نکات تمیز کردن زمستان برای خانه - اجاره کلایمر در تهران

نکات تمیز کردن زمستان برای خانه - اجاره کلایمر در تهران

اجاره کلایمر ارزان در تهران و کرج با بهترین قیمت

تهران کلایمر: یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه خرید، فروش و اجاره کلایمر در تهران و کرج با بیش از 10 سال سابقه در خدمت عزیزان کشور می باشد. جهت آگاهی از قیمت و هر گونه سوالی که در این زمینه دارید با تهران کلایمر در تماس باشید.

زمستان در بسیاری از مناطق کشور به معنای برف است. در حالی که گردگیری سفید پودری می تواند دوست داشتنی باشد - به هر حال در ابتدا - می تواند منجر به جمع شدن آب کثیف و کثیف در ورودی و کثیف شدن کف خانه شود. برف یک چیز است ، اما هیچ کس نمی خواهد با این خرابکاری همراه شود.

نمی دانید برای گرم و دنج نگه داشتن خانه شما چه کاری می توان انجام داد ، به جای اینکه به نظر برسد شخصی آب آلوده ای را در سراسر خانه می چکد؟ برای کمک به کنترل برف و گرفتگی هوا نکات زیر را درباره تمیز کردن زمستان بررسی کنید.

در وهله اول هرچه آشفتگی کمتری به خانه وارد کنید ، بعداً باید کمتر تمیز کنید. دور ریختن برف و لجن قبل از برخورد به چوب سخت یا فرش منطقه جدید می تواند استرس شما را از بین ببرد. برای اینکه واقعاً از این نکته تمیز کردن زمستانی نهایت استفاده را ببرید ، درهای خود را دو برابر کنید.

اجاره کلایمر در تهران

درست است: قبل از پا گذاشتن در خانه ، یکی را بیرون درب منزل نگه دارید تا برف ، لجن یا نمک را از بین ببرد. سپس ، یک درب درب دیگر بلافاصله داخل درب منزل خود قرار دهید تا قبل از اینکه کفش های خود را در بیاورید ، پاک شود.

سینی بوت یکی از موارد اضافه شده به گلدان یا سرسرا است که می تواند تفاوت زیادی در میزان شلخته شدن در کف و چوب فرش های سخت شما ایجاد کند. سینی بوت را می توانید به راحتی از طریق اینترنت یا در بسیاری از فروشگاه ها خریداری کنید. آنها انواع مختلفی دارند از پلاستیک ساده گرفته تا مس که با طرح های تزئینی مهر شده است.

همچنین می توانید بسیاری از ایده های DIY سینی بوت را پیدا کنید ، که اکثر آنها بسیار ساده هستند. به عنوان مثال ، شما می توانید سنگ های رودخانه ، سنگریزه های رنگارنگ یا چوب پنبه های باقیمانده را به یک صفحه پخت یا سینی چوبی بچسبانید. متناوباً ، می توانید ته یک تابه برشته شده را با برش های چوبی روستایی از فروشگاه صنایع دستی بچینید.

وقتی صحبت از نکات تمیز کردن زمستان می شود ، یکی از بهترین مواردی که می توانید رعایت کنید این است که این قانون را به وجود آورید که کفش قبل از اینکه هر کس از محفظه گل و لای اتاق ورودی خارج شود ، جدا شود. به آن فکر کنید: اگر آن کفهای کثیف در جایی که بتوانند پا بزنند محدود هستند ، مقدار گل ، نمک و آب شل شده ای را که در خانه شما ردیابی می شود بسیار کاهش می دهید.

با قرار دادن یک سینی بوت در اتاق گلدان یا سرسرا ، رعایت این قانون را آسان تر کنید. بعلاوه ، ممکن است بخواهید یک سبد کوچک لباسشویی را در نزدیکی سینی بوت خود قرار دهید ، تا خانواده شما بتوانند هنگام ورود جورابهای مرطوب را کنار بگذارند. با داشتن یک جفت جوراب گرم یا دمپایی تازه در انتظار هر یک از اعضای خانواده هنگام بازگشت از مدرسه یا کار ، عامل "خانه خوش آمدید" را تقویت کنید. به این ترتیب ، تمام پاهایی که در خانه شما لگدمال می شوند ، نه تنها تمیز ، بلکه دنج نیز خواهند بود.

به یاد داشته باشید ، اگر کف اتاق های تمیز را در گلخانه ها یا ورودی ها حفظ نکنید ، اقدامات پیشگیرانه ذکر شده در بالا باعث چمباتمه زدن نمی شود. مواد معدنی حاصل از لجن و مانده نمک می تواند به مرور زمان جمع شود. این باقیمانده به ته تمیزترین جوراب های دمپایی یا کفش های خانه می چسبد ، به این معنی که از طریق مناطق مشترک شما ردیابی می شود. مراقب باشید.

که سرسرا یا اتاق مخصوص گل و لای خود را مرتب و مرتب نگه دارید و ممکن است بتوانید بین فرش های تمیز کننده عمیق و فرش های منطقه فاصله بیشتری داشته باشید.

این نکات تمیزکاری زمستانی زحمت زیادی نمی کشد ، اما در طولانی مدت می تواند از برخی سردردهای تمیزکننده جلوگیری کند.

به دنبال ایده های بیشتر در مورد چگونگی تمیز نگه داشتن خانه خود در زمستان هستید؟ بیاموزید که چگونه گل خانه خود را به یک شاهکار سازمانی تبدیل کنید ، سپس نگاهی به این نکات برای ایجاد یک گاراژ منظم بیندازید.