درک روانشناسی پول و آنچه برای شما هزینه دارد - اجاره کلایمر

درک روانشناسی پول و آنچه برای شما هزینه دارد - اجاره کلایمر

همه ما با هم متفاوت هستیم. احساسات ، ترس و رؤیاهای ما متفاوت است. و وقتی کلمه پول را می شنویم ، همه ما افکار و احساسات بی نظیری نیز داریم. شناخت روانشناسی پول می تواند به ما کمک کند تا هنگام ظهور از آن افکار ، احساسات و رفتارها آگاه شویم.

روانشناسی پول چیست؟
روانشناسی پول مطالعه رفتار ما با پول است.

این که آیا شما با پول موفق هستید یا نه ، درمورد دانش ، ضریب هوشی نیست یا اینکه در ریاضی چقدر خوب هستید. این مربوط به رفتار است و همه نسبت به دیگران مستعد رفتارهای خاص هستند. هنگامی که از تمایلات خود آگاهی پیدا کردید ، می توانید از قدرت ذهن خود ، افکار و اراده خود استفاده کنید - و به معنای واقعی کلمه می توانید زندگی خود را تغییر دهید.

من اخیراً روانشناسی پول را مطالعه کرده ام ، و در طول یک دهه گذشته ، من در حالی که مربیگری مردم با پول خود بوده ام ، دیده ام که در زندگی واقعی بازی می کند. شما بچه ها ، این مواد قدرتمند هستند ، بنابراین من می خواهم شما را با من حفر کنید.

چرا روانشناسی پول اهمیت دارد؟
این که آیا ما درباره پول شما یا زندگی شما صحبت می کنیم ، شناختن خودتان عامل بزرگی در ایجاد تغییر معنی دار است.
در حال حاضر ، در نشویل و بسیاری از جنوب ، Enneagram بسیار بزرگ است. این یک سیستم تایپ شخصیت است و صادقانه بهترین ارزیابی است که من پیدا کردم که دقیقاً روش تیک زدن را توصیف می کند.
دلیل اینکه من عاشق Enneagram و سایر تست های شخصیتی مانند آن هستم ، این است که آنها به من هدیه ای از خودآگاهی می دهند. خودآگاهی بسیار ارزشمند است. باید در مورد شخصیت خود و نحوه کار ذهنم اگر می خواهم رشد کنم بیشتر بدانم. اگر آگاه نباشیم از کدام نقاط قوت ، ضعف ، درک و گرایشهایی که به جدول داریم ، هرگز نمی توانیم خودمان را برای پیشرفت و رسیدن به اهداف مالی خود هدایت کنیم.

در مورد پول شما هم همینطور است سالهاست که پدرم دیو رمزی گفته است که امور مالی شخصی 20٪ دانش سرانه و 80٪ رفتار است. به همین دلیل است که برنامه اثبات شده او برای خارج شدن از بدهی به جای پرتاب تعدادی شماره و فرمول به شما بستگی اجاره کلایمر به تغییر رفتار شما دارد.

و اگر می خواهید به این ریشه برسید که چرا به روشی که انجام می دهید- چرا هزینه می کنید ، صرفه جویی می کنید ، از بدهی استفاده می کنید ، سرمایه گذاری می کنید و چیزهای دیگر - باید درمورد روانشناسی پشت روش مشاهده پول یاد بگیرید.

اجاره کلایمر
 

4 راه روانشانسی که برای پول شما تاثیر میگذارند:
من دوست دارم که به گرایش های پول بپردازم و اینکه پول در داستان شخص چگونه بازی می کند. همانطور که قبلاً گفتم ، همه با هم فرق دارند و هیچ یک از این گرایشها درست یا غلط نیست. این درست است که شما به طور طبیعی سیمی هستید. در اینجا چهار چیز وجود دارد که می خواهم شما را در طرز فکر پول خود مشخص کنید:

1. اسپندر در مقابل Saver
اکثر مردم تشخیص این که یک اسپندر یا صرفه جویی هستند ، بسیار آسان می دانند. خرج کنندگان وقتی صحبت از پول می شود می توانند بسیاری از امکانات خلاقانه را ببینند. این کاملاً من است! هر وقت پول اضافی دارم ، سوراخی در جیب من می سوزاند و من نمی توانم منتظر بمانم تا آن را خرج کنم.

از سوی دیگر ، اولین غریزه یک صرفه جویی در خرج کردن پول آنها نیست. آنها نسبت به دور کردن پول بسیار بهتر احساس می شوند. پس انداز صبور و مایل به صبر برای خرید است.

آنچه برای هزینه‌ها و پس اندازها خطرناک است ، رفتن به افراط و تفریط است. به عنوان یک وام دهنده ، اگر تمام هزینه های خود را خرج کنید ، شکسته می شوید. و پس اندازان ، اگر همه چیزهایی را که می سازید ذخیره کنید ، می خواهید بسیاری از تجربیات سرگرم کننده را که باعث شادی زندگی شما می شود ، از دست ندهید. وقتی فکر می کنیم درباره این مسئله کاملاً واضح است ، اما نکته این است که باید در مورد آن فکر کنیم.

2. Nerds در مقابل ارواح رایگان
Nerds در تعداد خرد کردن شماره ها شکوفا می شود. آنها واقعاً در انتظار سازماندهی بودجه خود هستند. عجیب (فقط شوخی کنید!) به آنها احساس رضایت می دهد تا ببینند که پول آنها در هر ماه به کجا می رود و راه هایی برای بهتر کار کردن پیدا می کنند. همه چیز یک مکان خوب و مرتب دارد و آنها آن را دوست دارند.

روحیه آزاد هستند. . . خوب ، ما مهمانی هستیم ما جزئیات را خیلی گرفتار نمی کنیم و این ما را آزاد می کند تا از زندگی لذت ببریم. اگر روحی آزاد هستید ، فقط خواندن کلمه بودجه ممکن است باعث شود که در کندوها شکوفا شوید ، اما دسته بندی های خرید و سرگرمی اساساً زبان عشق شما هستند. روحیه آزاد دوست دارد زندگی را به کمال زندگی برساند!

Nerds برای تزریق مقداری پول سرگرم کننده برای بودجه برای دسته های غیرمجاز ، مانند شب های خرما ، تعطیلات و مهمانی ها به روحیه رایگان نیاز دارد.

روحیه آزاد به معاشرت نیاز دارد تا به آنها کمک کند تا بتوانند بودجه واقعی بگیرند. همسرم ، وینستون ، عصبانی است و من توجه او را به جزئیات و این واقعیت که او می داند چه خبر است ، دوست دارم.

قبل از اینكه تصور كنید افرادی كه بیشتر در هزینه پس انداز می كنند ناراحت هستند ، و افرادی كه عاشق هزینه کردن هستند روحیه رایگان هستند ، دوباره حدس بزنید. پدر من در واقع یک nerd-spender است. او عاشق خرج کردن پول است اما عاشق نگه داشتن زبانهها در بودجه نیز هست.

اجاره کلایمر

3. ایمنی در مقابل وضعیت
آیا از نظر امنیتی انگیزه مالی دارید یا از نظر وضعیتی؟ برای این یکی ، شاید شما مجبور به انجام جستجوی واقعی روح باشید. با خودتان صادق باشید همانطور که فکر می کنید هنگام صرف یا پس انداز چه چیزی را به شما انگیزه می دهد. این قطعه برای ساخت روانشناسی پول برای شما مهم است.

افرادی که برای امنیت ارزش قائل هستند امنیت را می توانند به دست آورند. آنها می خواهند بدانند که می توانند در برابر از دست دادن شغل ، اورژانس پزشکی یا حتی فقط افت درآمد مقاومت کنند. اگر فردی ایمنی هستید ، باید مراقب باشید که از ترس زندگی کنید. ترس می تواند شما را از دادن سخاوتمندانه ، سرمایه گذاری در بازنشستگی و یا حتی خرج کردن برای یک جفت کفش جدید جلوگیری کند ، وقتی لباس هایی که هر روز می پوشید سوراخ در آنها است و به وضوح باید تعویض شود.

اگر پول مربوط به وضعیت برای کسی است ، اینگونه موفقیت آنها را اندازه می گیرد. میزان پولی که آنها دارند بر نوع خانه ای که در آن زندگی می کنند ، فعالیتهایی که در آن شرکت می کنند و توانایی آنها برای مسافرت در آن تعطیلات رویایی تأثیر می گذارد. (بعداً در مورد این انگیزه بیشتر بدانید.)

4- خانواده و کودکی شما
روشی که والدینتان در مورد پول صحبت می کردند - یا در مورد آن صحبت نمی کنند - قطعاً بر روی نگرش شما در مورد آن از سنین پایین تأثیر می گذارد. این به تنهایی ذهنیت پول شما را تعریف نمی کند ، اما خوب است که از آن آگاه باشید.

در اینجا مثالی وجود دارد که نشان می دهد تجربه گذشته شما چگونه می تواند منجر به دعوا و پول در بزرگسالان شود: آیا این باعث می شود شما دیوانه شوید و هنگامی که همسرتان تخم های ارگانیک بدون قفس ، قهوه ای و ارگانیک را پاشید ، دعوا کنید؟ وی اعتراض می کند: "این فقط 2 دلار بیشتر از سفید پوستان است." "این 2 دلار است که می تواند به سمت چیز دیگری باشد!" شما استدلال اجاره کلایمر در تهران می کنید.

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا واقعاً روی تخمهای ارگانیک کار کرده اید؟ آیا دلیل آن این است که بودجه مواد غذایی یک عامل استرس زا در خانواده شما بزرگ شده است؟ یا پدر و مادری داشتید که چشمهای خود را به فروشگاههای مواد غذایی مزرعه هیپی-دیپی روی میز بنشینید؟ یا شاید شما فردی با امنیت باشید زیرا با خیلی کم بزرگ شده اید و هزینه بیشتر برای هر کاری باعث می شود احساس ، قابل درک و ناامنی احساس کنید.

من سابقه شما را نمی دانم. شاید این دهها تخم مرغ نیستند که باعث ایجاد تنش در اطراف پول در زندگی شما می شوند ، اما شرط می بندم چیزی وجود دارد. این جایی است که دانستن خودتان می تواند به بهبود ، تغییر و پیشرفت بیشتر از آنچه قبلاً دیده اید منجر شود.

چگونه روانشناسی پول بر تصمیمات شما تأثیر می گذارد
حقیقت این است که پول فقط یک ذره بین است - این باعث می شود که شما چه کسی باشید. اگر مهربان و سخاوتمند باشید ، با پول بسیار مهربان تر و بخشنده خواهید بود. اگر بی ادب و خود محور باشید ، با پول بیشتر بی ادب و خود محور خواهید بود. پول صرفاً ابزاری است و شما باید تعیین کنید که با آن چه کار کنید.

صدها تصمیم کوچک وجود دارد که هر روز تصمیم می گیریم بدون اینکه حتی متوجه آن شویم که تحت تأثیر چگونگی مشاهده پول است. یک مثال برای من تمایل ایمنی در مقابل وضعیت است. من به طور طبیعی به سمت وضعیت خم می شوم. من به احتمال زیاد یک کیف پول با نام تجاری یا یک ماشین لوکس را ارزیابی می کنم و احتمالاً راهی برای توجیه خرید بزرگتر پیدا می کنم ، اگر ، در برخی از سطح ، باعث شود احساس موفقیت کنم.

از یک طرف ، این فقط به این معنی است که من چیزهای خوب را دوست دارم - و لطفاً مرا بشنوید وقتی می گویم اگر توانایی پرداخت هزینه های خوب را داشته باشید ، داشتن چیزهای خوب نیست. اما دانستن اینکه من آن گرایش به وضعیت را دارم ، به این معنی است که باید هزینه هایم را کنترل کنم. باید به خاطر داشته باشم که چیزهایی که من در اختیار دارم ، من را به عنوان یک شخص تعریف نمی کند.

من می دانم که این مسائل کار سختی است ، اما شما می توانید این کار را انجام دهید. من می دانم که می توانید ، زیرا من دیده ام میلیون ها انسان از همه زمینه ها و سطح درآمد شجاعت ایجاد تغییر پایدار ، نه فقط برای آنها ، بلکه برای کل درخت خانوادگی خود را پیدا می کنند! کار آسانی نیست. اما خبر خوب این است که هزینه ای ندارد.

اگر آماده هستید با پول خود تغییر پایدار ایجاد کنید ، آزمایش رایگان Ramsey + را آغاز کنید. شما بهترین محصولات پولی جهان را برای کمک به شما برای رفتن از جایی که در آنجا هستید به جایی که می خواهید در آنجا بدست آورید ، بدست خواهید آورد.