چگونه با والدین خود در مورد برنامه ریزی املاک صحبت کنیم؟

چگونه با والدین خود در مورد برنامه ریزی املاک صحبت کنیم؟

واقعیت این است که صحبت کردن در مورد اتفاقات والدین شما وقتی که دیگر در اینجا نباشند ، خوب است ، سرگرم کننده نیست. اما صحبت کردن در مورد برنامه ریزی املاک با والدین خود نه تنها بسیار مهم است بلکه در حالی که هنوز زندگی می کنند ، بلکه به مرور زمان بسیار ساده تر می شود.

گفتگوهای سخت با پول مثل ورزش دادن به ماهیچه است: هرچه این کار را انجام دهید ، بهتر خواهید شد! علاوه بر این ، این یک معامله نوع و یک کار نیست. این می تواند یک روند تدریجی باشد که شما با هم طی می کنید. و من اینجا هستم تا به شما نشان دهم چگونه شروع کنید.


3 مرحله برای شروع مکالمه برنامه ریزی املاک:
این ممکن است به طور طبیعی برای شما پیش نیاید ، اما صحبت کردن با والدین در مورد خواسته های آنها کاری واقعاً مهربان و دوست داشتنی است. به طور جدی! بیشتر ما ایده هایی در مورد آنچه که می خواهیم بعد از اتمام کار برای ما اتفاق بیفتد ، داریم ، بنابراین دانستن اینکه این چیزها برای شخص دیگری چیست یا خیر ، نشان می دهد که چقدر به آنها اهمیت می دهید. مهم است که خواسته های والدین خود را بفهمید تا بتوانید هنگام فرا رسیدن زمان آنها را عملی کنید.
و فراموش نکنید ، ما فقط پس از فوت عزیزانتان صحبت نمی کنیم. شرایط اضطراری همیشه اتفاق می افتد. شما نمی خواهید که در وسط یک بحران سعی کنید این مسائل را کشف کنید.

واقعاً هیچ وقت مانند زمان حال برای شروع گفتگوهای برنامه ریزی املاک با والدینتان نیست. بعد از اینکه کسی از بین رفت ، مگر اینکه همه برنامه های خود را در یک پرونده در جایی حذف کرده باشید ، خیلی دیر است که بدانید که چه می خواستند. و آخرین موردی که می خواهید پس از مرگ والدین مقابله کنید ، تلاش برای یافتن اسنادی است كه ممكن است وجود داشته باشد یا نباشد. بنابراین ، شما باید شجاع باشید و در اینجا پرش کنید!

1- ابتدا املاک خود را تهیه کنید.
آیا تا به حال این عبارت را شنیده اید ، "همانطور که می گویم ، نه به عنوان من"؟ اگر قصد دارید با هر کسی در مورد برنامه ریزی املاک صحبت کنید - به ویژه با کسی که پوشک شما را تغییر داده است - باید برنامه های خود را به ترتیب تنظیم کنید. در غیر این صورت ، شما مانند یک حرکت تند و زننده به نظر می رسید. زیرا به کسی که می خواهد به کسی گفته شود که خود پیاده روی را انجام نمی دهد ، انجام دهد؟ من نه!

بنابراین ، اگر شما حداقل حق امتیاز ، وکالت و مدت بیمه عمر را برای خود یا خانواده خود تنظیم نکرده اید ، این همان جایی است که شما شروع می کنید. به علاوه ، وقتی این موارد را تنظیم کردید ، شما بسیار آماده تر برای کمک به شخص دیگری نیز در این کار هستید.

2. به دنبال "in" خود باشید.
تنظیم برنامه املاک خود را برای شروع بحث در مورد برنامه ریزی املاک با والدین خود به شما می دهد. دفعه بعد که آنها را دیدید یا با آنها صحبت کردید از طریق تلفن ، ذکر کنید که چگونه وصیت نامه و وکالت خود را فقط در 20 دقیقه آنلاین راه اندازی کرده اید (با یک شرکت صحیح به سرعت بسیار سریع است). این بسیار آسان بود و اکنون شما واقعاً احساس خوبی دارید که از شما و خانواده محافظت می شوید. سپس یک مکان طبیعی در گفتگو دارید تا از آنها درمورد چیزهایی مانند خواست یا وکالت خود بپرسید.

یا شاید املاک شما در حال حاضر نظم داشته باشد. (برو ، تو!) این بدان معنی نیست که شما اینجا شانس ندارید. درعوض ، می توانید با والدین خود به اشتراک بگذارید که اخیراً مقاله ای را درباره برنامه ریزی املاک می خوانید که واقعاً مفید یا آموزنده بوده است.

شاید شما یک بخش را در تلویزیون دیده باشید ، یا یکی از دوستانتان اخیراً در املاک خود به والدینشان کمک کرده است و همین باعث شده است که به آنها فکر کنید. هنگامی که یک "وارد" می کنید ، مکالمه فقط به صورت طبیعی شروع به خم شدن در جهت صحیح می کند. سپس کار شما فقط این خواهد بود که این حرکت را ادامه دهید.

3. برنامه زمان اختصاصی برای بحث در مورد برنامه ریزی املاک.
لطفا والدین شیرین خود را کمین نکنید! برنامه ریزی املاک می تواند بسیار زیاد باشد و مردم دوست ندارند در مورد مرگ و میر خود فکر کنند ، چه رسد به بحث در مورد آن. (هرچند فراموش نکنید که داشتن این مکالمات یک عمل عشق است!)

بنابراین برای جلوگیری از کمین ، در اینجا آنچه شما انجام می دهید وجود دارد. وقتی دو یا یک مکالمه اولیه داشته باشید ، مقداری زمان بگذارید - مانند تاریخ واقعی ، زمان و مکان - برای همه افرادی که باید درگیر ملاقات شوند. مامان ، پدر ، خواهر و برادرهای شما ، بهترین دوست مادر شما از کلاس سوم است - هرکس که تمام شود ، باید تصمیم گیران را جمع کنید و به علاوه هرکسی را که تحت تأثیر تصمیمات والدین قرار می گیرد ، جمع کنید.

با برنامه ریزی زمان برای مکالمه در مورد برنامه ریزی املاک ، به همه فرصت می دهد تا از لحاظ ذهنی اسناد و مدارک لازم را برای ترسیم یک نقشه تهیه و جمع آوری کنند. می دانید ، مواردی مانند وصیت نامه و وصیت نامه ، وکالت نامه و اطلاعات بیمه. آنها ممکن است همه این موارد را نداشته باشند ، و این خوب است! این یک مکان عالی برای پرش کردن مکالمه است.

اینجا را با دقت خم کنید. تهران کلایمر شما والدین خود را به بهترین وجه می شناسید. اگر در مکالمات اولیه سنگفرش شده اید ، آنها را مورد آزار و اذیت قرار ندهید. بحث در مورد این نوع موارد آسان نیست. اگر والدین شما دچار مشکلات اقتصادی شده اند ، از اینكه آنها خجالت می کشند یا فقط نگران هستند كه سعی می كنید استقلال یا حریم خصوصی آنها را از بین ببرید ، می توانند خاموش شوند. درعوض ، به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارید ، در آنجا برای کمک به آنها هستید ، و احساس می کنید که از آنها محافظت می شود احساس بهتری می کنید.

اجاره کلایمر

چطور باید با والدین خود در مورد املاک خود گفتگو کنیم؟
وقتی همه را دور میز جمع کردید ، می توانید شروع به جمع آوری اطلاعات کنید. ممکن است همه کارها را در یک جلسه انجام ندهید ، و این خوب است.

در یک دقیقه بیشتر در این مورد ، اما شما احتمالاً می خواهید یک برنامه ریز مالی یا وکیل برنامه ریزی املاک را وارد کنید تا مطمئن شوید که همه نقاط منی هستند و خطوط عبور از آن عبور می کنند. لازم نیست در این گفتگوها درگیر شوید ، اما می خواهید والدین خود را ترغیب کنید که یک تیم عالی از مشاوران در محل خود داشته باشند. و می توانید به آنها کمک کنید تا به برخی از متخصصان مفید در منطقه شما متصل شوند.

به یاد داشته باشید ، این مکالمه در مورد خواسته های والدین شما است. اگر عمو دنی تمایل به گفتگو با همه یا خواهر شما سالی دارد که فکر می کند او بهتر می داند ، می توانید به آرامی به همه کسانی که در اینجا هستید یادآوری کنید تا درباره آنچه والدین شما می خواهند صحبت کنند. در اینجا اصول اساسی برای گفتگو با والدین خود در مورد املاک آنها وجود دارد.

تهران کلایمر ، بهترین و بزرگترین شرکت اجاره کلایمر در سرتاسر تهران

آخرین وصیت و تست و قدرت وکالت پزشکی:
آخرین وصیت نامه و چیزی است که اکثر مردم با آن آشنا هستند ، اما تعجب می کنید که چند نفر یکی از آنها را ندارند. اما شما بچه ها ، والدین شما به اراده نیاز دارند. این کار را قبل از انجام هر کار دیگری انجام دهید.

وصیت نامه آنها آنچه را که پس از گذراندن اتفاقات (اموال و دارایی های) آنها رخ می دهد ، شرح می دهد. این به معنای واقعی کلمه می تواند در 20 دقیقه انجام شود. حتی نمی توانید ظرف 20 دقیقه یک پیتزا تحویل بگیرید! و ببینید ، لازم نیست که واقعاً خواست والدین خود را ببینید. به آنها بگویید که شما فقط می خواهید بدانید که چگونه آن را پیدا کنید تا بتوانید در وقت زمان مفید باشید.

وصیت نامه زندگی اسنادی است که آرزوهای شخص را برای مراقبت های پزشکی پایان عمر در صورتی که نمی توانند برای خود صحبت کنند بیان می کند. اگر فردی به طور قطع بیمار یا در حالت اغما باشد ، یک زندگی از خواسته های خود برای اتفاقات بعدی محافظت می کند.

اما وصیت نامه زندگی همان چیزی است که وکالت پزشکی ندارد. مانند این فکر کنید: یک تکه کاغذ (وصیت نامه زنده) در مقابل شخص (وکالت پزشکی). مقاله در مقابل شخص ، منطقی است؟

با یک وصیت نامه زندگی ، پزشک محدود به تصمیم گیری بر اساس آنچه پدر و مادر شما هنگام تهیه سند نوشتند ، حتی اگر خانواده شما می دانند از آن زمان به بعد نظر خود را تغییر داده اند. یک وکالت پزشکی (که ، بله ، همچنین شامل یک تکه کاغذ است) نام هایی دارد که اگر نتوانند برای خودشان تصمیم بگیرند ، می توانند برای والدین تصمیمات پزشکی بگیرند.

کلایمر جایگزین داربست برای کار در ارتفعات با سرعت و امنیت بیشتر

اختیارات وکالت:
در حالی که شما اراده را انجام می دهید ، پیش بروید و آنها را مجبور کنید تا وکالت پزشکی و مالی خود را تعیین کنند. این شخص (یا اشخاص) است که اگر نتواند می تواند تصمیم بگیرد - مالی و پزشکی - از طرف آنها برای آنها تصمیم بگیرد. اصولاً این شخص حق قانونی برای والدین شما دارد. انواع مختلفی از وکالتنامه ها (مالی ، پزشکی ، با دوام) وجود دارد ، بنابراین باید بحث کنید که چه کسی چه کاری را انجام می دهد.

بیمه مراقبت طولانی مدت:
همه این مشکلات در تمام مدت شکاف ها رخ می دهد ، اما واقعاً واقعاً مهم است ، به خصوص اگر والدین شما بالای 60 سال سن داشته باشند. بیمه مراقبت طولانی مدت اساساً دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: بیمه برای کمک به والدین خود برای پرداخت هزینه های طولانی خود اگر آنها دیگر نتوانند از خود مراقبت کنند ، مراقبت می کنند.

واقعیت غم انگیز این است که خانه های سالمندان ، جوامع مساعدت شده ، مراقبت از منزل - هیچ یک از این موارد ارزان نیست. و حتی ناراحت کننده تر این است که اکثر بیمه های سلامت و معلولیت مراقبت های طولانی مدت را پوشش نمی دهند.

اما با کمک به افراد خود می توانید بیمه مراقبت های طولانی مدت را به کار بگیرید ، شما از آینده آنها محافظت می کنید. این نوع بیمه والدین شما را از طریق صندوق بازنشستگی خود نمی سوزاند و به این معنی است که شما مجبور به پس انداز خود نخواهید شد. بیمه مراقبت طولانی مدت را از دست ندهید.

تصویر بدهی کلی:
قبل از غواصی در اینجا ، به یاد داشته باشید ، برخی از این مکالمات با گذشت زمان به تدریج اتفاق می افتند. اگر قومیتان در طول سالها با پول مشکل داشته اند ، پس کاملاً طبیعی است که آنها درباره بدهی خود حساس باشند. اما دقیقاً مانند برنامه ریزی املاک خود ، اگر بتوانید در سفر بدهی خود صحبت کنید ، مردم کمتر به دفاع از اینجا می روند.

هدف این است که شروع به گرفتن یک تصویر واضح از والدین خود در مورد بدهی های آنها در صورت وجود ، در صورت وجود. مقدار ، نوع ، اصطلاحات - همه آن عددی که می خواهید در نهایت به آن برسید ، چیزی است که آنها منهای آنچه را مدیون آنها هستند ، هستند.

اگر با آنها کاری انجام داده اید ، به یاد داشته باشید که پس از مرگ آنها مسئولیت آن بدهی ها را بر عهده خواهید گرفت و یا دیگر نمی توانید آنها را بپردازید.

بسته به شرایط ، تصویر بدهی کلی والدین شما می تواند یک مسئله داغ باشد. اگر در خانواده شما اینگونه است ، آوردن یک شخص ثالث بی طرف ، مانند یک مربی آموزش دیده مالی یا یک برنامه ریز مالی ، راهی عالی برای راحت کردن اعصاب همه است. مربی یا برنامه ریز شما یک سگ در جنگ ندارد و در آنجا برای کمک به همه است که بتوانند با هم جلو بروند.

برای اجاره کلایمر در تهران با این شماره تماس حاصل فرمایید.

بیمه عمر کوتاه مدت:
نکته آخر اینکه با والدین خود درباره بیمه عمر صحبت کنید. در صورت بازنشستگی شاید این چیزی نباشد که در این مرحله به آن احتیاج داشته باشند ، اما اگر کسی در خانواده والدین شما به درآمد خود تکیه کند ، به بیمه عمر نیاز دارد. من همیشه 10 تا 12 برابر درآمد سالانه خود را توصیه می کنم.

و هر کاری انجام دهید ، آنها را با بیمه تمام عمر متصل نکنید. اگر آنها قبل از مردن کاری با ارزش پول یک کل سیاست زندگی انجام ندهند ، شرکت بیمه آن را نگه می دارد! باحال نبود. اگر این همان چیزی است که آنها در حال حاضر دارند ، من می خواهم که آن را فسخ کرده و به مدت زندگی تغییر دهند.

همه چیز دیگر:
هنگامی که شروع به گرفتن اولویت های برتر (مانند وصیت نامه و وکالت نامه) می کنید ، می توانید تصویر کاملی از وضعیت مالی والدین خود بگیرید. در اینجا چیزهای دیگری وجود دارد که نمی خواهید آنها را فراموش کنید ، یا می خواهید به آنها یادآوری کنید تا با مشاور مالی خود به اشتراک بگذارند:

مزایای تأمین اجتماعی:
صندوق های بازنشستگی ، از جمله:

  • حقوق بازنشستگی
  • هرگونه سرمایه گذاری ، از جمله وجوه متقابل
  • حساب های پس انداز بهداشت (HSAs)
  • خواص اجاره ای ، از جمله زمانبندی ها
  • هر زمینی که آنها در اختیار داشته باشند ، به علاوه موقعیت مکانی برای هرگونه عملکرد ملکی
  • نرخ و بیمه نامه اتومبیل
  • برای برنامه ریزی املاک برای والدین خود کمک بگیرید

ببین ، من می دانم که این صداها بسیار زیاد است. لازم نیست همه این کارها را با یک خراب کردن انجام دهید. (اما شما باید این کار را انجام دهید.) بنابراین ، تمام مسئولیت ها را بر عهده خودتان نگذارید تا این موضوع را کشف کنید. به سایر اعضای خانواده یا دوستان نزدیک خانواده خودتان و والدین خود اعتماد کنید. و اگر والدین شما هنوز هم سالم و قادر به کمک هستند ، پس از آن می توانند رهبری کنند. این زندگی و آرزوهایشان است!

و قطعاً با یک متخصص برنامه ریزی املاک صحبت کنید. تعداد زیادی مسافر و مسافر برای حرکت در آنجا وجود دارد ، و یک برنامه ریز مالی یا وکیل برنامه ریزی املاک کمک بزرگی خواهد کرد. آنها مطمئن خواهند شد که هیچ چیز فراموش نشده است. به علاوه ، ممکن است والدین شما با کسی که در خارج از خانواده است صحبت کنند و بتوانند در سازماندهی به آنها کمک کنند احساس راحتی بیشتری می کنند. به این ترتیب آنها احساس نمی کنند استقلال یا حریم خصوصی آنها را تهدید می کند ، و شما یک کودک مفید و دوست داشتنی خواهید بود. برد - برد!

اگر اکنون این مکالمه را با والدین خود در مورد املاک خود شروع کنید ، می توانید در این مشکل ، وقت و هزینه بسیار زیادی صرفه جویی کنید. این به آنها نشان می دهد که چقدر آنها را دوست دارید و به خواسته های آنها اهمیت می دهید!

اگر آماده هستید که شیرجه بزنید ، با یک وصیت نامه شروع کنید. می توانید در کمتر از 20 دقیقه به والدین خود (یا خودتان) کمک کنید تا آنلاین بسازند.