تهران کلایمر و خدمات کلایمر در تهران و کرج

تهران کلایمر و خدمات کلایمر در تهران و کرج

اطلاعات اضافی در مورد کلایمر ها

برای اجاره کلایمر ارزان و برقی و دستی و خارجی با تهران کلایمر در تماس باشید.

کلایمر ها قبل از اینکه یک محصول کاملاً جهانی باشند ، مسیری طولانی را طی می کنند ، اما این بخش در بازارهای مستقر مانند آمریکای شمالی ، جایی که تلاش برای گسترش بازار اجاره آن و در کشورهای در حال ظهور است که کوه نوردان در مراحل ابتدایی هستند ، بسیار امیدوار کننده است. .

برای بسیاری از تولیدکنندگان ، توسعه محصولات موجود از نظر ایجاد پتانسیل فروش بیشتر راهگشا است.

آخرین مدل کلایمر مستقر در ایالات متحده ، سری S است که اکنون برای ارائه پیکربندی سکوی حمل و نقل بیشتر شده است. ظرفیت 4000 پوند (1818 کیلوگرم) و سرعت کوهنوردی 40 فوت در دقیقه (12 متر در دقیقه) را با استفاده از یک قفسه برقی و سیستم محرک پینیون فراهم می کند.

کوین اوشیا ، مدیر ایمنی و آموزش هیدرو موبایل می گوید: "ما برای به روزرسانی برخی از مدل های موجود خود برای بهبود بیشتر کار سخت کار کرده ایم."

گزینه پیکربندی سکوی حمل و نقل در سری Hydro Mobile S (قفسه برقی و پایه) و در سری F (قفسه هیدرولیکی و پایه هیدرولیکی مجهز به گاز) طیف وسیعی از تنظیمات و گزینه های قدرت را برای متناسب با مجموعه ای از محیط های صنعتی و ساختمانی فراهم می کند.

علاوه بر این ، کنترل پنل توانایی کنترل عملکرد غیر مجاز را فراهم می کند ، می تواند برای انطباق پارامترهای ایمنی با تغییرات پیکربندی استفاده شود و طیف وسیعی از هشدارهای ایمنی را برای عملکرد ایمن و یافتن عیب به اپراتورها ارائه می دهد.

در مورد محصولات آینده ، آقای O'Shea اظهار داشت ، "صاحبان همیشه سرعت و ظرفیت بیشتری می خواهند اما یکی روی دیگری تأثیر می گذارد ، به طور کلی هرچه ظرفیت بالاتر باشد سرعت کم می شود.

تهران کلایمر برای اجاره کلایمر در تهران بهترین شرکت و گزینه می باشد.

مطمئناً بیشتر چیزها ممکن است اما وقتی صاحبان بالقوه ترکیبی از سرعت ، ظرفیت و قیمت را تجزیه و تحلیل کنند.

کمیته توسعه محصول ما به سختی در حال افزایش بهره وری در مدل های فعلی ما است و شامل تصمیمات مهمی در مورد معادله ظرفیت / سرعت است ، اما همچنین شامل مواردی مانند سهولت کار ، ارگونومی و سایر موارد دیگر می باشد. "

با این وجود ، در صنعت MCWP احساساتی وجود دارد که به نظر می رسد بیشتر از سایر صنایع مرتبط مرتبط باشد ، "اگر این شکست ، آن را برطرف نکنید". "طی سالها تولیدکنندگان جنبه های کنترلی را برای کلایمر ها ایجاد کرده اند که موفقیت های مختلفی داشته اند. جایی که بوم و قیچی اساساً سکوهایی برای دسترسی هستند ، کوهنورد دکل عمدتا یک سکوی کار است و در بسیاری از موارد کارهایی که از سکو انجام می شود کار سنگینی است. "

کلایمر های شلوغ

به عنوان مثال دیدن خدمه چهار مزون ، پالت های آجری ، وان های خمپاره ، صندوقچه ابزار و بالابر مواد در یک واحد غیر معمول نیست. "با این میزان فعالیت در سیستم عامل ، سیستم های کنترل پیچیده در برابر آسیب محافظت می شوند ، بنابراین تعادل ظریف ظرافت ، کنترل و قدرت رمز موفقیت است. کلایمر ها بسیار بیشتر از سایر انواع دسترسی تحت تأثیر بهره وری قرار می گیرند ، بنابراین طراحی ارگونومیک بسیار مهم است "، می گوید آقای O'Shea.

اگر نیاز به خدمات کلایمر دارید، حتما تهران کلایمر را تجربه کنید که یکی از موفق ترین ها در زمنه بالابری و کلایمر می باشد.

"کنترل های ساده اما م ،ثر ، یک سیستم ارگونومیک با مزیت که هم بهره وری و ایمنی بالایی را فراهم می کند و هم محصولی که به راحتی قابل نصب و از بین بردن است ، از جنبه های مهم است."

Klimer Platforms که 14 سال پیش تاسیس شده است ، به تدریج به محصولات خود اضافه می کند در حالی که رد پای خود را به آرامی در سراسر کانادا و ایالات متحده گسترش می دهد.

در مورد توسعه محصول نیز تمرکز مشابهی دارد. اخیراً این شرکت حق تولید پلت فرم کار کوه نوردی دکل Hydek را به دست آورد. این واحد های محرکه ستون فقرات اصلی هستند.

خدمات کلایمر

برنامه این شرکت ساختن قدرت این سیستم های درایو با نوآوری های پلت فرم پیشرفته برای جابجایی مواد ، بارگیری و ایمنی کاربر است.

تولید نسل بعدی Hydek در سه ماهه دوم سال 2017 آغاز می شود. خط تولید دوباره طراحی می شود تا سهولت بیشتری در بهره برداری ، افزایش کارایی و ایمنی کاربران فراهم کند.

جی گوردون ، بنیانگذار ، می گوید: "ما قصد داریم طراحی سیستم عامل ها را ارتقا دهیم." "ما با کاربران Hydek مشورت کرده ایم ، خوراک آنها را در پلتفرم به زودی راه اندازی کردیم. هدف ما این است که طراحی آسان Klimer را در محصول Hydek ایجاد کنیم و یک ماشین سنگ تراشی اختصاصی ایجاد کنیم که بدون دردسر حرکت کند و به راحتی کار کند. "

آقای گوردون توضیح می دهد که در طول سال های 2015 و 2016 ، این شرکت همچنین تمرکز خود را در زمینه اجاره تجهیزات و بازارهای پیکربندی پلت فرم سفارشی با تأکید ویژه بر ساده سازی تجارت خود و بهبود تجربه مشتری داشته است.

"ما با پنج شعبه که در حاشیه شرق ایالات متحده تا غرب کانادا را پوشش می دهند ، به بازار قابل توجهی رسیده ایم.

در سال 2017 ، ما با استفاده از فروش تجهیزات بیشتر با پشتیبانی بازار داخلی ، از قدرت شبکه شعب خود استفاده خواهیم کرد. فروش تجهیزات ناشی از موفقیت مشتریان اجاره ای در رشد مشاغل آنها است. قدرت تجهیزات ما در بازار اجاره ما است ، جایی که بازار نوآوری بعدی را تعیین می کند ، انتظارات عملکردی را برای تجهیزات ما تعیین می کند و عملکرد و قابلیت اطمینان را اثبات می کند. "

برای خدمات انواع کلایمر در تهران و کرج با شماره 09121172669 جناب آقای رستم زاده تماس حاصل فرمائید.

آقای گوردون توضیح می دهد که کلایمر ها همچنان بخشی کم استفاده از صنعت داربست هستند. آموزش مشتریان در مورد کارایی ، انعطاف پذیری و پتانسیل ارتقا of پروژه کوهنوردان دکل همچنان یک چالش صنعت کوهنوردان است.

"عملکرد ثابت شده مداوم به ما کمک می کند تا تعادل بین کلایمر ها و داربست های سنتی را در بازار پیدا کنیم زیرا کلایمر جایگاه خود را در صنعت داربست کسب می کنند."

وی اضافه می کند ، "در سال 2016 ما بیشتر پروژه های خود را در ساخت و ساز جدید دیدیم که برای ما تعجب آور بود. انتظار می رود تقاضای بیشتری برای دسترسی به پروژه های مرمت را شاهد باشیم. ما به جای معاملات مستقیم اجاره شروع به دیدن کل راه حل های بیشتر پروژه می کنیم.

این به معنی افزایش نصب و همچنین افزایش مهندسی (برای مشاغل خاص) است. "

به گفته آقای گوردون ، بازار در حال پیشرفت است که توسط پیمانکاران عمومی نشان می دهد که استفاده از کلایمر ها را برای پشتیبانی از برنامه های چند پیمانکاری افزایش می دهند و از این طریق مدل کسب و کار و کارآیی پروژه آنها را ساده می کنند.

آلبا در اسپانیا برای تولید محصولاتی با ظرفیت بالا از نظر حداکثر ارتفاع کار ، ظرفیت بار و سرعت ، هدف بازارهای نوظهور را توسعه داده است. آیتور ناوارو ، مدیر کل آلبا توضیح می دهد ، "به همین ترتیب ، و با توجه به روند در بازارهای بالغ ، ما در حال انجام یک سری آسانسور برای کمک به کارهای مرمت هستیم. سرانجام ، در برنامه های ویژه ، بالابر سرویس اپراتور جرثقیل را توسعه داده ایم. "

پروژه

محدوده پروژه Klimer برای برج سیمپسون ، که در اینجا نشان داده شده است ، طراحی ، ساخت ، تهیه و نصب تجهیزات حمل و نقل و دسترسی به تجهیزات در این محل کار بود.

PT1800F یک سکوی حمل و نقل جدید با تأیید کامل CE است. با استفاده از دکل M550 امکان نصب دو کابین تا 250 متر را فراهم می کند و همچنین در بالابر EDC2000 این شرکت برای بارهای تا 2000 کیلوگرم یا 22 نفر و با سرعت 60 متر در دقیقه و همچنین 2000 کیلوگرم استفاده می شود. ظرفیت بالابر مواد MC-2000 / F و سیستم عامل کار PEC150 به طول 38 متر.

لبه برش

PT1800F دارای نوآوری های فنی و امنیتی متعددی مانند چتر نجات خودکار و کنترل الکترونیکی پیشرفته است که قادر به مدیریت تمام عناصر امنیتی و حرکات دقیق سیستم عامل است. همچنین کلیه داده های عملیاتی ، نوک سینه های چربی اتوماتیک و غیره را متناسب با روند واقعی بازار ضبط می کند تا ضمن حفظ حداکثر امنیت ، کارهای تعمیر و نگهداری و زمان خرابی را کاهش دهد.

آقای ناوارو می گوید: "این پلت فرم جدید دارای چندین فرصت برای سازگاری با محل کار و نیازهای مختلف خواهد بود." این شامل دو درب جانبی ، به علاوه یک درب جانبی ، ماژول های طول اضافی ، سقف متحرک و مونتاژ دو کابین برای یک بالابر ظرفیت 4000 کیلوگرمی است.

آقای ناوارو اضافه می کند. "این بالابر جدید خط تولید ایجاد شده برای تأمین نیازهای کاری در کشورهای در حال توسعه را تکمیل می کند ، جایی که کمبود قطعه ساختمانی و تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ باعث ایجاد ساختمان های بالاتر شده است ، که به تجهیزات با بالاترین سرعت ، انعطاف پذیری و بار نیاز دارد ظرفیت ها

این ماشین ها در آسیا ، خاورمیانه و پروژه های توسعه یافته در شهرهای بزرگ جهان بسیار مورد توجه هستند ، مانند برج Alvear در بوینس آیرس ، آرژانتین یا برج HQ برج بنادر دارالسلام تانزانیا ، جایی که کابین دوقلوی 2000 کیلویی این شرکت است آسانسورها کار می کنند.

در طرف دیگر ، آلبا طیف جدیدی از آسانسورها را برای کمک به ساختمانهای کم ارتفاع و کارهای مرمت با راه حلهای سازگار با داربستهای سنتی تولید کرده است. "از این نظر ، ما یک بستر حمل و نقل برای مسافران و بارها ایجاد کرده ایم ، PT-450 ، با ظرفیت 450 کیلوگرم یا دو مسافر و ما پلت فرم کار خود را برای ارتقا دکل PEC-90 به روز کرده ایم ، که حداکثر ارتفاع کار 90 است.

متر ، و همچنین در تنظیمات دکل دوقلو پلت فرم می تواند تا 23 متر طول با ظرفیت بار تا 2.100 کیلوگرم برسد. "در آغاز سال 2017 ما می خواهیم این مجموعه از محصولات را با یک بالابر سازنده برای مواد با ظرفیت بار 200 کیلوگرم با سیستم پینیون قفسه ، چتر با سرعت بیش از حد با بازیابی خودکار و قفس چرخشی برای هر دو طرف تقویت کنیم."

سرانجام ، آلبا بالابر سرویس جدید اپراتور EG-250 را برای جرثقیل های تاجی ، مناسب بیشتر جرثقیل های بازار توسعه داده است. این اجازه می دهد تا دسترسی امن اپراتور به کابین بالای جرثقیل ، با توجه به نیازهای اتحادیه اروپا.

در حال حاضر كلیمر در حال تهیه یك راه حل دسترسی و دستیابی به مواد برای یك پروژه مقاوم سازی برج 47 طبقه است. فروشگاه بزرگ نمادین کانادایی که در قلب مرکز شهر تورنتو واقع شده است در سال 1968 ساخته شد و به ارتقا structural ساختار بیرونی و مرمت کامل نما احتیاج داشت.

هدف پروژه كلیمر طراحی ، ساخت ، تأمین و نصب تجهیزات انتقال و دسترسی به مواد بود.