اشتباهات رایج در هنگام خرید خانه - اجاره کلایمر

اشتباهات رایج در هنگام خرید خانه - اجاره کلایمر

خرید خانه یک فرایند بسیار عاطفی است. اگر به شما اجازه می دهد بهترین احساساتتان را به دست بیاورید ، ممکن است در مقابل تعدادی از اشتباهات معمول صاحب خانه قرار بگیرید.

از آنجا که مالکیت در خانه پیامدهای بسیار زیادی دارد ، مهم است که احساسات خود را کنترل کنید و منطقی ترین تصمیم را ممکن کنید.


هدف شما پایان دادن به خانه ای است که شما دوست دارید با قیمتی که می توانید آن را بپردازید ، اما متأسفانه بسیاری از افراد کارهایی را انجام می دهند که مانع از رسیدن آنها به آن رویا می شود. بیایید نگاهی به برخی از اشتباهات برتر در مورد شکار خانه - و چگونگی پیدا کردن خانه به روش صحیح بیندازیم.

اجاره کلایمر

پیشگوهای کلیدی:
قبل از شروع خرید خانه ، در مورد آنچه می توانید هزینه کنید واقع بین باشید و متناسب با آن جستجوی خود را تنظیم کنید.
از یک کارگزار یا نماینده املاک و مستغلات استفاده کنید.
برای وام مسکن از قبل تأیید شود.
نقصان کم خطر ممکن است یک اشتباه گران باشد ، زیرا می تواند توانایی شما در بازی کردن دستی را توسط خودتان بیش از حد ارزیابی کند.
پرش بیش از حد سریع یا انتظار طولانی برای پیشنهاد ، هم از نظر هزینه و هم از نظر نوع اموالی که ممکن است در معرض خطر قرار بگیرید ، خطرناک است.
از ترس از دست دادن غافل نشوید ، زیرا این امر می تواند در ارزیابی ، رهن و وام مسکن و فروش مجدد خانه در خط ایجاد شود.

نمی دانید چه چیزی را می توانید تحمل کنید:

هنگامی که عاشق مکان خاصی شدید ، بازگشت به آن دشوار است. شما شروع به خواب دیدن زندگی خود می کنید که اگر همه چیزهای شگفت انگیزی را که ارائه کرده اید ، مانند خیابان های دوست داشتنی ، روکش درخت ، وان جت شده ، آشپزخانه جادار با وسایل حرفه ای و حرفه ای ، خواب ببینید.


با این حال ، اگر نمی توانید و یا قادر به تهیه آن خانه نخواهید بود ، با تصور کردن خود در آن ، به خودتان آسیب می رسانید.

بنابراین ، برای جلوگیری از وسوسه ، بهتر است خرید خانه خود را نسبت به املاک موجود در محله مالی خود محدود کنید.

اگر به دنبال مکانهایی باشید که خارج از محدوده قیمت شما باشند ، پس از چیزی که نمی توانید از پس آن برآیید ، شهوت خواهید گرفت.

این می تواند شما را در موقعیت خطرناکی قرار دهد که سعی کنید از مالی خود فراتر بروید و یا باعث شوید که از آنچه در واقع می توانید خریداری کنید ، احساس رضایت نکنید.

پیش تصویب وام مسکن:

همانطور که همه ما باید از بحران وام مسکن زیرمجموعه یاد گرفتیم ، آنچه بانک می گوید می توانید از پس آن برآیید و آنچه می دانید از پس آن برمی آیید (یا پرداخت آن راحت است) لزوماً یکسان نیستند. برعکس ، آنچه فکر می کنید توانایی آن را دارید و آنچه بانک تمایل دارد به شما وام دهد ممکن است مطابقت نداشته باشد.

 به خصوص اگر اعتبار ضعیف یا درآمد ناپایداری داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که قبل از قرار دادن پیشنهاد در خانه - و یا حتی قبل از اینکه صادقانه به شکار خانه بروید.

 اگر این کار را نکنید ، در صورت انعقاد قرارداد ، وقت فروشنده ، زمان نمایندگی فروشنده و زمان نماینده خود را هدر می دهید و بعداً می فهمید که این بانک به شما آنچه را که نیاز دارید را به شما قرض نمی دهد یا اینکه فقط مایل است. به شما شرایطی را می دهد که غیرقابل قبول است.

روند پیش تصویب همچنین می تواند به شما در یافتن محله مالی مذکور برای سفرهای شکار خانه خود کمک کند.

توجه داشته باشید که حتی اگر از قبل برای وام مسکن تأیید شده باشید.

 اگر کاری را انجام دهید که بتوانید نمره اعتباری خود را تغییر دهید ، مانند تأمین مالی خرید اتومبیل ، وام شما در آخرین لحظه سقوط خواهد کرد.

اگر اقدامات شما باعث از بین رفتن معامله شود ، ممکن است شما هنگام عقد قرارداد هرگونه سپرده و یا وجهی را که برای شما در نظر گرفته شده است ، از بین ببرید.

در حالی که باید در جستجوی خود واقع بین باشید و مایل به سازش تا حدودی باشید ، در مورد موارد مهم غافل نشوید.

اجاره کلایمر

به عنوان مثال ، وقتی می دانید که قصد بچه دار شدن دارید ، یک خانه دو خوابه پیدا نکنید و می خواهید.

سه اتاق خواب داشته باشید. به همین معنا ، فقط به دلیل ارزان بودن خانه از خانه ، یک کاندو خریداری نکنید ، اگر یکی از دلایل اصلی زندگی آپارتمان این است که از ایجاد دیوارها با همسایگان متنفر هستید.

درست است که شما احتمالاً مجبورید برخی از سازشها را به وجود بیاورید تا بتوانید خانه اول خود را تحمل کنید ، اما مصالحه ای را ایجاد نکنید که یک فشار جدی باشد.

مگر اینکه شما یک خریدار گرانقدر باشید که به خانه های سفارشی نگاه می کنید ، احتمال دارد که برای هر خانه ای پیدا کنید که دوست دارید.

 تعداد معدود دیگری نیز وجود دارند که به آن نزدیک هستند. بیشتر محلات دارای خانه های متعدد هستند که مشابه یا همان مدل هستند.

آنها ممکن است همه توسط یک سازنده مشابه ساخته شده باشند. حتی اگر نمی توانید یک مدل یکسان برای فروش پیدا کنید.

 احتمالاً می توانید خانه ای با بسیاری از همین ویژگی ها پیدا کنید. اگر فکر می کنید یک اتاق خواب یا شهرک شهری ، شانس نیز به نفع شماست.

باز بودن برای ادامه جستجو ، شما را از تصمیم گیری های بثوراتی که بعداً پشیمان خواهید شد ، نجات می دهد

مشرف به نقص های مهم:

به دنبال خانه هایی بگردید که پتانسیل کامل آنها هنوز محقق نشده است ، به خصوص اگر در بودجه سخت گیر هستید. تعدیل حقوق صاحبان سهام در به روزرسانی های شما به شما کمک می کند تا از نردبان ملک بالا بروید.

گفته می شود ، اگر می خواهید خانه ای را بخرید که نیاز به کار داشته باشد ، یک تعمیرکننده خریداری نکنید که بیشتر از آن است که بتوانید از نظر زمان ، پول و یا توانایی خودتان را اداره کنید.

به عنوان مثال ، اگر فکر می کنید می توانید کار را خودتان انجام دهید ، پس متوجه شوید که نمی توانید یک بار کار خود را شروع کنید ، هرگونه تعمیر یا به روزرسانی که برای ساختن آن برنامه ریزی کرده اید ، احتمالاً دو برابر بیشتر از زمانی که عامل زایمان هستید- هزینه دارد و ممکن است این نباشد.

در بودجه خود به ذکر هزینه های مربوط به رفع هر کاری که ممکن است شروع کرده اید نباشد و مواد جایگزین شده را جایگزین کنید.

صادقانه توانایی های خود ، بودجه و ارزیابی خود را ارزیابی کنید و قبل از خرید ملکی که آماده استفاده نیست ، به چه زودی باید حرکت کنید.

نادیده گرفتن محله:

قط روی محل اقامت تمرکز نکنید. به اطراف آن نگاه کنید. پیش بینی کامل آینده محله منتخب شما غیرممکن است ، البته ، اما پرسیدن و یا تحقیق در مورد آینده آن می تواند به شما کمک کند از شگفتی های ناخوشایند در جاده جلوگیری کنید.

برخی از سؤالاتی که باید بپرسید عبارتند از:

  • چه نوع برنامه های توسعه ای در آثار محله وجود دارد؟
  • آیا احتمال دارد این خیابان به یک خیابان اصلی تبدیل شود یا میانبر محبوب ساعت شبانه‌روزی؟
  • آیا صحبت از یک پل یا بزرگراه است که باید طی پنج سال بسیار نزدیک ساخته شود؟
  • قوانین منطقه بندی در منطقه چیست؟
  • آیا زمین توسعه نیافته زیادی وجود دارد؟ چه چیزی ممکن است در آنجا ساخته شود؟
  • آیا ارزش خانه در محله رو به زوال است یا رو به افزایش است؟
  • اگر از جواب این سؤالات راضی هستید ، مکان بالقوه خانه شما می تواند درخشندگی با گل رز را حفظ کند.

عجله برای قرار دادن پیشنهاد:

در یک بازار گرم ، ممکن است لازم باشد اگر خانه ای را که دوست دارید پیدا کنید ، سریع پیشنهاد دهید. با این حال ، شما باید تعادل لازم را برای تصمیم گیری سریع با نیاز به اطمینان از مناسب بودن خانه برای شما برقرار کنید.

از اقدامات مهم مانند اطمینان از ایجاد محله در شب و همچنین در طول روز غافل نشوید (سعی کنید در زمان های مختلف بازدید کنید) و در مورد مشکلات احتمالی سر و صدای مانند قطار در این نزدیکی تحقیق کنید.

در حالت ایده آل ، شما قادر خواهید بود حداقل یک شب را برای تصمیم گیری بخوابید. اینکه چقدر در آن شب بخوابید و صبح چه حسی به خانه دارید.

 چیزهای زیادی در مورد این که آیا تصمیمی که می خواهید تصمیم بگیرید درست است یا نه ، به شما می گوید. گرفتن وقت در نظر گرفتن این تصمیم همچنین فرصتی را برای شما فراهم می کند تا تحقیق کنید که واقعاً چقدر ارزش ملک را دارد و قیمت مناسبی را ارائه می دهید.


این یک عمل متعادل سخت برای اطمینان از تصمیم گیری دقیق است ، اما تصمیم گیری آن را خیلی طولانی نکنید.

از دست دادن دارایی که تقریباً حاضر به پیشنهاد آن هستید زیرا کسی که شما را مورد ضرب و شتم قرار می دهد می تواند دلهره آور باشد. همچنین می تواند عواقب اقتصادی داشته باشد.