راهنمای نهایی خرید خانه - اجاره کلایمر

راهنمای نهایی خرید خانه - اجاره کلایمر

اجاره کلایمر در تهران

شما احتمالاً صدها هزار دلار خرج خواهید کرد و مهمترین خرید مالی زندگی خود را هنگام خرید خانه انجام می دهید ، بنابراین پرداخت می کند تا بتوانید تا آنجا که ممکن است اطلاعات را وارد کنید. هر ایالت در مراحل ساخت خانه مراحل کمی متفاوت را می طلبد ، اما در کل آنها اساساً بسیار مشابه هستند. برخی از برنامه های فدرال وام ها را نیز تنظیم می کنند.


ابتدا یک نماینده خریدار را پیدا کنید.
سعی نکنید به تنهایی بروید. خرید خانه فرایندی پیچیده است که تعداد زیادی از قطعات کلایمر در هم تنیده است. شما از کمک های حرفه ای بهره مند می شوید و این یک سرویس رایگان برای شما است زیرا فروشندگان کمیسیون های عامل را پرداخت می کنند.
اما مأمورین وجود دارند ... و بعد مأمورین نیز وجود دارند. عاقلانه انتخاب کنید:


با نماینده لیست تماس نگیرید که فکر می کنند آنها برای دستیابی به کلایمر دو برابر کمیسیون تحت یک آژانس دوگانه کاری انجام می دهند. طبق تعریف ، شما نمایندگی فردی را دریافت نمی کنید. شما نمایندگی خنثی دریافت خواهید کرد یا اصلاً نمایندگی ندارید. 
عوامل مصاحبه تا زمانی که کسی را پیدا کنید که به او اعتماد دارید و با او احساس راحتی می کنید.
شخصی را با تجربه استخدام کنید. در اختیار داشتن پروانه املاک و مستغلات هیچ تضمینی برای صلاحیت نماینده شما نیست. عوامل از همه جنبه های زندگی می آیند و برخی از آنها بسیار بهتر از سایرین. بهترین محافظت از شما در برابر اشتباه عامل خواهد بود که سالها موفق بوده است.

نقش نماینده خریدار
نماینده خریدار فقط شما را نمایندگی تهران کلایمر می کند و مسئولیت وفاداری را برای جستجوی بهترین منافع شما خواهد داشت. لازم نیست با نماینده ای همکاری کنید که با فروشندگان نیز همکاری می کند مگر اینکه بخواهید. در این صنعت متخصصان خریدار وجود دارند.
همچنین ، این توصیه ها را در نظر بگیرید:


نماینده خریدار ممکن است از شما بخواهد توافق نامه کارگزار خریدار را امضا کنید و این اشکالی ندارد اما اجاره کلایمر درمورد شرایطی که نمی فهمید توضیح بخواهید. فروشنده هنوز کمیسیون را پرداخت می کند.
سعی کنید یک متخصص محله استخدام کنید. نماینده ای که به طور مرتب خانه هایی را در منطقه ای که می خواهید بخرید ممکن است دانش بیشتری داشته باشد که می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند.

اجاره کلایمر

امور مالی خود را به ترتیب دریافت کنید.
امور مالی خود را تنظیم کنید. پیش پرداخت را کنار بگذارید و برنامه های وام موجود را مطالعه کنید. شما دقیقاً می دانید که در صورت انجام تکالیف خود ، چقدر می توانید پرداخت کنید و چه هزینه هایی را برای شما به همراه خواهد داشت. این مراحل مهم را دنبال کنید:

گزارش اعتباری رایگان خود را سفارش دهید به خودتان فرصت دهید تا هرگونه خطا یا خطایی را که در آنجا پیدا می کنید ، تمیز کنید. شما می توانید با آژانس های گزارشگری یا با طلبکارها اشتباه کنید و آنها را حذف کنید.
سعی کنید با پرداخت بدهی های وام ، اکنون بدهی های ماهانه ماهانه خود را کاهش دهید. خط های اعتباری جدید را باز نکنید و یا خط اعتباری قدیمی را بسته نکنید.
وام دهنده پیدا کنید ممکن است از موسسه مالی خود شروع کنید ، سپس با چند کارگزار وام مسکن مصاحبه کنید. ممکن است در نظر بگیرید که از نماینده املاک و مستغلات خود برای مراجعه به وام دهنده سوال کنید. وام دهندگان مجاز نیستند نمایندگان را برای مراجعه به افراد جبران کنند ، بنابراین نماینده شما فقط وام دهندگان برتر که عملکرد خوبی دارند ، ارجاع می دهد. نرخ ها و هزینه ها را با هم مقایسه کنید و یک محصول وام را انتخاب کنید که کاملاً آنرا درک کنید. اگر فریلنسر هستید یا از منابع درآمد غیر سنتی برخوردار هستید ، ممکن است یک وام غیر صلاحیت در نظر بگیرید.
برنامه وام خود را انتخاب کنید. وامهای FHA نرخ بهره رقابتی دارند. آنها حداقل نیازهای پرداخت کم دارند و به فروشندگان این امکان را می دهند که بخشی یا تمام هزینه های بستن شما را پرداخت کنند. برخی از برنامه های خانه داری برای اولین بار از وام های FHA به عنوان بخشی از تأمین اعتبار خود استفاده می کنند و همچنین برای بستن هزینه ها یا پرداخت کمترین پول به شما وام می دهند.
یک پیش پرداخت را تعیین کنید و پس انداز کنید و یا منابع دیگری را برای آن پول پیدا کنید. هرچه میزان بیشتری را کنار بگذارید ، میزان پرداخت وام ماهانه شما کمتر خواهد بود. برنامه وام انتخابی شما ممکن است حداقل پیش پرداخت را پیش بینی کند ، اما همیشه می توانید مبلغ بیشتری بپردازید. هرچه میزان پیش پرداخت را بالاتر ببرید ، موقعیت سهام شما بیشتر خواهد بود و اگر بتوانید 20٪ از قیمت خرید را بیابید ، از پرداخت بیمه وام مسکن خودداری خواهید کرد.

شروع به جستجوی خانه های فروشی کنید.
سعی کنید از قضاوت خودداری کنید تا اینکه در خانه خود به طور کامل ندیده اید ، و خانه های احتمالی را به دلیل مسائل سطحی که نمی توانید با استفاده از یک رنگ یا بعضی از محوطه سازی ها به راحتی از بین ببرید ، را رها نکنید. شما برای یافتن خانه های مناسب چند گزینه دارید:

از نماینده خود بخواهید قبل از نشان دادن آنها به خانه ها به خانه شما نگاه کند. هر نماینده وقت برای این سرویس اضافی نخواهد داشت ، اما برخی موافق هستند. نماینده شما ممکن است هر هفته به خانه های خود سفر کند و احتمالاً خانه هایی را پیدا کرده است که نیازهای شما را برآورده سازد.
جستجوی خود را در خانه های متناسب با پارامترهای دقیق خود محدود کنید. انجام این کار در بازار با موجودی تنگ ممکن است دشوارتر باشد.
از نماینده خود بخواهید تا به شما خدمات چندین لیست (MLS) را برای فروش قابل مقایسه در محله هدفمند خود ارائه دهد. MLS یک پایگاه داده است که توسط کارگزاران ایجاد شده است و ویژگی های فروش را به همراه ویژگی ها و جزئیات مهم لیست می کند. در هنگام تور می توانید درباره هر یک از خواص یادداشت بردارید. خانه هایی را که در مقیاس 1 تا 10 مشاهده می کنید ارزیابی کنید. این به کوتاه کردن لیست شما در بهترین خانه ها برای شما کمک می کند.
تمام خانه های موجود در بازار ، از جمله دستگاه های رفع فشار ، REO ها ، سلب حق اقامه دعوی ، فروش کوتاه مدت و حتی خانه های گران قیمت را با روزهای طولانی در بازار در نظر بگیرید. این امر به ویژه در بازارهایی که انتخابهای شما باریک است مفید است.
آداب و رسوم خانه باز را رعایت کنید. در صورت مراجعه به نمایندگی املاک و مستغلات اگر به تنهایی از ملک بازدید می کنید به نماینده میزبان بگویید
یک پیشنهاد آگاهانه ایجاد کنید
خانه هایی که قبلاً فروخته شده اند ، فروش قابل مقایسه ای را برای شما فراهم می کنند ، بنابراین می دانید یک خانه گران قیمت ، ارزان یا قیمت مناسب دارد یا خیر. فروشندگان می توانند هر مبلغ مورد نظر خود را بپرسند اما قیمت باید اثبات شود. بعد از اینکه ارزش خود را کم کردید ، چند روش را در نظر بگیرید:

پیشنهادات بازار فروشنده را در بازارهای فروشنده بنویسید و پیشنهادات بازار خریدار در بازارهای خریدار. "استراتژی Lowball" در بازارهای فروشنده کار نمی کند.
قیمت پیشنهادی خانه را براساس مبلغی که احساس می کنید فروشنده قبول کرده یا مقابله کند ، انتخاب کنید. این قیمت عموماً مبتنی بر فروش قابل مقایسه است و نماینده املاک و مستغلات شما قادر به راهنمایی شما خواهد بود.
اگر قصد پیشنهاد Lowball را دارید ، از نماینده خود بخواهید که قیمت شما را بررسی کند. شما می خواهید دلیلی را برای فروشنده برای پذیرش این نوع پیشنهاد ارائه دهید. این نمی تواند مبتنی بر هوس باشد.
اگر خانه در یک مکان گرم و مطلوب در نظر گرفته شود ، برای پیشنهادات متعدد آماده شوید. از این خانه ها خجالت نکشید. کسی باید برنده شود چرا نمی تواند شما باشد؟
از نماینده خود بخواهید که توضیح دهد که چرا پیشنهاد شما رد می شود ، و همان اشتباه را با پیشنهاد بعدی خود تکرار نکنید. مشکل ممکن است این باشد که شما به اندازه کافی پیشنهاد نکرده اید.
بحث و گفتگو با پیشخوان ها
این طبیعی است که یک فروشنده بتواند یک پیشخوان را ارسال کند. این بدان معنا نیست که پیشنهاد شما به آنها توهین کرده یا اینکه نماینده شما کار اشتباهی انجام داده است. برخی از فروشندگان فقط بخاطر اینکه ممکن است امتیاز دیگری داشته باشند که در پیشنهاد به آن توجه نشده اند ، مبلغی مبنی بر صادر کننده صادر می کنند. یک ضد حمله بوسه مرگ نیست. اگر درست کار کنید ، این یک دروازه مذاکره است:

اگر فروشنده با قیمت کامل مخالف است مذاکره کنید. ممکن است دریابید که ادامه مذاکرات منجر به قیمت پیشنهادی نهایی می شود که مورد قبول هر دو شما باشد.
یک دلیل برای مراقبت از شما به فروشنده بدهید. در حین مذاکره ، اطلاعات شخصی خود را در مورد خانواده خود به اشتراک بگذارید. شما می خواهید بهترین پای خود را به جلو بکشید و پیشنهاد خود را در سطح شخصی با فروشنده طنین انداز کنید. فروش منزل احساسی و شخصی است.
سریعترین واریز پول را ایجاد کنید
قراردادهای خرید معمولاً حاوی سپرده حسن نیت هستند که به عنوان پول درآمدی گفته می شود. این نشان می دهد که یک خریدار به معامله متعهد است. در صورت عدم پذیرش پیشنهاد شما ، بیشتر سپرده های صادره با استرداد قابل استرداد هستند ، اما شما باید دستورالعمل های مناسب را دنبال کنید:

در صورت پذیرش پیشنهاد شما ، چک پول جدی خود را به طرف مناسب واریز کنید. ممکن است نماینده شما از این موضوع برای شما مراقبت کند. برخی از ایالت ها نیاز دارند كه مأمورین باید شخصاً بر روی چك نگه داشته یا آن را به دادگاه سپرده كنند.
پیشنهاد شما باید شامل شرایط احتمالی باشد که در صورت فسخ قرارداد ، واریز پول وخیم شما را به شما باز می گرداند. در موارد اضطراری معمولاً یک دوره زمانی برای عملکرد مشخص خواهد شد. موارد احتمالی معمول عبارتند از: املاک از معاینه در منزل عبور می کند ، آن را حداقل به اندازه قیمت فروش ارزیابی می کند ، یا اینکه این ملک بیمه است. اگر مال در هر یک از این موارد شکست بخورد ، بدون مجازات از معامله خارج خواهید شد
باز کردن Escrow
روند دقیق این امر به لحاظ محلی متفاوت است. افسر Escrow معمولاً برای جمع آوری معامله شما با جمع آوری یا تهیه اسناد ، گرفتن امضاها ، ثبت اسناد و وجوه پرداخت ، برای شخص ثالث خنثی عمل می کند. این عناصر را در نظر داشته باشید:

در صورتی که نماینده لیست قبلاً این کار را نکرده باشد ، هماهنگ کننده معاملات یا نماینده یا نماینده شما ، escrow و عنوان را باز می کند.
شما باید نام ، تلفن ، ایمیل و شماره پرونده سپاه پاسداران را بخواهید. این اطلاعات را به وام دهنده و نماینده بیمه خود بدهید.

به دست آوردن یک ارزیابی.
بیشتر قراردادهای خرید حاوی مفاهیمی برای ارزیابی هستند و این امر را شرط قرارداد می دانند. اگر خانه مبلغ پیشنهادی برای پرداخت شما را ارزیابی نکند ، شما موظف به انجام معامله نیستید. وام دهنده شما ارزیابی را سفارش می دهد. آگاه باش که:

وام دهنده شما احتمالاً به ارزیابی قبلی نیاز به پیش پرداخت دارد ، اگرچه برخی موافقند مبلغی را برای آن به عنوان تبلیغ یا تشویقی بپردازند. این سؤال نیست که بپرسید آیا این امکان پذیر است یا خیر.
در صورت دریافت ارزیابی کم ، باید گزینه ها را با نماینده خود در میان بگذارید. طبیعی است که از فروشنده بخواهید قیمت را کاهش دهد ، اما این ممکن است تنها یا بهترین راه حل نباشد.
مطابق با الزامات وام دهنده
پرونده وام شما بسیار زیاد خواهد بود این برنامه شامل وام ، گزارش اعتبار ، دو سال گذشته اظهارنامه مالیاتی ، خرد حقوق و دستمزد ، W2 ، نسخه های صورت های بانکی ، سایر اسناد مالی ، فرم های دولتی و فدرال است و این فقط نوک کوه یخ است. برای برخی موانع آماده باشید:

وام دهندگان ممکن است اطلاعات اضافی بخواهند. شکایت نکنید و شکایت نکنید. همه قوانین را نمی نویسند. زیر نویس حرف آخر را می زند. دشوار بودن می تواند به معنای تفاوت بین دریافت وام یا عدم دریافت وام باشد.
در خرید خانه اشتباه نکنید از جمله تغییر وضعیت مالی خود در هنگام سپردن. خرید عمده ای انجام ندهید و بدهی دیگری کسب نکنید.
وام دهنده شما پرونده شما را برای تأیید نهایی نویسنده ارسال خواهد کرد. دست زدن به کار تحریک عصبی و ناامید کننده است - شما نفس خود را نگه دارید ، منتظر تأیید هستید - به خصوص وقتی که بیش از 24 ساعت طول بکشد ، و ممکن است تا یک هفته طول بکشد.
دریافت اطلاعات افشای فروشنده را تأیید کنید
فروشندگان موظفند در مدت زمان مشخص شده در قرارداد خرید ، افشای خاصی درباره ملک را به خریداران تحویل دهند. این قانون وظیفه فروشندگان است که همه چیز را که یک فروشنده در مورد ملک از جمله حقایق مادی می داند فاش کند. این می تواند به چند روش مفید باشد:

مواردی را که نمی توانید در مورد پرسشنامه املاک فروشنده ، گزارش خطر طبیعی ، بررسی و تکمیل آفات و خط مشی عنوان اولیه بخوانید و سؤال کنید.
شما 10 روز فرصت دارید تا برای نقاشی بر روی سرب ، که یک افشای فدرال است ، بررسی کنید.
بیمه نامه صاحب خانه سفارش دهید
در ابتدا برای بدست آوردن سهمیه برای بیمه نامه صاحب خانه اقدام کنید زیرا برخی از شرکت های بیمه تمایلی به بیمه کردن خانه های همه محلات به ویژه خانه های مسن یا خانه های واقع در مناطق خطرناک ندارند. چند نکته وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید:

ممکن است با شرکتی که اتومبیل خود را بیمه می کند شروع کنید زیرا شرکت های بیمه در صورت حفظ بیش از یک خط مشی با آنها ، گاهی تخفیف به شما می دهند.
همچنین ممکن است بسته به موقعیت مکانی خود ، بیمه سیل یا پوشش زلزله را در نظر بگیرید.
بعضی اوقات مطالبات قبلی توسط صاحبخانه می تواند بیمه را دشوار کند. یک سرنخ. گزارش report گزارش اطلاعات ادعا شده توسط آژانس گزارش دهی مصرف کننده LexisNexis claims ادعاهای قبلی را فاش می کند و می تواند به صورت آنلاین بدست آید.
انجام بازرسی ها
قرارداد خرید تعداد معینی از روز را به خریدار می دهد تا در بیشتر ایالت ها از جمله بازرسی در منزل ، بازرسی انجام دهد. همچنین ممکن است یک بازرسی از آفات ، یک بازرسی از دودکش ها یا یک بازرسی از فاضلاب را در نظر بگیرید. اگر اغلب یک نقص بزرگ را کشف کنید ، می توانید قرارداد را فسخ کنید ، اما باز هم ، به طور بی حد و حصر به درک این روند کمک می کند:

هر ایالت ایجاب نمی کند که بازرسان مجوز و گواهی نامه داشته باشند.
یک بازرسی منزل برای ویرایش شماست و لیستی از لباسشویی نیست که برای تعمیر به فروشنده ارائه دهد.
در بازرسی منزل شرکت کنید ، اما بازرس را در اطراف دنبال نکنید. بگذارید آنها کار خود را با آرامش انجام دهند. صبر کنید تا بازرس تمام شود قبل از پرسیدن سؤال.
یک لیست بازرسی منازل را با خود بیاورید. شما می خواهید مطمئن شوید که هر بخش از نگرانی ها مورد بازرسی و سؤالات شما به درستی قرار گرفته است.
درخواست تعمیر را در نظر بگیرید
برخی از ارزیابی ها ممکن است شامل مواردی باشد که "شرایط" نامیده می شود ، نقص هایی که باید قبل از اینکه وام دهنده وام را تأمین کند ، اصلاح شود. هر یک از طرفین می توانند برای تأمین شرایط وام قدم بردارند. فروشنده موظف به تعمیر هر چیزی نیست ، حتی تعمیرات مورد نیاز وام دهنده ، اما گزینه های شما را دارد:

اگر بازرسی در خانه مشکلات اساسی و غیرمنتظره ای را به وجود آورد ، می توانید با درخواست از فروشنده ، برای رفع این موارد ، درخواست تعمیر را امضا کنید. ممکن است از فروشنده بخواهید اعتباری در قبال بسته شدن هزینه ها یا کاهش قیمت فروش داشته باشد.
هیچ خانه ای کامل نیست و بازرس خطای آن را پیدا می کند. تقریباً تضمین شده است انتظار نداشته باشید که همه موارد موجود در گزارش بازرسی منزل در قیمت فروش ثابت شده و یا اجازه آن را نگیرند.
منطقی باشید و سوالات منطقی انجام دهید. نماینده شما می تواند شما را راهنمایی کند

احتمالات را حذف کنید.
همه نمایندگان لیست درخواست آزادی شرایط احتمالی را نمی دهند ، اما این کار باید برای محافظت کامل از فروشنده انجام شود. اکثر نمایندگان لیست تا زمانی که انتشار این نسخه ها منتشر شود خواستار انتشار کلیه شرایط احتمالی قرارداد هستند. برخی از مواردی که باید در خاطر داشته باشید:

قوانین و مقررات ایالتی می توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال ، قراردادهای کالیفرنیا 17 تا 21 روز به خریداران می دهد تا شرایط اضطراری را حذف کنند ، اما بسته به موقعیت مکانی شما می توانید زمان کمتری داشته باشید.
اطمینان حاصل کنید که وام شما محکم است و ارزیابی قبل از حذف احتمالی وام شما قابل قبول است. اگر وام دهنده شما نتواند وام شما را تأیید کند ، ممکن است باز هم شرط وام را حذف کنید. این نیز ممکن است متفاوت باشد.
یک حرکت نهایی را انجام دهید
هدف از بازرسی نهایی از طریق پیاده روی این است که اطمینان حاصل شود که ملک در همان شرایطی است که در آخرین بار مشاهده شده است. حوادث ممکن است رخ دهد. این زمان برای درخواست نوعی جبران خسارت است اگر بعد از اینکه فروشنده مبلمان را حذف کرد یا فرش های آن را حذف کرد ، در صورت آسیب دیدن کفپوش های چوبی مشاهده کردید. برای سایر مشکلات نیز هوشیار باشید:

اطمینان حاصل کنید که توالت ها از بین می روند و از برداشتن یخچال یا ماشین لباسشویی نشت آب وجود ندارد. همه چراغ ها را روشن کنید و تمام لوازم را کار کنید.
این مجوزی برای درخواست تعمیرات بیشتر نیست مگر اینکه نقص جدیدی را پیدا کنید که قبلاً فاش نشده بود.
اگر مشکل جدی پیدا کردید ، قبل از بسته شدن ، اکنون به آن بپردازید. ممکن است به یک راه حل سریع برسید که به دلیل فوریت برخی شرایط ، تعطیل نمی شود. اما سعی کنید از تمهیدات مالی که می تواند افشای اختیاری شما را تغییر دهد ، جلوگیری کنید یا اسناد وام شما مجدداً مجدداً مورد استفاده قرار گیرد.
اسناد وام و سپردن را امضا کنید
اگر نمی توانید از لحاظ جسمی به شرکت سپاه بروید تا از این امر مراقبت کند ، افسر سپاه ممکن است یک تلفن همراه برای شما ارسال کند. احتمالاً مبلغ اضافی پرداخت خواهید کرد ، اما این یک سرویس سودمند است. امضا کنندگان دفتر اسناد رسمی موبایل به خانه ، محل کار یا هر مکان دیگری که تعیین کرده اید ، می آیند. آگاه باش که:

رویه های نگهبانی می توانند از نظر محل متفاوت باشند.
به شناسه معتبر معتبر نیاز دارید.
نام موجود در شناسه شما باید همانند اسناد وام شما باشد. در صورتی که اخیراً ازدواج کرده اید یا طلاق گرفته اید ، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.
مانده حساب واریز واریز کنید
بعد از چک کردن خانه ، مابقی هزینه های پیش پرداخت و بسته شدن را به آنها واریز کنید تا اطمینان حاصل کنید که انتظارات شما را برآورده می کند و زمان آماده شدن وام شما. برخی ملاحظات در اینجا شامل موارد زیر است:

یک چک معتبر قابل پرداخت را برای سپردن بیاورید. شما نمی توانید وجه نقد یا چک شخصی را واریز کنید. چک های شخصی معمولاً فقط درصورتی قابل قبول است که زمان کافی برای پاک کردن آنها قبل از بسته شدن وجود داشته باشد.
انتظار دارید که مقدار سپردن مقدار آن باشد. پس از بسته شدن باید بازپرداخت مقداری از پول را دریافت کنید. Escrow می تواند چک را برای شما ارسال کند یا بازپرداخت را به بانک شما ارسال کند.
در نظر بگیرید که از بانک خود بخواهید وجوه را مستقیماً برای سپردن واریز کند ، بدون هیچ مشکلی برای تحویل جسمی یک چک معتبر صرفه جویی می کند.
بستن Escrow
Escrow بسته می شود وقتی شرکت عنوان تأیید شده از طرف ضبط کننده ثبت اسناد را ضبط کند. این تاریخ معمولاً چند روز پس از امضای اسناد سپرده و وام خود خواهد بود. تعطیلات همان روز بندرت اتفاق می افتد. قوانین ضبط عمومی شامل موارد زیر است:

عملکرد ملک شما ، معرفی فروشنده و عمل اعتماد در سوابق عمومی ثبت می شود.
هفته اول پس از بسته شدن ، عمل اصلی را در نامه دریافت خواهید کرد.
شركت عنوان هنگام ثبت سوابق شما به نماینده شما اطلاع می دهد و نماینده شما با شما تماس می گیرد.
مگر اینکه قرارداد شما در غیر این صورت تصریح کند ، ملک پس از ضبط به شما تعلق دارد.