شرکت های برتر ساختمانی که صنعت را متزلزل می کنند - اجاره کلایمر

شرکت های برتر ساختمانی که صنعت را متزلزل می کنند - اجاره کلایمر

اجاره انواع کلایمر برقی، دستی و ارزان در تهران و کلایمر

صنعت ساخت و ساز در آمریکا رو به افزایش است. هزینه های ساخت و ساز در ایالات متحده در سال 2017 به راحتی از 1 تریلیون دلار فراتر رفت و در سال 2018 ، بخش خصوصی 951 میلیارد دلار از آن را مشاهده کرد. اما چه کسی این همه رشد را تحریک می کند؟

زیرمجموعه های مختلف و مختلفی از مشاغل ساختمانی وجود دارد که در زمینه های مختلف مانند خدمات تجاری ، صنعتی ، سازمانی و عمرانی کارهایی را انجام می دهند.

هر ساله ، Engineering News-Record (ENR) لیست 400 پیمانکار برتر خود را منتشر می کند. در سال 2019 ، شرکت های برجسته در مجموع 405 میلیارد دلار درآمد کسب کردند.

برای یافتن رهبران صنعت ، با استفاده از داده هایی که هم از لیست ENR تهیه شده اند و هم از تحقیقات خود ، درآمد و پروژه های مهم شرکت ها را بررسی کردیم. در زیر با برترین شرکت های ساختمانی در سال 2019 آشنا شوید:

تهران کلایمر:

یک شرکت کلایمری (نفربری) در تهران در زمینه خرید، فروش و اجاره انواع کلایمر در تهران می باشد. که از موقع شروع فعالیت خود بیش از 1000 پروژه موفق داشته است. کلایمر یک جایگزین بسیار مناسب بجای داربست است که از هر لحاظ از دابست به صرفه است. برای اجاره کلایمر برقی در کرج با ما همراه باشید.

اجاره انواع کلایمر در تهران

1. بچتل
بچتل خود را در راس بسیاری از لیست های منتشر شده از برترین شرکت های ساختمانی قرار داده است - و این دلیل خوبی دارد.

این شرکت بیش از 25000 پروژه ساخت و ساز و مهندسی عمران را در سراسر جهان به اتمام رسانده است ، از جمله پروژه های شاخص مانند سد هوور و تونل کانال. آنها همچنین روی ترمینال صادراتی 2723 میلیارد دلاری Driurianwood LNG Tellurian کار کرده اند.

بچل دارای نیروی کار حیرت انگیز 55000 نفر در نزدیک به 50 کشور است ، اما دفتر مرکزی آنها در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا است.

2. شرکت فلور
فلور یکی دیگر از شرکت های دارای رتبه عالی است که در راس همه شرکت های ساختمانی در بخش های نفت و صنایع در ایالات متحده قرار دارد.

در سالهای اخیر ، این شرکت خدمات زیست محیطی خود را گسترش داده است و شامل پروژه های پاکسازی پسماند هسته ای و بازسازی فاجعه است که به بخش قابل توجهی از تجارت آن تبدیل شده است.

واقع در ایروینگ ، TX ، یکی از پروژه های مهم آنها مرکز فناوری سلول سازی Bayer در برکلی ، کالیفرنیا بود.

3. شرکت ترنر
شرکت ترنر مستقر در نیویورک مسئول شکل گیری بسیاری از مکانهای دیدنی در چشم انداز برجسته شهر است ، از جمله باغ مدیسون و استادیوم یانکی.

در خارج از نیویورک ، آنها استادیوم رامس در لس آنجلس و بنای یادبود ملی مارتین لوتر کینگ جونیور را در واشنگتن دی سی ساختند.

موسسان شرکت به دلیل سیستم خدمت به عنوان پیمانکار محلی در هر جامعه ، از ترنر به عنوان "بزرگترین پیمانکار کوچک در آمریکا" یاد می کنند. (آنها مسئول ساخت 20 ساختمان از 100 ساختمان بلند جهان هستند!)

4. AECOM
علاوه بر تولید برخی از چشمگیرترین و قابل زندگی ترین فضاهای عمومی در جهان و تأمین آب و انرژی پاک ، AECOM از پنج سال متوالی به عنوان یکی از تحسین برانگیزترین مجلات جهان مجله Fortune نامگذاری شده است.

این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای طراحی شناخته شده است و 45000 متخصص خلاق ، فنی و مدیریت را گرد هم می آورد. دفتر مرکزی آنها در لس آنجلس ، کالیفرنیا است و آنها در زمینه توسعه یک میلیارد دلاری مختلط (The Grand) و همچنین پارک المپیک در لندن کار کرده اند.

5. اسکانسکا آمریکا
Skanska USA متعلق به شرکت مادرش Skanska AB است ، یک شرکت سوئدی با تجارت عمومی. آنها در نیویورک ، نیویورک واقع در یکی از بزرگترین پروژه هایشان واقع شده اند: بازسازی 60 میلیارد دلار فرودگاه LaGuardia.

این شرکت همچنین به دلیل فرهنگ متمرکز بر مردم ، ارائه کلاه ایمنی با دوام و چگالی بالا برای خدمه محل کار و حمایت از گروه های مربی برای زنان در ساخت و ساز شناخته شده است. Skanska به طیف گسترده ای از مشتریان از جمله خدمات بهداشتی ، هواپیمایی ، آب و برق خدمات ارائه می دهد.

6. شرکت Kiewit
با شروع ریشه ها به سال 1884 ، كیویتت به عنوان یك شركت كوچك كه توسط دو برادر سخت كوش اداره می شد ، قبل از رشد در یكی از احترام ترین نیروگاه های ساختمانی Fortune 500 شروع به كار كرد.

این سازمان متعلق به کارمندان که دفتر مرکزی آن در اوماها واقع شده است ، بیش از 750 میلیون تن ذغال سنگ استخراج کرده و خطوط بیشتری از سیستم های بزرگراهی بیش از هر پیمانکار دیگر در ایالات متحده ساخته است.

پروژه های برتر شامل توسعه راه آهن سبک سیاتل و پایانه صادرات 5 میلیارد دلار گاز طبیعی در لوئیزیانا است.

7. گروه مهندسی جیکوبز
Jacobs Engineering یک شرکت آمریکایی است که روی راه حل های پایدار تمرکز دارد. این شرکت اخیراً با 70 سال کار و تیمی متشکل از 5000 معمار ، طراح و سازنده در سرتاسر جهان در رتبه بندی 10 نظرسنجی برتر 100 غول برتر مجله Interior Design Magazine قرار گرفت و در طراحی های دولتی ، طراحی دفتر و طراحی حمل و نقل امتیازات بالایی کسب کرد.

آنها که در دالاس ، TX واقع شده اند ، بخشی از پروژه های بزرگ جهانی مانند آسمان خراش خیابان Fenchurch 20 در لندن و پروژه توسعه 1.5 میلیارد دلاری در فرودگاه بین المللی دنور در ایالات متحده بوده اند.

8. شرکت های ساختمانی PCL
PCL گروهی از شرکتهای ساختمانی مستقل است که در سراسر ایالات متحده و سایر کشورها فعالیت می کنند. این شرکت برای جاسازی تجزیه و تحلیل داده ها و انرژی و خدمات اینترنت اشیا into در فرایندهای ساخت خود ، برای همکاری با CopperTree Analytics عناوین اصلی خود را ایجاد کرد. PCL همچنین به دلیل فرهنگ ایمنی قوی شناخته شده است - نرخ فرکانس زمان از دست رفته این شرکت پنج برابر بهتر از متوسط کشور است.

در سال 2014 ، آنها اولین فرودگاه تجاری LEED Platinum را در ایالات متحده آمریکا ساختند: فرودگاه بین المللی سن دیگو ، ساختمان ترمینال دو. اخیراً ، آنها همچنین استادیوم را برای باشگاه فوتبال لس آنجلس ساخته اند.

9. ساخت و ساز DPR DPR

ساختمانی یک سازمان مسکونی متعلق به کارمندان است که دارای رهبری مشترک در سراسر یک کمیته است.

این شرکت یک رهبر ملی در ساخت پروژه های چالش برانگیز فنی و پیچیده زیست محیطی است و به دلیل ساخت دفاتر سازمانی بیو دارو ، مراکز درمانی و ساختمانهایی که بر بهره وری انرژی تأکید دارند مشهور است.

یکی از پروژه های مهم آنها توسعه 583،800 فوت مربعی مایو کلینیک غربی در ققنوس بود ، اما شاید مشهورترین آنها به خاطر کار در استودیوهای انیمیشن Pixar در ایالت کالیفرنیا باشد.

10. ساخت و ساز Balfour Beatty Balfour Beatty

یک شرکت ساختمانی پیشرو بین المللی است که به دلیل تأمین مالی ، توسعه و ساخت پروژه های زیربنایی حیاتی برای جوامع محلی شناخته شده است.

این شرکت به عنوان یک رهبر در صنعت ساخت و ساز تجاری ایالات متحده به مدت 76 سال ، روی سدها ، نیروگاه ها و راه آهن و همچنین بنای یادبود پنتاگون کار کرده است.

دفتر مرکزی آنها در دالاس ، تگزاس است اما در کل پروژه ها کار کرده اند ، از پل Surf City در کارولیناس 54 میلیون دلار با ارتفاع 65 فوت در جزیره Topsail تا A14 در کمبریج شایر.