اجاره کلایمر در هشتگرد - نصب کلایمر در هشتگرد - 09121172669

اجاره کلایمر در هشتگرد - نصب کلایمر در هشتگرد - 09121172669

اجاره کلایمر به منظور انجام عملیات و پروژه‌هایی که نیاز به داربست دارد، صورت می‌گیرد. از جمله این عملیات می‌توان به: سیمانکاری ساختمان، مرمت و تعمیر نمای ساختمانی، تعمیر ساختمان‌های مرتفع، رنگ‌آمیزی و نصب شیشه و نظایر آن اشاره کرد. دستگاه‌های کلایمری که توسط شرکت تهران کلایمر اجاره داده می‌شود، کاملا مهندسی شده می‌باشد. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که بالابر‌های این شرکت از نظر امنیت و اصول استاندارد، تست شده و دارای سطح بالایی از ایمنی می‌باشد.  در ضمن خبر خوب اینکه، شرکت تهران کلایمر طرح اجاره کلایمر در هشتگرد را راه‌اندازی کرده و از این به بعد هموطنان عزیز در شهر هشتگرد، قادر به اجاره کلایمر‌های با کیفیت این شرکت خواهند بود.

برای اجاره کلایمر در هشتگرد با تهران کلایمر در ارتباط باشید: 09121172669 - 09126188629 آقای رستم زاده.

تضمین امنیت دستگاه کلایمر توسط تهران کلایمر

همانطور که پیش از این هم به آن اشاره کردیم، طراحی و تولید کلایمر در یک پروسه کاملا مهندسی شده و تست شده، صورت می‌گیرد. در تمام مراحل کار، مو‌به‌موی جزئیات توسط کارشناسان و متخصصان مورد تست و بررسی قرار می‌گیرد. از این رو اگر موردی در روند طراحی و تولید این دستگاه مشاهده شود، به سرعت اصلاح می‌شود. کلایمر‌ها چندین دهه است که در پروژه‌های ساختمانی و... مورد استفاده بشر قرار گرفته‌اند و تا به این لحظه، هیچ‌گونه خبری مبنی بر مشکل فنی این دستگاه، گزارش نشده است. همین امر دلیلی بر اثبات امنیت بالای کلایمر می‌باشد. اما شاید برایتان سوال باشد که چه‌ چیزی موجب ایجاد امنیت بالا در کلایمر شده است؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که در دستگاه کلایمر‌ به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه غیر مترقبه، یک سیم بکسل یدک تعبیه شده است. بنابراین اگر سیم بکسل اصلی به هر دلیلی دچار حادثه شود، سیم بکسل یدک از افتادن سبد حامل افراد و مصالح، جلوگیری خواهد کرد و مانع از بروز هرگونه حادثه تلخ خواهد شد. شرکت تهران کلایمر با اجاره کلایمر در هشتگرد، موجب افزایش امنیت جانی و مالی کارگران و کارفرمایان ساختمانی در این شهر شده‌ است و این کار یک قدم بزرگ در جهت پیشرفت و توسعه این شهر محسوب می‌شود.

آشنایی با انواع کلایمر به طور مختصر و مفید

در دنیا برند‌های زیادی در زمینه طراحی و تولید کلایمر فعالیت می‌کنند. اما تعداد آنها در ایران انگشت شمار است. تهران کلایمر نمونه‌ای از شرکت‌هایی است که در زمینه طراحی و اجاره کلایمر در ایران، فعالیت می‌کند. به طور کلی

کلایمر‌های تولید شده در ایران را می‌توان به دو دسته برقی و دستی، تقسیم‌بندی کرد.

اجاره کلایمر برقی در هشتگرد

خرید کلایمر در هشتگرد با تهران کلایمر

کلایمر‌های برقی دارای چندین دکمه برای راه‌اندازی دستگاه و یک جعبه فرمان می‌باشند. این دستگاه به دلیل قابلیت کار با برق، کار را برای افراد آسان کرده است. زیرا تنها با فشردن چند دکمه،‌ می‌توان اجسام بسیار سنگین را تا ارتفاعات چند ده متری جابه‌جا کرد. همانطور که می‌دانید داربست فلزی یکی از بالابرهای سنتی به حساب می‌آید که امنیت بسیار پایینی داشته و هر ساله جان چندین نفر را می‌گیرد‌. اما کلایمر کاملا بی‌خطر بوده و امنیت جانی در ان، کاملا تضمین شده‌ است. در کلایمر یک سبد با قابلیت تغییر ابعاد وجود دارد که افراد یا مصالح ساختمانی که قرار است جابه‌جا شود، داخل آن قرار می‌گیرد و سقوط از داخل این سبد ها در حین کار، کاملا غیر ممکن است. از این رو به دلیل امنیت بالای کلایمر، این دستگاه توانسته جایگزین داربست‌های نا‌ ایمن شود.

اجاره کلایمر دستی در هشتگرد

کار با کلایمر دستی به این صورت است که باید یک فرد با چرخاندن دسته مخصوص که یه سیم بکسل هدایتگر متصل است، دستگاه را به حرکت در‌آورد. کلایمر دستی نسبت به مدل برقی آن، سرعت و ظرفیت توانی کمتری داشته و اغلب برای ساختمان‌های کم ارتفاع مناسب می‌باشد. شرکت تهران کلایمر یکی از معتبرترین ترین شرکت ها، در زمینه اجاره انواع کلایمر در شهر هشتگرد، زنجان، کرج، تهران و حومه می‌باشد.

آشنایی با مزایای کلایمر‌های تهران کلایمر

از مهم‌ترین مزیت‌های اجاره کلایمر، می‌توان به صرفه‌جویی در هزینه‌ها و سرعت بخشیدن به راندمان کاری اشاره کرد.

کلایمرها دارای سبد حامل می‌باشند که این سبد قابلیت تنظیم ظرفیت دارد. از این رو می‌توان ابعاد این سبد را از ۲ تا ۱۰ متر تغییر داد.

سرعت بالای این دستگاه در عین امنیت بالایی که دارد، یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد و مهم کلایمر می‌باشد. کلایمر قابلیت جابه‌جایی حدود ۷ متر در هر دقیقه را دارد.

اصولا یکی از مهم‌ترین عناصر سازنده سیستم کلایمر، سیم بکسل ان است. این ویژگی سبب شده که دستگاه کلایمر قابلیت اوج‌گیری تا ارتفاعات بی‌نهایت را داشته باشد. تهران کلایمر با اجاره کلایمر‌های مرغوب و درجه یک در شهر هشتگرد، سبب افزایش راندمان کاری پروژه‌های ساختمانی، در این شهر شده است.

معرفی جزییات فنی دستگاه‌های کلایمر

فروش کلایمر در هشتگرد

یکی از مسائل مهمی که در خرید یا اجاره کلایمر باید به ان توجه داشت، بستن قراداد‌ با یک شرکت مطمئن و خوش‌سابقه است. یکی از ویژگی‌های چنین شرکت‌هایی، فعالیت تخصصی آنها در زمینه صرفا اجاره و فروش کلایمر می‌باشد. فعالیت اصلی شرکت تهران کلایمر از آغاز فعالیت تا به امروز، اجازه کلایمر در هشتگرد، کرج، تهران، زنجان و... است. همچنین این شرکت پس از اجاره کلایمر به کارفرما، تا مدت‌ها خدمات پشتیبانی دستگاه را ارائه می‌دهد و آموزش‌های لازم را نیز در زمینه کار با دستگاه، عرضه می‌دارد‌.

حذف دلالان در پروسه اجاره و خرید کلایمر

شما می‌توانید با خرید و اجاره مستقیم کلایمر از شرکت اصلی، تا حد قابل توجهی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. زیرا عملا با خرید مستقیم از شرکت، تمام واسطه‌ها را کنار خواهید زد و از این رو سود بیشتری از اجاره یا خرید کلایمر از تهران کلایمر خواهید داشت.

آیا از کلایمر می‌توان برای باربری استفاده کرد؟

در کلایمر از تجهیزات متعدد و مستحکمی برای حفظ ایمنی افراد، استفاده شده است. از این رو این دستگاه برای جابه‌جایی نفرات و مصالح ساختمانی طراحی و تولید شده است‌. به طور مثال، توان ظرفیتی نوعی کلایمر برقی چیزی حدود ۷۰۰ کیلوگرم می‌باشد. از این رو می‌توانید با استفاده از این بالابر، حدود ۷۰۰ کیلو بار و مصالح یا انسان جابه‌جا کنید. البته لازم به ذکر است که قیمت اجاره کلایمر یا خرید آنها بسته به نوع کاربرد و توانی که دارند، تا حدودی متفاوت است. تهران کلایمر با اجاره کلایمر با قسمت منصفانه و عالی، آماده خدمات رسانی به مردم عزیز هشتگرد می‌باشد‌. آرامش و امنیت در حین انجام کار در ارتفاعات ساختمانی، هدیه‌ای است از شرکت تهران کلایمر به کارکنان ساختمانی شهر هشتگرد.

قیمت و تعرفه‌های جدید اجاره کلایمر در هشتگرد

همانطور که گفته بودیم، کلایمر دارای نوعی سکوی معلق است که کار بالابری را انجام می‌دهد. از این رو در مشاغلی که نیاز به عبور از ارتفاعات دارد مانند: نصب نما‌های شیشه‌ای، سیمان کاری دیوار‌ها، گچ کاری نمای بیرونی ساختمان، رنگ‌آمیزی و نظافت دیوار‌های ساختمانی و... نقش موثری را ایفا می‌کند. امروزه با توجه یه ساخت ساختمان‌های بزرگ و مرتفع، نیاز به کلایمر‌های ایمن بیشتر از به چشم می‌خورد. در اصل قیمت تمام شده خرید و اجاره کلایمر به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها عبارتند از: طول پلتفرم در سیستم، ظرفیت موتور دستگاه، توان کاری کلایمر، نوع متریال به کار رفته در ساخت قطعات، کشور تولید کننده قطعات سیستم و... بنابراین قیمت دستگاه کلایمر به عوامل گوناگونی بستگی دارد که باید در هنگام خرید و اجاره این محصول، به این موارد توجه ویژه‌ای داشته باشید تا درنهایت دستگاهی که اجاره می‌کنید هم از لحاظ قیمت مقرون به‌صرفه باشد و هم دارای کیفیت مناسبی باشد‌.

موارد استفاده از دستگاه کلایمر

این دستگاه اغلب برای انجام کار‌هایی که در ارتفاعات صورت می‌گیرد، کاربرد دارد. چند نمونه از کاربرد‌های اصلی این دستگاه شامل، موارد زیر می‌شود.

طراحی نمای بیرونی ساختمان و پیاده‌سازی طرح دکوراسیون بر روی نما، نصب تابلو و بیلیورد‌های تبلیغاتی در ارتفاعات زیاد، نظافت شیشه‌های ساختمانی، رنگ آمیزی و انجام کار‌های معماری مربوط به نمای خارجی ساختمان، ساخت و ساز صنعتی مانند سد و پل، نظافت و تعمیرات ماشین‌آلات بزرگ نظیر کشتی‌ها، نصب تابلو‌های تبلیغاتی و اعلانات بر روی نمای شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و...، روغن‌کاری و جا‌به‌جایی بار کشتی‌ها، بازرسی و نظارت بر مخازن بزرگ، سد‌ها، دراکس‌ها در اندازه‌های عظیم. پس می‌توان گفت که کلایمر ها با خیال آسوده شما را به ارتفاعات انتقال می‌دهند. همچنین این دستگاه دارای یک طراحی اساسی و هوشمندانه است که به منظور جمع‌آوری و انتقال و حمل و نقل افراد و مصالح، فوق‌العاده عمل می‌کند. در نتیجه کلایمر بهترین سیستم برای انتقال شما به ارتفاعات برای انجام پروژه‌های واقع در موقعیت‌های مرتفع، می‌باشد.

برتری کلایمر نسبت به داربست‌های خطرناک

کلایمر دارای کارایی حرفه‌ای‌ تری نسبت به داربست‌ می‌باشد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که از نظر ایمنی، کاملا قابل اعتماد و پایدار و قوی می‌باشد‌. راه‌اندازی این دستگاه و جمع‌آوری آن در زمان بسیار کمی صورت می‌گیرد‌. باعث افزایش راندمان کاری و بهبود کیفی پروژه می‌شود‌. دارای تنظیمات و قابلیت‌های تغییر متعدد است. تمام مواردی که برایتان بیان کردیم، دست به دست هم داده تا کیفیت و هزینه اجاره یا خرید کلایمر، بسیار به‌صرفه تر از داربست‌های سنتی باشد.

اجاره دستگاه کلایمر در هشتگرد

اگر قصد دارید برای انجام کار‌های ساختمانی خود از دستگاه کلایمر استفاده کنید، تنها کافیست برای دریافت مشاوره به منظور خرید یا اجاره کلایمر، با مشاوران و کارشناسان تهران کلایمر تماس حاصل فرمایید. مشاوران مجموعه در اسرع وقت،‌ پاسخگوی سوالات و درخواست‌های شما عزیزان خواهند بود.