فروش کلایمر در تهران

فروش کلایمر در تهران

تهران کلایمر یک شرکت در زمینه فروش کلایمر در تهران

نوروز ، سال جدید ایرانی ، قاعده مهمی در زندگی مردم ایران دارد. همانطور که از نام "روز جدید" مشخص است ، همه مردم این را یک شروع تازه می دانند. با نزدیک شدن به استقبال از بهار ، برخی کارها وجود دارد که ایرانیان به طور سنتی برای آماده شدن برای نوروز انجام می دهند.

برای خرید یا فروش کلایمر در تهران با تهران کلایمر که بهترین فروشنده کلایمر در این زمینه می باشد، تماس حاصل فرمائید.

ایرانی ها برای نوروز چه کارهایی انجام می دهند؟

 

خرید لباس جدید - آماده شدن برای دیدار با خانواده
به طور سنتی ، در تعطیلات نوروز ، یا به گفته ایرانیان "عید" ، مردم برای تبریک گفتن سال نو به خانه اقوام می روند و سپس آنها را دوباره ملاقات می کنند. برای گذر از این مراسم "Did-and-Bazdid" ، اعتقاد بر این است که شما باید لباس جدید بپوشید. بنابراین ، یکی از کارهایی که مردم برای آماده سازی نوروز انجام می دهند ، خرید لباس های جدید است. با این حال ، ممکن است برای کودکان برای سال جدید خرید و پوشیدن لباس های جدید برای دیدار خانواده و دریافت "Eidi" خود که پول هدیه ای به کودکان است ، هیجان انگیزتر باشد.

آماده سازی سبزی پولو و ماهی - سنت شام شب قبل از نوروز
هر خانه ایرانی سبزی پولو و ماهی (ماهی) را آخرین شب قبل از سال جدید به عنوان شام آماده می کند. گفته می شود که این سنت از زمان حضرت سلیمان می آید که حلقه خود را در معده ماهی پیدا کرد. با این حال ، برخی از مردم آن را نماد می دانند. گیاهانی که برای تهیه "سبزی پولو" همراه با برنج هستند می توانند به عنوان بهار تعبیر شوند و برنج می تواند نماینده برکت باشد. از این ماهی به عنوان خوشبختی تعبیر می شود.

 

تهیه جدول هفت سین
در حالی که هر ایرانی برای نوروز آماده می شود ، یکی از مهمترین کارهایی که انجام می دهد راه اندازی یک هفت سین است. هفت سین به معنای واقعی کلمه "هفت سین" است. ایرانیان با استفاده از هفت S ، یک میز تزئین شده زیبا ترتیب دادند ، هر کدام یک چیز را توصیف می کنند. این هفت مورد شامل سبزه (علف گندم) ، سامانو (پودینگ گندم) ، سیر (سیر) ، سنجد (زیتون روسی) ، سیب (سیب) ، سرکه (سرکه) ، سماق (سماق) است. داشتن ماهی قرمز ، گل سونبول (سنبل) ، سکه ، کتاب مقدس قرآن ، کتاب شعر حافظ ، تخم های رنگی و آینه معمول است.

هر یک از این موارد نمادی در زندگی واقعی است:

  • سبزه (گندم) نشان دهنده تولد دوباره است
  • سیب نماینده زیبایی است
  • سماق نماد طلوع آفتاب است
  • سامانو یا پودینگ گندم قدرت و قدرت است
  • سرکه نماد صبر است
  • سیر نشان دهنده سلامتی است
  • زیتون روسی نماد عشق است

بیایید خانه را کاملا تمیز کنیم - قسمت مهمی از آماده سازی: خانه تکانی
این یک سنت وجود دارد که بیشتر مورد توجه خانم های خانه دار است که این امر را در اولویت لیست "آماده شدن برای نوروز" قرار می دهند. این آیین "خانه تکانی" نامیده می شود ، به معنای واقعی کلمه به معنی "خانه را بهم ریختن". با این وجود ایرانیان خانه های خود را تکان نمی دهند. تمام کاری که آنها انجام می دهند فقط تمیز کردن هر نقطه و کمد خانه آنها است. از فرش و پرده گرفته تا در و پنجره. ایده این است که شما سعی می کنید خانه و جامعه خود را تمیز کرده و آن را صنوبر کنید تا بدی ها را از خانه خود دور نگه دارید.

 

چهارشنبه سوری - بزرگداشت آخرین چهارشنبه سال
چهارشنبه سوری با خانواده ها ، دوستان ، و گاهی همسایگان که در کوچه ها یا خارج از شهرها دور هم جمع می شوند ، جشن گرفته و آتشی تهیه می کنند ، از روی آن می پرند و اوقات زیبایی را با هم می گذرانند ایده پشت این جشن فراموش کردن سال گذشته و آماده شدن برای یک فرصت کاملا جدید است.

هنگام پریدن از روی آتش ، مردم "Zardi-ye man az to، Sorkhi-ye to az man" را می خوانند. این عبارت به معنای واقعی کلمه به معنای "زردی من برای شما ، قرمزی شما برای من" است. "زردی" نشان دهنده بیماری و بدشانسی است که در آتش ریخته می شود و "قرمزی" آتش به آنها سلامتی و قدرت می بخشد.

خرید آجیل و شیرینی - آماده مهمانان آینده
قسمت مهمی از تعطیلات نوروز ، بازدید مهمانان از خانه شما است. علاوه بر میوه و چای ایرانی ، موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید در هر خانه ایرانی در عید نوروز پیدا کنید. این موارد شامل آجیل و شیرینی است. پسته ، نخود ، فندق ، بادام هندی ، و گردو از مطلوب ترین مغزهای فرهنگ ایرانی هستند. اگر در ایام نوروز به اصفهان سفر می کنید ، آنها با شیرینی خاص خود ، گاز ، از شما استقبال می کنند. بنابراین ، فقط این فرهنگ ایرانی را بپذیرید و از هر ثانیه آن لذت ببرید. همه ما برای شما نوروز مبارک یا همانطور که ایرانیان می گویند "نوروز مبارک" آرزو می کنیم.