اجاره کلایمر در شهریار - نصب کلایمر در شهریار - 09121172669

اجاره کلایمر در شهریار - نصب کلایمر در شهریار - 09121172669

کلایمر نوعی دستگاه بالابر است. این دستگاه یک سبد به طول ۲ الی ۶ متر دارد که برای انجام عملیات مختلف مانند نصب نمای ساختمان و تعمیر آن، تمیز کاری ساختمان، جابه‌جایی مصالح ساختمانی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروز در این مقاله سعی داریم ویژگی‌های بالابر کلایمر و شرایط اجاره کلایمر در شهریار را برایتان بازگو کنیم. پس در ادامه این مقاله همراه تهران کلایمر باشید.

برای اجاره کلایمر در شهریار با ما در ارتباط باشید: 09121172669 - 09126188629 جناب آقای رستم زاده.

کلایمر چه کاربردی دارد؟

کلایمر ساختمانی دسترسی به ارتفاعات را آسان‌تر می‌کند. با استفاده از این مدل بالابر، می‌توان کار‌های مختلفی نظیر: رنگ‌آمیزی دیوار‌های بلند، تعمیر نمای ساختمانی، حمل گچ و سیمان، نصب و نظافت شیشه‌های آپارتمان‌ها و بسیاری از کار‌های دیگر را انجام داد. در فرهنگ ایرانی به دستگاه کلایمر، بالابرنما گفته می‌شود‌. پس اگر جایی این اسم به گوشتان خورد، شوکه نشوید!

با توجه به اینکه امروزه صنعت ساختمانی به سمت ساخت سازه های عظیم‌الجثه‌ و مرتفع می‌رود؛ پس داشتن یک بالابر ایمن و مطمئن برای انجام کار‌های ساختمانی، از الویت بالایی برخوردار است. شرکت تهران کلایمر یکی از باتجربه‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت ها در زمینه اجاره کلایمر می‌باشد‌. اگر شمایی که در حال خواندن این مطلب هستید، اهل منطقه شهریار می‌باشید؟ خوشحال باشید..! زیرا شرکت تهران کلایمر با قیمت بسیار مناسب، ارائه دهنده خدمات اجاره کلایمر در شهریار می‌باشد‌. پس بدون فوت وقت، استارت پروژه خود را بزنید‌!

مقایسه دستگاه کلایمر با انواع بالابر سنتی

همواره اولین رکن اساسی هنگام کار ساختمانی، برقراری امنیت کارکنان ساختمان و عابران و رهگذران می‌باشد. آنچه که تهران کلایمر همواره هنگام اجاره دادن کلایمر به آن تاکید دارد، برقراری امنیت همه جانبه محیط کار و پرسنل می‌باشد. به طور مثال، سبد کلایمر باعث به نوعی قرار‌ گیرد که از هر لحاظی امنیت کارگران در حین کار فراهم شود. در نتیجه هم کارکنان با خیال راحت مصالح را جا‌به‌جا می‌کنند و هم افراد عادی که به عنوان رهگذر رد می‌شوند، دچار دلهره نخواهند شد. یکی از دلایلی که باعث برتری کلایمر نسبت سایر بالابر ها می‌شود، امنیت بالای آن است. اما قصد داریم در ادامه این مقاله ویژگی های سایر بالا‌بر ها را نیز برایتان بیان کنیم تا دیگر شبهه‌ای در مورد برتری کلایمر نسبت به داربست و راپل باقی نماند.

مقایسه داربست و کلایمر

داربست‌ها تعدادی میله آهنی هستند که توسط پیچ‌های نسبتا قطور، در قسمت بیرونی نمای ساختمان، به هم وصل شده و طبقات مختلف را ایجاد می‌کنند. در نتیجه کارگران پروژه، باید یک تخته چوبی را بر روی این طبقات قرار داده و با کمک آن، جا‌به‌جا شوند. اگر‌چه این نوع بالابر هزینه نسبتا کمتری داشته و اغلب برای سازه های کوچک از آن استفاده می‌شود. اما لازم به ذکر است که این بالابر برای ارتفاعات ساختمانی بیش از دو طبقه بسیار خطرناک و غیر استاندارد است. علاوه بر ان کارگران در هنگام کار همواره باید با گذاشتن یک کلاه بر سر و پیچیدن یک طناب به دور خود، تا حدودی امنیت خود را حفظ کنند! متاسفانه باید بگوییم که بیشترین میزان تلفات و مرگ و میر کارگران بر اثر سقوط از ارتفاع، با این بالابر اتفاق می‌افتد. ناگفته نماند که اگر در لحظه‌ای که کارگر بر روی داربست مشغول به کار است، زمین لرزه‌ای رخ دهد و یا باد شدید بوزد؛ دیگر هیچ چیز جان آن کارگر را در چنین لحظه‌ای تضمین نمی‌کند. حتی ممکن است بر اثر این اتفاقات، شئ سنگینی همچون مصالح ساختمانی، از بالای داربست بر سر رهگذران سقوط کند و حادثه آفرین شود. پس ما به هیچ وجه این داربست را پیشنهاد نمی‌کنیم. اما خبر خوب اینکه، تهران کلایمر با اجاره کلایمر (ایمن‌ترین نوع بالابر) با نازل‌ترین قیمت، در تمام نقاط تهران و کرج و به خصوص منطقه شهریار، حافظ جان و مال شما عزیزان می‌باشد.

مقایسه راپل ( طناب بالابر ) و کلایمر

اغلب از راپل برای نظافت و تمیز‌کاری یا رنگ‌آمیزی دیوار‌های ساختمانی استفاده می‌شود‌. راپل درواقع طنابی است که با استفاده از آن، از بالای ساختمان به سمت پایین، شروع به حرکت می‌کنند. راپل با‌ وجود اینکه هزینه نسبتا کمی دارد و سریع بر پا می‌شود؛ اما کاربرد بسیار محدودی داشته و جایی برای جابه‌جایی لوازم ندارد. از این رو تنها یک نفر می‌توانید با آن ارتفاع ساختمان را از بالا به پایین طی کند. در نتیجه با وجود تمام خصوصیاتی که در مورد راپل بیان شد، فکر نمی‌کنیم که نیاز باشد تا برتری کلایمر نسبت به راپل را به زبان آوریم، زیرا تمام نوشته ها شاهد این موضوع هستند.

هزینه اجاره کلایمر در شهریار از شرکت تهران کلایمر

اجاره کلایمر با قیمت منصفانه و مناسب از جمله انتظاراتی است که مصرف‌کنندگان به هنگام اجازه کلایمر، از تهران کلایمر دارند. البته تمام مصرف‌کنندگان ما، همواره شاهد ارائه قیمت های منصفانه و عالی از جانب شرکت ما بوده‌اند. تهران کلایمر طرح تسویه حساب روزانه و حتی ماهانه برای اجاره کلایمر در شهریار گذاشته است. در نتیجه شما عزیزان به راحتی می‌توانید بدون نگرانی از بایت هزینه، اقدام به اجاره این دستگاه بالابر از این شرکت، بکنید.

انواع کلایمر های موجود در ایران

نوع کار با این دستگاه، به صورت دستی است. یعنی بت چرخاندن دسته‌ای که به سیم بکسل متصل است، بالابر شروع به حرکت می‌کند. این نوع کلایمر، سرعت نسبتا پایینی داشته و برای ساختمان های کم ارتفاع مناسب است.

کلایمر برقی، نوع دیگر از کلایمر های موجود در بازار

این بالابر با کمک انرژی برق به حرکت در می‌آید. در‌واقع این دستگاه، مدل تکامل یافته و مدرن کلایمر دستی است. این مدل، از لحاظ سرعت و ایمنی و توان ظرفیتی، پیشرفته‌تر از مدل دستی می‌باشد. اغلب از آن در ساختمان های مرتفع استفاده می‌شود. شرکت تهران کلایمر، یکی از شرکت های اجاره دهنده این نوع کلایمر در سطح تهران و حومه و به خصوص در شهریار می‌باشد‌.

کلایمر پرتابل یا موقتی

نصب و جابه‌جایی این مدل از کلایمر به صورت موقت می‌باشد. پس از تمام شدن مدت زمان اجاره‌‌نامه و اتمام پروژه مربوطه، این بالابر جمع شده و به موقعیت پروژه جدیدی انتقال می‌یابد و یا برای نگهداری به انباری منتقل می‌کنند. بالابر پرتابل به دلیل متحرک بودن نسبت به کلایمر ثابت هزینه کمتری دارد.

کلایمر ثابت

همانطور که از نام این کلایمر پیداست، برخلاف مدل پرتابل، به صورت دائمی نصب می‌شود. این نوع بالابر انواع مختلفی دارد، از جمله: مونو ریل، ماشین روف و تلسکوپیک که تمامی مدل‌های گفته شده به صورت دائم، بر روی سقف ساختمان ها نصب می‌گردد. با تهران کلایمر همراه باشید تا در ادامه تمام مدل های گفته شده را بررسی کنیم.

کلایمر‌ ثابت مدل: مونوریل

این نوع کلایمر، دور سقف ساختمان نصب می‌گردد و توانایی پوشش تمام زاویه‌های سقف را داشته و به شکل افقی حرکت می‌نماید. این نوع از کلایمر، به دو شکل برقی و دستی طراحی و تولید می‌شود.

کلایمر ثابت مدل: ماشین روف

ماشین روف یک کلایمر‌ چرخ‌دار است که با کمک بازو های متصل شده به خود، در سطح نما آویزان می‌شود. این کلایمر دارای چرخ است و به کمک این چرخ ها به صورت افقی، بر روی پشت‌ بام حرکت می‌کند. اگر قصد خرید کلایمر ثابت ندارید، خیلی راحت می‌توانید با اجاره کلایمر برقی متحرک و نیرومند، از شرکت تهران کلایمر نیاز خود را برطرف کرده و با خیالی آسوده به اجرای پروژه خود بپردازید.

کلایمر ثابت مدل: ماشین روف ریلی

این بالابر یک ترکیب خلاقانه از کلایمر مونوریل و ماشین روف است‌. البته نوع حرکت این دستگاه کمی با ماشین روف متفاوت است. از طرفی به خاطر مزایای خاصی که دارد، کاربرد بیشتری داشته و در پروژه های بیشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلایمر ثابت تلسکوپیک

در این مدل، سازه اصلی در مرکز سقف ساختمان قرار می‌گیرد‌. این موضوع تفاوت اصلی این کلایمر را با سایر کلایمر های که دور سقف نصب می‌شوند را نشان می‌دهد.

اجاره کلایمر در شهریار و تهران

شرکت تهران کلایمر با اجاره کلایمر های با کیفیت و مطمئن، اعتبار و شهرت زیادی در زمینه ارائه خدمات اجاره و تعمیر کلایمر در شهریار، تهران، کرج و سایر نقاط کشور، کسب کرده‌ است. از این رو شما عزیزان می‌توانید در کار های ساختمانی خود، از این شرکت کمک گرفته و با خیالی آسوده و با قدرت، پروژه خود را شروع کنید.