اجاره کلایمر و شستن شیشه برج های بلند

اجاره کلایمر و شستن شیشه برج های بلند

با اجاره کلایمر می توانید شیشه برج های بلند خود را در تهران و کرج به راحتی بشورید.

با استفاده از دستگاه کلایمر می توانید به راحتی و با هزینه کم و در سریع ترین زمان شیشه برج های بلند خود را شسته یا تعویض کنید.

استفاده از کلایمر برای چنین کارهایی امن ترین و ارزان ترین روش می باشد.

برای آموزش های بیشتر به قسمت مقاله سایت تهران کلایمر مراجعه کنید.

سعی کنید تصور کنید که در تعطیلات هستید. شما روی یک صندلی در اتاق هتل نشسته اید ، از پنجره بیرون نگاه می کنید و به معنای زندگی فکر می کنید. ناگهان از ناکجاآباد می بینید که مردی از بیرون در بیرون پنجره شیشه ای ظاهر می شود!

اگر خودتان نیاز به کلایمر دارید و می خواهید بخرید، می توانید به مراجعه به سایت تهران کلایمر اطلاعات تماس را به دست آورده و سفارش دهید.

تهران کلایمر بزرگترین شرکت در زمیه خرید و فروش کلایمر در تهران و کرج می باشد.

یک فریاد غریزی از دهان شما فرار می کند ، اما قبل از اینکه بخواهید کمک کنید ، متوجه می شوید که این یک آدمکش یا سارق نیست. در واقع ، این فقط یک پنجره شوی است!

شستن پنجره کاری طاقت فرسا و وقت گیر است ، ولی کلایمر کار را برای شما آسان می کند.

اما شما بخواهید آن را انجام دهید یا نخواهید باید به طور منظم انجام شود. ممکن است شستن پنجره های خانه نسبتاً آسان باشد ، اما وقتی صدها متر بالاتر از سطح ایمنی زمین آویزان هستید ، کمی دشوارتر است.

بنابراین ، شستشوی پنجره آسمان خراش - یکی از خطرناک ترین مشاغل در جهان - چگونه انجام می شود؟

شستن شیشه ها با کمک تهران کلایمر

تجهیزات تمیز کردن پنجره ها
از آنجا که شیشه پاک کن ها باید در چنین ارتفاعات زیادی کار کنند ، مجموعه ای از ابزارها و وسایلی وجود دارد که آنها مجبورند هنگام کار در ساختمانها آنها را حمل کنند.

تجهیزات معمول پاک کن پنجره شامل یک محافظ طناب ، یک طناب ایمنی ، یک ابزار طناب کشی ، یک مکانیزم نزول ، بند و مکش است.

این ابزارها نه تنها از کارگران در برابر حوادث ناخوشایند محافظت می کنند ، بلکه به آنها کمک می کنند تا نمای ساختمان را با سرعت بالا و با بازدهی بسیار زیاد تمیز کنند.

هنگام کار روی نمای ساختمان ، کارگر به یک لنگر متصل می شود ، که روی سقف نصب شده است.

این لنگر تضمین می کند که کارگران می توانند هنگام پایین آمدن عمودی پنجره ها را تمیز کنند. احتمالاً متوجه شده اید که پاک کننده های پنجره به راحتی پایین نمی آیند. آنها به روشی به طبقات پایین و بعدی می روند که به نظر می رسد هر بار از هر طبقه "پایین می آیند".

ارتفاع یک قطره - اندازه گیری یک عملیات تمیز کردن عمودی از سقف تا کف زیر - با توجه به ساختمان مورد نظر متفاوت است.

واشر پنجره در محل کار
در ابتدا دستگاه کلایمر  روی طاقچه های پنجره می ایستادند و برای پشتیبانی از تمیز کردن پنجره ها روی قاب را نگه می داشتند.

تصور کنید که! بدیهی است که این روش برای پاکسازی شیشه های ساختمانهای بلند روش بسیار ایمنی نبود ، بنابراین در نهایت کمربندهای چرمی معرفی شدند. این تسمه ها که به پیچ های لنگر متصل شده اند ، کارگر را ایمن در هوا نگه داشته اند.

بعداً کلایمر ها برای امنیت و راحتی بیشتر معرفی شدند.

امروزه ، روش های مختلفی وجود دارد که در آن تمیز کردن پنجره ها بر اساس نیازهای خاص انجام می شود. نوع مکانیزم کار کاملاً به نحوه انجام کار بستگی دارد. رایج ترین مکانیزم شستشوی پنجره عبارتند از: انواع کلایمر های برقی و دستی

کلایمر اختراع مدرن است و برای یک واشر استفاده شده است. این امکان دسترسی به مناطق تنگ ساختمان را فراهم می کند ، در حالی که واشر را با امنیت در موقعیت راحت نشسته است. برای شرایط تمیز کردن طولانی و اختصاصی پنجره ایده آل است.

 این شامل یک داربست است که چندین واشر را حمل می کند و بنابراین به یک گروه امکان کار همزمان می دهد.

توجه داشته باشید که این یک سیستم دائمی است ، یعنی روی سقف ساختمان ثابت است تا در صورت لزوم از آن استفاده شود.

از طرف دیگر ، کلایمر جایگزین بهتری است که این روزها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. کلایمر در بالای یک ریل روی سقف نصب شده است و به آن اجازه می دهد تا از سمت چپ به سمت راست حرکت کند.

دقیقاً مانند بوم ، نه تنها چندین واشر را در یک زمان نگه می دارد ، بلکه از نظر حرکت یک برتری آشکار نسبت به بوم دارد. davit قابل حمل ارزانترین مکانیسم در بین این گزینه ها است. همچنین دسترسی به مناطق مختلف نما را هنگام حمل گروهی از واشرها امکان پذیر می کند.

چالش های تمیز کردن شیشه های بلند
ناگفته نماند که تمیز کردن پنجره های آسمان خراش ، بنا به دلایلی کاملاً برخلاف تمیز کردن پنجره های اتاق یا خانه شما نیست. گردگیری یا تمیز کردن یک پنجره در اتاق شما فقط به یک تکه پارچه ، آب صابون و کمی انگیزه نیاز دارد.

با این حال ، هنگامی که در طبقه 100 ساختمان با ارتفاع سرگیجه آور بیش از نیم کیلومتر از سطح زمین همان کار را انجام می دهید ، اوضاع به شدت تغییر می کند!
بعلاوه ، شرایط محیطی در چنین ارتفاعات با آنچه در زمین تجربه می کنید نسبتاً متفاوت است. به عنوان مثال ، باد هنگامی که یکی از پنجره های خود را در یک روز گرم و آفتابی می شوید ، یک همراه خوشایند است. تجهیزات لازم را که در برابر آن محافظت می کند ، حمل کنید. و قطعا کلایمر برای این کار بسیار سنگین است.

همچنین خطر بروز برخی از اشکالات که در ارتفاعات رشد می کنند وجود دارد. آنها کارگران را اذیت می کنند و باعث آزار و اذیت می شوند ، که مطمئناً چیز خوبی نیست وقتی 100 داستان را آویزان می کنید!

همانطور که می بینید تمیز کردن پنجره کار ساده ای نیست. در واقع ، این یکی از سخت ترین و خطرناک ترین مشاغل در جهان محسوب می شود.

علی رغم همه اقدامات ایمنی ، در پایان روز ، همه چیز به سردی کارگران معلق است که صدها متر از سطح زمین آویزان هستند ، اطمینان حاصل می کند که همه آن ساختمانهای بلند و باشکوه در زیر نور آفتاب عالی به نظر می رسند!