چگونه خانه خود را از بیماری کرونا امن نگه داریم؟ - اجاره کلایمر

چگونه خانه خود را از بیماری کرونا امن نگه داریم؟ - اجاره کلایمر

شستشوی دست یکی از بهترین راه های محافظت از خود و خانواده در برابر بیماری است. دستان خود را حداقل به مدت حداقل 20 ثانیه با صابون و آب بشویید.

خصوصاً بعد از دمیدن بینی ، سرفه یا عطسه. رفتن به حمام؛ و قبل از خوردن یا تهیه غذا اگر صابون و آب به راحتی در دسترس نیست ، از یک ضدعفونی کننده دستی با الکل با حداقل 60 درصد الکل استفاده کنید.

سطوح لمسی مانند میزها ، میز کارها ، سوئیچ های نوری ، میز ، میز ، میز ، تلفن ، صفحه کلید ، توالت ، شیر آب و سینک را مرتباً تمیز و ضد عفونی کنید.

اگر سطوح کثیف هستند ، قبل از ضد عفونی کردن ، آنها را با استفاده از مواد شوینده یا صابون و آب تمیز کنید. برای ضد عفونی کردن ، رایج ترین ضد عفونی کننده های خانگی ثبت شده در سازمان حفاظت محیط زیست کار خواهد کرد.

شستن دست با آب و صابون را حداقل به مدت 20 ثانیه توصیه می کند یا در صورت عدم دسترسی به صابون و آب ، از ضد عفونی کننده دست با استفاده از الکل حداقل 60 درصد الکل استفاده کنید. این اقدامات بخشی از اقدامات پیشگیرانه روزمره است که افراد می توانند برای کند کردن شیوع بیماری های تنفسی مانند COVID-19 انجام دهند.

هنگام شستن دست ها می توانید از صابون ساده یا صابون ضد باکتری استفاده کنید. صابون ساده به همان اندازه صابون ضد باکتری در از بین بردن میکروب ها مؤثر است.


اگر صابون و آب به آسانی در دسترس نباشد ، می توانید از یک ضدعفونی کننده حاوی الکل استفاده کنید که حداقل 60 درصد الکل داشته باشد. با مراجعه به برچسب محصول می توانید بگویید که ضد عفونی کننده حداقل 60٪ الکل دارد.

اجاره کلایمر

ه دلیل نگرانی از استفاده صحیح از مواد اولیه و لزوم کار در شرایط استریل برای ساخت محصول ، تولید و استفاده از محصولات ضد عفونی کننده دست خانگی را تشویق نمی کند. صنایع محلی که به دنبال ایجاد ضدعفونی کننده دستی برای پر کردن کمبودهای تجاری هستند.

 خود را ایمن نگه دارید
شستشوی دست یکی از بهترین راه های محافظت از خود و خانواده در برابر بیماری است. دستان خود را حداقل به مدت حداقل 20 ثانیه با صابون و آب بشویید ، خصوصاً بعد از دمیدن بینی ، سرفه یا عطسه. رفتن به حمام؛ و قبل از خوردن یا تهیه غذا اگر صابون و آب به راحتی در دسترس نیست ، از یک ضدعفونی کننده دستی با الکل با حداقل 60 درصد الکل استفاده کنید.

سطوح لمسی مانند میزها ، میز کارها ، سوئیچ های نوری ، میز ، میز ، میز ، تلفن ، صفحه کلید ، توالت ، شیر آب و سینک را مرتباً تمیز و ضد عفونی کنید.

اگر سطوح کثیف هستند ، قبل از ضد عفونی کردن ، آنها را با استفاده از مواد شوینده یا صابون و آب تمیز کنید. برای ضد عفونی کردن ، رایج ترین ضد عفونی کننده های خانگی ثبت شده در سازمان حفاظت محیط زیست کار خواهد کرد.

CDC شستن دست با آب و صابون را حداقل به مدت 20 ثانیه توصیه می کند یا در صورت  عدم دسترسی به صابون و آب ، از ضد عفونی کننده دست با استفاده از الکل حداقل 60 درصد الکل استفاده کنید. این اقدامات بخشی از اقدامات پیشگیرانه روزمره است که افراد می توانند برای کند کردن شیوع بیماری های تنفسی مانند COVID-19 انجام دهند.

هنگام شستن دست ها می توانید از صابون ساده یا صابون ضد باکتری استفاده کنید. صابون ساده به همان  کلایمر دست دوم اندازه صابون ضد باکتری در از بین بردن میکروب ها مؤثر است.


اگر صابون و آب به آسانی در دسترس نباشد ، می توانید از یک ضدعفونی کننده حاوی الکل استفاده کنید که حداقل 60 درصد الکل داشته باشد.

با مراجعه به برچسب محصول می توانید بگویید که ضد عفونی کننده حداقل 60٪ الکل دارد.
CDC به دلیل نگرانی از استفاده صحیح از مواد اولیه   و لزوم کار در شرایط استریل برای ساخت محصول ، تولید و  استفاده از محصولات ضد عفونی کننده دست خانگی را تشویق نمی کند.

صنایع محلی که به دنبال ایجاد ضدعفونی کننده دستی برای پر کردن کمبودهای تجاری هستند . سازمانها باید مجدداً در دسترس قرار گیرند که محصول تأیید شده توسط FDA بازگردد ، پس از آن که این منابع دوباره در دسترس باشند.

برای موثر بودن در برابر كشته شدن بعضی از انواع میكروبها ، ضد عفونی كننده دستها باید حداقل 60٪ الكل داشته باشند و در مواقعی كه دستها به وضوح كثیف یا چرب نیستند ، از آن استفاده شود.
به دستور العمل های "خودتان این کار را نکنید" یا "DIY" که فقط بر اساس روغنهای اساسی صورت گرفته و یا بدون رویه های ترکیبی درست تنظیم شده است ، تکیه نکنید.
برای ضد عفونی کردن سطوح و اشیاء که اغلب لمس می شود از ضد عفونی کننده دست استفاده نکنید. برای تمیز کردن و بهداشت خانه خود به اطلاعات CDC مراجعه کنید.

اجاره کلایمر

برای پیشگیری از ابتلا به بیماری ، اقدامات پیشگیرانه روزمره را تمرین کنید و به همه در خانه خود یادآوری کنید که همین انواع کلایمر کار را انجام دهند. این اقدامات به ویژه در بزرگسالان مسن و
سرفه و عطسه های خود را با یک دستمال بپوشانید و بافت را درون سطل زباله ریخته اید.


دستان خود را حداقل به مدت حداقل 20 ثانیه با صابون و آب بشویید ، خصوصاً بعد از دمیدن  بینی ، سرفه یا عطسه. رفتن به حمام؛ و قبل از خوردن یا تهیه غذا
اگر صابون و آب به راحتی در دسترس نیست.

 از یک ضدعفونی کننده دستی با الکل با حداقل 60 درصد الکل استفاده کنید. اگر دستها به وضوح کثیف هستند ، همیشه دستها را با آب و صابون بشویید.
سطوح و اشیاء را که مکرراً لمس می کنید ، پاک و ضد عفونی کنید  (به عنوان مثال ، جداول ، صفحات میز ، سوئیچ های سبک ، دستگیره ها ، و دسته های کابینت).

 


موارد لباسشویی ، از جمله اسباب بازی های مخمل خواب دار قابلشستشو ، مطابق مناسب و طبق دستورالعمل سازنده. در صورت امکان ، مواد را با استفاده از گرمترین تنظیمات مناسب آب و موارد خشک شده را کاملاً بشویید. لباس های شسته شده از شخص بیمار را می توان با وسایل دیگر افراد شستشو داد.

تمیز کردن با صابون و آب میکروب ها ، خاک و ناخالصی ها را از روی سطوح از بین می برد.  این خطر شیوع عفونت را کاهش می دهد. ضد عفونی میکروب ها روی سطوح را می کشد. با کشته شدن میکروب ها بر روی سطح پس از تمیز کردن ،   می تواند خطر شیوع عفونت را کاهش دهد.

در صورت بروز شیوع COVID-19 در جامعه خود  ، یک برنامه اقدام خانگی ایجاد کنید تا از سلامتی و سلامت کسانی که به آنها اهمیت می دهید کمک کنید.

  • با افرادی که باید در برنامه شما گنجانده شوند ، صحبت کنید و بحث کنید که اگر شیوع COVID-19 در جامعه شما رخ دهد چه باید کرد.
  • راه هایی را برای مراقبت از کسانی که ممکن است در معرض خطر بیشتری برای عوارض جدی باشند ، برنامه ریزی کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که در صورت نیاز  به ماندن در خانه برای مدت طولانی ، به 2 هفته از داروها و مواد اولیه دسترسی داشته باشید.
  • با همسایگان خود آشنا شوید و دریابید که آیا محله شما دارای یک وب سایت یا  صفحه رسانه های اجتماعی برای ارتباط ماندن است یا خیر.

در صورت نیاز به دسترسی به اطلاعات ، خدمات درمانی ، پشتیبانی و منابع ، لیستی از سازمانهای محلی ایجاد کنید که شما و خانواده شما می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.


یک لیست تماس اضطراری از خانواده ، دوستان ، همسایگان ، رانندگان کارپول  ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، معلمان ، کارفرمایان ، بخش بهداشت عمومی محلی و سایر منابع جامعه ایجاد کنید.