کلایمر مونوریل | اجرا مونوریل | نصب مونوریل | 09121172669

کلایمر مونوریل | اجرا مونوریل | نصب مونوریل | 09121172669

اگر نیاز به نصب و اجرا کلایمر مونوریل دارید، میتونید از تهران کلایمر خرید کنید. در هر نوع مدل و در رنج قیمت. برای خرید کلایمر مونوریل با شما 09121172669 و 09126188629 در تماس باشید. همچنین برای خرید انواع کلایمر و خرید کلایمر دست دوم در تهران و کرج یا سایر شهر های ایران می توانید با این شرکت در تماس باشید. شما می توانید بهترین کلایمر های دست دوم با کیفیت و خارجی و ایرانی را از سایت تهران کلایمر خرید کنید. ما کلایمر های دست دوم را به بهترین شکل تعمیر کرده و به مشتریانی که نیاز دارند می فروشیم. ما کلایمر های دست دوم را در هر محدوده قیمت برای مشتریان خود ارائه می دهیم. کلایمر هایی که توسط تهران کلایمر به فروش می رسد دارای خدمات پس از فروش نیز می باشد یعنی اگر کلایمری که از این شرکت خرید کردید به مشکل بر بخورد ما بطور رایگان آن را تعمیر می کنیم. همچنین برای اجاره کلایمر نیز می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید.

کلایمر مونوریل چیست؟

مونوریل، مدل پیشرفته کلایمر ساده می باشد که بصورت دائمی، روی ساختمان نصب و در هر جهتی از ساختمان حرکت می کند. هزینه کلایمر مونوریل نسبت به سایر کلایمر ها زیاد می باشد. و این به دلیل نصب دائم روی ساختمان و شرایط نصب آن می باشد. تمامی مواد استفاده شده برای کلایمر مونوریل، از جنس بسیار عالی می باشند که بتوانند در زمان طولانی مدت، کیفیت خود را حفظ کرده و از کار نیفتند.

اجرا کلایمر مونوریل

همانطور که در بالا اشاره کردیم، کلایمر مونوریل، بسیار پیچیده و حساس می باشد. پس نصب و اجرا کلایمر مونوریل نیز حساس می باشد. و هر تیمی توانایی نصب استاندارد آن را ندارد. اگر نیاز به این دستگاه دارید، چه برای خرید و چه برای نصب و اجرا، این شرکت بهترین گزینه برای شما می باشد. این شرکت، تا کنون در سطح کشور، 10 عدد دستگاه را در ایران نصب و راه اندازی که کرده اند. تیم این شرکت، آموزش های پیشرفته این دستگاه را دیده اند که به نحو احسن، مونوریل مشتریان را با دقت و ایمنی تمام نصب و راه اندازی کنند.

آشنایی بیشتر با کلایمر مونوریل 

هنگامی که یک راه حل ابتکاری دسترسی برای توسعه عمده اقامتگاه های اداری در کمبریج، انگلستان مورد نیاز بود، متخصصان دسترسی ساخت و ساز SGB یک کلایمر ترکیبی و سیستم مونوریل ویژه ارائه دادند. این طراحی ضمن ایجاد کمک به کاهش هزینه ها و زمان نصب ، انعطاف پذیری را برای پرسنل ساخت سایت فراهم می کند. مدیر سایت SGB ، مارک نیوتون ، گفت: "توسعه ایستگاه جاده شامل دو بلوک هشت طبقه است که اکنون محل اقامت اداری لوکس را ارائه می دهند.

ما با متخصصین نصب نما Dane Architectural تماس گرفتیم. تیم های آنها در حال نصب ستون های بتن آرمه شیشه ای و مناطق وسیعی از شیشه های خارجی بودند و بنابراین به یک راه حل دسترسی نیاز دارند که حداکثر انعطاف پذیری را با حداکثر ایمنی ترکیب کند. تیم SGB برای تهیه یک راه حل اختصاصی که نیازهای خاص Dane را برآورده کند ، با Dane Architectural همکاری نزدیک داشت. نتیجه این کار سیستمی مبتنی بر مجموعه واحدهای پایه تهران کلایمر بود که هر ساختمان را احاطه کرده بود و سپس در قسمت بالا به هم متصل شده و یک سیستم مونوریل منحصر به فرد ایجاد می کرد. این امر به تیم های دانمارکی این امکان را می داد تا از بالابرهای مستقر در سیستم عامل برای جمع آوری مواد استفاده کنند.

کلایمر مونوریل

سپس سکوهای منفرد قادر به حرکت افقی در امتداد مونوریل بودند ، بنابراین دسترسی بسیار بهتر تیم ها به نمای ساختمان نسبت به راه حل های جایگزین برای تیم ها فراهم شد. نیوتن با توجیه توضیح داد: "انعطاف پذیری و سطح دسترسی بالاتر ، روند نصب را بسیار آسان تر و سریعتر از آنچه در گذشته بود انجام می داد. با دسترسی همزمان به قسمتهای مختلف ساختمان ، سیستم برنامه نصب را کوتاه می کند و بنابراین به کاهش هزینه ها کمک می کند. قرارگیری بالابرها روی سکوها همچنین به معنای بلند شدن مواد نما بدون نیاز به بستن جرثقیل های اصلی محل است. گری ردد، Dane Architectural، افزود: "یکی از اصلی ترین جاذبه ها این بود که امکان دسترسی همزمان به چندین قسمت از نما را فراهم می کرد. این درجه دسترسی سرعت عمل را افزایش داد و مطمئناً زندگی را برای تیم های نصب ما آسان کرد. 

کلایمر  مونوریل آلومینیومی تهران کلایمر برای نصب آسان بر روی هر نوع ساختمان یا سازه ای که به محلول افقی مونوریل نیاز باشد ، طراحی شده است. به دلیل شکل خاصی که از اکستروژن مونوریل طراحی شده است ، تهران کلایمر قادر است بخشهایی از مونوریل تولید کند که دارای وزن سبک اما بسیار قوی باشند. طیف گسترده ای از انواع براکت ها ، مسیر مونوریل را در هر زمان تضمین می کنند. حتی معماری منحصر به فرد برای سیستم مونوریل تهران کلایمر مشکلی ندارد. در ترکیب با واگن های تعلیق یک یا دو سیستم تعویض و گهواره های SKY PI / BMU ما ، سیستم مونوریل تهران کلایمر یک راه حل ایمن ، دائمی و مقرون به صرفه برای تمام مشکلات دسترسی و نگهداری شما فراهم می کند.

نصب کلایمر مونوریل:

تهران کلایمر دارای مفاهیم استانداردی از براکت ها است که می تواند به راحتی در اکثر ساختمان ها و موقعیت ها تنظیم شود. تهران کلایمر همچنین قادر به ارائه راه حل های سفارشی است. براکت های ویژه متناسب با معماری موجود می توانند ساخته شوند. حداکثر فاصله بین براکت ها در صورت استفاده در ترکیب با بالابرهای 500 کیلوگرمی 2.5 متر است. هنگام استفاده از بالابرهای 300 کیلوگرمی حداکثر فاصله براکت 3 متر است. در صورت درخواست فاصله کمتر از بین براکت ها امکان پذیر است. همه براکت های ما از فولاد گالوانیزه گرم غوطه ور ساخته شده اند ، در حالی که از ضد آب و هوا مقاوم هستند. آنها از نظر مقاومت و دوام در کارخانه ما آزمایش شده اند.

کلایمر مونوریل در تهران

SC-EU134 یک واگن برقی برقی است که برای سیستم مونوریل تهران کلایمر طراحی شده است. این واگن برقی در زیر مونوریل آویزان است و می توان آن را با براکت های نصب شده در بالا و سمت بالا نصب کرد. موتور و گیربکس آن حداکثر سرعت پیمایش 9 متر در دقیقه را تضمین می کنند. واگن برقی SC-EU134 دارای سیستم کشش منحصر به فردی است. هر 4 چرخ برای اطمینان از کشش در هر شرایطی رانده می شوند. این واگن برقی نیز خود قفل است که از حرکت ناخواسته در طول مسیر حتی در صورت قطع برق جلوگیری می کند. SC-EC134 SC-EC134 چرخ دستی برقی است که برای سیستم مونوریل تهران کلایمر طراحی شده است.

واگن برقی C از مونوریل آویزان است. از این رو فقط با براکت های جانبی قابل استفاده است. موتور و گیربکس آن حداکثر سرعت پیمایش 9 متر در دقیقه را تضمین می کنند. تهران کلایمر یک صفحه چرخان دستی ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد چرخ دستی مونوریل را به مسیرهای مختلف مونوریل تغییر دهید. نصب این سوپاپ و کار با آن آسان است و امکان تغییر زاویه هر 15 درجه از 30 درجه تا 150 درجه دارد (فقط با چرخ دستی های آویزان قابل استفاده است). اگر ترکیبی از مسیرهای مونوریل استفاده شود ، این یک راه حل انعطاف پذیر برای شما در ساختمانهای پیچیده ارائه می دهد.

میز گرد را می توان به رنگ دلخواه رنگ آمیزی یا پودر کرد. نوار پخش کننده هنگامی که مسیر مونوریل گوشه های زیادی دارد ، نوار پخش کننده توصیه می شود. این نوار پخش کننده باعث می شود تا چرخ دستی ها در مسیر به یکدیگر نزدیکتر شوند. این کمک می کند تا از پیچ راحت استفاده کنید و تضمین می کند که سکو از گوشه های محکم تری نسبت به حالت عادی عبور می کند.