اجاره کلایمر برقی در تهران و کرج

اجاره کلایمر برقی در تهران و کرج

اجاره کلایمر برقی در تهران و کرج

برای اجاره کلایمر برقی در تهران ، با تهران کلایمر همراه باشید. برای خرید ، فروش ، اجاره کلایمر و آگاهی از قیمت کلایمر به سایت ما مراجعه کنید. تهران کلایمر با بیش از 10 سال سابقه کاری در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تهران و کرج می باشد.

آیا باید خانه خود را درست کنید یا سعی کنید آن را همانطور که هست بفروشید؟

 

شما آماده هستید که خانه خود را برای فروش لیست کنید ... سپس به اطراف نگاه می کنید. شاید شما وقت و هزینه خود را صرف به روزرسانی نمای بیرونی خانه کرده اید اما فضای داخلی هنوز نیاز جدی به توجه دارد. شاید پوسیدگی خشک وجود داشته باشد ، یا شاید فقط منسوخ شده باشد.
آیا باید وقت و پول بیشتری برای رفع آن صرف کنید یا فقط سعی کنید همانطور که هست بفروشید؟ اجاره کلایمر در کرج

 

دو راهی
این یکی از سوالاتی است که پاسخ به متغیرها بستگی دارد. شرایط رقابت در خانه های فروشی چیست؟ آیا این یک بازار املاک و مستغلات گرم ، سرد یا خنثی است؟ احتمال بازگشت سرمایه شما چقدر است؟ و همچنین برای اجاره کلایمر ریلی در تهران می توانید با این شماره تماس حاصل فرمائید.

بسیاری از فروشندگان قبل از درج لیست برای فروش ، هزینه زیادی برای ساخت خانه های خود صرف می کنند. آنها نقایصی را که ممکن است خریدار هرگز متوجه آن نشود یا فقط هزینه اضافی را پرداخت نخواهد کرد ، برطرف می کنند.

 

فروش خانه در شرایط "همانطور که هست".
بگذارید بگوییم ملک مورد نظر به کار زیادی نیاز دارد. این سوراخ ها در دیوارها تا بیرون و کف چوبی آغشته به ادرار وجود دارد. بیشتر سیستم برق کار نمی کند و وان حمام از طریق تیرچه ها افتاده است. تمام شیرهای آب نشت می کند.

این خانه ای نیست که بتوان آن را به راحتی یا از نظر اقتصادی درست کرد. یک رنگ رنگ کمکی نخواهد کرد. در این صورت ، ممکن است بخواهید خانه را آنقدر کم قیمت کنید که چندین پیشنهاد را به خود جلب کند. احتمالاً می توانید پیش بینی کنید که فقط پیمانکاران و مأموران مالی پیشنهاداتی را ارائه دهند.

آیا خریداران خانه می خواهند خانه های ثابت یا ثابت برطرف کنند؟
برخی از خریداران مسکن می گویند که آنها می خواهند خانه های فوقانی را خریداری کنند اما به طور کلی به دنبال خانه هایی هستند که فقط به تعمیرات لوازم آرایشی سبک نیاز دارند. خریدارانی که به سمت رفع کننده های بزرگ گرایش پیدا می کنند کسانی هستند که یا شرایط خرید خانه گران قیمت را ندارند یا می خواهند خودشان خانه را درست کنند.

 

خریداران ثابت بالا قیمت خانه را تخفیف می دهند تا امکان تعمیرات را فراهم کند ، سپس برای این مشکل کمی بیشتر تخفیف می زنند. بگویید یک خانه 100000 دلار ثابت است اما به یک سقف جدید احتیاج دارد. پیش بینی می شود سقف جدید 10 هزار دلار هزینه داشته باشد. به احتمال زیاد یک خریدار 90،000 دلار برای این خانه پیشنهاد نمی دهد. آنها می توانند خانه ای یکسان با سقف جدید را به قیمت 100000 دلار خریداری کنند و دردسر خاصی ندارند.

خریدار این نوع خانه ها ممکن است 75000 دلار یا حتی کمتر از آن پیشنهاد دهد. فروشنده در این سناریو هوشمندانه تر می تواند هزینه یک سقف جدید را پرداخت کند و خانه را به قیمت 100000 دلار بفروشد.

و به خاطر داشته باشید که بسیاری از خریداران خانه ای را که نیاز به سقف جدید دارد خریداری نمی کنند. آنها نگرانند هزینه کار بیشتر از آن چیزی است که پیش بینی می کنند. شاید تعویض سقف شامل پاره شدن غلاف و تعمیر تیرچه ها باشد که این می تواند به هزینه اضافه شود.

 

قبل از اصلاح خانه
فروشندگان هوشمند پس از اتمام تعمیرات یا به روزرسانی ها ، هزینه های پیشنهادی برای بهبودها را با ارزش بازار خانه مقایسه می کنند. در صورت عدم بازگشت سرمایه ، چنین بهبودی قابل توجیه نیست. قبل از تصمیم به بلند کردن سقف و نصب چراغ های سقفی در مجموعه اصلی ، متوجه شوید که آشپزخانه ها و حمام ها بیشترین بازده را دارند.

همچنین ممکن است بخواهید یک روز بعد از ظهر مرخصی بگیرید و با نماینده خود در خانه های دیگر در محله فروش گشت بزنید. به شرایط و امکانات موجود در این خانه ها توجه کنید.

از کجا شروع کنیم؟
لیستی از هر آنچه معیوب ، خراب یا فرسوده است تهیه کنید. اگر در هنگام گشت و گذار در خانه شما مشکلات یا سیستم های نامناسب را مشاهده کنند ، ممکن است خریداران تعجب کنند که چه چیز دیگری در خانه نادیده گرفته شده است.
شیشه پنجره شکسته را تعویض کنید و در صورت لزوم سقف را تعمیر کنید. وسایل روشنایی یا فن های سقفی تاریخ دار را عوض کنید. تخلفات کد را برطرف کنید - هر خریدار جدی خانه را بررسی می کند.

 

لمس های آرایشی
فرش های فرسوده یا لکه دار را جایگزین کنید. دیوارهای تیره یا مخروطی را با رنگ خنثی - نه سفید - رنگ کنید. پرده ها و پنجره های قدیمی را جایگزین کنید.

بخاطر داشته باشید که خانه های خالی به اندازه اتاق های مبله نشان داده نمی شوند ، اما مبلمان خراب شده می تواند جذابیت خانه شما را کم کند. در صورت بد بودن مبلمان خود را در نظر بگیرید. وقتی می روید همیشه می توانید آن را با خود ببرید.

تأثیر بازار
اگر بازار املاک و مستغلات شما بسیار داغ است - بازار فروشندگان است - معمولاً می توانید پیش از فروش با رفع مشکلات کمتری روبرو شوید. اما خانه ای که نیاز به تعمیر دارد باز هم قیمت کمتری را در هر بازار ارائه می دهد. حتی ممکن است خریداران به خود زحمت ندهند که به خانه ای که نیاز به کار در بازارهای کند دارد ، نگاه کنند. نماینده شما انگشت شست خود را روی نبض بازار قرار داده است ، بنابراین از او راهنمایی بخواهید.