چگونه می توان ارزش خانه را افزایش داد؟ اجاره کلایمر

چگونه می توان ارزش خانه را افزایش داد؟ اجاره کلایمر

اجاره کلایمر - افزایش ارزش خانه


به عنوان یک صاحب خانه هوشمند ، شما احتمالاً خانه خود را نه تنها مکانی برای انجام زندگی می دانید ، بلکه همچنین به عنوان یکی از بهترین راه های ایجاد ثروت از طریق حقوق صاحبان خانه نیز شناخته می شوید. در حقیقت ، به لطف جادوی قدردانی از خانه ، که در شرایطی است که ارزش املاک به تنهایی افزایش می یابد ، فروشندگان اخیر خانه های خود را با قیمت متوسط ​​55000 دلار (29٪) بیشتر از آنچه خریداری کرده اند فروخته اند!.

متأسفانه ، پیش بینی میزان قدردانی از خانه دشوار است زیرا این امر بر اساس چیزهایی است که همیشه در حال تغییر هستند ، مانند: تعداد خریداران به دنبال خانه ، تعداد خانه در دسترس هستند و تورم. و چه کسی می داند که حتی اگر بازار داغ باشد ، آماده فروش خانه خود هستید؟ به عنوان مثال ، اکثر خریداران فکر می کنند 15 سال در خانه خود زندگی می کنند. اما فروشندگان اخیر برای مدیای نه سال در خانه های خود زندگی می کردند

آیا می توان ارزش ارزش خانه را فراتر از ارزش سهام استاندارد افزایش داد؟ شما بتا اگر می خواهید روزی اعتماد به نفس بیشتری به خانه خود داشته باشید ، فقط این نکات ساده در مورد چگونگی افزایش ارزش خانه را دنبال کنید.

بیایید شیرجه بزنیم!

اجاره کلایمر

1. زیبایی را اضافه کنید.
خوب ، اولین کاری که می توانید برای افزایش ارزش خانه انجام دهید این است که خانه خود را جذاب تر کنید - به معنای واقعی کلمه. درست است ، همه شما عاشقان دکوراسیون منزل ، ما در مورد صحنه خانه صحبت می کنیم! و با اینکه زیباتر کردن خانه شما مطمئناً نقطه فروش خوبی برای خریداران آینده است ، شما همچنین می توانید از زندگی در خانه ای زیباتر لذت ببرید.
آیا تکنیک های خانه سازی واقعا ارزش را افزایش می دهند؟ بگذارید ببینیم جوانب مثبت چه فکری می کنند: اخیراً ، 22٪ نمایندگان فروشندگان گفتند که ایجاد خانه باعث افزایش ارزش دلار ارائه شده توسط خریداران 1 تا 5٪ در مقایسه با خانه های مشابه می شود. و 17٪ گفتند كه ارزش آن را 6-10٪ افزایش داده است .3 بنابراین ، اگر خانه شما 300،000 دلار ارزش داشته باشد ، این احتمال وجود دارد كه پیروی از نكات معمول در مورد منازل خانگی بتواند به 3،000 تا 30،000 دلار ارزش خانه شما كمك كند.

با گفتن این حرفها ، دیوانه نشوید و مبلغ یک میلیارد دلار بر روی پروژه ها اجاره کلایمر  به دلیل تنها افزایش ارزش خانه خراب نکنید. درعوض ، اگر بدانید شخصاً از تغییراتی که در خانه خود ایجاد می کنید ، لذت خواهید برد ، حتی اگر آنها ارزش خانه خود را بالا نبرند - این یک پیروزی محسوب می شود.

اگر تصمیم به پاشیدن مکان دارید ، در کدام اتاق باید دوباره سازی شود؟ در اینجا رایج ترین صاحبان اتاقهایی که اخیراً روی صحنه رفته اند: 4

 • اتاق نشیمن (93٪)
 • آشپزخانه (84٪)
 • اتاق خواب مستر (78٪)
 • اتاق ناهارخوری (72٪)

ما می توانیم از آشپزخانه به عنوان نمونه ای از چگونگی افزودن زیبایی ، ارزش خانه را افزایش دهیم. یک بازسازی کوچک آشپزخانه نزدیک به 23،000 دلار قیمت دارد. این موارد شامل مواردی مانند به روزرسانی وسایل ، کابینت ها ، میزهای رومیزی ، سینک ها و کفپوش ها است. این پروژه تمایل دارد تا بیش از 80٪ از هزینه های خود را به دست آورد ، این بدان معناست که شما ممکن است بیش از 18،000 دلار به ارزش خانه خود اضافه کنید. 5 خیلی شیطنت نیست. حال ، در مورد خارج از خانه خود چه می گویید؟ این درست است - شما همچنین می توانید با تجدید نظر در مهار منزل ارزش خود را افزایش دهید! در اینجا برخی از میانگین هزینه ها و بازده برای آن نوع پروژه ها ذکر شده است: 6

 2. فضای بیشتری اضافه کنید.
خانه های بزرگتر تمایل دارند که برای پول بیشتری بفروشند. این ممکن است یک نکته واضح به نظر برسد اما با ما بماند. قیمت متوسط ​​متوسط ​​اخیر برای اندازه یک خانه 130 دلار در هر فوت مربع بود. 7 و این مقدار برای خانه های کوچک و بزرگ ثابت نگه داشته شده است. بنابراین اضافه کردن پای مربع می تواند ارزش واقعی را اضافه کند!

نگاهی به اطراف بنداز. آیا می توانید بعضی از دیوارها را بکوبید و فضا را باز کنید تا مکان بزرگتر شود. آیا در خانه شما نقطه ای وجود دارد که داشتن حمام دیگر صد بار را ساده تر کند؟

فقط به یاد داشته باشید که نوسازی خانه تمایل به هزینه بیشتری نسبت به ارزش فروش دارد. به عنوان مثال ، می گویند می خواهید یک حمام میانی را با یک سینک ، دوش و توالت نسبتاً خوب انجام دهید. انجام این کار تقریباً 29000 دلار به ارزش خانه شما اضافه می کند. اما انجام این پروژه می تواند برای شما نزدیک به 48000 دلار هزینه کند. بنابراین ، شما احتمالاً تمام پولی را که صرف کرده اید ، پس نخواهید داشت. اما این بازهم بیش از 60٪ بازده است ، که اگر قصد داشته باشید برای مدتی در خانه زندگی کنید تا از افزودنی جدید لذت ببرید خیلی بد نیست. شما فقط می خواهید مطمئن شوید فضایی که برای افزایش ارزش خانه اضافه می کنید ارزش دارد. آن را به شما و بودجه خود.

با استفاده از مثال بالا ، فرض کنید خانه 200000 دلاری دارید و برای اضافه کردن حمام 48000 دلار پس انداز می کنید. طبق اطلاعات ، خانه شما 229 هزار دلار ارزش دارد. اما اگر آن را به زودی پس از آن فروختید ، 19،000 دلار از دست می دهید. درعوض ، شما می خواهید در خانه خود بمانید تا زمانی که قدردانی کند تا این ضرر را جبران کند. و این برای پیش بینی مشکل است اگرچه ، حتی فروشندگان اخیر که هشت تا 10 سال در خانه های خود زندگی می کردند اجاره کلایمر در تهران ، 35،000 دلار (17٪) بیشتر از آنچه را برای آن پرداخت کرده اند ، در خانه خود ساخته اند. 9 بنابراین اگر شما حدود مدت طولانی در خانه خود زندگی می کردید و در شرایط مشابه بازار می فروختید. ، ممکن است تقریباً دو برابر از دست دادن 19000 دلار بازگردید!

3. بهره وری انرژی را اضافه کنید.
خوب ، ممکن است فکر کنید اضافه کردن راندمان انرژی هیجان انگیز ترین راه افزایش ارزش خانه نیست. و بیایید با آن روبرو شوید ، درست است. اما سلام ، اگر ارزش خانه را افزایش می دهد ، به همین دلیل ما اینجا هستیم. علاوه بر این ، تقریبا 70 درصد از متخصصان املاک و مستغلات گفتند که افزایش بهره وری انرژی در لیست خانه 10 ارزشمند است

بنابراین برای ایجاد ارزش خانه باید روی کدام راندمان انرژی تمرکز کنید؟ خوب ، صاحبان خانه های اخیر این ویژگی های سازگار با محیط زیست را مهم ترین دانستند: 11

 • گرما و گرمایشی (33٪)
 • نصب و راه اندازی ویندوز ، درها و جانبداری (29٪)
 • روشنایی مقرون به صرفه (23٪)
 • لوازم صرفه جویی در مصرف انرژی (21٪)
 • محوطه برای صرفه جویی در انرژی (10٪)
 • پانل های خورشیدی نصب شده در منزل (3٪)

بیایید بگوییم که شما حدود 10 ویندوز خانه خود را ارتقا دهید تا از نظر انرژی بیشتری بهره مند شوید. اگر با تعویض پنجره وینیل رفتید ، می تواند چیزی را کمتر از 17000 دلار در سوراخ قرار دهد. اما احتمالاً ارزش ویندوز بیش از 70٪ بازده شما را به دست می آورد و این بدان معنی است که ممکن است ارزش خانه شما بیش از 12،000.12 دلار افزایش یابد به علاوه ، در صورتحساب های ابزار نیز پس انداز خواهید کرد!

اجاره کلایمر

4. اضافه کردن سیستم ها و لوازم به روز شده.
سهولت در ذهن خریدار در مورد مسائل مربوط به نگهداری منازل راه دیگری برای ارائه خانه شما با ارزش تر است. چطوری این کار را انجام میدهی؟ اطمینان حاصل کنید که تمام سیستم ها و لوازم خانگی شما به روز و کاملاً کاربردی هستند. نگاهی به اطراف خانه بیندازید. اگر تهویه هوا صدا را خاموش می کند ، آن را حل کنید. اگر خط لوله در حال نشت است ، آن را تعمیر کنید. اگر بخاری آب از خاکی قدیمی تر است ، جدیدی بگیرید. اگر سقف روزهای بهتری دیده است ، آن را تعویض کنید. تعویض سقف میانی با زونا آسفالت ممکن است کمی بیش از 22000 دلار هزینه داشته باشد. اما این تعداد نشان می دهد که می تواند ارزش خانه شما را بیش از 15،000 دلار افزایش دهد - این بیش از 68٪ سرمایه گذاری شما است! 13

5. اضافه کردن فن آوری
اگر شما یک حرفهای حرفه‌ای هستید ، پس این را دوست دارید. آمریکایی ها بیشتر علاقه مند به خرید خانه هایی هستند که با ابزارها و وسایل جانبی همراه هستند. در حقیقت ، یک بررسی جدید نشان داد که سازندگان خانه های هوشمند که بیشتر ترجیح می دادند در صورت خرید خانه در سال آینده از پیش نصب کرده باشند: 14

 • ترموستات هوشمند: 77٪
 • آشکارسازهای آتش هوشمند: 75٪
 • آشکارسازهای مونوکسید کربن هوشمند: 70٪
 • دوربین هوشمند: 66٪
 • قفل هوشمند: 63٪
 • سیستم روشنایی هوشمند: 63٪

بنابراین ، هر زمان که به فروشگاه لوازم الکترونیکی برخوردید ، رادار Tech-Geek خود را روشن کنید. چه کسی می داند ، شما ممکن است برای ارتقاء خانه خود با فناوری هوشمند ، معامله ای پیدا کنید!

کلایمر را با تهران کلایمر تجربه کنید.

چگونه باید برای پروژه هایی که ارزش خانه را افزایش می دهند پرداخت کنم؟
احتمالاً متوجه شده اید که بسیاری از این پروژه ها ده ها هزار دلار هزینه دارند. بنابراین ، در دنیا چطور آنها را پرداخت می کنید؟ پاسخ این است: با پول نقد!

فکر نکنید که تأمین مالی یک پروژه پیچیده ترین راه برای دستیابی به پروژه است. قرض گرفتن وام برای تنظیم خانه شما هرگز ایده خوبی نیست ، علی رغم آنچه دوستان شکست خورده ممکن است به شما بگویند. همانطور که قبلاً فهمیدیم ، بیشتر پروژه های خانه حتی آنچه را برای انجام آنها هزینه می کنند پس نمی گیرند. بنابراین مطمئن شوید که از گزینه های تأمین مالی شفاف مانند کارت های اعتباری و خط اعتباری در خانه (HELOC) خودداری می کنید.

نکات بیشتری درباره ارزش خانه می خواهید؟
اکنون بهترین راه های افزایش ارزش خانه و نحوه پرداخت هزینه آنها در کمربند ابزار خود را دریافت کرده اید. اما اگر می خواهید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید که هنگام فروش زمان ، بیشترین ارزش را برای خانه خود به دست آورد ، به خصوص اگر به زودی قصد فروش دارید ، از یک مشاور املاک و مستغلات در منطقه خود مشاوره بگیرید. برای یافتن آسان نماینده ای که شما را تحت فشار قرار نمی دهد تا کار خود را انجام دهید ، برنامه ارائه دهنده محلی تأیید شده (ELP) ما را امتحان کنید. ما فقط به نمایندگانی که به اهداف مالی شما اهمیت می دهند توصیه می کنیم و می دانند چگونه به شما کمک کنند بیشترین ارزش را برای خانه خود داشته باشید.