اسرار مخفی در مورد خرید خانه

اسرار مخفی در مورد خرید خانه

در اینجا خلاصه ای از آن اسرار آورده شده است:

  • اهمیت نسبت بدهی به درآمد را درک کنید
  • هرگز بیش از 25٪ از درآمد خود را صرف اقامتگاه نکنید
  • مبلغ وام را بگیرید که بتوانید با آسایش هزینه کنید
  • جای صندوق اضطراری بگذارید
  • یک دوره آموزشی خریداران در خانه را طی کنید
  • واقعاً چقدر می توان از خانه حمایت کرد؟
  • اولین خریداران خانه مخفی باید بدانند یک قانون کوچک است که با عنوان "معیار بدهی به درآمد" شناخته می شود.

با من بمانید ، بسیار ساده است: برای خرید خانه اول شما ، این بدان معنی است که برای هر 1 دلار شما یا شما و شریک زندگی خود درآمد دارید ، 25 سنت برای وام خود صرف می کنید. یک سنت بیشتر نیست خودشه. این توصیه را به بانک بسپارید.

اجاره کلایمر

این یک کار بزرگ است بنابراین تکرار مهم است: اجاره کلایمر وقتی که آن قرارداد وام را برای خانه اول خود امضا می کنید ، بیش از یک چهارم برای هر دلار درآمد هزینه نکنید.

این مانند یک بیمه نامه در برابر بدترین اخبار مربوط به املاک و مستغلات است - شما نمی توانید پرداخت وام خود را انجام دهید. در صورت بروز چنین اتفاقی ، کلانتر کلاهبرداری را بر روی یک کاغذ بیمارگونه که هزار سال در پرونده های دادگاه می رود ، تمبر می کند. همسایگان شما نمی توانند شما را به چشم نگاه کنند و شریک زندگی شما نیز از شما خوشحال نیست. شما خانه خود را گم می کنید ، در خیابان هستید.

از انگیزه های فروشنده مطلع باشید
این راز کوچک ساختن یک زندگی خوب از زمین تا حدودی بخشی از یک قانون والای والدین دیگر است: "به یک فروشنده اعتماد نکنید." یا یک فروشنده فروش.

فروشندگان در این حالت ملک شما و بانکدار وام مسکن شما هستند. افراد خوب ، بسیار مفید ، خیلی لبخند می زنند. اما هنگامی که شما یک وام را به عنوان وام می گیرید و LESS را برای یک خانه می پردازید ، آنها LESS را درآمد می کنند. بنابراین آنها سعی خواهند کرد که شما را مجبور به شکستن قانون مخفی کنند.

آنها می گویند موارد رسمی و رسمی مانند "شما می توانید یک سوم درآمد خود را صرف هزینه های مسکن کنید" یا "این بانک اجازه نخواهد داد که بیش از 30٪ از درآمد خود را در خانه خود صرف کنید."

شما نمی توانید آنها را باور کنید. اما می توانید به یک متخصص مانند کریستوف کلاینر ، استادیار مالی دانشکده بازرگانی کلایمر کلی این دانشگاه ایندیانا اعتقاد داشته باشید.

پروفسور کلاینر در مصاحبه ای با Debt.org گفت: "یک قانون ساده این است که یک چهارم از درآمد شما باید هر ماه به سمت مسکن برود."

اما ، کلاینر با احتیاط ، "محاسبه همیشه ساده نیست.

اجاره کلایمر

"آیا سایر بدهی های بزرگ مانند وام های دانشجویی ، پرداخت ماشین ، قبض های پزشکی نیز دارید؟" او گفت.

 "آیا شما بچه یا اقوام مسن تر دارید که به درآمد شما بستگی دارد؟ یک محاسبه ساده فقط می تواند شما را تاکنون ببرد. ... به عبارت دیگر ، شما باید بدانید که آیا 75٪ دیگر درآمد شما می تواند تمام هزینه ها و نیازهای پس انداز دیگر شما را تأمین کند یا خیر. "

املاک و مستغلات مانند هر چیز در زندگی است: وقتی "شما با پای راست شروع می کنید" (چیز مفید دیگری که مادر گفت) به جای اینکه چیزهای بد روی سر شما بیفتد ، به نظر می رسد چیزهای خوب دیگری در جای خود قرار می گیرند.

شما احترام به خود و یک مزیت رقابتی به دست خواهید آورد
هنگامی که 75 دلار در دلار برای هزینه های دیگر به غیر از سقف بالای سر خود صرفه جویی می کنید ، مشاور مسکن و رهن شما و شریک زندگی شما با احترام جدید با شما رفتار خواهند کرد ، متوجه می شوند که واقعاً چیزی را نمی شناسید ، برخلاف هیچ چیز.

شما از این خانه مقرون به صرفه خود لذت خواهید برد که می دانید بیشتر آمریکایی ها به اندازه شما هوشمند نیستند.

 براساس دفتر آمار کار ، آمریکایی ها به طور متوسط ​​در حدود 37٪ از پرداخت خانه خود را برای مسکن هزینه می کنند ، که بیشترین هزینه آنها است.

آنها بدهی را خفه می کنند. آنها خانه فقیر می شوند. بسیاری از مردم حتی بیشتر می پردازند و اجاره آن بدتر است.

شما می توانید برای وام کم بهره واجد شرایط شوید.
قبل از صحبت با یک وام دهنده ، مهم است که نمره اعتبار خود را بیاموزید. می توانید از چندین منبع آنلاین نمره اعتباری رایگان دریافت کنید. اگر فکر می کنید کمی کم باشد ، یک نسخه رایگان از گزارش اعتباری خود را در نشانی anncreditreport.com دریافت کنید و مطمئن شوید .

انواع کلایمر که تمام اطلاعات درست است. نمره اعتبار شما براساس اطلاعات بدست آمده از گزارش اعتبار شما است.

و نمره اعتباری خوب به شما کمک می کند تا وام کم بهره را در نظر بگیرید. اما باز هم این راز کمی وجود دارد: نگه داشتن وام خود را بیش از 25٪ از درآمد خود را به طولانی نگه داشتن نسبت بدهی به درآمد خود (DTI) ، یک شماره حیاتی است که بخشی از نمره اعتباری شما نیست بلکه طولانی است. می تواند وام دهنده خود را ترغیب به گفتن "بله" یا در بسیاری موارد "نه" کند.

فرمول DTI ساده است: تمام پرداخت بدهی ماهانه خود را (پرداخت اجاره بها / خانه ، وام دانشجویی یا اتومبیل ، پرداخت کارت اعتباری و پرداخت های ماهانه یا حمایت از کودک) انجام دهید و بر اساس درآمد ماهانه ناخالص خود تقسیم کنید.

در اینجا مثالی از نحوه محاسبه آن آورده شده است. بیایید بگوییم درآمد ناخالص ماهانه شما 5000 دلار است.

بدهی های شما 2،250 دلار است (پرداخت وام جدید پرداخت شده ، 1300 دلار ، که می بینم قبلاً نیز اشاره کرده اید که قانون 25٪ مخفی را نقض می کند ؛ پرداخت کارت اعتباری 400 دلار ، پرداخت ماشین ، 300 دلار ، وام دانشجویی 250 دلار).

DTI شما در اکثر موارد 45٪ ، بیش از حد بالا است. بهتر است وام مسکن کمتر بگیرید و اتفاقات خوب دیگری رخ خواهد داد.

براساس اعلام دفتر حمایت مالی مصرف کنندگان ، بانکداران وام مسکن از DTI بالاتر از 43٪ اخراجی می کنند (گرچه Fannie Mae برای کمک به برخی از خریداران خانه ، استاندارد خود را تا 50٪ افزایش داده است. ما مطمئن نیستیم که بدهی های بیشتری کمک کننده باشد.)

در حالت ایده آل ، DTI شما زیر 30٪ خواهد بود ، هرچند هر چیزی نزدیک به آن قابل قبول است. یک نظرسنجی توسط بانک مرکزی فدرال رزرو اعلام کرده است که 23.4 درصد از درخواست های وام رد شده اتفاق می افتد زیرا خریداران خانه آزمون نسبت بدهی به درآمد را شکست خورده اند. این دلیل شماره یك انكار بود.

شما خانه فقیری نخواهید بود
اگر نمی توانید یک ریبین زیبا را برای پوشاندن آن کباب وبر در حیاط  خلوت خیره کننده خود فراهم کنید ، اگر نمی توانید برای صرف شام دوستانی داشته باشید زیرا یک میز اتاق غذاخوری در آن اتاق ناهار خوری بزرگ ندارید ، شما خانه فقیر است.

وقتی زندگی را شروع می کنید به دنبال "خانه کمتر" و امنیت مالی بیشتری باشید ، این احساس بسیار بیشتر خواهد بود.

زندگی آرام و آهسته و معقول ایجاد کنید. یک خانه ی ییلاقی دو خوابه 100،000 دلاری را که می توانید .

 با خیال راحت بپردازید ، دریافت کنید و نه یک مزرعه 3 خوابه 150،000 دلاری که شب ها شما را درگیر پرداخت می کند. می توانید خانه بزرگتر را بعداً هزینه کنید.

حداقل پس از پرداخت پرداخت حداقل یک ذخیره پول استراتژیک شش ماهه نگه دارید. برای تعویض واحد تهویه مطبوع یا پاشیدن محوطه سازی یا تعویض سقف ، به عنوان پول زیر تشک فکر کنید.

پروفسور کلاینر می گوید: "درک کنید که حوادث پیش بینی نشده همیشه از بین می روند ، بنابراین خود را خیلی نازک نکنید." هرکسی یک خانه قایق بادبانی یا هواپیما یا خانه رویایی ندارد. در مورد آنچه نیاز دارید صادق باشید و چه چیزی می تواند صبر کند. "

شما در آن اتاق خواب استاد خوب ، جدید و با اندازه مناسب بسیار بهتر خواهید خوابید.

خانه خود را به عنوان یک فرد خواهید دید
خرید خانه مانند خرید سهام نیست. این یک کالای استاندارد نیست. این شخصیت است. این شخصیت است. پروفسور کلاینر می گوید: "من نمی توانم فقط قیمت معاملات یک خانه خاص را جستجو کنم." "این بدان دلیل است که هر خانه بی نظیر است و ارزش آن به عوامل مختلفی بستگی دارد."

دیدن خانه خود به عنوان یک فرد ، با جذابیت های خاص ، زگیل ها و همه ، به شما در مذاکره در مورد معامله خوب کمک خواهد کرد. برای اطلاع از اینکه خانه منحصر به فرد شما در گذشته برای چه چیزی فروخته شده است ، روی Zillow یا وب سایت املاک و مستغلات دیگر بررسی کنید. نقص های آن را با یک بازرس مسکن بیابید و برای رفع آنها مذاکره کنید.

برای مدت طولانی خوب در خانه ای که می توانید از آن لذت ببرید ، راحت زندگی خواهید کرد
حریص نشوید و اولین خانه خود را در یک سال مانند یک معامله گر وال استریت بر روی بالابر تلنگر بزنید. مثل یک هابیت فکر کنید. یک باغ بکارید. در آن اتاق زیرزمینی یک شراب شراب بسازید. یک سگ بگیر برخی از دوستان.

زندگی خوب طبیعی داشته باشید. در خانه اول متوسط ​​خود رشد کنید. بچه دار شدن ، یا نه. بگذارید خانه شما در اطراف شما رشد کند چون شما و روابط با گذشت زمان ثروتمندتر می شوید. این حس مالی خوبی دارد.

پروفسور کلاینر می گوید: "هزینه های معامله مرتبط با خرید - مواردی مانند پرداخت مسکن ، هزینه عنوان ، مالیات و غیره - می تواند اضافه شود." "در نتیجه ، اگر قصد دارید حداقل 5 سال در خانه خود باشید ، خرید آن معقول است."

یک چیز هوشمند دیگر انجام دهید که بیشتر مردم از آن غافل هستند
برای گذراندن دوره اول خرید یک خانه آموزش صاحب خانه اقدام کنید تا شما را برای خرید خانه اول آماده کند.

شما مانند یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات شرایط مالی را دور خواهید کشید و مادر مادرتان را تحت تأثیر قرار می دهید.

بسیاری از بانک ها و وام دهندگان شما را ملزم به گذراندن دوره های آنلاین با افراد غیرانتفاعی دارای مجوز فدرال می کنند. این دوره ها به طور معمول 75 تا 100 دلار هزینه دارند. این یک معامله است.

پروفسور کلاینر می گوید: "برای اکثر آمریکایی ها ، خرید خانه تقریباً بیشترین خریدی است که تاکنون انجام داده اید.

"با این وجود ، ما بخش اعظم این روند را به مشاوران معاملات مسکن و وام مسکن و بازرسان خانه واگذار می کنیم. کلاس هایی که اصول اولیه امور مالی و وام های مسکن را به شما یاد می دهند ، شما را برای یافتن آن معاملات عالی و تصمیم گیری های برتر در آینده آماده می کنند. "

شما می آموزید که چگونه یک تیم برنده شوید
همه تیم بیس بال جوان را با وعده هایی که همیشه بازنده است ، دیده اند. آنها باید "یاد بگیرند که چگونه برنده شوند." سپس با یک روند مرموز شروع به پیروزی می کنند و به پتانسیل خود می رسند.

این یک راز نیست آنها یاد می گیرند که چگونه کارهای مناسب را در زمان مناسب انجام دهند.

با اعمال این قانون به خودتان شروع كنید كه فقط به این دلیل كه می توانید برای وام اول بزرگ واجد شرایط باشید ، به این معنی نیست كه باید بیشترین بدهی را كه بطور قانونی بلعیده اید بپذیرید.

تصمیم بگیرید که با این اولین هزینه اصلی در زندگی خود محتاط باشید. به خودتان اتاق تنفس بدهید.

شما کسی خواهید بود که می داند چه کسانی هستند و چه می خواهند و چگونه می توانند آن را دریافت کنند. شما در پوست خود راحت خواهید بود.

شما در یک تریلر دلقک با تیر در حیاط او ، یا صاحب عمارت با یگو در جاده کنار جاده نمی شوید. شما از سطح جدید احترام و بله ، احترام به خود لذت خواهید برد ، که منجر به موارد خوب دیگری نیز می شود.

مناسب همه چیز در زندگی شما می درخشد. در صورت لزوم برای سرخ کردن سیب زمینی پنیر و گالن های کوه دامن وقت خود را کم کنید.