اجاره کلایمر در کرج

اجاره کلایمر در کرج

ویژگی های مطلوب خانه با گذشت زمان تغییر کرده و طراحی خانه همچنان ادامه دارد و منعکس کننده ترجیحات فعلی است. اگرچه زمانی مهم تلقی می شد ، امروزه به یک اتاق نشیمن رسمی غیر ضروری نگاه می شود ، اگر نه یک هدر رفته از متر مربع که می تواند به روش های بهتری استفاده شود. خریداران امروز خانه از آنچه می خواهند خجالتی نیستند.

طبق انجمن ملی خانه سازان ، درخواست خریداران بر روی ویژگی های زیر متمرکز است:

اجاره کلایمر:

تهران کلایمر در تهران با بیش از یک دهه فعالیت در تهران، یکی از بهترین شرکت های اجاره کلایمر در تهران می باشید. که دارای انواع کلایمر های خارجی ، ایرانی ، دست دوم و صفر می باشد. که برای اجاره کلایمر ، خرید کلایمر ، فرش کلایمر و کرایه کلایمر ، می توانید با تهران کلایمر در تماس باشید.

  • یک اتاق خشکشویی جداگانه:

صاحبان خانه اکثراً فضایی را درخواست می کنند که به عنوان یک راهرو از گاراژ به آشپزخانه عملکرد دوتایی نداشته باشد یا فقط به عنوان یک فکر بعدی که در یک کمد کوچک قرار دارد وجود داشته باشد. خانه داران توانایی مرتب سازی لباس های شسته شده و جمع و جور لباس های تمیز را می خواهند. امکانات نظیر سینک ظرفشویی ، کمد خشک یا قطره ای اتو اغلب درخواست می شود. فضای ذخیره سازی و نور ، ترجیحاً نور روز ، از ملزومات محسوب می شوند و برنامه های سفارشی خانه می تواند شامل ویژگی های ویژه ای مانند دوش سگ و کابینت های فراوان باشد. اتاق های لباسشویی طبقه دوم ، و همچنین شیار رختشویی از حمام طبقه بالا به مرکز اصلی لباسشویی ، راحتی بیشتری دارند.

  • ذخیره سازی زیاد:

این اعتقاد که یک خانه هرگز نمی تواند فضای ذخیره سازی زیادی داشته باشد ، مخصوصاً در اتاق های خواب که کمد های دیواری برانگیخته است. یک کمد مناسب برای میهمانان و همچنین یک کمد جداگانه خانوادگی در نزدیکی درب عقب یا گاراژ ، و همچنین یک طاقچه سازمان یافته "جمع کردن و جمع آوری" نزدیک درب پشتی ، قدردانی می شود. انبارهای مخصوص آشپزخانه که در بالای لیست خواسته های بیشتر خریداران خانه قرار دارد و از انبار گاراژ اغلب نام برده می شود ، چه به صورت توکار و نیمکت کار باشد و چه یک اتاق ذخیره سازی جداگانه. دسترسی راحت به اتاق زیر شیروانی نیز برای بیشتر خریداران مهم است ، به ویژه برای خانه های فاقد زیرزمین.
 

  • فضای زندگی در فضای باز:

امروزه مرزهای بین فضای زندگی داخلی و فضای داخلی تا حدودی تار شده است. با تمرکز روزافزون بر زندگی سالم و طراحی های سفارشی خانه که از چندین اتاق داخلی به فضای باز دسترسی دارد ، طبیعی است که فضای بیرونی به فضای داخلی فضای داخلی تبدیل شود. صاحبان خانه ها پاسیوی خصوصی بزرگ می خواهند که حداقل تا حدی پوشیده باشد و به عنوان "اتاق" اضافی عمل کند. آشپزخانه و شومینه در فضای باز ، پنکه های سقفی و صندلی های توکار معمول است. نورپردازی خوب خارجی هم برای ایمنی و هم برای محیط زیست مورد نیاز است.

 

  • بهره وری انرژی:

بهره وری با خرید لوازم خانگی Energy Star متوقف نمی شود. ویژگی های طراحی مانند روشنایی طبیعی ، عایق بندی بالا ، جهت گیری در خانه و جرم حرارتی و همچنین فناوری های تولید انرژی (ژئوترمال یا فتوولتائیک) مطلوب است. همگام با بهره وری انرژی ، نگرانی زیست محیطی است ، بنابراین طراحی خانه که به محیط های طبیعی احترام می گذارد و منابع را حفظ می کند ، توسط اکثریت خریداران کاملاً مورد استقبال قرار می گیرد.
Flex Spaces یا Bonus Rooms: نیازهای خانواده تغییر می کند. اتاق بازی که برای یک خانواده جوان بسیار مهم به نظر می رسد می تواند به راحتی به مرکز نوجوانان ، اتاق بازی یا گوشه مطالعه در هنگام نوجوان شدن کودکان نوپا تبدیل شود. یا ممکن است بسته به موقعیت مکانی خود ، نیاز به دفتر خانه ، استودیوی هنری ، کتابخانه ، سوله گلدان داخلی یا اتاق بازی بزرگسالان را برآورده کند ، درصورتی که بچه ها علاقه های شخصی خود را داشته باشند یا خانه خودشان را داشته باشند.

اگرچه این 5 درخواست در نظرسنجی ها منجر می شود ، اما همیشه به یاد داشته باشید که طراحی خانه سفارشی باید بیش از هر چیز خواسته ها و نیازهای فردی را برآورده کند.