10 شرکت برتر اجاره و استخدام جرثقیل در جهان

10 شرکت برتر اجاره و استخدام جرثقیل در جهان

کلایمر را از تهران کلایمر اجاره کنید.

برای اجاره کلایمر در تهران و کرج با ما در تماس باشید. 09121172669 یا با ما در شبکه های اجتماعی یا با سایت ما در تماس باشید.

تهران کلایمر، قدیمی ترین شرکت در زمیه خرید، فروش و اجاره کلایمر در تهران می باشد که علاوه بر قدیمی بودن یکی از موفق ترین ها در این زمینه بوده است.

اجاره کلایمر در تهران

جرثقیل ها برای بلند کردن ، کاهش و جابجایی بارهای سنگین با استفاده از قرقره ها و کابل ها طراحی شده اند. از جرثقیل ها در صنایع ساخت و ساز و تدارکات و همچنین در ساخت تجهیزات سنگین استفاده می شود.

انواع مختلفی از جرثقیل ها وجود دارد که برای کار در شرایط مختلف طراحی شده اند. اینها شامل جرثقیل های متحرک ، جرثقیل های تلسکوپی ، جرثقیل های برج ، و جرثقیل های نصب شده بر روی کامیون ، جرثقیل های زمینی ناهموار و تمام جرثقیل های زمینی است.

طبق فهرست IC50 2019 ، در اینجا 10 شرکت برتر جرثقیل در جهان وجود دارد:

1. ماموت

ماموت ، یک شرکت خصوصی هلندی مستقر در اوترخت هلند ، راه حل های ساخته شده به صورت سفارشی برای بلند کردن ، حمل و نقل ، نصب و از کار انداختن سازه های بزرگ و سنگین در سراسر جهان را ارائه می دهد.

این شرکت در بازارهای مختلف از زیرساخت ها ، معادن و بنادر گرفته تا هسته ای و پتروشیمی فعالیت می کند. ماموت با ناوگان 528 جرثقیل تمام زمین ، زمین خشن و سیار ، و 136 خزنده مشبک مشبک ، در لیست بزرگترین شرکتهای اجاره جرثقیل در جهان از نظر ظرفیت بالابر قرار دارد.

ماموت از Liebherr LR 13000 ، بزرگترین جرثقیل خزنده پیشنهاد شده توسط Liebherr ، برای نصب پایه های سکو بر روی شناور اتصالات توربین بادی Van Oord ، Aeolus استفاده کرد.

ماموت در سال 1807 تاسیس شد و هم اکنون بیش از 5000 نفر مشغول به کار هستند.

2. سرنس

Sarens یک شرکت چند ملیتی بلژیکی است که در ولورتم ، بلژیک مستقر است. این متخصص در خدمات سنگین ، حمل و نقل مهندسی ، و خدمات اجاره جرثقیل است. این شرکت طیف وسیعی از تجهیزات از جمله جرثقیل ، داربست ، محصولات جک و سایر محصولات بالابر را تولید می کند.

Sarens در 65 کشور جهان فعالیت می کند و به تمام بازارها - از هسته ای و بادی گرفته تا برون مرزی ، هسته ای و غیرنظامی - خدمات ارائه می دهد.

Sarens با ناوگان 1093 جرثقیل تلسکوپی متحرک چرخدار و 440 جرثقیل بوم مشبک ، شماره دو شرکت بزرگ جرثقیل در جهان است.

3. ALE

ALE و حمل و نقل چند ملیتی ALE مقام سوم را در لیست 10 شرکت برتر جرثقیل جهان در جهان کسب می کند.

این شرکت خصوصی که در استفورد انگلیس مستقر است ، در زمینه بلند کردن و حمل و نقل و نصب اشیا heavy سنگین تخصص دارد.

ALE ناوگان 125 جرثقیل تلسکوپی متحرک چرخ دار و 61 جرثقیل بوم مشبک دارد.

در اوایل سال جاری ، این شرکت یک جرثقیل فوق العاده سنگین با ظرفیت 10000 تن (SK10،000) را راه اندازی کرد که بزرگترین جرثقیل زمینی در جهان است.

ALE و ماموت اخیراً توافق نامه ای را برای ادغام عملیات خود در معامله ای امضا کرده اند که انتظار می رود یک جرثقیل غول پیکر چند ملیتی ایجاد کند.

4. جرثقیل ماکسیم کار می کند

Maxim Crane Works ، مستقر در پنسیلوانیا ، ایالات متحده آمریکا ، یکی از بزرگترین شرکتهای اجاره جرثقیل در جهان است که لیزینگ و فروش تجهیزات بالابر مانند جرثقیل های خزنده ، و جرثقیل های برج را ارائه می دهد.

ماکسیم در رتبه چهارم IC50 امسال قرار دارد. این شرکت که در شاخص ACT100 نیز حضور دارد ، دارای 2715 جرثقیل متحرک چرخدار و 505 دستگاه خزنده است.

در سپتامبر 2019 ، Maxim and Solley Equipment & Rigging توافق نامه ای را برای خرید Solley Crane ، یک تجارت خانوادگی در مناطق تنسی مرکزی و شمال آلباما تحریم کرد.

5. لامپسون بین المللی

سازنده جرثقیل آمریکایی لامپسون اینترنشنال موقعیت خود را به عنوان پنجمین شرکت بزرگ جرثقیل در جهان حفظ کرده است.

دفتر مرکزی این شرکت در کنویک ، واشنگتن قرار دارد و یکی از بزرگترین ناوگان های جرثقیل در ایالات متحده را با ناوگان 312 جرثقیل متحرک چرخ دار و 298 خزنده مشبک کار می کند.

لامپسون اینترنشنال از آسانسورهای جرثقیل سنگین با ظرفیت از 100 تن تا 750 تن و جرثقیل بالابر برقی سنگین با ظرفیت از 500 تن تا 3000 تن بهره می برد.

6. Sanghvi Movers

شرکت هندی Sanghvi Movers ششمین شرکت بالابر سنگین در جهان است. این شرکت از سال 2015 این موقعیت را در مورد IC50 حفظ کرده است.

Sanghvi Movers ، واقع در پون ، هند ، خدمات اجاره ای برای جرثقیل های هیدرولیکی تلسکوپی و خزنده هیدرولیک با اندازه متوسط ​​و بزرگ را ارائه می دهد.


این شرکت ناوگان 312 جرثقیل متحرک چرخ دار و 298 جرثقیل خزنده مشبک را اداره می کند. Sanghvi Movers بزرگترین شرکت اجاره جرثقیل در هند است.

7. Bigge Crane و Rigging

Bigge Crane and Rigging به شاخص IC50 2019 صعود کرده است. دفتر مرکزی Biggie در سان لئاندرو ، کالیفرنیا یکی از بزرگترین انتخاب جرثقیل های دست دوم جدید و مجاز برای فروش یا اجاره را دارد.

Biggie’s 724 چرخ متحرک چرخدار و 224 واحد خزنده ، تاج گذاری شده با 1000 تن Liebherr LR 11000 ، این شرکت را در میان شرکت های بالابر سنگین جهانی قرار می دهد.

8. جرثقیل بالابر سنگین Buckner

با بیش از 70 سال خدمت به بازارهای سنگین تجاری و صنعتی ، بدون شک یک جرثقیل بالابر سنگین باکنر یک رهبر بازار شناخته شده در سطح جهانی است.

باکنر ششمین ناوگان بزرگ جرثقیل خزنده و بزرگترین ناوگان خزنده تلسکوپی در ایالات متحده را در اختیار دارد.

این شرکت پروژه های قابل توجه زیادی از جمله استادیوم مرسدس بنز و غرفه های آزمایشگاه مرکز فضایی استنیس در ایالات متحده را انجام داده است.

9. جنوب عمیق

Deep South از ناوگان وسیعی از جرثقیل ها ، حمل و نقل ها ، تجهیزات تقلبی و تجهیزات ویژه برای اجرای پروژه های کوچک و بزرگ برخوردار است.

جرثقیل های آن از 25 تن تا 2500 تن هستند و شامل خط قدرتمند VersaCrane هستند.

خدمات Deep South که در سال 1968 در سواحل صنعتی سنگین خلیج ایالات متحده تاسیس شد ، از اجاره جرثقیل لخت تا بالابر سنگین و راه حل های حمل و نقل سنگین را شامل می شود.

طی 12 ماه گذشته ، شرکت آمریکایی 36 جرثقیل دیگر به دست آورده است - حجم ناوگان خود را به 242 جرثقیل چرخدار و 26 واحد مشبک می رساند.

10. ولدکس

Weldex مستقر در انگلیس لیست 10 شرکت برتر جرثقیل در جهان را می بندد. Weldex در سال 1979 توسط خانواده McGilvray تاسیس شد و دارای ناوگان 130 خزنده مشبک است. خدمات این شرکت از اجاره جرثقیل تا ساخت و توزیع تجهیزات تقلب را شامل می شود.

پیش بینی بازار (2019-2024)

بازار جهانی جرثقیل در سال 2018 بالغ بر 42.2 میلیارد دلار ارزیابی شده است. انتظار می رود این بازار با ارائه CAGR حدود 4 درصد در طول 2019-2024 با ارزش 54.3 میلیارد دلار تا سال 2024 روبرو شود.

انتظار می رود افزایش صنعتی شدن و شهرنشینی تقاضای انواع جرثقیل ها را افزایش دهد. پیشرفت در چندین صنعت استفاده نهایی مانند خودرو ، معدن و همچنین نفت و گاز نیز تقاضای جرثقیل را افزایش می دهد.