اجاره کلایمر در کرج - 09126188629

اجاره کلایمر در کرج - 09126188629

اجاره کلایمر در کرج و تهران با تهران کلایمر

ملک نوساز چیست؟

یک ملک نوساز، ملک جدیدی است که هرگز در آن کسی  ساکن نشده است. ممکن است گاهی اوقات خانه هایی را ببینید که نسبتاً نوساز هستند اما شخص دیگری قبلاً در آنها تملک کرده و در آنها سکونت داشته است ، اما این راهنما درباره خانه ها و آپارتمان هایی که هنوز کسی آنها را خریداری و زندگی نکرده است. تأکید زیادی بر اهمیت ساخت خانه های بیشتر برای تلاش برای رفع هر لحظه کمبود املاک ملی شده است. دولت گفته است که هر سال 300،000 خانه تا اواسط دهه 2020 ساخته می شود ، اما تعداد آنها در حال حاضر بسیار کمتر از آن است: Fullfact.org می گوید 184،000 خانه جدید در انگلیس در سال 2016/17 ساخته شده است. اگر برای ملک خود نیاز به کلایمر دارید می توانید برای اجاره کلایمر در کرج با ما تماس بگیرید.

چرا یک ملک نوساز خریداری کنید؟

یکی از اصلی ترین مزایای خرید یک ملک نوساز این است که حداقل در ابتدا کمتر به همان سطح نگهداری نیاز دارید که با یک ملک قدیمی روبرو هستید. با توجه به اینکه معمولاً عایق بندی آنها بهتر از خانه های دوره ای است ، ممکن است قبض های انرژی شما ارزان تر هم باشد. اگر نیاز به اجاره کلایمر در تهران دارید با تهران کلایمر همراه باشید. اگر قصد خرید خارج از برنامه (یعنی قبل از ساخت واقعی آن) را دارید ، ممکن است بتوانید جنبه های خاصی از طرح را نیز انتخاب کنید. مزیت دیگر ، اگر به کمک مالی نیاز دارید ، این است که طرح راهنما برای خرید وام های سهام - در جایی که دولت به شما یک درصد از قیمت ملک را قرض می دهد - فقط در مورد املاک ساخت و ساز جدید موجود است. (این طرح در حال حاضر در ایرلند شمالی در دسترس نیست.) با این وجود ، خرید خانه های نوساز می تواند معایبی داشته باشد ، از جمله مشکلات اسکان در هنگام مهاجرت و مشکلات دریافت وام. ما این را با جزئیات بیشتر پایین توضیح می دهیم. شما می توانید بهترین کلایمر ها را از تهران کلایمر بخرید یا اجاره کنید.

اجاره کلایمر در کرج

چه مواردی در یک ملک جدید ایجاد شده وجود دارد؟

یکی از مزایای بزرگ خرید یک ملک کاملاً جدید این است که ، غالباً بسیاری از وسایل و اتصالات دیگری که در غیر این صورت مجبور به فروش می شوید در این قیمت گنجانده شده اند. اینکه دقیقاً چه مواردی وجود دارد ، به برنامه نویس و آنچه که ارائه می دهند متفاوت است. ممکن است (هرچند همیشه) ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی و همچنین کفپوش چوبی یا فرش پرتاب کنید. برنامه نویسان اغلب سعی می کنند موارد اضافی را برای شما افزایش دهند. در اینجا مراقب باشید - قیمت اینها ممکن است متورم باشد ، بنابراین ممکن است تهیه و پرداخت هزینه آن برای خودتان بسیار ارزان تر باشد. قوانین و مقررات ساختمانی امروز همچنین به این معنی است که تولیدکنندگانی وجود دارد که باید ملک شما را با صرفه جویی در مصرف انرژی به حداکثر ممکن برسانند و به شما در صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند. این بدان معنی است که ویژگی های کم مصرف مانند پنجره های دو جداره یا حتی سه جداره ، دیوارهای عایق بندی شده ، سقف ها و درها و گرمایش کم مصرف همگی از ویژگی های ساخت جدید هستند. تهران کلایمر در زمینه خرید کلایمر و فروش کلایمر بیش از یک دهه است که فعالیت می کند.

 

آیا قیمت های جدید ساخت و ساز قابل مذاکره است؟

هنگام ساختن املاک ، متقاضیان قیمت معمولاً در تمام انبارها گچ می شوند. البته ، توسعه دهندگان به شما خواهند گفت که این قیمتی است که شما باید بپردازید - اما این فقط یک قیمت درخواستی است و شما باید آماده مذاکره باشید. احتمال موفقیت به موارد مختلفی بستگی دارد ، از جمله محل مالکیت و سطح تقاضا ، و همچنین چگونگی پیشرفت کار. اگر روزهای خیلی زود باشد ، ممکن است معامله ای انجام شود زیرا سازنده برای ادامه پروژه نیاز به بودجه دارد. برعکس، اگر پروژه در حال اتمام است و توسعه دهنده هنوز خریدار پیدا نکرده است ، شما می توانید در اینجا نیز موقعیت خوبی داشته باشید. پیشرفت در هر مرحله ای باشد ، انجام تحقیقات شما پرداخت می شود ، و از طریق سایت هایی مانند Rightmove ، Zoopla و Land Registry به دنبال قیمت فروش املاک مشابه در این نزدیکی هست. اطمینان حاصل کنید که هرگز بیش از آنچه فکر می کنید ارزش آن را پرداخت نمی کنید ، زیرا ممکن است در فروش ملک به همان مقدار پایین تر از خط تلاش کنید و حتی ممکن است در دارایی منفی قرار گیرد ، جایی که بیش از ارزش ملک خود به وام خود وام دارید. . اگر با معامله درمورد قیمت درخواستی به جایی نرسیدید ، روشهای دیگری برای کاهش بالقوه هزینه های شما وجود دارد. شما می توانید از سازنده بخواهید که هزینه تمبر شما را بپوشاند یا موارد اضافی مانند کفپوش یا مبلمان را به صورت رایگان پرتاب کند.

آیا حق بیمه جدید ساخته شده وجود دارد؟

شاید در مورد "حق بیمه نوساز" شنیده باشید ، اصطلاحی که برای توصیف این واقعیت است که خانه های نوساز گران تر از خواص قدیمی تر اما در غیر این صورت مشابه هستند. دلیل این تفاوت این است که همه چیز جدید و بدون استفاده ، کم مصرف و ساخته شده است - امیدوارم - یک مشخصات با کیفیت بالا باشد. برخی از مردم بر این باورند که علاوه بر حق بیمه استاندارد جدید ، توسعه دهندگان حتی از "کمک به خرید حق بیمه" بیشتر از کسانی که از طرح وام سهام دولت استفاده می کنند ، هزینه بیشتری دریافت کرده اند. سعی کنید سرسخت باقی بمانید و خیلی مجذوب یک خانه نمایش جدید نباشید. تحقیق خود را انجام دهید ، در مورد املاک مشابه در منطقه و توسعه اطلاعات کسب کنید و هرگز بیش از توان مالی خود پیشنهاد ندهید.

روند خرید یک ساخت جدید:

1. امور مالی خود را به ترتیب دریافت کنید.

از یک مشاور وام مسکن واجد شرایط راهنمایی بگیرید که ممکن است بتوانید وام بگیرید. به این ترتیب ، شما قبل از شروع بازدید از املاکی که بیش از بودجه شما نیست ، دقیقاً می دانید چه توانایی مالی دارید. قبل از شروع شکار در خانه داشتن یک توافق نامه رهنی (AIP) ممکن است مفید باشد ، به ویژه اگر خریدار اولین بار هستید. این سندی از طرف وام دهنده وام است که تأیید می کند که آنها "اصولاً" به شما مبلغی را با مبلغ مشخصی رهن می دهند که می توانید با استفاده از آن به سازنده ثابت کنید که توانایی خرید ملک را دارید.

2. پیدا کردن یک خاصیت مرحله بعدی پیدا کردن توسعه ای است که دوست دارید به آن نگاه کنید.

اگر می خواهید وام کمک به خرید سهام خود را دریافت کنید ، باید بررسی کنید که آیا توسعه در این طرح شرکت کرده است. حتماً درباره تحویل به موقع املاک با کیفیت بالا درباره منطقه ، امکانات محلی و سابقه برنامه نویس تحقیق کنید. وقتی ایده روشنی از محدوده قیمت خود پیدا کردید ، وقت آن است که بازدید از تحولات جدید را شروع کنید. شما را یا در یک خانه نمایشگاهی می برند - که ملکی را که در نظر دارید خریداری کنید دقیقاً یا از نزدیک تکرار می شود اگر هنوز ساخته نشده است - یا حتی اگر خانه نمایش هنوز ساخته نشده باشد ، یک مجموعه بازاریابی . می توانید نحوه استفاده حداکثر از بازدید خود و س theالاتی را که باید بپرسید ، در راهنمای ما برای مشاهده خانه نمایش پیدا کنید.

3. پیشنهاد بدهید و هزینه بپردازید اگر تمایل به خرید ملک دارید و مطمئن هستید که توانایی پرداخت ماهانه بازپرداخت وام را دارید ، وقت آن است که پیشنهاد دهید.

این لزوماً برای قیمت درخواستی نیست (نگاه کنید به "آیا قیمت های ساخت جدید قابل مذاکره هستند؟" در بالا). اگر پیشنهاد شما پذیرفته شود ، باید هزینه رزرو پرداخت کنید. این محدوده معمولاً از 500 تا 1000 پوند است و معمولاً پس از اتمام کار از قیمت خرید کسر می شود. توجه داشته باشید که در صورت تصمیم به انصراف ، این هزینه قابل استرداد نیست.

4. شروع به کار از طریق موارد حقوقی و مالی لازم است یک حمل و نقل یا وکیل برای تعیین مسئولیت حقوقی خرید خود تعیین کنید.

ممکن است یافتن شخصی با تجربه برخورد با ساخت و سازهای جدید مفید باشد - آنها بررسی می کنند که آیا به برنامه نویس اجازه برنامه ریزی صحیح داده شده است و آیا املاک به تمام خدمات مناسب مانند جاده ها و فاضلاب ها دسترسی دارد. آنها همچنین در مورد تاریخی که می توانید کلیدهای خود را دریافت کنید و بودجه برای خرید ملک را مدیریت می کنند ، مذاکره می کنند. در همان زمان ، شما روند درخواست وام را شروع می کنید (به وام های جدید ، در زیر مراجعه کنید) ، و منتظر بمانید تا وام دهنده شما ملکی را به طور مستقل ارزیابی کند.

5- منتظر بمانید تا با یک ملک جدید ساخت و ساز عوض کنید ، ماهها قبل از اقامت قرارداد خود را رد و بدل خواهید کرد.

این نقطه ای است که شما سپرده خود را از طریق وسیله نقلیه خود پرداخت می کنید. هنگام برنامه ریزی برای تاریخ حرکت خود با کمی اصطلاحات اصطلاحات گوناگون مواجه خواهید شد. اولی تاریخ "توقف کوتاه" است ، زمانی که توسعه دهنده انتظار دارد کار خود را به پایان برساند ، و دوم تاریخ "توقف طولانی" است، که تاریخی است که خانه باید تا پایان آن تکمیل شود. از لحاظ تئوری ، تاریخ "توقف طولانی" برای محافظت از شما در از دست دادن پیشنهاد وام خود طراحی شده است ، زیرا (بسته به وام دهنده) آنها اغلب پس از شش ماه منقضی می شوند. با این حال ، تاریخ اتمام می تواند و اغلب نیز لغزنده است: تحقیقات انجام شده توسط New Homes Review نشان داد که بیش از 40٪ از خانه های نوساز در مهلت مقرر آماده نیستند. این جایی است که داشتن یک وسیله نقلیه عالی بسیار حیاتی است ، زیرا آنها باید شما و وام دهنده وام خود را در طول مراحل به روز نگه دارید. قبل از ورود به خانه ، مطمئن شوید که یک نظرسنجی انجام داده اید تا هرچه سریعتر مشکلات موجود در این ملک شناسایی و برطرف شود.