اجاره کلایمر - ارزیابی املاک مسکونی

اجاره کلایمر - ارزیابی املاک مسکونی

اجاره کلایمر با تهران کلایمر

ارزیابی ها بخش مهمی از روند خرید خانه هستند. ارزیابی املاک و مستغلات ارزش بازار ملک را تعیین می کند - قیمت فروش احتمالی آن در صورت عرضه در بازار املاک و مستغلات باز و رقابتی. وام دهندگان هنگامی که خریداران از خانه های جدید خود به عنوان امنیت برای وام های خود استفاده می کنند ، نیاز به ارزیابی دارند. ارزیابی از این وام دهنده اطمینان می دهد که حداقل ملکی را که وام می دهد به فروش می رساند.


تجزیه و تحلیل بازار مقایسه ای یا CMA را با یک ارزیابی اشتباه نکنید. CMA گزارش فروش بر اساس داده های وارد شده به سرویس لیست چندگانه یا MLS است. نمایندگان املاک و مستغلات از CMA برای کمک به مشتریان خود در تعیین قیمت واقعی درخواست و ارائه استفاده می کنند. ارزیابی ها گزارش های مفصلی است که توسط ارزیابی کنندگان مجوز گردآوری شده است. ارزیابی تنها گزارش ارزشیابی است که یک وام دهنده هنگام تصمیم گیری در مورد وام دادن به پول در نظر می گیرد.

اجاره کلایمر


ارزیابی نیز همانند بازرسی در منزل نیست. بازرسان منزل وسایل و محل های خروجی را آزمایش می کنند ، لوله کشی را بررسی کرده و تأیید می کنند که سیستم گرمایش و سرمایش یک خانه کار می کند. چنین اطلاعاتی برای خریدار مفید است تا قبل از ورود به خانه آگاهی داشته باشد. با این وجود ، یک ارزیابی کننده تنها به ارزش یابی از خانه علاقه دارد.


درباره ارزیابی کننده ها و ارزیابی ها

 • ارزیابی کنندگان پس از گذراندن دوره های مجوز دوره های کارآموزی و کارآموزی توسط ایالت ها مجوز می گیرند.
 • ارزیابی کننده باید شخص ثالث عینی باشد ، کسی که هیچ ارتباط مالی و دیگری با شخص دیگری که در این معامله دخیل است ، ندارد.
 • خاصیتی که ارزیابی می شود ، خاصیت موضوع نامیده می شود.
 • در برخی موارد ، خریدار هنگام ارزیابی وام ، ارزیابی را پرداخت می کند. در موارد دیگر ، هزینه ارزیابی به صورت تسویه حساب اضافه می شود و در جدول اختتامیه پرداخت می شود.
 • آنچه را در گزارش ارزیابی مسکونی مشاهده خواهید کرد
 • ارزیابی ها گزارش های بسیار مفصلی هستند که بر اساس ارزیابی سایت درج ارزیابی یک ملک و همچنین ارزیابی داده های فروش انجام می شوند. در اینجا چند مورد ذکر شده است:
 • جزئیات مربوط به خاصیت موضوع ، بهمراه مقایسه های جانبی در کنار خصوصیات مشابه.
 • ارزیابی کلی از بازار املاک و مستغلات منطقه.
 • اظهارات مربوط به مواردی که ارزیابی کننده ارزیابی می کند از نظر ارزش ملک مانند دسترسی نامناسب به ملک ضرر دارد.
 • یادداشتهای مربوط به خصوصیات جدی ناقص ، مانند یک پایه فاسد کننده.
 • تخمین متوسط ​​زمان فروش ملک.
 • نوع منطقه ای که خانه در آن قرار دارد ، به عنوان مثال ، یک محوطه انکشافی یا مستقل.
 • روشهای ارزیابی مسکونی
 • دو روش ارزیابی رایج وجود دارد که برای خواص مسکونی استفاده می شود:

رویکرد مقایسه فروش

ارزیابی کننده ارزش بازار یک دارایی موضوع را با مقایسه آن با خواص مشابهی که در منطقه فروخته اند ، تخمین می زند. به خواص مورد استفاده مقایسه می گویند. هیچ دو ویژگی دقیقاً یکسان نیستند ، بنابراین ارزیابی کننده باید خصوصیات مشابهی را با خاصیت موضوع مقایسه کند و تنظیماتی را انجام دهد تا ویژگیهای آنها مطابق با خاصیت موضوع باشد. نتیجه رقمی است که قیمتی را نشان می دهد که در صورت داشتن اجزای مشابه با خاصیت موضوع ، هر ملک قابل مقایسه را می فروخت.

اجاره کلایمر

رویکرد هزینه

رویکرد هزینه برای خواص جدید ، جایی که هزینه های ساخت شناخته شده است ، بسیار مفید است. ارزیاب تخمین می زند که اگر تخریب شود ، چقدر می تواند جایگزین سازه شود.

اجاره کلایمر بهترین روش برای سرعت و امنیت بخشیدن به کار به جای داربست است.

بنابراین ارزیابی برای شما چه معنایی دارد؟
تصویب اولیه وام مسکن یک صاحبخانه زودهنگام انجام می شود ، اما تصویب نهایی معمولاً به ارزیابی رضایت بخش وابسته است. در صورت پیش فرض خریدار در وام ، وام دهنده می خواهد مطمئن شود كه سرمایه گذاری آن تحت پوشش قرار دارد. اگر ارزیابی املاک پایین تر از قیمت فروش باشد ، ممکن است وام کاهش یابد ، اما این تنها مانعی نیست که باید بگذرد. سایر پرچم های قرمز که در ارزیابی ارزیابی شده اند عبارتند از:

زمان تخمین زده شده در بازار طولانی تر از میانگین منطقه است.
ورود به ملک از یک جاده مشترک و مشترک است. وام دهنده ممکن است بخواهد یک قرارداد تعمیر و نگهداری جاده را امضا کند که توسط همه افرادی که از جاده استفاده می کنند ، امضا شده است و تأیید می کند که همه طرفها نگهداری را تأمین می کنند.
اینها فقط دو نمونه از یافته های ارزیابی است که می تواند خرید خانه را متوقف کند. وام دهندگان قبل از تعیین اینکه آیا یک ملک به عنوان امنیت برای وام خانه واجد شرایط است ، با دقت مطالعه می کنند.

کلایمر خود را به ما بسپارید. تهران کلایمر بهترین شرکت نفربری در سرتاسر تهران

ارزیابی های کم
اگر ارزیابی ارزشیابی کم است ، وحشت نکنید زیرا مراحلی وجود دارد که می توانید برای انجام معامله انجام دهید. اگر ارزیابی از سایر مشکلات پرده برداشت ، به یاد داشته باشید که بیشتر مشکلات قابل تصحیح هستند. آرامش خود را حفظ کنید و یک قدم را با هم حل کنید.