5 راه ساده برای بروزرسانی اتاق نشمین شما

5 راه ساده برای بروزرسانی اتاق نشمین شما

هر چند که زیاد ساکن ماندن در یک جا ممکن است کسل کننده باشد و شاید هر از گاهی به فکر تغییر شکل و ظاهر آن مکان باشیم.

با این وجود بسیاری از افراد این فرض را اشتباه می گیرند که ارتقاء اتاق نشیمن هزینه و زمان قابل توجهی را صرف می کند. اما چه بودجه ای برای آن لازم است؟

1 - یک دیوار برجته اضافه کنید.

به سادگی تغییر یک دیوار در اتاق می تواند همه تفاوت هایی در دکوراسیون و فضای اتاق نشیمن شما ایجاد کند. ممکن است تصمیم بگیرید که یک دیوار را به صورت رنگی و یا چاپی رنگ کنید یا از دیوارهای پارچه ای به عنوان روشی ارزان اما موثر برای روشن تر کردن فضای خالی استفاده کنید. در هر صورت این می تواند فضای زندگی شما را تغییر دهد.

2 - یک فرش جدید بخرید.  

اگر می خواهید بدون فشار به حساب بانکی خود فضا را ارتقاع دهید، می توانید به جای آن یک فرش جدید بخرید. نه تنها فرش جایگزین بسیار ارزانتری است بلکه می تواند اتاق شمما را بسیار خشن تر کند و دکوراسیون شما را به سطح بعدی برساند.

3 - مبلمان خود را ارتقاع دهید.

هنگامی که به دنبال اتاق نشیمن خود هستید ، توصیه میکنم برای ایجاد کاربردهای علمی و هچنین زیبایی شناختی در فضا وقت کافی را صرف کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که به ارتقاء  مبلمان خود دقت کنید تا آن را به یک اتاق راحت و آرامش بخش در خانه خود تبدیل کنید.

4 - افرودن برخی از لوازم جانبی

ارتقاء اتاق نشیمن شما نیازی به تغییر چشمگیری ندارد. اما در عوض می تواند به معنای اضافه کردن برخی لوازم جانبی جدید روشن تر شدن مکان باشد. از تعویض کوسن های پراکنده روی مبل تا بروزرانی رنگ بندی ، اضافه کردن برخی عکس های شما عزیزان  در قاب عک زیبا، واقعا می توانید فضای زندگی خود را تغییر دهید.

5  - افزایش روشنایی

وقتی صحبت از نورپردازی اتاق نشیمن می شود ، مهم است که دقیقا درست آن را دریافت کنید. داشتن ترکیبی از هر دو گزینه روشنایی کاربردی و آرامش بخش مفید است، تا بتوانید به نوع فعالیتی که از اتاق نشیمن خود استفاده کنید.

شما به جز این مواردی که اشاره کرده ایم؟ چه تغییراتی اضافه می کنید.