چرا کولر گازی من هوای سرد نمی دهد؟

چرا کولر گازی من هوای سرد نمی دهد؟

آیا شما هم جزء مردمی هستید که از کولر گازی استفاده میکنید؟ آیا کولر گازی شما هوای سرد ندارد و در عوض هوای گرم میدهد؟

گاهی اوقات با نگاه کردن به کتابچه راهنمای کاربر و اطمینان از صحت تنظیمات کار می توانید این مشکل را حل کنید. ضربه زدن به یک دکه اشتباه آسان است پس اول بررسی کنید که تنطیمات درست هستند یا نه؟

نکته ای که باید دوباره بررسی کنید این است که ترموستات به صورت خودکار تنظیم شده باشد. این امر باعث می شود که فن تنها در صورت وجود هواب خنک برای بیرون کشیدن دستگاه از کار بیفتد.

فیلتر هوای مسدود شده

یکی از شایع ترین مشکلات این است که فیلتر هوا بیش از حد مسدود شده است تا جریان هوای مناسب را فراهم کند. با گذشت زمان، گرد و غبار و آهک هوای سرد را مسدود می کند و شما با یک خانه بیش از حد گرم باقی می ماند. پس برای تمیز کردن فیلتر اقدام کنید.

حتما فیلترهای هوا را هر ماه بررسی کنید و تمیز کنید. اگر این کار را دو هفته ای یک بار انجام دهید بهترین نتیجه را خواهید دید.

کندانسور بیرونی مسدود شده است.

 نگاهی به بیرون بیندازید و هر چیزی را که مانع کندارنسورتان می شود حذف کنید. سپس با یک اسپری ملایم آب آن را بشوید و آن را به خوبی جدید کنید.

 مجاری هوای نشتی اگر همه گزینه های دیگر را بررسی کرده اید مورد بعدی بررسی مجاری هوا است. افزایش سن ، این مجاری شکننده و ترک خورده می شوند و منجر به نشت می شوند.

این کار ساده ای نیست که به خودی خود بر طرف شود و این ایده خوبی است با یک تعمیر کار حرفه ای تماس بگیرید تا مطمئن شوید که به درستی انجام شده است. اگر دست با تجربه ندارید می توانید به این دستگاه آسب برسانید.