آیا باید خانه بزرگتر بخریم؟

آیا باید خانه بزرگتر بخریم؟

خانه شما یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های شما است. قبل از تصمیم گیری برای خرید یک خانه بزرگتر باید از خود پرسید آیا واقعا باید یک خانه بزرگتر بخرم؟

دلایل زیادی برای خرید یک خانه بزرگتر وجود دارد ، اما دلایلی نیز وجود دارد که ممکن است شما مایل به خرید خانه بزرگ نباشید. برای تعیین اینکه آیا افزایش اندازه ، برای شما مناسب است یا نه ، ادامه مطلب را بخوانید.

1 - خانواده شما در حال رشد باشد

هنگامی که خانه اول خود را خریداری کردید، احتملا خانه ای کوچکتر خریداری کرده اید که متناسب با بودجه شما بوده است. اکنون زمان آن گذشته و خانواده شما بزرگ شده اند، به فضای بیشتری احتیاج دارید. یک خانواده در حال رشد یکی از محبوب ترین دلایل بزرگ شدن خانه است.

2 - شما از سرگرمی لذت می برید

اگر از سرگرمی و سرگرمی مهمان لذت می برید ، به زودی متوجه خواهید شد که برای اسکان همه میهمان ها نیاز به یک خانه بزرگ است. این برای خانواده هایی که عاشق پر کردن مهمانی ها هستند و در خانه خود جمع می شوند صادق است. این مسله در مورد خانواده هایی که در سایر اعضای خانواده یا دوستان نیز پذیرفته اند نیز صادق است. اگر در خانه خلوت جای بزرگتری ندارید پس نیاز به فضای بیشتری برای شما و مهمان ها است.

3 - شما نیاز به یک حیاط بزرگتر دارید

گاهی اوقات ، دلیل بزرگنمایی بیشتر فضای بیشتر در داخل خانه نیست ، بلکه بیشتر فضای بیرون از منزل است. آیا شما و خانواده تان از گذراندن اوقات خارج از خانه لدت می برید و آرزو می کنید حیاط بزرگتری برای بازی در آن داشته باشید؟ شاید شما یا چند خانواده دیگر توله سگ داشته باشند پس نیاز به فضای بیرون لازم است.

4 - احساس گرفتگی می کنید.

مطمئنا دلایل خاضی برای افزایش اندازه وجود دارد که می توانید روی کاغذ بنویسید و جوانب مثبت و منفی آن را مرور کنید ، با اید وجو ، چیزی که شما نمی توانید انکار کنید ، احساس گرفتگی است. وقتی شروع به احساس گرفتی در خانه خود کردید ، زمان آن رسیده است که به خانه بزرگتری بروید. قدم گذاشتن در صندوق ها و جعبه ها و موارد دیگر نیز ممکن است نشانه ای از خراب شدن خانه باشد.

آیا هنوز تعجب می کنید ، آیا باید یک خانه بزرگتر بخرید؟

اگر زمانی تعجب می کردید ، آیا باید خانه ای بزرگتر بخرم امیدوارم که اکنون جواب را بدانید. اگر هر یک از این موقعیت های ذکر شده در بالا را تجربه می کنید ، وقت ان است که این حرکت را انجام دهید.