اجاره کلایمر برای آپارتمان در تهران و کرج با تهران کلایمر

اجاره کلایمر برای آپارتمان در تهران و کرج با تهران کلایمر

تهران کلایمر، بزرگترین و معتبرترین شرکت تامینن کننده کلایمر در تهران می باشد. برای اجاره یا خرید کلایمر در تهران می توانید با تهران کلایمر در تماس باشید.

بهترین راه برای انتخاب آپارتمان چیست؟
هنگامی که یک زن و شوهر نیاز به یافتن خانه جدید داشتند ، آنها از "رویکرد علمی" برای تسریع در جستجو استفاده می کردند.
هنگامی که ترزی لاوری و جیکوب فالکوویچ ناگهان فهمیدند که باید در ماه آگوست نقل مکان کنند - ارتباط نادرست بین خانم لوری ، دانشجوی دکترای زیست شناسی در دانشگاه کلمبیا و دفتر مسکن منجر به این شد که آپارتمان آنها در Morningside Heights به شخص دیگری اختصاص یابد - آقای فالکوویچ پیشنهاد کرد که آنها برای انتخاب سخت به روشی مفتخر به زمان متوسل شوند: ماتریس تصمیم گیری.

خدمات تهران کلایمر بیشتر در شهرهای تهران، کرج و شهریار می باشد. اگر نیاز به فروش کلایمر در تهران دارید با شماره 09121172669 در تماس باشید.

"شما با این شروع می کنید ،" در مورد آپارتمان ها چه چیزی را دوست دارم - چرا حتی یک قطعه هم دارم؟ "وقتی برخی از این موارد را نوشتید ، دیگر چه چیز دیگری؟" آقای فالکوویچ ، 32 ساله ، که در یک شرکت نرم افزاری مالی کار می کند ، گفت و خود را "ریاضی عمومی" توصیف کرد.

خانم لوری ، 30 ساله ، گفت: "ما در زندگی خود رویکردهای علمی زیادی داریم."

این زوج 22 عامل را برای انتخاب یک آپارتمان مشخص کردند و پس از بحث و گفتگو و چند مصالحه ، وزن متفاوتی را به هر یک اختصاص دادند.

"بدون معیارهای وزن دهی ، مردم شروع به این می کنند که:" من از زندگی بدون کلایمر ظرفشویی امتناع می ورزم. "چقدر برای شما ارزش دارد - 100 دلار در ماه ، 200 دلار در ماه؟" آقای فالکوویچ گفت.

ترزی لاوری ، 30 ساله و یاکوب فالکوویچ ، 32 ساله
مشاغل: خانم لوری دانشجوی دکترای کلایمر شناسی ، با تخصص در کلایمر ، در دانشگاه کلمبیا است. آقای فالکوویچ مدیر محصولات یک شرکت نرم افزاری مالی است.

تهران کلایمر در زمینه اجاره کلایمر در ایران همیشه یکی از بهترین ها بوده است و خواهد بود. برای اجاره کلایمر در کرج و تهران با تهران کلایمر باشید.
صفحات گسترده: فقط برای انتخاب آپارتمان و همچنین برای تهیه استفاده از کلایمر است. آقای فالکوویچ گفت: "این اجازه می دهد که روش علمی تعیین کند که چگونه اتاق نشیمن را با زیبایی مورد نظر خود بدست آوریم."
خانم لوری که میز ناهار خوری بسیار باریکی را انتخاب کرد ، گفت: "خیلی خوب ، اما گاهی اوقات فراموش می کردیم که با نوار اندازه گیری دور برویم." همانطور که آقای فالکوویچ گفت ، "ترزی میزهای غذاخوری را باریک کرد."

کلایمر و آپارتمان
انتخاب محله آنها: Prospect Heights برای خانم لاوری رفت و آمد طولانی تری نسبت به بعضی از مکانهای دیگر بود ، اما نزدیکی به دوستان ، شرکت اسکان کلایمر  و پارک Prospect - و امکان پیاده روی به سایر محله ها - امتیاز خود را افزایش دهید.

ماتریس آنها دارای اصول اولیه ، مانند هزینه کلایمر  است - آنها فقط آپارتمان های موجود با قیمت 3500 دلار یا کمتر را در نظر گرفتند - و همچنین اندازه و طرح. همچنین شامل سیاست های اجاره زیرزمینی و حیوانات خانگی ، مدت اجاره و شرایط تمدید ، عناصر فیزیکی مانند پنجره ها ، روشنایی ، فشار آب ، فضای بیرونی ، تهویه مطبوع و اینکه آیا ساختمان دارای آسانسور یا امکانات مانند دربان یا سالن ورزشی است.

بعضی اوقات اختلاف نظر داشتند. آقای فالکوویچ بدش نمی آمد که از سه پله بالا برود ، اما خانم لوری او را تحت فشار قرار داد: وقتی بچه دار شدند چطور؟ آنها توافق کردند که یک آسانسور را به وزن 4 اختصاص دهند. در مقایسه با اندازه آپارتمان 10 ، در حالی که به لباسشویی 1 داده شده است.

برای مکان ، آنها امتیاز را بر اساس میانگین مدت زمان 10 سفر رفت و آمد هفتگی محاسبه کردند. آنها همچنین شامل ویژگی های محله مانند مجاورت با فروشگاه های مواد غذایی و پارک ها ، و همچنین زیبایی شناسی - ساختمان ها و درختان چگونه بودند؟ قدم زدن راحت بود؟

پس از تعیین پارامترهای خود ، آنها یک صفحه گسترده ایجاد کردند و اطلاعات StreetEasy را به آن وصل کردند و پس از مشاهده هر آپارتمان ، آن را با جزئیات اضافی به روز کردند تا امتیاز کلی را محاسبه کنند. روی ماتریس ، آپارتمان 600 فوت مربعی کلمبیا که آنها می رفتند نمره 209 را کسب کرد.

با توجه به مهلت محدود آنها ، آنها گاهی اوقات برای نمایش جدا می شوند تا بتوانند زمین های بیشتری را پوشش دهند ، در نهایت بیش از 20 آپارتمان را می بینند. آقای فالکوویچ گفت: "با استفاده از ماتریس ، ما می توانیم بیشتر به یکدیگر اعتماد کنیم." "به جای اینکه یکی از ما یک آپارتمان را ببیند و بگوید ،" خیلی خوب بود "، ما می توانستیم ببینیم که شخص مقابل هر یک از عوامل را چه ارزیابی کرده است."

همچنین به آنها در حرکت سریع و قاطع کمک کرد. وقتی یک خانه باز با "بچه های کلوچه" غرق در رقابت روحیه آنها شد - اگر همه آن مکان را می خواستند ، آیا نباید سعی کنند آن را محکم کنند؟ - آنها اعداد را به ماتریس وصل کردند و احساس اطمینان کردند که دور می شوند.

و هنگامی که آنها از آپارتمان فعلی خود بازدید کردند ، یک دوبلکس دو خوابه و دو حمام در Prospect Heights ، بروکلین ، که با پرداخت 3300 دلار در ماه اجاره می یابد ، امتیاز آن چنان زیاد شد که آنها از کارگزار التماس کردند که نمایش بعدی را که برای صاحبخانه برنامه ریزی کرده بود ، لغو کند. درخواست آنها را بررسی کرد.

"ما می دانستیم که باید سریع عمل کنیم. آقای فالکوویچ گفت: این امتیاز 238 را کسب کرد - این دو انحراف است "از لیست های دیگر ، که از 180 تا 215 است. "اگر ما ریاضیات را جدی می گرفتیم ، می دانستیم که ممکن است مکان دیگری مانند این را نبینیم."

از جمله جاذبه های آپارتمان: این ساختمان در ساختمانی با دربان و آسانسور بود. همچنین ، به آنها گفته شد که 1400 فوت مربع است. با این حال ، آنها شک کرده اند که متراژهایی که به آنها داده شده شامل یک تراس بیرونی ضخیم است که استفاده از آنها ممنوع است مگر اینکه برای رفع آن هزینه کنند.

اما آنها یک اتاق خواب اضافی دارند و این باعث می شود مهمانان خارج از شهر بتوانند به راحتی پذیرایی کنند.

آقای فالکوویچ گفت: "این یک سرویس عظیم به افرادی است که می شناسیم ، دوستان یا دوستان دوستانی که از طریق نیویورک می آیند و در غیر این صورت باید هر شب 200 دلار برای یک Airbnb بپردازند." "و ما باید با افراد باحال سرگرم شویم."

آنها در ماه سپتامبر وارد شدند و بیشتر مبلمان قدیمی ایکیا خود را به دانشجویان ورودی که از برداشتن دست آنها خوشحال بودند ، بارگیری کردند. برای تهیه آپارتمان جدید ، آنها اقلامی را برای تحقیق تقسیم کردند ، سپس لیست های دیگری را با مدعیان برتر و موافقان و مخالفان هر یک از آنها آوردند.

آپارتمان چند اشکال دارد. از نظر نور کم است ، زیرا در بعضی از اتاق ها چراغ سقفی ندارند. و یک سیاست بدون حیوان خانگی وجود دارد ، اما آنها با یک اختاپوس پر شده و یک هنر با مضمون حیوانات کنار می آیند.

با این حال ، به طور کلی ، آنها متقاعد شده اند که استفاده از ماتریس تصمیم گیری به خوبی به آنها کمک می کند و به آنها این امکان را می دهد که بهترین گزینه را به وضوح ببینند ، بدون اینکه از جزئیات جزئی آویزان شوند.

خانم لاوری از آپارتمان جدیدشان گفت: "واقعاً خیلی بهتر از جاهای دیگر بود که دیدیم."

آقای فالکوویچ گفت: "وقتی به مردم در مورد ماتریس می گویم ، شهود آنها این است که من قلبم را برون سپاری می کنم." "اما قلب من گیج است. من باید خواسته هایم را در ساختار سازمان یافته تری قرار دهم. ماتریس های تعیین فاکتور و تصمیم گیری به شما کمک می کنند متوجه شوید چه چیزی از دست رفته و چه چیزی برای شما مهم است.

او اعتراف کرد که اولین بار نیست که او به یک ماتریس تصمیم اعتماد می کند. او در زمان مجردي از همان روش استفاده مي كرد و سعي مي كرد تصميم بگيرد كه آيا با خانم لاوري يا زن ديگري كه شروع به ديدن از همان زمان داشت ، ادامه دهد.

وقتی بعداً این موضوع را به خانم لوری گفت ، او چه واکنشی نشان داد؟

او گفت: "من سرگرم شدم."