نکاتی برای خرید خانه - اجاره کلایمر

نکاتی برای خرید خانه - اجاره کلایمر

تهران کلایمر

در حال حاضر فروش خانه - برخلاف ساخت و سازهای جدید - بیش از 5.5 میلیون معاملات املاک و مستغلات را در فوریه 2020 به خود اختصاص داده است. حدود 2٪ از آنها "فروش پریشانی" تلقی شده اند و می توان تصور کرد که شاید آنها کمی کار لازم داشته باشند. تهران کلایمر اگر بدانید که چگونه با آن رفتار کنید ضرورتاً ضروری نیست که معامله گر باشد

تصورات وقتی شخصی خریداری خانه ای می کند که "به کار احتیاج دارد" ، تصورات بسیار متفاوت است. بسیاری از نمایندگان معتقدند اگر به روزرسانی نشود ، این مورد وجود دارد ، اما برخی از خریداران و فروشندگان ممکن است این دیدگاه را به اشتراک نگذارند. اینکه یک خانه به کار نیاز دارد یا نه ، بستگی به نظر شخصی دارد و "کار" بستگی به نوع ملک مورد نظر شما برای خرید دارد.

زیبایی در نگاه بیننده است.
اتاق هایی که در دهه 1940 ساخته شده اند کوچکتر و از یکدیگر جدا بوده اند و پیشخوان های آشپزخانه غالباً در کاشی های چهار اینچی نه سنگ مرسوم ، مد روز پوشیده شده اند. کابینت ها احتمالاً از جنس چوب بوده و کف آن نیز مشمع کف اتاق است.

یک خریدار هزاره می گوید خانه ای در این شرایط نیاز به کار دارد ، اما یک خلوتی که عاشق شخصیت خانه های دهه 1940 است ممکن است خانه را در شرایط اصلی خود ترجیح دهد.
خرید یک Fixer-Upper
خانه های ثابت معمولاً برای فروش در شرایط "as-is" قیمت دارند. این ویژگی ها معمولاً نگهداری به تعویق افتاده را نشان می دهد زیرا فروشندگان قادر نبودند و یا نمی خواستند به درستی از خانه مراقبت کنند. شاید یک مرگ در خانه رخ داده باشد ، یا به وراثی که آن را نمی خواستند از طریق پروانه گذشت.

فروشندگان معمولاً برای محاسبه قیمت یک ملک در بالای فیکس ، قیمت فروش را براساس فروش قابل مقایسه انتخاب می کنند. فروش قابل مقایسه یا "comps" خانه هایی در همان نوع کلی محله و در همان سن ، فیلم مربع و تعداد اتاق خواب است و می توانند ویژگی های دیگری با یکدیگر به اشتراک بگذارند. قیمت تخمینی وارد می شود و در نتیجه تخمین تعمیرات کاهش می یابد.

ممکن است فروشنده کمی بیشتر از قیمت فروش سریع یا فروش تمام نقدی کسر کند. این که آیا این یک سرمایه گذار تبدیل به یک خانه پرچم دار می شود که امیدوار است سود سریع خود را بدل کند ، یا خانه ای برای یک صاحب خانه اولی که مایل به کار کمی است ، بستگی به حاشیه سود و میزان کار لازم دارد.
با این وجود اگر خانه روزهای طولانی تری نسبت به زمان متوسط ​​فروش سایر دارایی ها داشته باشد ، می تواند مشکلات دیگری نیز به وجود آورد. شاید کاری که در واقع مورد نیاز است از انتظارات فروشنده فراتر رود یا ممکن است این باشد که خانه به استخر کوچکتر خریداران متوسل شود.

اجاره کلایمر

خرید یک شراب نعناع
یک خانه پرنعمت شراب نعناع حتی اگر لزوماً مدرن یا مرسوم نیست ، می تواند با قیمت حق بیمه بفروشد. در مورد ویکتوریا های قومی ، ایتالیایی ها ، ملکه آنس یا یک خانه های ییلاقی صنعتگر فکر کنید. خانه های قرون وسطایی - خانه های بین دهه 50 و 1960 - نیز به طور فزاینده ای محبوب می شوند. این دسته همچنین ممکن است شامل خانه هایی باشد که به دلیل داشتن صاحبان قبلی یا ساکنان قبلی دارای برجستگی تاریخی هستند.

یک فروشنده احتمالاً برای قیمت این نوع خانه ، یک پد قیمت برتر را در بالای رقم قابل مقایسه اضافه می کند ، و ممکن است به دلیل جذابیت طراحی ، چندین پیشنهاد دریافت کند. اگر قیمت اصلی باشد ، قیمت فروش می تواند حتی بالاتر رود.

این امکان وجود دارد اگر یک خانه پرنعمت در شرایط عالی باشد اگر طولانی تر از سایرین در بازار باشد ممکن است گران قیمت باشد. همه فروشندگان مشتاق نیستند که از این قبیل کالاهای کالیبر استفاده کنند و برخی قیمت آن را به اندازه کافی بالا می برند تا جابجایی آنها را برای آنها ارزشمند کند.
خانه های جدید اما قدیمی
بسیاری از این نوع خواص را در مناطقی مشاهده می کنید که زمانی پر رونق بوده اما افسرده شده اند. شاید منطقه احداث شده و عرضه بیش از تقاضا باشد ، شغلهایی که از شهر خارج شده اند یا سایر خانه های مسکونی با هزینه کمتر از چند مایل دورتر باز شده اند.

به هر دلیلی ، صاحبان غالباً به دلیل تغییر روند ، علاقه چندانی به بازسازی خانه ندارند. آنها می دانند که خانه هنگام خرید آن خوب است و اکنون فروش خوبی دارد. آنچه آنها متوجه نیستند این است که خریداران خانه را بدون بروزرسانی نمی خواهند. آنها می خواهند ویژگی های کلید در دست داشته باشند که نیازی به کار اضافی نداشته باشد. آنها در صورت نیاز به یک پروژه بهسازی خانه انتظار تخفیف را دارند.

چند تغییر ، مانند تعویض وسایل ، انتخاب رنگ های مدرن رنگ و نصب لوازم جدیدتر ، اغلب برای جلب علاقه با قیمت فروش بهتر کافی است ، اما عموما خریداران با پرداخت مبلغ بالای منازل منسوخ موافقت نمی کنند ، حتی اگر جدیدتر و تمیز باشد.

تهران کلایمر 24 ساعته آماده ارائه خدمات برای اجاره کلایمر و خرید و فروش کلایمر در تهران می باشد.

فروش سلب مسئولیت
سلب مالکیت یک خانه متعلق به بانک است که توسط وام دهنده گرفته می شود زیرا مالکان در پرداخت وام مسکن بیکار هستند. این ویژگی ها تقریباً به طور نامرئی در شرایط as-is فروخته می شوند

آنها غالباً برای مدت زمان طولانی خالی از سکنه اند. در صورت وجود ، تعمیر و نگهداری یا منظر بانکی اقدامات کمی را انجام داده است. یک بانک نمی تواند مسئول افشای حقایقی باشد که آنها نمی دانند.
خریداران ممکن است خانه های پیش از سلب مالکیت را در برخی وب سایتهای محبوب مشاهده کنند ، اما اینها همیشه برای فروش نیستند و ممکن است هرگز برای فروش نباشند. این معمولاً فقط روندی است که به عنوان فروشنده به طور پیش فرض اما قبل از تصرف کامل خانه ، یک بانک طی می کند.

فروش کوتاه
فروش کوتاه وقتی اتفاق می افتد که وام دهنده کمتر از کل مبلغ بدهی وام ناشی از خریدار را بپذیرد .3 این شاید سوء تفاهم ترین نوع فروش باشد ، خصوصاً وقتی خانه به کار نیاز دارد.

اگر حتی قادر به پرداخت وام مسکن خود نباشید ، فروشندگان کلایمر احتمالاً نمی توانند تعمیر و یا تعمیر خانه را انجام دهند و وام دهنده فروشنده انگیزه کمی برای همکاری با فروش کوتاه ندارد ، مگر اینکه قیمت مطابق با املاک و مستغلات فعلی باشد. بازار.
یک بانک احتمالاً می تواند از نظر مالی بهتر درآمد کسب کند یا اگر سلب مالکیت کند نه پول کوتاه در خانه ، پول بیشتری کسب کند. کلایمر  ارزش قیمت کارگزار (BPO) در این رویداد اهمیتی نخواهد داشت زیرا سرمایه گذار برای تطبیق با سلب حق اقامه دعوی روی شبکه متمایل به خود خواهد بود.

اجاره کلایمر

بسته بندی خانه های موشی
خانه های موش صحرایی ممکن است بدترین باشد. این ویژگی هایی است که باید در مسیرهای تنگ بافته شده در اطراف پشته وسایل شخصی در سرتاسر خانه حرکت کنید. بعضی اوقات اتاق خواب ها آنقدر پر از مبلمان و جعبه و آشغال است که نمی توانید درب آن را باز کنید. بسته های موش و نگهدارنده چیزهای زیادی را جمع آوری و ذخیره می کنند.

یک خانه موش صحرایی بسته را با سالهای غفلت ترکیب کنید و می توانید شمع هایی از جوندگان مرده یا مشکلات رطوبت را پیدا کنید که سالها ناشناخته مانده اند. اگر خوش شانس باشید ، اجاره یک زنبوردار 30 حیاط از شر آوار خلاص می شوید ، اما هر گونه مشکل اساسی می تواند بسیار گسترده تر باشد.

قیمت فروش این خانه ها اغلب به طرز چشمگیری کاهش می یابد.

تأثیر در مذاکرات
اینکه شما چگونه می توانید یک پیشنهاد خرید در خانه را که نیاز به تعمیر داشته باشد دنبال کنید ، به نوع ملکی که خریداری می کنید بستگی دارد.
همانند هر پیشنهاد خرید ، بهترین شرط یک صاحبخانه این است که به فروش قابل مقایسه تکیه کنید ، سپس برای کارهای مورد نیاز خود کسر کنید. تخفیف های کتبی را از طرف پیمانکاران دارای مجوز تخفیف دهید. ارائه این اطلاعات به مالک ممکن است برای تشویق آنها برای کاهش قیمت کافی باشد.