیجان زده شوند. اگر چراغ سبز به دست می آورید ، یک تاریخ تنظیم کنید و نگاهی دقیق به این بازسازی کنید. اگر کار رنگ آمیزی بود ، رگه ها و شکاف کف را بررسی کنید. اگر کار کابینت یا کاشی کاری بود ، بررسی کنید که آیا چیزی کج یا ترک خورده است. انجام این کار ، ایده ای کاملاً واضح از آنچه که می تواند پروژه شما توسط آن پیمانکار خانه خاص انجام شود ، به شما می دهد.

6. پیشنهادات و پیشنهادات را بررسی کنید
تا این مرحله ، لیست شما باید به سه پیمانکار خانه امیدوار باشد. اکنون شما آماده صحبت در مورد قیمت هستید. درست است ، مردمی ، این بودجه را کنار بگذارید! از هر پیمانکار برای بازدید از خانه خود دعوت کنید تا آنچه باید انجام شود را بررسی کند. سپس آنها قادر خواهند بود به شما پیشنهاد و پیشنهاد بدهند.

این پیشنهاد شامل مواردی مانند:

 • شرح پروژه
 • جدول زمانی پروژه
 • انواع مواد
 • هزینه کل
 • برنامه پرداخت
 • راه های پرداخت هزینه های اضافی بالقوه

چگونه می دانید کدام پیشنهاد را انتخاب کنید؟ این به بودجه و هدف کلی شما برای پروژه بستگی دارد. اول ، فقط با پیشنهاداتی که در بودجه شما باشد ، بچسبانید. ما قبلاً شماره 1 را پوشش داده ایم که چرا نباید پول قرض بگیرید - بدهی گنگ است! بعد ، به یاد داشته باشید که چرا این کار را می کنید. ممکن است شما وسوسه شوید که با کمترین قیمت پیشنهادی بروید ، که خوب است. اما اگر کمترین پیشنهاد به دلیل مواد ارزان قیمت است ، مطمئن شوید که از نظر محصول نهایی ناراضی نخواهید بود.

نکته: اگر همه پیشنهادات بیشتر از آنچه برای بودجه دریافت کرده اید بیشتر است ، با هر پیمانکار در مورد گزینه های کاهش هزینه صحبت کنید. اگر احساس می کنید می توانید قسمتهایی از پروژه خود را انجام دهید ، ممکن است بتوانید یک یا دو سرویس از آنها را با هزینه کمتری رها کنید. اگر اینگونه نباشد ، باید پروژه خود را به تأخیر بیاندازید تا بتوانید پول کافی برای صرفه جویی در خدمات را پس انداز کنید. به ما اعتماد کن ، ارزشش را دارد

اجاره کلایمر در کل تهران

7. خانه خود را برای ساخت و ساز آماده کنید.
تبریک می گویم! شما خود را یک پیمانکار خانه محکم پیدا کردید. اکنون ، برای به دست آوردن کلایمر  توپ ، خانه خود را برای ساخت و ساز آماده کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا همه کارها را در طول پروژه بازسازی منزل خود به آسانی طی کنید:

می دانید چه می خواهید. قبل از شروع کار ، با انتخاب اجاره کلایمر در تهران نوع مواد ، رنگ ها و سبک های مورد نظر برای پروژه خانه خود در وقت خود صرفه جویی کنید.
برقراری ارتباط خوب. از پیمانکار خانه خود بخواهید که بین خدمه کاری آنها و خانواده تان امتیاز خاصی به شما بدهد. در این صورت ، اگر مشکلات جزئی مطرح شود ، گردش کار قطع نمی شود.
محل کار را پاک کنید. با جدا کردن هر یک از وسایل شکننده یا با ارزش خود از محل کار ، فضای کاری را برای خدمه ایجاد کنید. همچنین ، به خدمه اجازه دهید وسایل کار خود را در سایت نگه دارند تا مجبور به بسته بندی و بسته بندی هر روز کاری نشوند. این به پروژه کمک می کند تا نرم و صاف تر و سریعتر انجام شود.
همسایگان خود را در نظر بگیرید. به خدمه محل کار خود بگویید که حیاط شما به پایان می رسد و حیاط همسایه آغاز می شود. شما نمی خواهید که آنها به طور اتفاقی مواد را روی چمن همسایه خود بگذارند.
8- یک راهپیمایی نهایی را انجام دهید.
پس از اتمام پروژه بسیار کامل ، مطمئن شوید که برنامه پیاده روی نهایی را با پیمانکار خانه خود برنامه ریزی کرده اید. این زمان برای بررسی پروژه با هم و پرداختن به مواردی است که هنوز تمام نشده است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، برخی اسناد قانونی برای امضا وجود دارد که با اطمینان می توانند رابطه بین شما و پیمانکار خود را ببندند. ممکن است به شما چیزی داده شود به عنوان "اعتراف نهایی پرداخت" یا "چشم پوشی از وام". اینها اسناد حقوقی کلایمر هستند که اساساً مانند رسید دریافت می کنند. امضای آنها روشی ایمن و قانونی برای بیان اینکه پیمانکار شما پرداخت می شود است ، و شما از کارهایی که انجام شده خوشحال هستید.

بیشترین پول را برای خانه خود بدست آورید!
حالا هوشمندانه ترین روش برای استخدام پیمانکار خانه را می دانید. پروژه خانه شما احتمالاً زندگی شما را برای کمی قطع خواهد کرد ، اما نتیجه نهایی را فراموش نکنید و چرا در وهله اول بازسازی می کنید. این باعث می شود همه ارزشمند باشند! اگر در حال بازسازی فروش هستید و می خواهید اعتماد به نفس بیشتری برای کسب بالاترین ارزش برای خانه خود داشته باشید ، از یک مشاور املاک و مستغلات در منطقه خود مشاوره بگیرید. برای یافتن نماینده ای که به اهداف مالی شما اهمیت می دهد و می داند که چگونه می توانید بهترین قیمت برای املاک خود را مذاکره کنید.