انواع کلایمر - اجاره کلایمر در تهران

انواع کلایمر - اجاره کلایمر در تهران

انوع کلایمر های قدرتمند

ماشین های بالابر یا نفربر و یا همچنین سکوهای کاری هستند که همه در یک سبد خلاصه می شوند. که می تواند مواد و کارگران را، راحت و با سرعت به ارتفاع دلخواه ببرد. کلایمر ها خیلی مقرون به صرفه و کار آمد تر از داربست ها هستند. تنها دو نفر می توانند با داربست به ارتفاع بروند. ولی با کلایمر می توان 4 نفر و کلی مواد را به ارتفاع بسیار بالاتر برد. که بسیار  راحت تر و ایمن تر از داربست ها هستند. که از نظر زمان هم بسیار بهتر از داربست هستند.

نرده های اطراف سبد به طور طبیعی ایمنی را بسیار افزایش می دهند. و تلفات را به حداقل می رسانند. که در داربست چنین چیزی وجود ندارد. تمام افرادی که با کلایمر در سرتاسر جهان کار می کنند. از این بابت بسیار راضی هستند و کلایمر دارای ترمز ایمنی قدرتمند است که حفاظت بیشتری ایجاد می کند.

قطعه THE MODULAR DESIGN امکان استفاده و اجزای مشابه و راه اندازی کلایمر را به راحتی و سریع انجام می دهد. و در صورت لزوم به راحتی می توان به مکان دیگری انتقال داد.

محصولات تهران کلایمر از کیفیت طولانی برخوردار هستند. دستگاه های کلایمر تهران کلایمر دارای مواد اولیه، فرایند های تولید و خودکار و پایان کار هستند. به عنوان مثال ، بخش های دکل از فولاد با کیفیت بالا توسط کارگرها جوش داده می شوند و پس از آماده شدن، با گالوانیزه گرم می شوند.

اجاره کلایمر

معرفی برخی از کلایمر های خارجی قدرتمند:

  • Luna SC3500L    

یک دستگاه برای بلند کردن وزن و سکوی کار است که همه در یک بسته جا شده اند. این کلایمر برای پروژه های ساختمانی مرمتی که فضای عملیاتی کم است، مناسب است. که ظرفیت این کلایمر برای بالا بردن بین 1 تا 4 تن است. این کلایمر فضای کافی برای برای کارگران را فراهم می کند تا کار خود را به راحتی انجام دهند. اما فقط به فضای کمی در محل نیاز دارد. مکانیزم این کلایمر با انرژی اکتریکی و با یک دکه ساده سکو را با سرعت 9.5 متر در دقیقه هدایت می کند. از این کلایمر برای انواع کارها مانند: رنگ آمیزی ، سقف سازی، جوشکاری، ترمیم ، بازرسی ، تمیز کردن، نگه داری و ... استفاده کرد.

اجاره کلایمر در تهران و اجاره انواع کلایمر. تهران کلایمر دارای انواع کلایمر خارجی و ایرانی

  • Taurus SC6000

​​​​​​​کلایمر دکل نوردی یک دستگاه برای بلند کردن وزنه های بسیار سنگین و سکوی کار است. این کلایمر برای کارهای نما با ظرفیت بالایی نیاز دارد. چه برای ساخت جدید و چه مرمت، مناسب است. این مدل از کلایمر فضای کافی برای کارگران را فراهم می کند. تا کار خود را به راحتی انجام دهند. با شروع از 4،1 متر ، طول کلایمر می تواند تا 16،9 متر رشد کند. با دو کلایمر می توان طول سکو را تا 44،6 متر افزایش داد. در صورت نیاز ، امکان استفاده از این دوقلو به عنوان دو ماشین مجزا وجود دارد.

  • Centum SC10000

​​​​​​​یک دستگاه کلایمر بالابر قوی با سکوی قفسه بندی و پنیون است. این کلایمر دارای قوی ترین واحد درایو در خانواده کلایمر های محصولات MCWP است. این کلایمر دارای دو موتور 5.5 کیلوواتی است. این کلایمر با سرعت بالابری 7 متر در دقیقه حرکت می کند، تا کارهای لازم را انجام دهد. این کلایمر بیشتر برای کارهای سنگین و پروژه هایی که به اندازه سکوی بسیار بزرگ در ارتفاعات طاقت فرسا نیاز دارند گزینه ای ایده آل است. ظرفیت بارگیری حداکثر به صورت آرایش تک کلایمر 6000 کیلوگرم در طول سکو 4،1 متر است. پیکربندی این کلایمر حداکثر طول سکو 20 متر و ظرفیت بارگذاری کمی بیش از 1700 کیلوگرم است. ظرفیت نسخه دکل دوقلوی Centum می تواند بیش از 10000 کیلوگرم عظیم در طول سکو 15،8 متر باشد. هنگام استفاده از پیکربندی دکل دوقلو ، طول سکو با اطمینان می تواند تا 48،6 متر برسد ، که در آن حد بارگیری هنوز 1500 کیلوگرم است. هنگامی که با قطعات استاندارد در فواصل ثابت لنگر بیاندازید ، دکل می تواند تا ارتفاع 150 متر برسد. لنگر مخصوص اجازه می دهد تا ارتفاعات بالاتر نیز در صورت درخواست. با استفاده از برنامه های افزودنی MCWP ، بهره وری و ارگونومی را بهبود می بخشد. با استفاده از Scanclimber’s platform های شکاف و جبران خسارات بین سکو و ساختمانی که برپا کرده اند می توان به راحتی دسترسی پیدا کرد. این پسوندها قابل تنظیم هستند و می توانند طول سکو را تا 6 متر افزایش دهند. آنها در سه اندازه در دسترس هستند. 2،6-6 متر ، 0-2،5 متر و 0-1،8 متر این برنامه های افزودنی به کارکردن در گوشه و کنار گوشه هایی که قبلاً از دسترس خارج شده اند کمک می کند. همچنین یک آجر سازی خاص نیز وجود دارد. سکویی که می تواند 70 سانتی متر از سطح واقعی سکو پایین بیاید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که مواد روی سکو در ارتفاع راحتی برای کارگران قرار دارند.